2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 263 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183593 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Atınç'ın konumunda transfer işi çözmüyor alt yapıdan yazılacak oyuncu sayısından kaybımız var
O ayrı bir konu ama tüm sezon Pepe Mitrovic Tosic üçlüsüyle bitmez. biri 34 diğeri 32 üçüncüsü ise büyük soru işareti. Bunun sakatlığı, cezası var..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Atınç'ın konumunda transfer işi çözmüyor alt yapıdan yazılacak oyuncu sayısından kaybımız var
Şampiyon lar Ligi için yapacak bir şey yok, neyse ne.

Ama 4. stoper şart oldu.

Artık Mitrovic'e de sahip çıkmalı taraftar, çocuğun özgüvenini dibe vurdurmanın anlam yok.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cagdas44

O ayrı bir konu ama tüm sezon Pepe Mitrovic Tosic üçlüsüyle bitmez. biri 34 diğeri 32 üçüncüsü ise büyük soru işareti. Bunun sakatlığı, cezası var..

Alt yapıdan Fatih Aksoy Atınç kadar kadar oynayabilir sanıyorum

Çevrimdışı Kalyoncu

resmen algı yapıyorsunuz ne kaldıramaması adam sakatlandı oyunun ortasında sakatlanarak çıktı
bumu tempoyu kaldıramaması adam 40 maç götürmüş kaldırmış dört maç kalmış sakatlanmış  herkes bunu unutmuş
kaldıramıyor tempoyu bunu çıkartan kim renkli basın iyi takip edin kimlerin söylediğini peki yiyen kim Beşiktaş
taraftarı.bunu dillendirmeye başlarsan atiba bugün bırakır futbolu milletin derdide bu zaten sizde böyle konuşup alet olun buna
resmen renkli basın atibayı diskalifiye etmeye uğraşıyor sizde el birliği ediyorsunuz sakat olduğu için oynamayan oyuncuya
formu düştü diyerek son dakikada ts maçında golü atan adamdan bahsediyoruz. lyon maçlarında o tempoyu en iyi kaldıran oyuncu atibaydı
diğerleri döküldü. direk hıza dayalı oyun oynayan ve bize kadar hiç bir takımın bu hıza dayanamadığı romanın bile elendiği
lyondan bahsediyoruz. Atibanın dayanamayacağı tempoda ozi yerlerde sürünür herhalde

“Doğrusunu söylemek gerekirse sezonun son bölümünde neden sakatlandığımı ben de çok iyi bilmiyorum. Bu sezon çok maç oynadık. Hem Avrupa’da hem de ligde. Mutlaka yorgunluğun da payı vardır ama bu konuda yine de emin değilim. Ne olursa olsun benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Sezonun en zor bölümünde takım arkadaşlarımın yanında değildim. Ancak arkadaşlarım sezonun finalinde çok büyük iş çıkardılar. Ben katkı yapamamış olsam bile takımın ortaya koyduğu performans takdire değer.”
Ama taraftarların ileride benim yerime geçebilecek genç bir oyuncu alınması fikrini anlayabilirim. Bunları ben demiyorum Atiba diyor.

Çevrimiçi levitate

İçimden bir ses Milosevic kalacak diyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

stoper rotasyonu iyice daraldı, pepe,mitrovic ve tosic yazı olarak yetersiz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Alt yapıdan Fatih Aksoy Atınç kadar kadar oynayabilir sanıyorum
Bencede öyle ama hoca güvenir mi ondan emin değilim. Atınç ın öyle veya böyle a takım tecrübesi vardı 3 sezonluk bu adamın hiç yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sametbagan

1 maçla gömüyordunuz ne oldu izlediniz mi Schalke maçında Mitroyu diyenler dünkü maç sonucunda nedense pek suskun kaldı :) Ha bu arada Bu mitrolu defansla 3 hazırlık maçında 10 gol yedik, iyi ki büyük gelişim göstermiş yoksa halimiz nic olurdu :)
Pepe ile en az 2-3 maç oynadıktan sonra kesin karar verilmeli.Daha iyi veya kötü olarak kesin hüküm vermek zor.
Ha daha iyisi olursa tabi ki gelsin bu da otursun yedekte kupa maçlarında falan oynar.

Çevrimdışı cagdas44

Bencede öyle ama hoca güvenir mi ondan emin değilim. Atınç ın öyle veya böyle a takım tecrübesi vardı 3 sezonluk bu adamın hiç yok.

Kontenjan bizi buna zorlayacak o yüzden hocanın önümüzdeki hazırlık maçında şans vereceğini düşünüyorum hatta duruma göre skor bize göre olursa son 20 dakika süper kupa maçında bile olabilir

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Pepe ile en az 2-3 maç oynadıktan sonra kesin karar verilmeli.Daha iyi veya kötü olarak kesin hüküm vermek zor.
Ha daha iyisi olursa tabi ki gelsin bu da otursun yedekte kupa maçlarında falan oynar.
Ben de senin gibi düşünüyorum ama işin bi de öbür tarafı var, Pepe'nin de performansını etkileyebilir kötü yönde etki gösterirse. Yani iki yönünü de düşünmek lazım hem pozitif hem negatif.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hazirlik maclari ve tr kupasında fazla fazla sans vermeli hoca

En kotu ihtimal Uefaya Alt yapi kontenjanından bildiririz Atincin yerine :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı esguel

Transferde çok geç kalmanın da sıkıntıları olacaktır son anlarda bazı takımlar ellerindeki oyuncuları bırakmak istemeyebilir bakalım hayırlısı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

“Doğrusunu söylemek gerekirse sezonun son bölümünde neden sakatlandığımı ben de çok iyi bilmiyorum. Bu sezon çok maç oynadık. Hem Avrupa’da hem de ligde. Mutlaka yorgunluğun da payı vardır ama bu konuda yine de emin değilim. Ne olursa olsun benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Sezonun en zor bölümünde takım arkadaşlarımın yanında değildim. Ancak arkadaşlarım sezonun finalinde çok büyük iş çıkardılar. Ben katkı yapamamış olsam bile takımın ortaya koyduğu performans takdire değer.”
Ama taraftarların ileride benim yerime geçebilecek genç bir oyuncu alınması fikrini anlayabilirim. Bunları ben demiyorum Atiba diyor.
Atibanın sakatlığı açıklanmadı hiç, transfermarkta bile unkown injury diye geçiyor. Ben de biraz kıllanmıyor değilim.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

neden 32 yaşında değilmi madem 32 lik oyuncular hızla değer kaybediyor aha işte demekki kaybetmiyormuş
kaybetmesi için 32 yaşında olması değil düşüşte olması gerekiyormuş ben bir senede 28 M den 7,5 M ye düşmüş diyince 32 yaşında oyuncular hızla
düşüyor dedi demek düşmüyormuş böyle net konuşmayacaksın

:)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 14:09:19
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
büyük geçmiş olsun tez şifalar inşallah.
1. şampiyonlukta tolgay (pektemek veli)
2. şampiyonlukta Caner ,talisca (pektemek veli)
bu sene töre ve atınç.
sanırım şampiyonluklarda belli dietler ödemek gerekiyor nazar kaza bela savıyoruz üstümüzden.
inşallah başka sakatlık kaza bela olmasın...
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 14:15:38 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı 38life

Atibadaki düşüşü bir tek biz göremiyoruz herhalde. Okadar seyrediyoruz ama göremiyoruz birşey. Hiç anlamıyoruz galiba futboldan...

Yerine şimdiden birinin bakılması gerekli, eyvallah da, "Atiba bu sene oynayamaz" nedir yahu?

Çevrimdışı tuncaboylu

neden 32 yaşında değilmi madem 32 lik oyuncular hızla değer kaybediyor aha işte demekki kaybetmiyormuş
kaybetmesi için 32 yaşında olması değil düşüşte olması gerekiyormuş ben bir senede 28 M den 7,5 M ye düşmüş diyince 32 yaşında oyuncular hızla
düşüyor dedi demek düşmüyormuş böyle net konuşmayacaksın
Demba Ba da, Gomez de bize geldiklerinde değerleri çok düşmüştü. Üstelik sabıkalı sakatlık geçmişleri de vardı, Negredo'da bu yok. Zaten değerleri düşmese, bizde ne işleri var?

Biz zaten böyle adamları arayıp rehabilite ediyoruz. Negredo'ya karşı bu kadar tereddüt olmasına çok anlam veremiyorum o yüzden.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı abdusta

Ne yazikki herkes uygun fiyatlı santrafor ve stoper arıyor

özellikle santrafor fiyatları tavan yapmış durumda

Negredo gibi dip takımlarda mücadele eden birine temiz 3,5 veriyorsunuz
adam mazeret fabrikası

Sevilla her stopere kanca atıyor,bir türlü uygun fiyatlı hemde bonservisli bulamıyor.

Biz ise bonservissiz olacak,kiralık olacak santrafor ve stoper arıyoruz
kim kiralar iyi oyuncusunu?

Bu durumda beklemek lazım son transfer günlerini

saygılar
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 14:14:25 abdusta ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

büyük geçmiş olsun tez şifalar inşallah.
ilk şampiyonlukta tolgay (pektemek veli)
geçen sene Caner ,talisca (pektemek veli)
bu sene de atınç.
sanırım şampiyonluklarda belli dietler ödemek gerekiyor nazar kaza bela savıyoruz üstümüzden.
inşallah başka sakatlık kaza bela olmasın...

gökhan töre
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Fatih Aksoy yazılır Altyapı kontenjanından çıplak gözle izlediğim maçta soğukkanlı ve ayakları düzgün bi oyuncu profili çizdi ama tabiki o seviyenin adamı değil ama güvenmek ve oynatmak gerek bu oyuncuları gerek Sedat Şahintürk gerekse Fatih oynamadan bilemeyiz ne vereceklerini 20 yaşına gelmiş bu çocuklar artık.. Aşırı dışa bağlıyız kendi içimizden üretemiyoruz.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 14:14:13
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Atibanın sakatlığı açıklanmadı hiç, transfermarkta bile unkown injury diye geçiyor. Ben de biraz kıllanmıyor değilim.
adam trabzonda son dakika golünü attı 2.şampiyonluk geldiğini düşünüp, 3.şampiyonluk için 3.çocuk çalışmalarına başladı :biggrinking:
sakatlık felan yok hoca izin vermiştir bence :lol:
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 14:18:05 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı 38life

Ne yazikki herkes uygun fiyatlı santrafor ve stoper arıyor

özellikle santrafor fiyatları tavan yapmış durumda

Negredo gibi dip takımlarda mücadele eden birine temiz 3,5 veriyorsunuz
adam mazeret fabrikası

Sevilla her stopere kanca atıyor,bir türlü uygun fiyatlı hemde bonservisli bulamıyor.

Biz ise bonservissiz olacak,kiralık olacak santrafor ve stoper arıyoruz
kim kiralar iyi oyuncusunu?

Bu durumda beklemek lazım son transfer günlerini

saygılar

Dımdızlak ortada kalmak için güzel strateji.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

güncel durum o değil güncel olanı uefa sitesine bakacaksın
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/index.html

güncel durum derken güncel katılım durumunun analizini yapmış.. eğer şampiyonlar ligi katılım koşullarını incelersen, bu sene için katılacak ülkelerin 2015/2016 sezon sonu puanına göre belirlendiğini görürsün. hep tamamlanan sezonun bir önceki sezon puanı esas alınır. yani bu sene şampiyon olacak takımın şampiyonlar ligine direkt katılması kesin. çünkü katılım için 2016/2017 sezonuna bakılacak ve orada 10. olarak tamamladık.
ayrıca adam analizinde diyor ki evet bizden sonraki takımlar yaklaşıyor ama zaten öteki sene katılım kuralları değiştirilecek ve ona göre değerlendirmek lazım. doğmamış bebeğe don biçmeyelim diyo. bu sene hollanda bizi geçerse bu ancak 2019/2020 sezonu katılımını etkiler. o zaman da katılım kuralları değişmiş olacak diyo.  :ok:

Çevrimdışı 38life

Töre ve Atınç sakatlıklarının sebebi Mustafa Pektemektir. Takımdan gönderilmezse Allah korusun başımıza daha kötü şeyler de gelebilir.

Etiketler: