20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4096 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimdışı zubeyirbaya

takım aşırı gerginmiş. maçtan önceki kısa sürede buna odaklanmış hoca genelde.

Çevrimdışı zubeyirbaya

eyüp maçının önemine vurgu yaptı, yardımcılar bugün izlemeye gitmiş.

Çevrimiçi Talisca1903

Öyle değil en azından ayağı ver diyeceksin. :) Cenk denilince senin aklına Evertona gitmeden önceki hali geliyor da o halden eser kalmamış.

Bir ara gedson tek başına kontraya çıktı, pozisyon bitti 3 oyuncu daha yetişti Cenk halen piyasada yok. O ara Rasicha yı arıyordu senin gözlerin sanırım. Çünkü şu maçta Rachicayı beğenmeyip Cenke ses etmemenin başka açıklaması olamaz. Rachica iyi mi değil. Ama iyi kadroda farkını hissettirir. Cenk'de onun yerine de koşan bir takım olmadığı müddet sana bir şey hayal ettiremez artık. Onun vücudu 80 den sonra oyuna girmeye müsait. Fazlası epey zarar ettirir.
ne Cenk ne rashica kimse kalmasın yeni adam lazım

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Lan asisti cenke yazmislar tadim kacti
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mellfred

ilerde abuo affedilirse şu mulekayı bir daha görmeyiz sanırım
sola masuaku sağa svenson ile bir 6 ile takım çok daha düzgün duracak
tt’nin defansa katkısı çok olumlu oldu

Çevrimiçi Necmi

ilerde abuo affedilirse şu mulekayı bir daha görmeyiz sanırım
sola masuaku sağa svenson ile bir 6 ile takım çok daha düzgün duracak
tt’nin defansa katkısı çok olumlu oldu
bence affedilmeyecek sakatlığını bile inandırıcı bulmadım

Çevrimiçi Samet Demir

bence affedilmeyecek sakatlığını bile inandırıcı bulmadım
5 milyon teklif var diyorlar sosyal medyada, bu akıllı bonservisini alıp fazla maaş indirme peşinde. Yönetimde ya para kazandırıp gidecek ya da 1.5 sene ayağına top değmeyecek kafasındaymış. Via.Sosyal medya
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

5 milyon teklif var diyorlar sosyal medyada, bu akıllı bonservisini alıp fazla maaş indirme peşinde. Yönetimde ya para kazandırıp gidecek ya da 1.5 sene ayağına top değmeyecek kafasındaymış. Via.Sosyal medya
sakatlığıda olası numaradır mecbur bırakmaya çalışıyordur.

Etiketler: