Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6625305 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Derbinin üzerinden sanki 1 ay geçmiş gibi. Zaman durdu resmen. :ebebe:

aynen sürekli gözüm hep saatte :D

Ne demiştik hepinizi ust uste koyup.....

Çevrimdışı Mavi Tuna

Boyko'yu birkaç maç gördük ve verdiği izlenim hiç iç açıcı değildi. Kendine güveni yok, tereddütli ve güven vermeyen bir havası vardı. Yeni geldiği alışmaya çalıştığı bir takım bir takım zorluk yaşamıştır muhtemelen, kendisinden beklentinin de yüksek olduğunu bildiği için psikolojisi de bunu kaldırmamış olabilir. Maçı izlerken adamın mimiklerini görünce kaleye hiç top gitmesin diye dua ediyor insan. Özünde iyi bir kalecidir, ona sözüm yok ama verdiği izlenim hoş değil. Bu yaz takıma hazırlamak ve adapte edebileceğimiz kesin olsa kalsın derim ama o güveni vermiyor. Yine de Tolga gitmeli Boyko kalmalı ve  iyi bir kaleci almalıyız. Boyko bu sürede pişerse gelen kalecide 32 yaşında felan olursa o gidince kaleci sıkıntısı çekmeyiz en azından. Burada her şey Boyko'nun kendisine bağlı. Yönetim Boyko'yu gönderecek gibi geliyor Tolga kalacak ve bir kaleci alınacak. Tolga da daha KAP bildirilmedi bakalım neler olacak.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
[ Son Düzenleme: 13 Mayıs 2016, 13:17:17 Mavi Tuna ]

Çevrimdışı tangaz

boyko gitmek isterse kaleci alınır aksi halde eldekilerle devam edilir. boşverelim şimdi bunları şampiyonluğu kutlamaya hazırlanalım  :halay:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Tolga

Boyko'yu birkaç maç gördük ve verdiği izlenim hiç iç açıcı değildi. Kendine güveni yok, tereddütli ve güven vermeyen bir havası vardı. Maçı izlerken adamın mimiklerini görünce kaleye hiç top gitmesin diye dua ediyor insan. Özünde iyi bir kalecidir, ona sözüm yok ama verdiği izlenim hoş değil. Bu yaz takıma hazırlamak ve adapte edebileceğimiz kesin olsa kalsın derim ama o güveni vermiyor. Yine de Tolga gitmeli Boyko kalmalı ve  iyi bir kaleci almalıyız. Boyko bu sürede pişerse gelen kalecide 32 yaşında felan olursa o gidince kaleci sıkıntısı çekmeyiz en azından. Burada her şey Boyko'nun kendisine bağlı. Yönetim Boyko'yu gönderecek gibi geliyor Tolga kalacak ve bir kaleci alınacak. Tolga da daha KAP bildirilmedi bakalım neler olacak.

18 kişilik maç kadrosunda 2 yabanc kaleci bulunduramıyorsun yani kalecilerden en azından biri yerli olmak zorunda.

O yüzden Tolga ile sözleşme uzatılacaktır. Giderse Boyko gider yerine biri gelir.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mavi Tuna

boyko gitmek isterse kaleci alınır aksi halde eldekilerle devam edilir. boşverelim şimdi bunları şampiyonluğu kutlamaya hazırlanalım  :halay:
Şehir dışındayım Pazar eve dönme planı Pazartesi'ye kaldı. Evde rahat bir maç izlerim diyordum ama artık ayarlayacağız bir şeyler. Bu hafta hiç geçmedi ya hu... Pazar bir gelseydi.

18 kişilik maç kadrosunda 2 yabanc kaleci bulunduramıyorsun yani kalecilerden en azından biri yerli olmak zorunda.

O yüzden Tolga ile sözleşme uzatılacaktır. Giderse Boyko gider yerine biri gelir.

tolga ile sözleşme uzatacağımıza günay 2.ci kaleci olsun yada veysel milan 16 yaşındaki çocuğa güvenip kaleye emanet ediyor biz halen 33 yaşındaki tolga'dan birşeyler bekliyoruz.

Çevrimdışı tangaz

n'koulouyu şimdi de fener alıyormuş  :kop:

acaba bu transfer sezonunda bu medya kaç kişiyi trasfer edecek. skor tahminlerini alayım beyler  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bu kuralı bilmiyorumdum. O zaman Boyko'ya güle güle diyecek takım. Çıkan haberler ne kadar doğru bilmiyorum ama menajeri aracılığı ile kulüp aramaya da başlayacakmış.

Tolga yi Ts ye postalayip Babacani alsak be guzel olur

Ben Babacani hic begenmezdim hic kaleci gibi görünmüyor Kisa boylu kalede Guven vermiyor insani tedirgin ediyor diyordum ama o kendini ispatladi ve gelistirdi ve yine Bir kalecinin Surekli Oynamasinin ne kadar onemli olduğunu gormus olduk

Boyko icinde bu gecerli Surekli oynasa idi Toparlardi ama bizim onu bekleyecek zamanimiz yoktu gelis zamanlamasi sikintili oldu keşke sene basinda alsaydik..

Çevrimdışı Mavi Tuna

n'koulouyu şimdi de fener alıyormuş  :kop:

acaba bu transfer sezonunda bu medya kaç kişiyi trasfer edecek. skor tahminlerini alayım beyler  :money:
Medya bu ara çok fena, Fenerbahçe'ye çalışıyor. Medya adamların elinde neredeyse. Her gün bir Gomez haberi, her gün yeni bir şey. Fener de Persi ve Nani 42 Milyon euro satacakmış. Çin de dahil bu paraları verenin aklına şaşarım.

Bu kuralı bilmiyorumdum. O zaman Boyko'ya güle güle diyecek takım. Çıkan haberler ne kadar doğru bilmiyorum ama menajeri aracılığı ile kulüp aramaya da başlayacakmış.

Kulüp aramasina gerek yok zaten talipleri var Epl de piyasası var adamin bugun satıyoruz desek en az 2-3 Talip cikar

Çevrimdışı Tolga

tolga ile sözleşme uzatacağımıza günay 2.ci kaleci olsun yada veysel milan 16 yaşındaki çocuğa güvenip kaleye emanet ediyor biz halen 33 yaşındaki tolga'dan birşeyler bekliyoruz.
Günay ile de devam edilebilir katılıyorum ama uzatacaklardır.

Ben Babacani hic begenmezdim hic kaleci gibi görünmüyor Kisa boylu kalede Guven vermiyor insani tedirgin ediyor diyordum ama o kendini ispatladi ve gelistirdi ve yine Bir kalecinin Surekli Oynamasinin ne kadar onemli olduğunu gormus olduk

Boyko icinde bu gecerli Surekli oynasa idi Toparlardi ama bizim onu bekleyecek zamanimiz yoktu gelis zamanlamasi sikintili oldu keşke sene basinda alsaydik..
Volkan Babacan kendini baya geliştirdi. Önceden abuk sabuk hatalar yapan, kolay goller yiyen bir kaleciyken milli takım ile birlikte yükselişe geçti.

Günay ile de devam edilebilir katılıyorum ama uzatacaklardır.Volkan Babacan kendini baya geliştirdi. Önceden abuk sabuk hatalar yapan, kolay goller yiyen bir kaleciyken milli takım ile birlikte yükselişe geçti.
Surekli olarak oynamasininda bu gelisimde cok etkisi var @Tolga
Bir kaleci oynayarak gelisir bunu atlamayalım ama tabi Milli takima cagirilmasi da onu Moral olarak cok etkiledi daha da iyi bir kaleciye dönüştü buda bir gercek

bu aspor'da kiler  ne içiyor ?

Çevrimdışı firewater

Yahu babacanda olmaz bize. Referans alacağınız takımlar defans ağırlıklı oynayan takımlar değil hücum oynayıp kontra yemeye müsait takımlar olmalı. Boykoda da bu yüzden yanılıyorsunuz.

Çevrimdışı Tolga

Hakan Gündoğar yine ortalığı bulandırdı. Artık bu konu ile ilgili medyada çıkan hiçbir habere itibar etmeme kararı aldım.

Oturup konuşulur ne karar çıkarsa ondan sonra yorum yapacağım artık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mayıs 2016, 13:36:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Adamlar Gomez'i gönderdi, Sosa'yı gönderdi, Oğuzhan'ı gönderdi, Şenol Güneş'i de milli takıma gönderiyorlar.

Yönetimin artık bir el atması gerek at oynatıyorlar resmen.

Persie Gomez'den daha iyi diyenler Gomez  gitti Beşiktaş bittiye başladı. Şampiyonluk sevincini kursağımızda bırakmaya çalışıyorlar bir el atmaları gerek artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı firewater

sosa, gomez, ozi, töre, kerim, olcay, cenk hepsi gidecek hepsi merak etmeyin tırsmayın  :D :D :D :D :D

ulan korku bu kadarmı sardı sizi?

Çevrimdışı tangaz

volkan babacanda çok çelimsiz çırpı bacaklı degajları rakip 18i görecek kaleci istiyorum ben  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

başkan ısrarla 2 gider 3 gelir diyor 50 defa söyledi bu mallar ısrarla 10 gönderiyor 15 alıyor sonrada gazeteciyiz die ekmek yiyor.

.bne basın bunu da yazın!!!

Çevrimdışı firewater

Adamlar Gomez'i gönderdi, Sosa'yı gönderdi, Oğuzhan'ı gönderdi, Şenol Güneş'i de milli takıma gönderiyorlar.

Yönetimin artık bir el atması gerek at oynatıyorlar resmen.

Persie Gomez'den daha iyi diyenler Gomez  gitti Beşiktaş bittiye başladı. Şampiyonluk sevincini kursağımızda bırakmaya çalışıyorlar bir el atmaları gerek artık.

şimdide gomez giderse biterler. Falcao kimmiş bişey yapamazcılar türedi. Ulan hiçmi ders almıyorsunuz.

Ben Fikret başkanın yerinde olsam gomezi 30a satar gider van pörsiyi alır onuda gol kralı yaparım. Belki ozaman susarlar  :D :D :D :D