Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 280 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5161729 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Beyler elli kere aynı şeyleri neden yapıyorsunuz ?

Şu başlıkta renklileri konuşmayın diyoruz ısrarla konuşuyorsunuz.

Hakaret/küfür etmeyin diyoruz ısrarla ediyorsunuz.

Transfer konuşmayın diyoruz bu başlık transfer başlığı değil diyoruz ısrarla konuşuyorsunuz.

Sadece mesajlarınızı siliyorum ceza vermiyorum ısrarla devam ediyorsunuz.

Bundan sonra direk no post vericem son uyarımdı.

renkli konuşulmuyor rezillik konuşuluyor hakem rezaleti die başlık mı açacaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

renkli konuşulmuyor rezillik konuşuluyor hakem rezaleti die başlık mı açacaz

Sportoto başlığın da konuşun abi burası Beşiktaş başlığı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ben bu seneki bu takıma bu kadroya zerre güvenmedim çünkü ligin başında takım belli etti kendini
Seneye ben bu kadroyu asla ama asla istemiyorum Bu sene renkliler de öyle aman aman futbol oynamıyor bizim puan kayıplarımız onları şahlandırdı.

Çevrimiçi Sinan66

Hersey en bastan belliydi...

Bence bunlar aralarinda anlastilar. fb ve gs ilk ikide olsun istiyorlar. gs'nin paraya ihtiyaci var, fb'de  aziz baskanligi kazanmasi için lazim. malum koç ailesini pek hazetmeyenler var..

Ama bu plan çalisir mi görecegiz. Milletin gözüne soka soka hakem iteklemeleri daha ne kadar surecek bakalim

mhk, tff, renkliler, anadolu takimlari hiçbiri bizim sampiyon olmamizi istemiyor. adam bizim maça aylar öncesinden hazirlaniyor.

Bizim buna cevap verecek gücümüz vardi ama maalesef Cl'e hazirlandigimiz kadar lige hazirlanmadik.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hersey en bastan belliydi...
Dediğin gibi oldu, öngörün için tebrikler.

Ben de bazı şeyleri görmeyenler arasındayım.

Aslında esas plan Vodafone'daki ipi Fenerbahçe maçında kesmekti, ama planı bozduk. Bozduk derken ertelemiş olduk.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı underworld

3 sezonda sadece 15-16 da 5 maçlık galibiyet serimiz var.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aslında esas plan Vodafone'daki ipi Fenerbahçe maçında kesmekti, ama planı bozduk. Bozduk derken ertelemiş olduk.

Bende bazı konularda Şenol Hocamıza cok kızıyordum hatta onun yüzünden şampiyonluk gitti diyordum ama söyle genişten baktığında biz o macları alsak bile yine biZim önümüzü keserlermiş abi.

İşin ilginc yanı : Yönetime sanırım söylenmiş bu durum bizden kimse cıkıp hakem hataları hakkında konuşmuyor. 2 yıl verdik size biraz susun mu dediler acaba .

Çevrimdışı kyiv

Yüz bin kere yazdık bir o kadar daha yazarım. 2018-2019 sezonu 1 hazirandan sonra başlar. Televizyon, Gazete,İnternet ne bulduysan bağıracaksın ORTADA HİÇBİRŞEY YOK İKEN BAĞIRACAKSIN. bağıracaksın ki bu insan taklidi yapan hakem bozuntuları akıllarından bile geçiremesin. Her hafta VİDEO HAKEM UYGULAMASINI sürekli gündeme getireceksin. Yazacak o kadar şey var ki neresinden başlayayım bilemiyorum. Haftalık hakemlerin yaptığı hatalar basın toplantısı ile gündeme gelecek. Hatta başkan kendi konuşmasın bu konuda hitabı kuvvetli televizyoncu veya iletişimci bulunsun. Bizim maçlar rakiplerin maçlar Fırat Aydınusun, Ali Palabıyıkın, Cüneyt Çakırın, Alper Ulusoyun ve diğerlerinin ne kadar hatası varsa haftalık olarak basın toplantısı ile işlensin.Ve sakın ola bizim lehimize hata olsun olmasın hakemlerin üzerinden baskı kalkmayacak.

Seneye taraftar ve yönetim 1. günden devrede olmalı.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Şu adam döndüğü an yine şampiyon oldu ya, çenelerinden durulmaz. Şimdi isterseniz 5 sene arka arkaya şampiyon olun.

Tabi sezon başından beri belliydi yönetimin, takımın isteksizliği. Belli ki birisi siz bu sene bir durun demiş, gs'ye soktuğumuz Riva kazığını ancak böyle çıkartabiliriz-unutturabilirz diye düşünmüşler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bende bazı konularda Şenol Hocamıza cok kızıyordum hatta onun yüzünden şampiyonluk gitti diyordum ama söyle genişten baktığında biz o macları alsak bile yine biZim önümüzü keserlermiş abi.

İşin ilginc yanı : Yönetime sanırım söylenmiş bu durum bizden kimse cıkıp hakem hataları hakkında konuşmuyor. 2 yıl verdik size biraz susun mu dediler acaba .
Bunu defalarca dile getirdim.

Süper kupa maçından sonra bağırıp çağıran yönetim, rezalet Fenerbahçe maçları sonrası bile doğru dürüst tepki veremedi.

Necmi abi kapital mapital diyordu da, kupa maçına bile karışan malum şahsın seçim arifesinde lige karışmadığına inanmıyorum.

Şimdi bakın, Galatasaray'lılar zaten mutlu, Fenerliler 2. oldular da şampiyonlar Ligi hayaliyle mutlu, Beşiktaş taraftarı 2 sene şampiyon oldu diye neyse diyor. 

Herkesinlduğu bir sezon işte, malum şahsın dediği gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu adam döndüğü an yine şampiyon oldu ya, çenelerinden durulmaz. Şimdi isterseniz 5 sene arka arkaya şampiyon olun.

Tabi sezon başından beri belliydi yönetimin, takımın isteksizliği. Belli ki birisi siz bu sene bir durun demiş, gs'ye soktuğumuz Riva kazığını ancak böyle çıkartabiliriz-unutturabilirz diye düşünmüşler.
Şampiyon olan Hamza, ertesi sene ikinci yarıyı göremedi.

Bir sürü gol atan Gomis bile, 2 haftadır penaltı kaçırıyor diye, küfür yiyor.

Şu ana gömülüp kalmayın, Türk insanının hafızası 2 hafta bile değil.

Seneye dar ve vasat kadroları şampiyonlar Ligi'nde patlayıp ligde de sendeleyince göreceğiz yazılanları.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Yav 15/16, 16/17 sezonlarinda super oynuyor dedigimiz takim 4-5 puan farkla sampiyon olabiliyor. Hakemlerle bu kadar. Dedik iste bu ligde rakipler 10 uzerinden 7 ile oynuyorsa bizim en az 8.5'la oynamamiz lazim. Bu sezon 8.5 bile yetmezdi, bastan kararlastirip yola ciktilar. Ciddi ciddi alternatifler dusunulmeli. Bunlar neticede sozde "ozerk organizasyon" alirsin yanina TS'yi toplarsin 18 takim daha bir havuz olusturursun sifirdan bir yapilanma ile yeni lig kurulur. Bunun ornekleri yurtdisinda var, boks, basketbol gibi sporlarda da mevcut. Olmadi Avrupa Super Ligi'ne dahil olmak icin bir cabalanir.

Yeni lig olayinin basini cekebiliriz. TS de bize katilacaktir. 16 koklu takim bulmak zor degil, Karsiyaka, Altay, Samsunspor vs. alt liglere dusen koklu kulupler var. Dogru duzgun bir lig kurulsun, mafyanin, siyasetcilerin, pisligin karismadigi bir lig olsun. Ligde yabanci siniri olmaz, ama gelecek yabancilar icin 23 yas siniri konulur. 30 yas ustu yabancilar da milli takimlarinda 40+ maca cikmis olmak sartiyla transfer edilebilirler. Boyle bir olusuma ilgi eminim bir kac sene icinde mevcut ligi gececektir, cunku insanlar adalete, normallige, saygiya hasret. GS-FB'de birakin Umraniyespor, IBB, Konyaspor, Kasimpasa vs. ile ayni ligde oynasin zira cok yakisiyorlar birbirlerine.

Çevrimdışı underworld

1- 3 beraberlik   - 7 mağlubiyet
2- 9 beraberlik   - 4 mağlubiyet
3- 6 barebrlik     - 6 mağlubiyet
almış biz daha yok o böyle isted yok şöyle oldu yok bilmem ne diye avutuyoruz kendimizi.
bu orta çağ kafa yapısıyla olmaz bu işler...
sezonun ilk maçından önce birini marsa yollsak , sezon bitiminde geri gelse ve biz ilk 3 te değiliz ama ilk 3 teki takımların tabloları bu desek; adam noldu ligden mi çekildik der.

Çevrimdışı tuncaboylu

atletico-arsenal kendi liglerinde şampiyon olamayacakları için çırpınıyorlar kupayı alan şampiyonlar ligine direkt katılıyor.

Senin şampiyon olma imkanın varken UEFA kupasını kazanacağımız garanti değil hangi akla mantığa sığar ligi bırakıp UEFA'yı asılmak ?
Bunu yeni gördüm.

Arsenal neyse de, Atletico Madrid şampiyonlar ligine gitmeyi 1.5 ay önce garantiledi.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Seneye dar ve vasat kadroları şampiyonlar Ligi'nde patlayıp ligde de sendeleyince göreceğiz yazılanları.

Ben bu tip söylemlere inanmıyorum. Devlet, bozo tomsol odoyor diyip ekstra 100 milyonu gömebilir gs'ye gene sendeletmez. Her devrin adamı diye bir tabir vardır, o tabirin futboldaki yansımasıdır yancı gs.

Kulübümüz ne zaman bu tff'yi uefa'ya şikayet edecek onu bekliyorum ben, gerisi hava civa.

Çevrimiçi Sinan66

Ama "acaba" diyorum, sakat demba bile olsaydı bütün planı bozamaz mıydık ?  :duman:

Tek tesellim, yönetimin olup bitenlerden ders çıkarıp, bu düzenin tamamı ile bize karşı olduğunu bilip, ona göre çalışmaları.

Birde seneye video hakem geliyor muş  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben bu tip söylemlere inanmıyorum. Devlet, bozo tomsol odoyor diyip ekstra 100 milyonu gömebilir gs'ye gene sendeletmez. Her devrin adamı diye bir tabir vardır, o tabirin futboldaki yansımasıdır yancı gs.

Kulübümüz ne zaman bu tff'yi uefa'ya şikayet edecek onu bekliyorum ben, gerisi hava civa.
Devlet memurun maaşını bile ödeyemeyecek duruma gelmek üzere, bütün holdingler iflas arifesinde çırpınıyor. Siyasete girmemek için uzatmayacağım.

Kısacası Galatasaray'ı düşünecek hali yok yani devletin, geçti o işler.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

bu sene Lig başlrında da Gs balon patlayacak deniliyordu adamlar şampiyon oluyor 2 hafta sonra.
Biz kendi işimize bakmalıyız kimseyi küçümsemeden
aldıkları topların 4 de 3 ünü gole çeviriyorlar bizim takım boyuna kanatlara atıyor topu orta açıyor hep aynı strateji
 oyüzden kendimize bakmalıyız biz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ama "acaba" diyorum, sakat demba bile olsaydı bütün planı bozamaz mıydık ?  :duman:

Tek tesellim, yönetimin olup bitenlerden ders çıkarıp, bu düzenin tamamı ile bize karşı olduğunu bilip, ona göre çalışmaları.

Birde seneye video hakem geliyor muş  :)

3 yumruk yerine 5 yumruk vururlardı, yıkarlardı yine.

Bence düzen bize karşı diye bir şey yok, belki Galatasaray 2 sene şampiyon olsaydı ona karşı olurdu. Entropi misali denge kurma amaçları olabilir.

2016-17 sezonu diyorlar da, orada Fenerbahçe medyası ile uğraştık ama hakemler tarafından fazla doğranmadık. Zaten bu seneki kadar doğrasalar, İsmail'le Tolga'yla falan mümkün değil o kadar puan alamazdık.

Başkan bile "2 sene önce deplasmanlarda bize sıcak bakanlar, şimdi şampiyon olmayalım istiyorlar" gibi bir şey dedi. Satır aralarını okumak lazım.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Düzen sistem hakemler filan hikaye beyler. Şampiyon takım bozulmaz. Şov transferleri peşinde koşarsan, performansa değil isime göre transfer yaparsan her türlü sonuca hazırlıklı olmak gerekir. Bir bakmışsın 4. bitirmişsin sezonu.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Düzen sistem hakemler filan hikaye beyler. Şampiyon takım bozulmaz. Şov transferleri peşinde koşarsan, performansa değil isime göre transfer yaparsan her türlü sonuca hazırlıklı olmak gerekir. Bir bakmışsın 4. bitirmişsin sezonu.
Hakemler miş felan filan bunlar hikaye
geçen senede ondan önceki senede hakemler aynı pislikti ama kaliteli genç oyuncularımızla hakemleri de alt edip maçları kazanıyorduk onların oyunlarını başlarına yıkıyorduk ama bu sene hakemlerin oyunlarıyla başa çıkacak bi kadro yok sahada yürümeye halleri yok Atiba 4 maçtır ağrısı var Pepe sakatlanıyor GG kronik sakat Adriano da öyle Adriano da.eskisi gibi değil Quaresma da felan lig bi an önce bitse de şu yaşlı oyuncular dan kurtulsak diye günleri değil dakikaları sayıyorum her gün
2 senedir hakemleri bile.yenip şampiyon olmasını bilen bi takım vardı ama şuanki takım öyle değil ne yazık ki 2 sene önceki ve geçen seneki dominant futbolcular ve dominant oyun yok haliyle ihale hakemlere kalıyor suç oyuncularda ve bu transferleri yapan başkan da
Bu gece tekrar üzülerek uyuyacağım ne.yazık ki Beşiktaşın büyüklüğüne yakışır oyuncular alsınlar formanın hakkını verecek üstüne basa basa söylüyorum

MAÇ SEÇMEYECEK OYUNCULAR ALSINLAR.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hakemler miş felan filan bunlar hikaye
geçen senede ondan önceki senede hakemler aynı pislikti ama kaliteli genç oyuncularımızla hakemleri de alt edip maçları kazanıyorduk onların oyunlarını başlarına yıkıyorduk ama bu sene hakemlerin oyunlarıyla başa çıkacak bi kadro yok sahada yürümeye halleri yok Atiba 4 maçtır ağrısı var Pepe sakatlanıyor GG kronik sakat Adriano da öyle Adriano da.eskisi gibi değil Quaresma da felan lig bi an önce bitse de şu yaşlı oyuncular dan kurtulsak diye günleri değil dakikaları sayıyorum her gün
2 senedir hakemleri bile.yenip şampiyon olmasını bilen bi takım vardı ama şuanki takım öyle değil ne yazık ki 2 sene önceki ve geçen seneki dominant futbolcular ve dominant oyun yok haliyle ihale hakemlere kalıyor suç oyuncularda ve bu transferleri yapan başkan da
Bu gece tekrar üzülerek uyuyacağım ne.yazık ki Beşiktaşın büyüklüğüne yakışır oyuncular alsınlar formanın hakkını verecek üstüne basa basa söylüyorum

MAÇ SEÇMEYECEK OYUNCULAR ALSINLAR.

Avrupa'nın en yaşlı 3. takımını kurmak da ayrı bir yönetim başarısıdır. Talisca da giderse en yaşlısı oluyoruz zaten.

Çevrimdışı kyiv

Saha dışında maç kaybetmemek için tek çare VİDEO HAKEM...Ama bizimkiler derin uykuda...Bakın daha şimdiden belli seneye FENERBAHÇE ŞAMPİYON YAPILMAYA çalışılacak. Eğer bu sezon ki gibi sus pus olursan yine yeniden ensene tokatı vuracaklar. Ya Başkan konuşmadan bari doğru dürüst konuşacak biri çıksın konuşsun. Fırat Aydınusun kadıköyde niye SÜREKLİ OLARAK Fenerbahçe lehine hatalar yapıldığından konuşsun, HAMZA ve OKANın neden sürekli Galatasaraya yenilmeyi alışkanlık haline getirdiği sorulsun. Bu adamların Galatasaraya karşı takımlarının 1 puan almışlığı var mı? Bizde Ziyasından tut Sametine, Şifosundan tut Rızasına kadar herhes takır takır puanını aldı. Neden basireti kitleniyor bu Galatasaraylı eskilerin? Konuşun işte bunları konuşun ki bir daha cesaret edemesinler. Bu pislikleri biz başlatmadık ki biz korkalım?

Çevrimdışı atalay

Cengiz'in en önemli özelliği topsuz koşular ile boşlukları görebilmesi ve şutunu saklayabilmesi.

Cengiz attığı golde şutunu yine çok iyi saklamış. L'pool, Genoa, Lazio maçlarında da dört kez boşluk gördü; gol, penaltı, kırmızı ve net pozisyon çıkardı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Saha dışında maç kaybetmemek için tek çare VİDEO HAKEM...Ama bizimkiler derin uykuda...Bakın daha şimdiden belli seneye FENERBAHÇE ŞAMPİYON YAPILMAYA çalışılacak. Eğer bu sezon ki gibi sus pus olursan yine yeniden ensene tokatı vuracaklar. Ya Başkan konuşmadan bari doğru dürüst konuşacak biri çıksın konuşsun. Fırat Aydınusun kadıköyde niye SÜREKLİ OLARAK Fenerbahçe lehine hatalar yapıldığından konuşsun, HAMZA ve OKANın neden sürekli Galatasaraya yenilmeyi alışkanlık haline getirdiği sorulsun. Bu adamların Galatasaraya karşı takımlarının 1 puan almışlığı var mı? Bizde Ziyasından tut Sametine, Şifosundan tut Rızasına kadar herhes takır takır puanını aldı. Neden basireti kitleniyor bu Galatasaraylı eskilerin? Konuşun işte bunları konuşun ki bir daha cesaret edemesinler. Bu pislikleri biz başlatmadık ki biz korkalım?
VAR sistemini kurtarıcı görmeyin, sahada Fırat karar verecek, kameraya da Ali Palabıyık bakacak.

Zaten VAR'a girecek olanlar da top çizgiyi geçti geçmedi ve ofsayt galiba, yoksa kırmızı kartlar falan girmeyecek diye biliyorum. Yani bu sefer 1 metre ofsayttan gol atamazlar, ama 9 kişi kalan rakibe nizami gol atarlar.

Seneye ne genel seçim var, ne de renklilerin kulüp seçimi.

O yüzden seneye çok müdahil olmayacaklarını umuyorum.

Etiketler: