2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 556 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11750229 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kadir G.

Bu kadar bekletip boykoyu douglası getirrcekler o da ayrı sinir bozuyor.

Güya ikisine 6-7 milyon teklif yapılmış ospinaya 4 milyon önerilmiş. :) tam tersi olsa dahi o ikili 4 milyon etmez. Her kuruş çöp olacak.

Cassiodan hiçbir farkını görmüyorum benim için tek artısı avrupada futbol oynamış olması o da saman alevi.

Çevrimdışı Kemal

sıkıntı fedakarlık yapılma konusunda zaten..

eğer tek kurşun atımlık fedakarlık varsa - ki bence o bile olmayabilir- transfer falan yapmasınlar... kulüp çalışanı ve topcuların düzenli maaşlarını ödesinler yeter..

geçen sene ödenmedi maaşlar topcular son 2 ay top oynamadı.. bu sene yeterki ödensin..

ben en başından beri aynı şeyi sölemekteyim.. düzenli olarak topcu ve kulüp çalışanlarına maaşları ödensin transfer yapmasalarda olur.. bu halde bile şampiyonluğa oynarız..

ben öyle polyannacılık oynayamıyorum kusura bakmayın . Böyle bir durum olamaz bunu maaş ödemekle falan da çözemezsiniz. Koca çınar Beşiktaş takımının defansı üzerine Anadolu takımı forvetleri koşunca boş durumdayken taca atıyolar amatör takım gibi (kalecimiz yüzünden ) , böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına ?  Bunu maaşla falan çözemezsiniz .

Çevrimdışı Tolga

Bu kadar bekletip boykoyu douglası getirrcekler o da ayrı sinir bozuyor.

Güya ikisine 6-7 milyon teklif yapılmış ospinaya 4 milyon önerilmiş. :) tam tersi olsa dahi o ikili 4 milyon etmez. Her kuruş çöp olacak.

Cassiodan hiçbir farkını görmüyorum benim için tek artısı avrupada futbol oynamış olması o da saman alevi.
İkisi için teklifin 7.5 m euro'ya çıkartıldığı söyleniyor da bana pek inandırıcı gelmedi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Koa_lAA

1 kaleciye daha ihtiyacimiz var , Gelen mi oynar onu bilemem..

Senol Güneş

Bir adam Bu kadar savunulmaz , Hoca israrla Hemsehrisini savunmaya devam ediyor , E yonetimde tutup Muammeri getirse kimse bisey diyemez yönetime..

yapmayın gözünüzü seveyim.. şu adama hemşericilik yapıyor, kayırıyor gibi ithamlarda bulunmayın..hakket yakışmıyor..

şenol güneş okaa omurgasız bi adammı.. kendi kariyerindeki ilk şampiyonluk içinde mücadele etmekte.. okaa emek var.. niye sırf hemşericilik yapmak için bunları çöpe atsın.. :/

Çevrimdışı Koa_lAA

ben öyle polyannacılık oynayamıyorum kusura bakmayın . Böyle bir durum olamaz bunu maaş ödemekle falan da çözemezsiniz. Koca çınar Beşiktaş takımının defansı üzerine Anadolu takımı forvetleri koşunca boş durumdayken taca atıyolar amatör takım gibi (kalecimiz yüzünden ) , böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına ?  Bunu maaşla falan çözemezsiniz .

bu kadroyla derken ondan bahsetmekteyim zaten.. kalecimiz kötüyken bile başarabiliriz.. yediğimizden fazlasını atabiliriz demek istedim.. yoksa varsa para tabiki alsınlar.. ben kaleci eksiği olduğunu herkes gibi yaz aylarından beri sölemekteyim.. ama maaş vermeyip gidip transfer yapcaksan.. kusura bakmasınlar ben ona karşıyım..

Çevrimdışı Kemal

İkisi için teklifin 7.5 m euro'ya çıkartıldığı söyleniyor da bana pek inandırıcı gelmedi.

Boyko- Douglasa da fitim . Kim geliyorsa gelsin , adapte olsun şu takıma artık .

Çevrimdışı Kadir G.

Hele de Ospina-4 milyon konuşulunca hiç mi hiç inandırıcı gelmiyor. Douglas alınmaz boyko için de ospinaya 4 öneriyorsan en fazla 2 milyon verirsin fazlası zarar ziyan.

Sezon başında kaleci orta saha alınmadı orta saha mucize şekilde idare edince 4.5 milyon kâr ettik ne güzel yaptık"a döndü iş. Aynısını kalede yaparlarsa -ister almamış ister de vasat birini almış olalım- kârı bırak çok şey kaybedilir.

Çevrimdışı Tolga

Boyko- Douglasa da fitim . Kim geliyorsa gelsin , adapte olsun şu takıma artık .
Aynen kim geliyorsa gelsin artık sıkmaya başladı bu durum :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yapmayın gözünüzü seveyim.. şu adama hemşericilik yapıyor, kayırıyor gibi ithamlarda bulunmayın..hakket yakışmıyor..

şenol güneş okaa omurgasız bi adammı.. kendi kariyerindeki ilk şampiyonluk içinde mücadele etmekte.. okaa emek var.. niye sırf hemşericilik yapmak için bunları çöpe atsın.. :/
Sene başı Eldekilerin durumuna bakacagim diyip kaleci aldirmayanda Senol Hicaydi kimse kusura bakmasin

Bagira bagira elendik Uefa dan..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kemal

bu kadroyla derken ondan bahsetmekteyim zaten.. kalecimiz kötüyken bile başarabiliriz.. yediğimizden fazlasını atabiliriz demek istedim.. yoksa varsa para tabiki alsınlar.. ben kaleci eksiği olduğunu herkes gibi yaz aylarından beri sölemekteyim.. ama maaş vermeyip gidip transfer yapcaksan.. kusura bakmasınlar ben ona karşıyım..

Kalecimiz kötüyken neyi başarırız kardeşim yapmayın gözünüzü seveyim gelmeyin bu algı operasyonlarına .

Gomez olmasa Tolga yüzünden kaleye gecen Günay bizi çökertmişti(gs maçı). Her zaman papaz pilav yer mi yemez . Atanda bu sefer yiyen yüzünden Allah kahretsin moduna giriyor yaşadık bunu UEFA da nasıl el freni gibi stopladı takımı.

Bizim tek alternatifimiz var ; K A L E C İ A L M A K , başka yok yani . Ha bunda da taraftarın anlaşacağı alacaksın ki tehlikeli pozisyon göçmeyelim . Cassio mesela gelseydi ilk hatalı golünde yuhlanırdı . Boyko veya hele Ospina da bu olmaz Ryan ve Neto da da olmaz kredileri var taraftarda , herkes hem fikir olur .

Maaş konusu , maaş vermeyeceksen stat yapmayacaksın zaten , bacağına güvenmiyorsan mantar toplamaya çıkmayacaksın demişler , transferden önce stada girişmeyeceksin baştan .
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2016, 14:54:25 Kemal ]

Bunu bende söylüyorum Boyko tek gelsin Douglas gelmesin zaten son gelismelerde eger olursa Boyko nun tek gelecegi yönünde.

Surekli su paket olayini gundeme getirip durmayin.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

imkansız gibi bir şey bence başkanın 7.5 milyon vermesi için çok üst düzey 2 adam lazım,onlarda olmadığına göre hayal bence o teklif

Kalecinin Devre arasina birakilmasi basli basina bir Skandaldi zaten

Kim sana Devre arasi 1.ci kalesini yada 2.ci kalecisini verir ustelik sampiyonluga oynayan bir takimsa !

Baknz: Marsilya vazgecti mandandayi vermekten

Arsenal Sampiyonluga oynadigi icin bırakmak istemiyor Ospinayi , halbuki sene basinda isteseydik alabikirdik cunku Shezny de ozaman Arsenaldeydi..

Çevrimdışı karakartalım

1 kaleciye daha ihtiyacimiz var , Gelen mi oynar onu bilemem..

Senol Güneş

Bir adam Bu kadar savunulmaz , Hoca israrla Hemsehrisini savunmaya devam ediyor , E yonetimde tutup Muammeri getirse kimse bisey diyemez yönetime..
Yaptığı doğru yunus emre elde kaleci yokken ne demesini bekliyosun
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı tangaz

Kalecinin Devre arasina birakilmasi basli basina bir Skandaldi zaten

Kim sana Devre arasi 1.ci kalesini yada 2.ci kalecisini verir ustelik sampiyonluga oynayan bir takimsa !

Baknz: Marsilya vazgecti mandandayi vermekten

Arsenal Sampiyonluga oynadigi icin bırakmak istemiyor Ospinayi , halbuki sene basinda isteseydik alabikirdik cunku Shezny de ozaman Arsenaldeydi..

kesinlikle doğru söylüyorsun. bu skandalın sorumlusu da Şenol Hocadır. kaleciler şimdi yeterli devre arasına bakarız gerekirse takviye yaparız deyip başkanı da kandırdı. sanırım tolgayı bir cordobaya dönüştürme projesi vardı hocanın ama her zaman şapkadan tavşan çıkmıyooor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı aHmEt-eReN

içimden bir ses Gökhan töre için rekor bir rakama satmak üzere düşünüldüğünü ve kararsız kaldıklarını söylüyor.
Bence sat töreyi en az 20 milyona 5 aylık ta kirala. alan razı veren razı. 10 numara olur. Euro 16 ya katılmak içinde iyi de oynar..
İKİ BÜYÜK DEĞİL TEK BÜYÜK...

Çevrimdışı RQ7_351903

Bunu bende söylüyorum Boyko tek gelsin Douglas gelmesin zaten son gelismelerde eger olursa Boyko nun tek gelecegi yönünde.

Surekli su paket olayini gundeme getirip durmayin.
Boşuna konuşuyoruz Emre kardeşim, lafım herkese değil ama bazıları şimdiden Allah ilan etmiş hocayı laf kondurmuyorlar.

Çevrimdışı aek

Biraz evvel Ligtv'de Dnipro'nun teknik direktörüyle röportaj yaptılar adam resmen Douglas'la Boyko'yu alın da kurtulayım demiş hayatımda ilk defa böyle bişey görüyorum umarım iki takım anlaşır Beşiktaş'a katkı sağlarlar falan demiş yahu senin bu adamlara ihtiyacın yok mu hoca şoktayım şuan böyle bişey ilk defa görüyorum  :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

boyko gelicek gibi.

Çevrimdışı Onur Küçük

Vasat altı kaleci sana 3-5 puan kaybettirir . Vasat üstü kaleci sana 3-5 puan kazandırır. Aradaki fark 6-10 puan lakin o 6-10 puan sana şampiyonluk , maddi ve manevi  kazanç getirir .
Yönetim kaleci transferi yaparken bunun farkında olarak yapmalı ve transferi transfer yapmak için değil takımın ihtiyacı olan bize en uyacak transferi yapmalı.
Edit: Kısaca Ospina için  şartlar zorlanmalı. Yazın risk almamanın telafisi var fakat kış transfer sezonunda risk almamanın telafisi yok.
[ Son Düzenleme: 15 Ocak 2016, 15:14:11 Onur Küçük ]

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

boyko gelicek gibi.

Bana da öyle geliyor, daha doğrusu içimden öyle geçiyor  :D
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı aek

Gökhan Töre'yi satan şampiyonluğu satar bu sene aldığın 2 derbiye doğrudan etki eden gomezle birlikte iki oyuncudan biri fener maçında 3. golde alda at dedi galatasaray maçında maçı kazandıran golü attı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2016, 15:12:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı bizim pire kerim için ne diyorsun ben bi ara ahanda bizde bi topcu var aynı messi ,,dedirtti :))

bir duyumda var zaten burdada soylendi bir ingiliz takımı sene sonu teklif yapacagı konusunda,, belki bolge yanlıs olur cnk sanmam oraya gidecegini ama biraz daha derli toplu oynarsa bence onu acık ne diyorsun?

Yetenekli ama futbol oyuncusu değil hala bence. Kalesiz oynasak açık ara yıldız olurdu ama hala ne yapacağını bilmiyor.

3 tane özelliği var. Dribbling, hız ve çeviklik hepsi o spontane yapıyor bir şeyler.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Karabay

Belkide dün oyuncuların formsuzluklarını görünce transfer yapmaktan vazgeçmiştir yonetim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ocak 2016, 15:13:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
kesinlikle doğru söylüyorsun. bu skandalın sorumlusu da Şenol Hocadır. kaleciler şimdi yeterli devre arasına bakarız gerekirse takviye yaparız deyip başkanı da kandırdı. sanırım tolgayı bir cordobaya dönüştürme projesi vardı hocanın ama her zaman şapkadan tavşan çıkmıyooor...

Sürekli 2 kalecim var 3.sü gerekli her şeyi geçtim sayı olarak gerekli diyen hocanın kaleci almayın diyebileceğine nasıl inanıyorsunuz aklım almıyor.

Quaresma olayındaki gibi bir şeyler kabul ettirildi hoca da kalkan oldu hepsi bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli