2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 164 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2015881 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

Bir havayla gelip puan almak toplamak başka meziyet , takım kurmak transfere yön vermek, yeni bir oyun planı üretmek bambaşka bir hocalık meziyeti.

Havayla gelip puan toplamak kısmına katılıyorum, etkisi muhakkak var. O sırada bir buhrandaydık ve basit değişikliklerle doğru oyunu oynattı puanları topladı, ama kolay bir iş değildi yaptığı hakkını vermek lazım. Şimdi kurduğumuz kadro öyle garip bir şey ki büyük takım oyunu oynamak imkansız, anca kapanacak kontra falan oynayacağız o da bir yere kadar. Bu takımla topa sahip olarak oynayamayız, kazanmak zorunda olduğumuz maçlarda başımıza çok işler gelir.

Kadro düzgün olmayınca istediğin oyunu oynayamazsın, sonuç alamayınca hava da kaçar-işler sarpa sarar. Şu takımın başına artık Pep gelse ne olacak ki... Kendi ayağımıza kurşun sıktık. Teknik direktörlerin transferde bu kadar etkili olmasını hiç tasvip etmiyorum. Hem iş yükü artar hem sorumluluk, ayrıca takım içinde ayrıcalıklı - ayrıcalıksız olma gibi durumlar oluşturur. Gerçekte olmasa bile oyuncunun kafasına bu düşünceyi sokarsın müthiş tehlikeli işler.

Bu konuda uzmanlığı olmayan hocaların planlamaya karışmaması gerekiyor, ekolü olan kulüplerde zaten sadece hocanın ne istediği sorulur-yapılan listeden adam seçtirilir vb. Bir Klopp yoksa elinde fazlasına bulaştırmayacaksın, kaldı ki Sergen Yalçın normalde bu konularla ilgilenmeyen birisi; Malatya'da röportajı var TD olmasaydım oyuncu araştırırdım diyor.

Hoca çok hatalı ama yönetimin hatası daha büyük, bu şekilde sorumluluklar yüklenmemeliydi. Bizim için bir değerdi kendisi, maalesef onu da doğru kullanmayı bilemedik.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yönetim ve hocasıyla beraber elindeki oyuncuyu medya önünde kötüleyip artık bizimle olamazlar gibi demeç vermeler, sonra gelipte o oyuncuları satamıyoruz talip çıkmıyor demeye hakkınız yok
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Ne kadar doğru.

bence nasılsa alırız oralara da birilerini die kendilerine güveniyorlardı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

bence nasılsa alırız oralara da birilerini die kendilerine güveniyorlardı
Eldeki yabancıları gönderemeyeceklerini nasıl öngöremediler?

N'sakala'nın alınmasını mazur görebiliyorum sonuçta takımda sol bek yoktu.

Ama Welinton'un, hele en başta, alınmasının izahı yok.

Roco'yu göndermeden Montero geldi, 1 hafta lisans çıkarılamadı.

Vida'yı göndermeye niyetin varsa, Mirin neden hala kadrodışı?

Yapılanlara akıl sır ermiyor.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu kadar olumsuzlugun üstüne daha da olumsuz konuşarak kendimizi daha fazla uzmeye de gerek yok , hepimiz hemfikiriz zaten , hemen hemen herkes aynı şeyleri yazıyor , birbirinin benzeri iletileri görüyoruz sürekli

Biraz olumlu yönleri konuşalım

Abou ve Töre mesela ? Evet genel fikirleri alalım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sakatlığının bu kadar fazla sürmesi beni kuşkulandırmıyor değil. Gitme durumu gerçek olabilir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

İngiltere çıkışlı diye, zamanında Kerim Frei'yi bile sattık İngiltere'ye.

Tottenham'dan gelmiş 25 yaşındaki bir adamın İngiltere'de (Premier League olmasa bile Championship'te) piyasası olmaması imkansız.

Becerikli ve menajer ilişkisi olan bir yönetim, bu adamı çok fazla zarar etmeden İngiltere'ye okutur.

Ama olmaz, menajere para vermek haramdır.

Çevrimiçi Samet Demir

Tottenham'dan gelmiş 25 yaşındaki bir adamın İngiltere'de (Premier League olmasa bile Championship'te) piyasası olmaması imkansız.

Becerikli ve menajer ilişkisi olan bir yönetim, bu adamı çok fazla zarar etmeden İngiltere'ye okutur.

Tanıdık menejere verilen paralar helal mi ?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

ahmet bulut'a bişeyler için yetki vermişiz diye duyumlar var

belki bunun içindir
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aile kontenjanı da helalmiş diye duydum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

belki bunun içindir
Biraz erken davranmıyorlar mı? Daha 5 Ekim'e çok var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Biraz erken davranmıyorlar mı? Daha 5 Ekim'e çok var.
gurur yapmaktan vazgeçtiler demek ki

Çevrimdışı tuncaboylu

Dur güvendiğim bir din alimine sorayım, döneceğim sana

Çevrimdışı tuncaboylu

belki bunun içindir
Ona inanmadım ben.

Ahmet Bulut'la Erdal Torunoğulları papaz, ikisinin beraber çalışacağına inanmıyorum..

Herif zamanında Aziz Yıldırım'la papazdı, Gönül'ü bize getirdi.

Şimdi tam tersi, Dorukhan'ı oraya götürecek.

Zaten Ahmet Bulut'un bağlantıları daha çok İspanya ile. Bir yetki verildiyse, Kalinic hakkında olabilir.

Çevrimdışı yaço58

Verin verin tüm gençlerimizi verin hasici falanda verin ordan 30luk Bi adam alalım

Çevrimiçi mayguntr

Karalar baglamaya da gerek yok, elimizdekini degersizlestirmeye devam edersek hic bir sey kazanamayiz. Ornek GS, taylan, arda ikiside gecen sezon degersiz oyunculardi, su an o gs ne top oynuyor denilirken ilk 11 oynayan iki oyuncu. Elindeki kadrodan ne cikarabilirsin ona bakmasi lazim Sergenin, yeni bir seyler denemesi lazim, mesela ilk geldiginde Boyd'u 10 numara oynatmisti, bunun gibi seyler denemesi lazim.

5 dk da 5 tane fikir bulunur
Dorukhani sag-bek dene, 
Nskala ile olmayacagini anla mesela,
4-4-2 dene, Ozi-Atiba yap orta sahayi, ilerde Guven-Abubakar dene,
Ljajic-Mensah yap kanatlari, farkli bir seyler dene en azindan.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Verin verin tüm gençlerimizi verin hasici falanda verin ordan 30luk Bi adam alalım
Tüm altyapıyı Alanyaspor'a peşkeş çektiler resmen  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yönetimden hiçbir şey olmaz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Alper1903

Ben zincirin son halkasini bekliyorum bu kepazelikten sonra net eli kulagindadir. ondan sonra kiyamet kopar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz daha yeni görüyoruz Alanyaspor rezaletini. Bunlar geldiğinden beri oyuncularımızı göndermeye başlamışlar. Bu da milli oyuncu ve beleşe gönderilmiş.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Bu beceriksiz ordusu takımı boşaltır, yerine hamle bile yapamaz. 2 ayınız kaldı sadece.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunlar sadece bugünümüzü değil geleceğimizi de tüketiyorlar. Arka planda çevirdikleri Ali Cengiz oyunlarını da duyuyoruz. Altınordu ile el altından yapılan anlaşmaları da açıklasınlar görelim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Bunlar sadece bugünümüzü değil geleceğimizi de tüketiyorlar. Arka planda çevirdikleri Ali Cengiz oyunlarını da duyuyoruz. Altınordu ile el altından yapılan anlaşmaları da açıklasınlar görelim.
Aile kontenjanına verilen yetkiyi açıklasalarr taraftar yiyecek bunları.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Tüm altyapıyı Alanyaspor'a peşkeş çektiler resmen  :money:

Ceyhun Gülselam sen misin?