Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372352 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı wbishop82

Adriano nun dün akşamki konuşmasını dinleyenlerin dikkatini çektimi bilmiyorum ama takımdaki hava sorulduğunda '' bazı dış etkenlere rağmen takım olmaya çalışıyoruz'' gibi bir sözü vardı.Çok tehlikeli bir durum hissettim.Var mı dikkatini çeken ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben pek bir numarasini goremedim lensin. Simdi ingiltereden geldi 2-3 ay boyle yardirir sonra bizim turkiye ligi antremanlari sonrasi hamlamaya baslar.
Fuleli oyuncu ama o antep macinda ayagini rakibe takip yere atlamasi ile benim gozumde arif erdem seviyesinde suan
Bence iyi oyuncu abi Pert etti Feyenoordu tek basina adamin topu ayagina aldigi her top pozisyon oldu

Gol de onun yaptigi hucum pressten kazandigi topla geldi zaten neyse bizim oyuncumuz degil onu tartismayalim burada sonra firca yiyoruz :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Adriano nun dün akşamki konuşmasını dinleyenlerin dikkatini çektimi bilmiyorum ama takımdaki hava sorulduğunda '' bazı dış etkenlere rağmen takım olmaya çalışıyoruz'' gibi bir sözü vardı.Çok tehlikeli bir durum hissettim.Var mı dikkatini çeken ?
geçen sezon aynı şeyi Gomez demişti..
Korku akıl katilidir.

TFF nin mac takviminde kolaylik gostermemesini kastetmis gibi geldi bana..

Cumartesi gunu Gs ile oynadik , Carsamba gunu Kievle , Cumartesi de Rize ile hemde deplasmanda takim hic dinlenemedi 1 antrenmanla maca ciktik , Takim 1 haftada 1 i avrupa , 1 i de deplasmanda olmak uzere tam 3 maca cikti

Bizle ayni gun oynayan ve Avrupa maci olmayan rakibimiz ise daha bugun oynuyor lig macini hemde kendi sahasinda..

O adam bile farketmiş bu haksizligi..
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 11:50:33 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı wbishop82

TFF nin mac takviminde kolaylik gostermemesini kastetmis gibi geldi bana..

Cumartesi gunu Gs ile oynadik , Carsamba gunu Kievle , Cumartesi de Rize ile hemde deplasmanda takim hic dinlenemedi 1 antrenmanla maca ciktik , Takim 1 haftada 1 i avrupa , 1 i de deplasmanda olmak uzere tam 3 maca cikti

Bizle ayni gun oynayan ve Avrupa maci olmayan rakibimiz ise daha bugun oynuyor lig macini hemde kendi sahasinda..

O adam bile farketmiş bu haksizligi..

sanırım haklısın.benin bu durum aklıma gelmemişti.doğru tespit :eyes

Beşiktaş-G.Saray derbisinden sonra avrupa da olmamasına rağmen  henüz G.Saray resmi bir maça çıkmazken,
Beşiktaş 1 tane şampiyonlar ligi
 1 tane lig maçına çıktı ve buna
adalet denildi.

Dun her ne kadar elestirsek ve oynanan oyunu begenmesekte bu sartlarda 2.cu devre takimin gosterdigi reaksiyon Takdire şayandı

Bknz : 1 Hafta icinde , 1 Derbi - 1 Avrupa maci - 1 de Deplasman maci oynadik ve maglup olmadık bu başarıdır ne derseniz diyin..

Futbolcular eminim Ölüyordur yorgunluktan suan en az 2 gun masaj yaptirsalar anca kendilerine gelirler..

Çevrimdışı Onur Küçük

@Yunus Emre Dökmeci  sadece Kiev maçına bakmak yeterli Q7'yi anlamak için. Golü atana kadar Quaresma'ya ve golü attıktan sonra Quaresma'ya bak. Kiev maçındaki Quaresma , Quaresma'nın  karakter özetidir.
Ben Quaresma'ya değil Hocaya kızıyorum . Hoca takımın genetiğiyle oynadı . Quaresma'nın üzerine takımın oyununu kurmaya çalıştı. Olduğundan fazla rol biçti Quaresma'ya .İşler kötü gittiğinde kenardan olan biteni sadece izledi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

geçen sezon aynı şeyi Gomez demişti..
Zaytung haberi gibi abi zaten gs sadece ligde oynuyor ve bizden bir gün sonra nasıl bir mantık olabilir ve başvuru yapılıp değiştirilmemesi dahada kötü önümüzü kesmek için yapılanlar devam ediyor ve edecek. Bizim beğenmediğimiz oyun bile herkesin bir adım önünde.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Yunus Emre Dökmeci  sadece Kiev maçına bakmak yeterli Q7'yi anlamak için. Golü atana kadar Quaresma'ya ve golü attıktan sonra Quaresma'ya bak. Kiev maçındaki Quaresma , Quaresma'nın  karakter özetidir.
Ben Quaresma'ya değil Hocaya kızıyorum . Hoca takımın genetiğiyle oynadı . Quaresma'nın üzerine takımın oyununu kurmaya çalıştı. Olduğundan fazla rol biçti Quaresma'ya .İşler kötü gittiğinde kenardan olan biteni sadece izledi.
Altına imzamı atarım onur abi çok güzel bir yorum

Çevrimdışı brkntcnr

Bu west hamlılar töreden hiç memnun değil ama şuan geri dönme ihtimali olsa ben isterim. Bruma bile ispanyaya gidip geldikten sonra kendini geliştirdi. Törenin orada antrenmana bile çıkması yeterli. Madem o kadar rahatsızlar devre arasında geri alalım en azından eldeki kanatların hepsinden iyidir.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Daha iyileri lazım bize lens mens olmaz yarmolenko gibiler lazım bize abi

Cozumu vermistik aslinda. Samedovu alacaktik sosanin yerine, adrian lopezi getirecektik islem tamamdi. Ileride de balotelli, eto.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Cozumu vermistik aslinda. Samedovu alacaktik sosanin yerine, adrian lopezi getirecektik islem tamamdi. Ileride de balotelli, eto.
Samedov olmaz abi tangaz abimin bas dostu olurdu, balotelli 20 gol 6 asist 10 sarı 4 kırmızı gibi bir istatistik yapardı

Çevrimdışı solar

Bu fikstür muhabbettinin haddinden fazla uzatıldığını düşünüyorum. Kamuoyu yaratacağız diye zorlandı alay konusu olundu. Bir hafta boyunca niye 4 gün değil de 3 gün diye hayıflanmayı kendisini BÜYÜK olarak tanımlayan bir takımın taraftarına yakıştıramıyorum. Adriano'nun da ''dış etken'' diye maçın bir gün sonraya konmamasından şikayet edeceğini de zannetmiyorum, Barcelona'dan gelen adam. Ha belki bu karar dolayısıyla takım içinde bir gerginlik veya umutsuzluk olduysa ve onu kastediyorsa olabilir.

Çevrimdışı b.damatoglu

Canerin maşallahı var oynadığı her maçta takımın en çok koşan 2. 3. Oyuncusu. Ki bir bekin bu istatistiğe girmesi pek görülmüş durum değil.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı LuceGel

katılmıyorum maalesef.dünkü maçı izleyin tekrar tekrar.rica ediyorum.kanatta her aldığı topla birebir çalıma girdi.tamam talimattır lafım olmaz.birebir en iyi oyuncularımızdan.deneyecek elbette.Ancak kaptırdıktan sonra rakip kontra ya çıkarken en az 3 kez ben saydım adam KOŞMADI bile.tenezzül etmedi.yapmayın etmeyin.Sezon başından beri duran toplar,kornerler bunda.Hepsini öldürdü adam.hücuma etkisi var desek o da yok.ne asist,ne gol.belki bir kiev maçı.nazar boncuğu.küser umarım ve diğer oyuncular oynar.
Quaresma kanayan yaramız geçen yıl biraz disipline edilmişti ama bu yıl imkansız görünüyor birde 30 maç oynayıp sözleşmesi uzayacak devre arası acil paraya kıyıp kanat bulup almak gerek.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı mylife1903

Samedov olmaz abi tangaz abimin bas dostu olurdu, balotelli 20 gol 6 asist 10 sarı 4 kırmızı gibi bir istatistik yapardı

Samedov sosanin herine yahu, torenin yerine adrian lopez ileriye de balo-eto namideger baleto. Bale yaparidk be

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Samedov sosanin herine yahu, torenin yerine adrian lopez ileriye de balo-eto namideger baleto. Bale yaparidk be
Oda olumlu abi balo hakikaten çıgın olurdu ama

Çevrimdışı tuncaboylu

@Serhat Akkaya ben objektif bakiyorum, dedigim gibi benim beklentim yok karijmadan. Adam standart oyununu oynuyor bu yasta. Beklentiyi anlamiyorum ki ben, ben mesela kadroda bunu gorunce 4-5 tne salak sacma top kaptiracagini, kaptirdiginin 5inden 3une geri kosmayacagini birini kapacagini oburdunde de kart gorecegini biliyorum. Mac basina 10 tane orta yapacagini bu ortalardan 8 tanesinin isabetsiz 1 tanesinin isabetli oburunun de kornere cikacagindan eminim.
Gol mol atamayacagini, asistlerinin forvet oyuncusunun becerisine bagli oldugunu biliyorum.
Beklentim yok, beklentiye girenlerin macta bisi goremeyince gelip gommesine karsi duruyorum sadece.

Tamam ilk geldigi donem fizik olarak cok hazirdi interde antreman yiyip gelmisti ama yillar gecti ustunden, fiizk olarak gene kotu degil ama o ilk oynadigi 3-4 aylik performansi yok ve olmayacakta o kariyerinin zirvesiydi onun.

Beklenti icine girmezseniz, moraliniz bozulmaz adama takili kalmazsiniz.
Bu yazdıklarının hepsini ben İsmail için yazıyordum, yemediğim laf kalmamıştı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Videonun son saniyelerinde Badem'le başkanın korumasının bakışmaları :evillol:

782523549026230272[/tweet]][/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MrtBlgc

Quaresma'nın hiçbir hocanın değiştirmeyeceği bazı alışkanlıkları var . Bir kere önündeki alan boş da olsa topu çizgide önüne almayı tercih ediyor. Eskiden içeriye katedebiliyordu fakat artık yaşından da olsa gerek eski gücü yok. Ya topu eziyor ya da rakibe kaybediyor. Şenol hoca geçen seneki gibi yine 60'tan sonra oyuna alması lazım. Biraz da sanırım o bölgede kendisine tehdit oluşturabilecek bir oyuncu görmüyor. Aras'ı zaten hoca tercih etmiyor, Kerim de yıllardır istenilen seviyeye gelmiş değil. Halbuki geçen sene Gökhan Töre ve Olcay hocanın elinde bir kozdu, keza Sosa'yı bile duruma göre oyun içerisinde kenarda oynayabiliyordu. Benim asıl kafamı yoran biraz da canımı sıkan şey eskisi gibi hızlı hücumlarla sonuca gidememiz. Şenol hoca Aras'ı kazanmalı. Belki güçsüz olduğu için tercih etmiyor ama Aras oyun zekası olarak Kerim'den çok daha önde bir futbolcu. Kazanılırsa Quaresma'nın da performansını artırabilir diye düşünüyorum. Şenol hoca oyuncularını formsuz da olsalar oynatarak kazanan bir hoca. Güven veriyor fakat henüz bunu Aras üzerinden hiç tercih etmedi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Quaresma'nın hiçbir hocanın değiştirmeyeceği bazı alışkanlıkları var . Bir kere önündeki alan boş da olsa topu çizgide önüne almayı tercih ediyor. Eskiden içeriye katedebiliyordu fakat artık yaşından da olsa gerek eski gücü yok. Ya topu eziyor ya da rakibe kaybediyor. Şenol hoca geçen seneki gibi yine 60'tan sonra oyuna alması lazım. Biraz da sanırım o bölgede kendisine tehdit oluşturabilecek bir oyuncu görmüyor. Aras'ı zaten hoca tercih etmiyor, Kerim de yıllardır istenilen seviyeye gelmiş değil. Halbuki geçen sene Gökhan Töre ve Olcay hocanın elinde bir kozdu, keza Sosa'yı bile duruma göre oyun içerisinde kenarda oynayabiliyordu. Benim asıl kafamı yoran biraz da canımı sıkan şey eskisi gibi hızlı hücumlarla sonuca gidememiz. Şenol hoca Aras'ı kazanmalı. Belki güçsüz olduğu için tercih etmiyor ama Aras oyun zekası olarak Kerim'den çok daha önde bir futbolcu. Kazanılırsa Quaresma'nın da performansını artırabilir diye düşünüyorum. Şenol hoca oyuncularını formsuz da olsalar oynatarak kazanan bir hoca. Güven veriyor fakat henüz bunu Aras üzerinden hiç tercih etmedi.

10 tane resmi maç oynadı sadece 1 kere kadroya aldı, ondada oynatmadı. Sene sonunda Aras başka bir takıma gittiğinde umarım aklımdam geçen şeylerden dolayı süre almadım demez Aras.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

adriano dün akşam saatte 132 km ile pfdk nın radara yakalanmış
en az iki maç bekliyorum ben...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Orhan

Hissetmiyoruz , resmen Mumla arıyoruz.

Sosa ve Gomez'in devre arası döneceği haberleri çıkıyo sağda solda . Fikret Orman Önceliğimiz "Napoli ve Kayseri maçları " dedi.

Böyle bişey ver mı acaba? 7,5 mılyon Euro verdıler tekrar'dan bize verir yada kiralarlarsa çok iyi olur.

Sosa'yı geçtim dun Abo yerine Gomez olsa hattrick yapmıştı ..
Sosa o kadindan bosanmadan buraya gelemez. Gomezden baya umutluyum baskan bir isler ceviriyor gibi Gomezle alakali. En kotu ihtimal ETO yu bu takima getirmeli baskan. Cunku Elimizdeki forvetlerle lig zor biter. Hele cenkle hic bitmez

Çevrimdışı MrtBlgc

10 tane resmi maç oynadı sadece 1 kere kadroya aldı, ondada oynatmadı. Sene sonunda Aras başka bir takıma gittiğinde umarım aklımdam geçen şeylerden dolayı süre almadım demez Aras.
Ben de öyle bir şeyi düşünmek bile istemiyorum. Umarım sebebi sadece formuyla alakalıdır. Hazırlık maçlarında oldukça iyi performans gösteriyordu fakat resmi maçlarda hiç tercih edilmedi.

Etiketler: