Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 224 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5689474 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mert_

moral yerle bir inşallah ciddi bir yaralanma yoktur.

Çevrimdışı tayfunyasar

Bişi olmamıştır inşallah. Off nefesim kesildi.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı Murat Aksakal

Yazık günah ya bu kadar sorumsuzluk olmaz..
Sevmeler emek ister, Beşiktaş emeğimsin..

Çevrimdışı srkn

Giden aylar olsun yeter ki cana, canlara bir şey gelmesin...
"Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın." SÜLEYMAN SEBA

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Böyle bi durumda bile seviyesiz bi yazi yazmayi becerenleri hayretle izliyorum..

İnşAllah cana bisey olmaz.

Çevrimdışı f_madida

Tutturduklari arkadan ip koptu sanirim. Ilk takilan demirler bunlar. Sanırım ilk acemilikten saglam baglayamadilar.

Umarim kötü bisey yoktur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir bildikleri vardir herhalde diye dusunuyordum o ipleri gorunce biraz iptidai bir yontem gibi gelmisti... Neyse gecmis olsun ama cok beklemeden bir mudahele etseler iyi olur saha icine.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

2 ambulans var saha içerisinde inşallah önemli birşey yoktur..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Sarp

SAnırım yaralı iki kişi var. İki ayrı grup ambulansa doğru hareket ediyor gibiydi.
Hareketleri bana sakin geldi. Umarım ciddi birşey yoktur. Allah korusun emekçilerimizi.
[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 20:15:54 Sarp ]

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Gokhan_1903

siyah bi araç geldi içeri işçiler ona doğru koştu başkan damı geldi acaba

Çevrimdışı Murat Aksakal

NTV Spor ‏@ntvspor  20 sn.20 saniye önce
SICAK HABER: Vodafone Arena inşaatında çatı iskelesi çöktü, 2 işçi yaralandı.
Sevmeler emek ister, Beşiktaş emeğimsin..

Çevrimiçi Samet Ç

İki işçi yaralanmış ( Ntvspor )

İnşallah önemli birşeyleri yoktur.

Çevrimdışı empisayn

acil bir durum olsa ambulanslar orada kalmaz direk hastahaneye gider diye düşünmek istiyorum , sanırım pansuman vb. işler için hala oradalar .
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı Gokhan_1903

yayını da kapattılar. inşallah emekçilerimizde önemli bi yaralanma yoktur

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Erhan

Yayını kestiler

Asporda son dakika geçti 2 işçi yaralandı

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı sametbagan

Önemli olan kimseye bişey olmaması yoksa 3 ay gecikmiş 5 ay gecikmiş hiçbir kıymeti kalmaz yapılan işin Allah çalışanları korusun kameraden düzeneğe fazla bişey olmamış gibi gözüküyor sadece numaralı tarafı bir bölümü öne doğru eğilmiş dediğim gibi allah emekçilere zeval vermesin

Çevrimdışı mert_

yayın kesildi, ciddi bir yaralanma olmaması için dua edelim.

Çevrimdışı Sarp

acil bir durum olsa ambulanslar orada kalmaz direk hastahaneye gider diye düşünmek istiyorum , sanırım pansuman vb. işler için hala oradalar .
İskelenin bulunduğu yerden sedye ile indirmek zor olduğu ve dikkatsiz şekilde indirmek istemedikleri için zaman aldı. Bence ambulanslar hareket edecektir.
Allahım sen koru İnşallah ufak sıyrıklarla atlatmışlardır. İyi olacaklar inşallah
[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 20:22:20 Sarp ]

Çevrimdışı Efe

ne diyecegimi bilemiyorum suan hep biseyler ters gidiyor bu olana gercekten inanamiyorum  :s20:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TALAT

inş kimseye bir şey olmaz.
inşaatı takip eden arkadaşlar cevaplayabilir mi acaba, ne kadarlık bir çökme söz konusu. tamamı mı çöktü acaba?
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı ozan m.

abi o kadar adamız işçi kardeşlerimizin durumu hakkında bilgi edinebilecek kimse yok mu ki?

Çevrimdışı Ersoy

Arkadaşlar çatı mı devrildi ? Son durum nedir ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mert E

inş kimseye bir şey olmaz.
inşaatı takip eden arkadaşlar cevaplayabilir mi acaba, ne kadarlık bir çökme söz konusu. tamamı mı çöktü acaba?
Sadece kapalı tarafından bir çökme var tamamıyla ilgili bir konus değil