12.Hafta / Beşiktaş - Başakşehir
12.Hafta / Beşiktaş - Başakşehir

Beşiktaş Forum| 12.Hafta / Beşiktaş - Başakşehir Skor : Beşiktaş 1-1 Başakşehir Tarih : 26.11.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12.Hafta / Beşiktaş - Başakşehir  [Okunma sayısı 68903 defa] 12.Hafta / Beşiktaş - Başakşehir

Çevrimdışı Mavi Tuna

Haftaya Fener maçında yenilirsek bu takım şampiyon falan olamaz. Ruh gitmiş hepsi ölmüş. Koca 90 dakikada kaleyi bulan 2 pozisyonda duran toptan.
Her şey bir maç ile mi belirleniryor. Nasıl bir footboll anlayışınız var anlamak çok zor. Uzun bir yarışın içindeyiz ve zor maçlarımız var. Sürekli yeneceksin diye bir kural yok ki. Footbolun ruhu böyle. O maçı kaybettsen de bir şey olmaz. Ligin ikinci yarısı kıran kırana gidecek, o zaman akkoyun karakoyun belli olur.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

puan kaybetme hakkımızı haftaya saklamalıydık fb yi orada yenmemiz lazım şimdi ve çok zor...

devre arası ya bir kaç takviye 3-4 mevkiye yapmalıyız üstelik direk oyuncu olarak ya da gruptan çıkıp paramızı alıp 2 formalite maç oynayıp dönmeliyiz geniş kadro meniş kadro diyoruz oyunu değiştirecek adamı geçtim daha bazı mevkileri dolduramıyoruz.

Yine de hala yenilmeziz ama galiba galibiyet sayısı ile beraberlik sayımız eşitlendi resmi maçlarda, puan ort en az 2,4 olmalı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı raichu

benfica ya karşı 3-0 dan geri döndükten sonra başakşehir gibi bi takıma karşı normal bunlar takım 2.yarı çok yoruldu
oynadığımız takımda ligin lideri
bugün beck cidden kötüydü ama genel olarak iyi performans görmedim
ama şu net sosa tipi oyuncu ayakları birbirine dolaşmayan santrfor ve stopere ihtiyacımız var

Çevrimdışı Kalyoncu

Haftaya Fener maçında yenilirsek bu takım şampiyon falan olamaz. Ruh gitmiş hepsi ölmüş. Koca 90 dakikada kaleyi bulan 2 pozisyonda duran toptan.
Ooo nabıyon hacı :)

Çevrimdışı cursedofdragon

benfica ya karşı 3-0 dan geri döndükten sonra başakşehir gibi bi takıma karşı normal bunlar takım 2.yarı çok yoruldu
oynadığımız takımda ligin lideri
bugün beck cidden kötüydü ama genel olarak iyi performans görmedim
ama şu net sosa tipi oyuncu ayakları birbirine dolaşmayan santrfor ve stopere ihtiyacımız var

Bugün talisca bile olsa çok farklı konuşuyor olurduk aynı şekilde caner.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Ooo nabıyon hacı :)
Her zaman ki gibi. Kazma, kürek, gömü işleri...

Çevrimdışı Gokhan-

Sabah sabah yazmıştım kendimi beraberliğe odakladım diye, takımın halini görünce 1 puan iyidir diyorum şimdi.

Aşırı yorgunduk sonuç normal yani, hiç asıp kesmeye gerek yok canları sağolsun hepsinin.

Bu Quaresma'nın kafası çok acayip bir kafa, arkadaş hangi akla hizmet öyle bir faul yapıyorsun orada, neden millete malzeme veriyorsun keşke sarı kart gösterseydi de milletin diline düşmeseydik.En üzüldüğüm nokta bu oldu.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi mellfred

Haftaya tam kadro sahadayız bu da güzel oldu. Şu talisaca da döndün artık

Çevrimdışı raichu

Bugün talisca bile olsa çok farklı konuşuyor olurduk aynı şekilde caner.
evet bide sakatlarımız var unutmamak lazım

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Atiba çok yorgun, mutlaka dinlendirmek gerekiyor.
Keşke biraz kolay maçlarımız olsaydı, adam son 15 dakika neredeyse ruhunu teslim etti.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu takım 2 gün önce Benfica'dan maçı 3-0 dan 3-3 getirdi o kadar efor sarfetti.

Karşımızda ki takım da nağmalup takım fener ve gs'yi yenmiş bir takım.

Biz ilk yarı basmadık 2.ci yarı enerjimiz kalsın diye gol'ü yememiz kötü oldu bu bi taktiktir.

2.ci yarı bastık gol'ü bulduk 2.ci gol için enerjimiz kalmadı.

Çok boş konuşmayın yok haftaya fener'i yenemeyiz yok koparız yarıştan.

Boş işler müdürüsünüz.

Çevrimdışı COB

Bu maç puan kaybi bekliyordum açikçasi. Benfica maçi çok yorucu geçti üstüne Başakşehir le oynamamizin denk gelmesi kötü oldu. Başakşehiri tebrik etmek lazim, galibiyeti kaçirdilar. Gözüken şampiyonluk yarişi Başakşehirle devam edecek.

Paniğe gerek yok, iki çok eforlu maç oynadik. Şimdi 1 hafta iyi dinlenip febeyi sahasinda yeneriz, yenemezsek de kaybetmeyiz.

Talisca herhalde 2-3 hafta sonra döner.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu arada attıkları gol temiz gibiydi.

Çevrimdışı artena_condari

Oğuzhan bugün çok iyiydi. Bu yorgunlukla iyi top oynadık.

Çevrimdışı Alper1903

Oğuzhan'la Tolgay da bir uyumsuzluk var. Çoğu zaman ya ikisi beraber aynı anda atağa çıkıyorlar (genelde yan yana) topu kaptırdığımızda savunma görevi Atiba'ya kalıyor ya da ikisi de geride kalıyor atağa çıkmıyor. Genelde verdiğimiz pozisyonlar bu uyumsuzluktan kaynaklanıyor. Hocanın bu işi çözmesi gerek.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Çapraz kamredan görüntü vermediler gördüğüm kadarıyla. Pozisyonu farklı açılardan izlemek gerek. Cüneyt pozisyona epey de yakında.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs, Kiev, Başakşehir boşa giden puanlar. Aboubakar'ı çıkartıyor Cenk'i tutuyor ya sabır. Olcay hamlesine de alkış..
Olcay bebeği doğana kadar iptal. Bence de onun girmesi hataydı. O bölgeye devre arası bir oyuncu lazım. Kaldı son 8 maç.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gokhan-

Faul'un ağa babasıydı, Oğuzhan'ı kolundan net bir şekil de tutup çekiyordu..

En büyük hatası Quaresma'nın sarı kartını atlamasıydı.

Çevrimdışı MANSIZ

Oğuzhan koluna çekme vardı. Lig TV gösterdi.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Oğuzhan bugün çok iyiydi. Bu yorgunlukla iyi top oynadık.
Cenk ile iyi işler yaptılar ama tam istediğimiz gibi olmadı. Cenk - Ozy uyumu Benfica maçında da çok iyiydi, bugün de ikili al ver işlerini iyi yaptılar.

Çevrimdışı Anıl1903

Maçı izleyemedim ama mağlup olmamaşız berabere kalmışız taraftarımızın bazıları isyan ediyor hemen.Şampiyon olamazmışız böyle zorlu bir periyotta mağlup olmadığımız sürece bu skor ileride lehimize olacaktır.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sabah sabah yazmıştım kendimi beraberliğe odakladım diye, takımın halini görünce 1 puan iyidir diyorum şimdi.

Aşırı yorgunduk sonuç normal yani, hiç asıp kesmeye gerek yok canları sağolsun hepsinin.

Bu Quaresma'nın kafası çok acayip bir kafa, arkadaş hangi akla hizmet öyle bir faul yapıyorsun orada, neden millete malzeme veriyorsun keşke sarı kart gösterseydi de milletin diline düşmeseydik.En üzüldüğüm nokta bu oldu.

q7 orada kaydı sanırım atiba ve o bir kaç kez kaydılar yorgunluk mu krampon mu veya çimi fazla ıslamak mı artık bilmiyorum. bütün maç yokları oynadı beck in bütün defoları sayesinde belli oldu bu maçta.

Çevrimdışı Gokhan-

q7 orada kaydı sanırım atiba ve o bir kaç kez kaydılar yorgunluk mu krampon mu veya çimi fazla ıslamak mı artık bilmiyorum. bütün maç yokları oynadı beck in bütün defoları sayesinde belli oldu bu maçta.

Evet ayağı takılıyor gibi bir görüntü var ama tam yerdeyken sol ayağıyla çakıyor bir tane, bence çok net bir sarı kart.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Oğuzhan ı çekiyor herif faul pozisyon.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bugün, Beck yerine ileri doğru oynayan GG olsa farklı olurdu. Beck'in, Beşiktaş da benim izlediğim en kötü oyununu oynadı.

Etiketler: