Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 175980 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ZORBEY

Ben rüyamda 4-1 görmüştüm skoru  :lol:

genelde rüyalar tam tersine cıkar derler ama, inşallah bu sefer göründüğü ve umulduğu gibi olur, cünkü biz onları yenecek gücteyiz.. umut etmiyoruz iddaa ediyoruz...

Aynen abi ya adamlara laf anlatmaktan sıkıldım. Aç izle arsenal maçlarını diyorum adam bizim uefa kupamız var diyor.  :kop:

ben onlara adam bile demiyorum, haksızlık yapan bir bütünü haklı ve utanmadan şerefli olduğunu iddaa edenleri ezik zavallı caresiz kişiler olarak sınıflandırıyorum.. onların coğunluk olması ablemlerindeki heybetli hayvanın gözükmesi, ve 2000 yılından sonra müzelerine koydukları uefa kupasının tr de başka kimsede olmamasından kaynaklı bir durum, uefa kupası geldiği tarihten bu yana kac milyon "yeni nesil" doğdu büyüdü aklı fikri kesiyor hesaplarsak, bu yeni nesilin 4/1 kısmını zaten ablem ve uefa kupası sayesinde kendi taraftarları arasına kazandırdıkları coğunluktur sadece. yeni nesilde biraz havayı pohpohu seven bir nesil bu lafımı burda kimse üstüne alınmasın. Siz adam gibi adam olduğunuz icin Beşiktaş ı seçmişssiniz. bu tercihini diğer takımlardan kullananlar icin söyliyorum, Tarih ortada eskilerde cok iyi bilir, önceleri türkiyenin en COK taraftar Beşiktaş taraftarıydı, kısacasi onlar yokken biz vardık, URFA kupaları olmuş adam olamamışlar neye yarar?? Bizimde Fransız yanaşmalarımız ve Başkalarının Adamı olsaydık Şimdi değil kendi TABİRİMLE URFA KUPASI değil Şampiyonlar ligi Kupamız Olacaktır... Beşiktaş kimsenin Adamı olmadığı icin, Fransız tohumlarına karışmadığı için belki uefa kupası olmadı ama Adamlığı kurulduğu günden bu yana hiç eksilmedi.
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 00:06:13 ZORBEY ]
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Doğukan E.

genelde rüyalar tam tersine cıkar derler ama, inşallah bu sefer göründüğü ve umulduğu gibi olur, cünkü biz onları yenecek gücteyiz.. umut etmiyoruz iddaa ediyoruz...

ben onlara adam bile demiyorum, haksızlık yapan bir bütünü haklı ve utanmadan şerefli olduğunu iddaa edenleri ezik zavallı caresiz kişiler olarak sınıflandırıyorum.. onların coğunluk olması ablemlerindeki heybetli hayvanın gözükmesi, ve 2000 yılından sonra müzelerine koydukları uefa kupasının tr de başka kimsede olmamasından kaynaklı bir durum, uefa kupası geldiği tarihten bu yana kac milyon  doğdu büyüdü aklı fikri kesiyor hesaplarsak, bu yeni nesilin 4/1 kısmını zaten ablem ve uefa kupası sayesinde kendi taraftarları arasına kazandırdıkları coğunluktur sadece. yeni nesilde biraz havayı pohpohu seven bir nesil bu lafımı burda kimse üstüne alınmasın. Siz adam gibi adam olduğunuz icin Beşiktaş ı seçmişssiniz. bu tercihini diğer takımlardan kullananlar icin söyliyorum, Tarih ortada eskilerde cok iyi bilir, önceleri türkiyenin en COK taraftar Beşiktaş taraftarıydı
Çok haklısın abi Liverpool u geçersek bir bakarız kupa bize Gelmiş.  :ishock: :halay:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 00:09:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı abi bu senin açtığın sporcu sağlığı gibi başlıkları bizde okuyabilicez mi abi. Bir şeyler öğreniriz. Sizin kapalı bölüm başka bi konu galiba.

@Açacağım o tarz yerleri herkese kardeşim merak etme  :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ThbrK

Kadro nasıl çıkar sizce?

Cenk
Serdar Pedro Ersan Motta
Atiba Veli
Gökhan Sosa Olcay
Demba Ba

Yedekler:Enes Fidayeo,Atınç,Necip,Tolgay,Oğuzhan,Kerim,Mustafa
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 00:29:57 ThbrK ]

Çevrimdışı Doğukan E.

Kadro nasıl çıkar sizce?

Cenk
Serdar Pedro Ersan Motta
Atiba Veli
Gökhan Sosa Olcay
Demba Ba

Yedekler:Enes Fidayeo,Atınç,Necip,Tolgay,Oğuzhan,Kerim,Mustafa[/i]
Başka ihtimal yok zaten :D Belki yedeklerde Mustafa olmayabilirimi acaba ?

Çevrimdışı Kutay

Bu tosunun ayağı mi koptu ne oldu
aynen ya kaç haftadır sakat kimsede ne olduğunu bilmiyor
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 00:25:23
  • Beşiktaş / Bodrum
aynen ya kaç haftadır sakat kimsede ne olduğunu bilmiyor

Pis sakatlık ya ayak tabanındaki bağda sorun var. Topuk dikenini bilen varsa benzer bir acı oluşur bunda da.

Çok can yakar zaman da alır. 2-3 hafta içinde tam dönecektir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Sterling hakkında kesin bilgisi olan var mı oynayacak mı? Nedense Liverpool kadrosunda en tırstığım adam o.

Çevrimdışı ozanozan

arabayı satın maç sonucu 1-3 e basın beşiktaştan güzel bir ev alın. kimse beklemiyor belki ama darma duman ederiz biz liverpoolu.

Çevrimdışı nannan

Burada kimsenin söylediğini görmedim. O yüzden söyleme ihtiyacı hissediyorum. Avrupa Ligi başladığından beri Beşiktaş'ın bütün maçlarını açık kanaldan verip de Trabzon'un bütün maçlarını ücretli platformdan yayınlamak çok büyük ayıptır, ayrımcılıktır, adaletsizliktir.

Çevrimdışı buratti

8-0 yenildigimiz macta Batman'da petrol sondajindaydim. Maci izleyememistim. Sondaj kulesindeki diyarbakir'li isci Şirin tepeden bagiriyodu her golden sonra, radyodan dinliyo. Ismi gibi şirin karakterliydi, gulec; Murat Bey 4 oldu, Murat Bey 5 oldu, 8 oldu diye dalga geciyo. gs'liydi genel yerel halk gibi. O zaman genc muhedisiz tabii, alisik degiliz bey lafina. Yapmacik yapmacik guluyorum, olsun napalim diyorum; icimden agliyorum tabii gecenin karanliginda.Bi yandan PKK gelir mi korkusu, gece yerel halk saldirir mi korkusu akliminda; diger yanda BJK. Tehlikeli bi bolgeydi calismak icin. Tuhaf bi gundu, hala zaman zaman hatirlarim durduk yere.

Neyse, beklenen gun geldi catti. Bu gunu dunya gozuyle gormek nasip oldu. Her turlu skor kabulumdur benim. En azindan bu firsati elde ettik. Bi daha Liverpool'da kim bilir ne zaman oynariz, belki seneye belki 50 seneye. Ne olursa olsun elestirmeyecem takimi. Yolunuz acik olsun. Geleni kurtar Cenk, sokma o topu kaleye.

P.S. YD ve Ertugrul Saglam'i hicbir zaman affetmeyecem. o gunu yasattiniz. Umarim BJK'ye bi daha donmeniz nasip olmaz.

Çevrimdışı Tolga

Burada kimsenin söylediğini görmedim. O yüzden söyleme ihtiyacı hissediyorum. Avrupa Ligi başladığından beri Beşiktaş'ın bütün maçlarını açık kanaldan verip de Trabzon'un bütün maçlarını ücretli platformdan yayınlamak çok büyük ayıptır, ayrımcılıktır, adaletsizliktir.
Şahsen bu konuda ben de rahatsızım.

Adaletli davranılmadı bugüne kadar maalesef.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 01:19:43
  • Beşiktaş / Bodrum

Buradaki durum farklı yalnız.

Tam aksi olacaktı bunun şans eseri böyle oldu.

Uefa bir takım varsa açık kanal birden fazla varsa biri açık diğerleri özel kanal yayın yapın diyor.

Bizim maçların günü son anda değişti Trabzon yerine bizi açık kanala almak zorunda kaldılar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Şubat 2015, 01:21:12
  • Beşiktaş / Bodrum
Buna göre Şampiyonlar Liginde Türk takımlarının Salı günkü maçları Doğuş Grubu kanallarında yani Star TV, NTV ve NTVSpor’da yayınlanıyor. Çarşamba günkü maçlar ise dsmart’da yayınlanıyor. Galatasaray şampiyonlar ligi maçlarında bu siteme göre dönüşümlü olarak Star TV ve dsmart’da yayınlandı. Zaten UEFA yayın kuralına göre Şampiyonlar Liginin 1 maçı açık kanaldan yayınlanma zorunda.

UEFA Avrupa Ligi maçlarında da sistem aynı. Yani Türk takımları arasında bir maç açık kanalda yayınlanmak zorunda. Öncelik sırası Doğuş Grubunda olduğu için Star TV, Beşiktaş maçlarını seçiyor. Tek takım kaldığı zamanda da öncelik açık kanalın oluyor. Geçen yıl hatırlanacağı üzere Bordo-Mavililerin maçları NTV ve Star TV gibi açık kanallarda yayınlanmıştı. Çünkü tek Türk takımı vardı.

Şöyleymiş.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Buna göre Şampiyonlar Liginde Türk takımlarının Salı günkü maçları Doğuş Grubu kanallarında yani Star TV, NTV ve NTVSpor’da yayınlanıyor. Çarşamba günkü maçlar ise dsmart’da yayınlanıyor. Galatasaray şampiyonlar ligi maçlarında bu siteme göre dönüşümlü olarak Star TV ve dsmart’da yayınlandı. Zaten UEFA yayın kuralına göre Şampiyonlar Liginin 1 maçı açık kanaldan yayınlanma zorunda.

UEFA Avrupa Ligi maçlarında da sistem aynı. Yani Türk takımları arasında bir maç açık kanalda yayınlanmak zorunda. Öncelik sırası Doğuş Grubunda olduğu için Star TV, Beşiktaş maçlarını seçiyor. Tek takım kaldığı zamanda da öncelik açık kanalın oluyor. Geçen yıl hatırlanacağı üzere Bordo-Mavililerin maçları NTV ve Star TV gibi açık kanallarda yayınlanmıştı. Çünkü tek Türk takımı vardı.

Şöyleymiş.

Yine de bunun adaletsizlik ve ayıp olmasını değiştirmez benim gözümde. Tamam reytingimiz fazla olduğumuz için BJK-TS ikilisinden bizi seçmeleri anlaşılabilir. Ama seneye FB veya GS ile Şampiyonlar Ligi'ne gidersek bu yılki durumun tam tersini yaşarız. O zaman da bu sakinlikle karşılayacağımızı sanmıyorum. Ki sadece bu maç için söylemiyorum Asteras-Partizan farketmedi biz hep açık kanalda ts hep D-smartta yayınlandı. Hoş değil.

Çevrimdışı nannan

Herkes 8-0 hesabını kapatmamız gerektiğini düşünüyor. Ben de 1-1 biten Tottenham deplasmanında yarım kalan hesabı kapatmamız gerektiğini düşünüyorum. O gün tek kelimeyle mükemmel oynayıp son dakikada 1 puanı kurtarmıştık. O maçın hakkı 3-4 farklı bir galibiyetti bence. Yarın gece o maç yarım kalan hesabı kapatmak için aynı seviyede oyunumuzu oynayıp bu sefer skora yansıtmalıyız. Bütün takımın standardı az çok belli zaten. Ben sadece Olcay'ın biraz daha etkili olmasını bekliyorum. Olcay iyiyse mutlaka gol atarız çünkü.

Çevrimdışı nannan

@Çağrı yarın akşam 22.05'de maçı olan bir futbolcunun bu gece ne zaman uyuması gerekir? :)

Çevrimdışı horizon75

Liverpool bekle bizi geliyoruz, kartalim sen sahada bizler tiribunde mucadelemizi yapacagiz. Allah utandirmasin!
Gün Doğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık Beşiktaş‘In Uğruna Bayraklarla Donandık, Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkesi, Üzerimde Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi! İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız, Övünmek Gibi Olmasın Biz Kara Kartal’lıyız!

ysariusta

• Ziyaretçi

@Çağrı yarın akşam 22.05'de maçı olan bir futbolcunun bu gece ne zaman uyuması gerekir? :)
Gece uyuyamaz o adamlar. Yarın sabah ancak

Çevrimdışı Kemal

Hayır olsun rüyamda penaltı kazandık ve dk 70'e kadar 1-0 öndeydik daha sonra birden durum 3-1 e geldi dk 84 gibi tekrar kazandık ve durum 3-2 oldu maç öyle bitti, penaltıların 2 sinide BA kullandı.

Çevrimdışı high speed dirt

Yapıştır Beşiktaş'ım.
Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun.

Çevrimdışı Yakup

Gökhan TÖRE sakho'yu geçtiği her atakta gole yakınız. Bu gecenin kahraman adayı Töre'ye başarılar. :claps: :claps:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı ahmetx

Kalede Cenkin oynadığı hiç bir maçı rahat izleyemem,dualarım Cenk için olacak.Eğer bugün adam gibi kalecilik yapar saç baş yoldurtmazsa ben en kötü beraberlikle döneceğimizi düşünüyorum..
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Etiketler: