2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 475 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11333841 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Arkadaşlar bizim Liverpool maçında Gökhan Töre bir gol kaçırmıştı. Maçın kaçıncı dakikalarıydı hatırlayan var mı? Şimdi 2 saat 90 dakikanın içinde aramıyım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı onurturan

Twitter da güvendiğim isimler zor demişlerdi Kolarov için
Yarın ola
Hayır ola..

Çevrimdışı tangaz

Twitter da güvendiğim isimler zor demişlerdi Kolarov için
twitterdan hiç anlamam ama burada paylaşılanlardan gördüğüm kadarıyla twitterda güvenilir kimse yok hepsi atıp tutuyorlar gibi hissettiriyor bana
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

Kürşad Çelikbaş ‏@KursadCelikbas 
İsmail Köybaşı:"Hayalim büyük bir takımda oynamaktı bu sene hayalim gerçek oldu" Üzerinde 1 kuruş hakkım varsa haram olsun, nankör p*****k

@Çağrı bey
problem olurmu

sonuçta ismayıl bize giydirmiş

Bu arkadaşın yaptığı davranış açıklanamaz.Bir Gökhan Gönül'ün dediklerine bakın birde şu çomarın.GG sorun yaşamasına rağmen yıllarca formasını giydiği kulübünden büyük camia diye bahsediyor bu şakir taraftarı ayartmak için yüzsüz yüzsüz açıklama yapıyor.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ayayhan

sosa+4m =luiz adriano 1 yıl kiralık 4m satın alma ops.

bize uyar bu

Çevrimdışı Türkay

twitterdan hiç anlamam ama burada paylaşılanlardan gördüğüm kadarıyla twitterda güvenilir kimse yok hepsi atıp tutuyorlar gibi hissettiriyor bana

bende zaten çoğuna güvenmiyorum ama malum sitenin sahibi demişti zor diye o malum o sitenin haberleri de genelde doğru çıkıyor
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı cursedofdragon

şampiyonlar ligine böyle bir kadro yakışır dı be :) Efkarlandım  :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu kadarını dememiştir herhalde yalandır diye düşünüyorum.

Ah Bodrum, güzel Bodrum :D
Demiş

Insanda beyin olmayınca böyle dengesiz cikislar yapabiliyor normal karşılıyorum :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Türkay

Bu kadro için futbolcu satma yetmez direk stadı UEFA'ya ipotek ettirmemiz lazım  :D
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Bishamon

Orta saha kayıp :D

Çevrimdışı 38life

Arkadaşlar bizim Liverpool maçında Gökhan Töre bir gol kaçırmıştı. Maçın kaçıncı dakikalarıydı hatırlayan var mı? Şimdi 2 saat 90 dakikanın içinde aramıyım.

Up! beyler yardımcı olabilecek yok mu? @Çağrı

Çevrimdışı panic13

Demiş

Insanda beyin olmayınca böyle dengesiz cikislar yapabiliyor normal karşılıyorum :)

İsmayil'e Avrupa Ligi'nde başarılar diliyorum :D Kendi seviyesini bulmuş işte :)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi Necmi

Kürşad Çelikbaş ‏@KursadCelikbas 
İsmail Köybaşı:"Hayalim büyük bir takımda oynamaktı bu sene hayalim gerçek oldu" Üzerinde 1 kuruş hakkım varsa haram olsun, nankör p*****k

@Çağrı bey
problem olurmu

sonuçta ismayıl bize giydirmiş
inandınmı :upto:
ismaelden bahsediyoruz kaç yıldır bizde ben onun bu kadar uzun bir cümle kurduğunu görmedim :D
çocuğun günahını almayın ağzı var dili yoktur onun @KUMANOVALI

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre'nin öyle bi pozisyonu olmadı diye biliyorum. Demba'nın var ama.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TANERCAN

transfermarkt'ta yazan değere göre mi alınıyor oyuncular :)
Abdullah Avcı dedi. Takas falan yapmıyoruz almak isteyen 5-6 verip alır dedi.

Çevrimdışı LuceGel

@Numan50  yok kardeşim ismail biz istemediğimiz için gitti. İsteseydik
imzalardık. Bugüne kadar imzalamadan bıraktığımıza göre demekki beklemişiz bir şeyleri
ismaili ne zaman ihtiyaç dışı gördük o zaman bıraktık. Neden para için deyipde
birilerini havaya sokalım GG ye verdiğimiz parayı ona veremezmiydik ihtiyacımız olsa
şöyle düşün bizim 1.200 ü gereksiz bulduğumuz oyuncuya fener 1.750 verdi
bu adam bizde 600 e oynuyordu. Fenerede biz onu Beşiktaşda istemediğimiz için gitti
yolu açık olsun verdiği emekler için teşekkür ederiz. Ne yani para için bizi terketti diye ağlayalımmı
gerçekler böyle değilken. Beşiktaş içinde sözleşme yapmadığımız için mutlu olmayan bir kişi
bulamazsın. Allah sahibine bağışlasın sakatlık gibi bir zeval vermesinki sürekli oynayabilsin
Birde şöyle bir şey var G.Gönül transferinde arka fonda yazılı ^^Burası Beşiktaş Burada İmzalar Kağıtlara Değil Kalplere Atılır^^Buradaki anlam 2 transfer içinde geçerli G.Gönül ne kadar sözünü tutmuşsa İsmail sözünü tutmadığı için gönderilmiştir.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Necmi

Bu kadro için futbolcu satma yetmez direk stadı UEFA'ya ipotek ettirmemiz lazım  :D
kendi oyuncularımızın nesi var :alala:
eksik yeri doldurmayı anlarımda milan senin oyuncunu almak için
dolap çeviriyor sen beğenmeyip yerine başka isim yazıyorsun :bandit:
yok bari hayal kuracaksın düzgün bir şey yaz hayali ucuz olanın
normal hayatını düşünemiyorum

Çevrimdışı solar

63. ya da 101. dakiklar olabilir.

Çevrimdışı 38life

Töre'nin öyle bi pozisyonu olmadı diye biliyorum. Demba'nın var ama.

Şimdi buldum. Ceza sahası önündenmiş. birebir falan değilmiş. Benim aklımda yanlış kalmış demek :)

Çevrimdışı 38life

Eyvallah. 101.ci dakika ama çok fail bir durum yokmuş ben yanlış hatırladım heralde.

Çevrimiçi Necmi

Birde şöyle bir şey var G.Gönül transferinde arka fonda yazılı ^^Burası Beşiktaş Burada İmzalar Kağıtlara Değil Kalplere Atılır^^Buradaki anlam 2 transfer içinde geçerli G.Gönül ne kadar sözünü tutmuşsa İsmail sözünü tutmadığı için gönderilmiştir.
çok fazlada üstüne konuşmaya gerek yok bizden gitti yolu açık olsun.
ihtiyacımız yoktu yolladık eninde sonunda herkes layık olduğu yeri buluyor gördüğünüz gibi :D

Çevrimdışı worns

Bu sene Şampiyonlar Ligi seviyesini baz alarak iyi durumda diyebileceğimiz bir kadro oluşmayacağı görünüyor.

Ekonomik durumu da düşünürsek ilk seneden böyle bir beklenti içerisinde de olmamak gerekiyor. İlk hedef yine lig şampiyonluğu ve bu yolla şampiyonlar ligindeki varlığımızın ve gelir akışının sürekliliğini sağlamak olmalı.

Sıkıntılı görünen atmosfere karşın bu anlamda avantajlıyız. Tabi öncelik takım iskeletinin korunması dedik. Özellikle, Gomez-Sosa-Ozi-Atiba. Şimdiye kadar reel anlamda tek sorun Sosa'nın durumu. Hala çözülmesi gerektiğine inanıyorum. Ama kayıp yaşayacaksakta bu 4'lüden Sosa dışında ayrılan olmaması gerekiyor. Eğer bir oyuncu daha kaybedersek bir çok şeyi yeniden oturtmamız gerekecek ve bu ciddi avantaj kaybı getirecek.

Ben sağ bek, stoper, sol bek, kaleci meselerine takmıyorum. Bir biçimde geçen seneden daha iyisinin oluşacağına inanıyorum. Kaygım güçlü olduğumuz yönlerin korunması üzerine. Sosa'ya bende çok kızdım. Ama yine de yarın Sosa ve Atiba'yla yeni sözleşme, Gomez'le imza haberleri gelse çok mutlu olurum. Geriye kalanını arkamıza yaslanıp takip edebiliriz böyle olursa.

Çevrimiçi Necmi

:nerd: o nasıl hafıza öyle
ben attığımız golün dakikasını bilmiyorum :alala:

Çevrimdışı onurturan

:nerd: o nasıl hafıza öyle
ben attığımız golün dakikasını bilmiyorum :alala:
Efenin gözleri gibi maşşalah  :o_o:

Çevrimdışı cursedofdragon

yok be abartma :D

böyle kaliteli oyuncular alıcaksın az olucak temiz olucak  bizim ki çok mu güzel baksana stoperlere

Rhodolfo,Marcelo,Tosic,Alexis,Milosevic,Franco bide omeruiou'yu alıyoruz kiralık :)

Bu kadar adama bissürü para vereceğine kompany'e vericen yıllık 4 milyon €  rojo'ya vericen yıllık 3 milyon € atıyorum şuan tamamen biraz daha ucuza bile halledilebilir :) Al sana fıstık gibi 2 tane defans oyuncusu yedeklerinide 1 tane genç yabancı yetenekli ucuz yollu 1 tane alt yapıdan oyuncu koyucan tamamdır.

Az olsun temiz olsun :)

Etiketler: