Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Beşiktaş 1-0 Ankaragücü 2. Maç
Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Beşiktaş 1-0 Ankaragücü 2. Maç

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Beşiktaş 1-0 Ankaragücü 2. Maç Tarih : 07.05.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Zorbay Küçük - Erdem Bayık - Murat Tuğberk - Oğuzhan Çakır VAR : Onur

GökhanG ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Beşiktaş 1-0 Ankaragücü 2. Maç  [Okunma sayısı 1329 defa] Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Beşiktaş 1-0 Ankaragücü 2. Maç

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 07.05.2024
Saat : 20:30
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Zorbay Küçük - Erdem Bayık - Murat Tuğberk - Oğuzhan Çakır
VAR : Onur Özütoprak - Abdulkadir Bitigen - Mustafa Savranlar
Yayın : A Spor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kartalizma190399

Macla ilgili zerre suphem yok nedense. Bence sezonun en rahat ve en guzel maci olacak. Cok iyi oynayacagiz ve cok rahat gececegiz turu.
Skor tahminim 4-0. Semih ve Muleka'nin golu var.

Çevrimiçi Samet Demir

Şu maça hangi mantıkla yerli var hakemi atanıyor anlamıyorum. Diğer saçmalık da gs nin maçlarını fb den erken oynuyor olması. Midem bulanıyor artık bunların yaptıklarını görünce. Bunlar akşam yastığa kafalarını nasıl rahat koyuyorlar, çocuklarının yüzlerine nasıl bakıyorlar anlamıyorum.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mellfred

rashica’nın topla ilişkisini dikkatle takip edin

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Bu svenson tam bir bacaksız boyu kaç bunun

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Musrati sadece eskortluk yapıyor adamda baskı sıfır.
Ghezzal bile ondan çok basıyor şu an.

Çevrimiçi Monza

Çevrimiçi levitate

kart yok mu lan buna adam utanmasa hakemi dövmeye gelecekti
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

salih ts'ye gidiyorsan git kardeşim, tüm orta sahayı pasifize etti adam

Çevrimiçi Monza

Bunu çirkeflik yaptıkça TV lerde yıkayıp yağlayan yandaşları vardı: 'Efendim, dışarıda çok iyi çocuk, bi tanısanız çok seversiniz'.

Ya sabır.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu baylokcu şeref yoksunu hala imzanin hesabını kesiyor.

Çevrimiçi levitate

hakem provoke etmeye gelmiş galiba yarım saattir milletin siniriyle oynuyor

Çevrimiçi Samet Demir

Bunu çirkeflik yaptıkça TV lerde yıkayıp yağlayan yandaşları vardı: 'Efendim, dışarıda çok iyi çocuk, bi tanısanız çok seversiniz'.

Ya sabır.
Ah bir tanışma fırsatımız olsa da sevsek
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mertin uzun zamandır doğru dürüst 1 tane dahi pasi yok.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Svensona sari verdiğinin aynısı.

Ya ikisine de vermiceksin ya ikisine de vereceksin.

Etiketler: