15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137040 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı canU

Bunlar belli oldu maça tolgayla başlayacaklr algıya oynuyorlar gene. Çok üzgün kendini suçlu hissediyor şimdi her zamanlinden daha çok destek diyerek.

Ya tolga değil de ben mi suçlu hissedeyim ben mi takımı batırdım? Tabi tolga üzülcek kötü hissedecek amaaa madem oynatcaksınız profesyonel milyon eurolar alıyorsa ıslıklara da tepkilere de kulağını tıkayıp oynayacak. Çünkü tolga sahaya ilk adımını attığı andan itibaren ıslıklanacak bu iki kere iki dört apaçık ortada.

Yok tolgaya destek yok devre arasına kadar sabredelim kimse demesin bana. Bu uefaya gidicez takımı sabote etmeyin yeter yd diyenlerle aynı mantık. Öyle diye diye 8 sene facia yaşadık. Tolga oynar da batırırsa inanılmaz büyük infial olur.  İnşallah oynamaz.

Ben korkuyorum bu açıklamadan sonra sayın albayrak 3 hafta sonra da tolgayla opsiyonu kullanma konusunda anlaştık dicek diye.

Çevrimdışı Kalyoncu

Senol Günes'in Tolga'yı maç sonunda savunmasında sonra hocaya zerre güvenim yok. Galatasaray maçında da umarım hatasını anlar. Yani Pancu gelse kaleci olsa Tolga'dan daha iyi kaleci olacağından adım gibi eminim.
Ne diyecek tolga yüzündenmi elendik diyecek arkadaşlar yapmayın etmeyin ne kadar basit düşünüyorsunuz ya

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kalyoncu

Valla maça gitme heyecanı kalmadı içimde istediğiniz kadar kötü taraftar diyin ciddi ciddi gitmemeyi düşünmeye başladım. Gidip de şu ağlak suratlının bir kez daha bizi kahretmesini izlemektense ruh sağlığım açısından evde kalmayı tercih ederim.

Tolga'yı oynatırsa Şenol Hoca çok büyük hata yapmış olur, Tolga yine hata yapacak çünkü kaçarı yok ve o zaman işin rengi çok değişir diye düşünüyorum, aklıma Cenk'in yediği hatalı gollerden sonra 0-3 biten Atletico maçı geldi. Taraftar sahaya girip doğrudan Cenk'e gitmişti, Allah korusun daha kötüsü olabilir gs maçında. Kimseyle böyle oynamaya hakkı yok bir futbolcunun.

Her ne olursa olsun bu takım şampiyonluğun 1 numaralı adayıdır arkadaşlar, canınızı çok da sıkmayın. Tek isteğim Tolga'nın kaptanlığının alınması ve devre arasına kadar Günay'ın kaleyi koruması. Ondan sonra da mutlaka transfer gelecektir.
Sizde karar verin artık bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyo elenelim bu kupa gereksiz diyende sizsiniz elendik diye laf söyleyende az tutarlı olun.tolgaya karşı söylediklerinize katılıyorum

Çevrimdışı Ersoy

Ben çok iyi bir insanım sadaka kutusuna bağış attım alın beni kaleye daha az gol yerim.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Ersoy

Valla maça gitme heyecanı kalmadı içimde istediğiniz kadar kötü taraftar diyin ciddi ciddi gitmemeyi düşünmeye başladım. Gidip de şu ağlak suratlının bir kez daha bizi kahretmesini izlemektense ruh sağlığım açısından evde kalmayı tercih ederim.

Tolga'yı oynatırsa Şenol Hoca çok büyük hata yapmış olur, Tolga yine hata yapacak çünkü kaçarı yok ve o zaman işin rengi çok değişir diye düşünüyorum, aklıma Cenk'in yediği hatalı gollerden sonra 0-3 biten Atletico maçı geldi. Taraftar sahaya girip doğrudan Cenk'e gitmişti, Allah korusun daha kötüsü olabilir gs maçında. Kimseyle böyle oynamaya hakkı yok bir futbolcunun.

Her ne olursa olsun bu takım şampiyonluğun 1 numaralı adayıdır arkadaşlar, canınızı çok da sıkmayın. Tek isteğim Tolga'nın kaptanlığının alınması ve devre arasına kadar Günay'ın kaleyi koruması. Ondan sonra da mutlaka transfer gelecektir.
Ona fiziksel temas olmamıştı bunu döverler.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı AmaralGürses

Sizde karar verin artık bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyo elenelim bu kupa gereksiz diyende sizsiniz elendik diye laf söyleyende az tutarlı olun.tolgaya karşı söylediklerinize katılıyorum

Hocam mesele elenmek meselesi değil, nasıl elenildiği. Dün gece normal bir maç mı izledik? Evet Avrupa liginden elendiğimiz için ligde şansımız daha yüksek Katılıyorum ama bu kadar akil almaz işler olduğu için Nurtopu gibi başka bir sorunumuz olsu şimdi de. Ben dahil pek çok insan bir oyuncunun bu kadar önüne geçeceğini tahmin etmiyordu maçın.

ysariusta

• Ziyaretçi

Elenmek hoş bir şey değil. arma neredeyse sonuna kadar mücadele olacak. böyle oluyor bu işler. Hasagic o salak geri pasını vermeyip Fevzi ayağının altından kaçırmasaydı Rüştü yerine o giderdi Barça'ya. Sonra hayatı kaydı gitti işte. Bunlar olacak. Bir maç yenildik diye, bir kupadan (daha) elendik diye sırt çevirmek olmaz. Tolga kalede olabilir m? Bence de olmamalı. Ama ehliyet verdiğimiz adam onu tercih ederse yapacak bir şey yok. O formayla kim çıkarsa desteklenecek.

ysariusta

• Ziyaretçi

Haydi Kalk Ayağa ‏@YuruGunese  9 dk.9 dakika önce
Satılan bilet sayısı ~11443 #Beşiktaş #Galatasaray

toplam satılan bilet 38 000 civarı. kaynak güvenilir

Çevrimdışı altan0348

ilk defa bir maça gideceğim güney 333 tribünden aldım bileti. merak ettiğim bi konu var, stada girmek için passolig kartı yeterli mi?

Çevrimdışı EMİR EMRE

Elenmek hoş bir şey değil. arma neredeyse sonuna kadar mücadele olacak. böyle oluyor bu işler. Hasagic o salak geri pasını vermeyip Fevzi ayağının altından kaçırmasaydı Rüştü yerine o giderdi Barça'ya. Sonra hayatı kaydı gitti işte. Bunlar olacak. Bir maç yenildik diye, bir kupadan (daha) elendik diye sırt çevirmek olmaz. Tolga kalede olabilir m? Bence de olmamalı. Ama ehliyet verdiğimiz adam onu tercih ederse yapacak bir şey yok. O formayla kim çıkarsa desteklenecek.

@Yunus abi, biz bu renklere gönül vererek zaten ehliyeti çoktan vermişiz, evet bu bir başkanlık seçimi değil elbette Şenol Güneş taraftarın sesine göre karar vermeyecektir. Ama Tolga'yı bu maça çıkarmak 20 milyonun önüne atmak demek, hele bir de hatalı gol yerse - ki bu moral bozukluğuyla ne yaparsa yapsın taraftara batacaktır- o zaman maça gelmesini umduğumuz 50 bin kişiden illa ki sapkınlık yapacak olanlar çıkar. Sapkınlık diyorum çünkü her ne kadar Tolga bizi bitirmiş de olsa futbolcusuna hakaret hatta fiziksel müdehalede bulunması hiç ama hiç hoş olmayacaktır.

Şenol hoca kalemize 90 dakika top gelmeyeceğine inanıyor ve garanti veriyorsa diksin kaleye Tolga'yı. Ama tersi olursa kendi kaderini de belirler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fani madida

kale arkası bitmeden nasıl bu kadar bilet satılmış olabilir ? kaynak güvenilir değil bence
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı osman1903

Bu imkansız ama passoya bakıyorum çok boş yer var

Çevrimdışı Furkan Sarper

ilk defa bir maça gideceğim güney 333 tribünden aldım bileti. merak ettiğim bi konu var, stada girmek için passolig kartı yeterli mi?

yeterli

Çevrimdışı onurturan

Bu imkansız ama passoya bakıyorum çok boş yer var
stad seksen bin kişilik ya ondan cok gözüküyo bence :biggrinking:

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı onurturan

@AmaralGürses hata yapmasına gerek yok ilk aut atışında yine orta sahayı geçiremicek ıslıklamaya başlıycaklar... :steamed:

Çevrimdışı Sezer94

Haydaa 11.500 bilet ne ya 20 bin olur mu 19 bin kombineli var bide 40 bin olsak yeter
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Sezer94

Tek Maçlık Geçiş Kartı Teslimatları

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Galatasaray karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını BJK Plaza C Blok 5. katta bulunan Kombine Satış Merkezi'nden teslim alabileceklerdir.

Hani stad girişinden alabiliyorduk ya  :icool:

Çevrimdışı Mahmut

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Galatasaray karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını BJK Plaza C Blok 5. katta bulunan Kombine Satış Merkezi'nden teslim alabileceklerdir.

Benim simdiye kadar gittigim her macta fener derbisinde de stadın onundeki giselerden tek gecislik kart alınabiliyordu, ben de baktım simdi bu seferlik gercekten de oyle birsey yazmıyor. Yoluna cok ters degilse bence plazaya git, obur turlu daha arastır, forumda da illa bilen vardır diye dusunuyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

ysariusta

• Ziyaretçi

Maç günü oradan da alabilirsiniz ama bence kulüpten alın daha derli toplu bir ortam. Biraz daha seri

Çevrimdışı Mahmut

Maç günü oradan da alabilirsiniz ama bence kulüpten alın daha derli toplu bir ortam. Biraz daha seri
Emin misin abi cunku ben gittigim birkac macı hatırlıyorum stad onundeki giselerden alabilirsiniz yazıyordu, bunda oyle bir sey yazmıyor @Yunus

Çevrimdışı Sedat

Tek geçişlik pass kartlar Stad gişesinden veriliyordur ya dimi :alala:
Verilmez ise işten daha önce çıkmam gerek, bilgisi olan?  :locked:
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı Sezer94

Plazaya gidicez mecbur foto cekerim arenanin :icool:

Çevrimdışı EagleForce

Tolga Gs macinda ilk 11 cikarsa cok buyuk protesto olmali. Yeter artik bu formayi haketmeyen futbolcularin yillarca takimda kalmasi. Ne cektiysek yok Besiktas'in cocugu, yok cok iyi adam, yok bu formayi giyen herkes desteklenmeli diyen taraftarlar ve bundan yuz bulan yonetimlerden cektik. Hayir efendim bi futbolcu bu formanin agirligini tasiyamiyor, takima zarar veriyor ve bir degil iki degil bunu devamli yapiyorsa, protestoyu hakeder ve bu takimda isi olmaz. Tolga Gs macinda 11 cikar ve taraftar tepki gostermez hadi destek olalim falan olayina girerse kaleci falan alinmaz. Hele bir ikide sansa top cikarirsa sozlesmesi de uzatilir. Iki kere iki dort. Cok gorduk bu filmi. Bu sacmaliklar yuzunden bu yil sampiyonlugu kacirmayi gelecek yillarda Avrupa'ya erken veda etmeyi kimse istemez artik. Bu taraftarin cektigi cile yeter. 
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2015, 12:45:57 EagleForce ]

Etiketler: