Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5307511 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

editledim abi kafam yerinde değil ilk kat mı diyecektim  :lol: :lol:
o kadarını anladımda cevap veremedim şimdi içerde o bölgede iki kat var ama tribün olarak ilk kat tribün hangisini sordun onu çözemedim :alala:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi Necmi

demek istiyor @Necmi abi ingilizce biliyorum  :kop: :kop: :kop:
tecrübeli biri olarak söyle şuna benimle fazla uğraşmasın :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

o kadarını anladımda cevap veremedim şimdi içerde o bölgede iki kat var ama tribün olarak ilk kat tribün hangisini sordun onu çözemedim :alala:
@Necmi abi bizde çözemedik valla  :money: :money:

Çevrimdışı ALI RIZA

tecrübeli biri olarak söyle şuna benimle fazla uğraşmasın :bandit:
:bawling: :bawling: :bawling: @Deniz efendi ayağın denk al...! Necmi abini askeriyiz artık  :akuma: :akuma: :akuma: :eyes :eyes :eyes

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı FARUK

:naughty: :naughty: :naughty:

ttarena da sahayı çevreleyen çizgilerin hemen dışında suni çim başlıyor
bizde ise çizgiden sonra yaklaşık 2-2.5m daha çim zemin devam edecek

reklam panolarıda görünüyor

Çevrimdışı KLEBERR

yuhhh orası eski açıkmı :alala:

valla bana da eski açık gibi geldi sonrasını görünce psikolojik demek ki... :bandit:
Ben Beşiktaş çocuğuyum...

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı juggerhaunt

Günaydın herkese. Önceden de sormuştum da cevap alamamıştım. Bu üst bileziğin küfekisi kaplanmıyor. Onun için sonradan tekrar iskele mi kurulacak?
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı ZEKI

Gunaydin, Çanakkale şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla aniyoruz.

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

Gunaydin, Çanakkale şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla aniyoruz.

Günaydın Türkiye Cumhuriyeti... Tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi Rahmetle anıyoruz..Bu vesile ile ülkemizin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz...Allah yar ve yardımcımız olsun...

Çevrimdışı ozan062

ttarena da sahayı çevreleyen çizgilerin hemen dışında suni çim başlıyor
bizde ise çizgiden sonra yaklaşık 2-2.5m daha çim zemin devam edecek

reklam panolarıda görünüyor
avrupada reklam seysi komple koselerdede oluyordu ama bizde yok:((
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı SDemirsoy

Bu vatanı bizlere emanet eden Başta Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere Çanakkale'de Şehit düşen vatan evlatlarımızı ve Gazilerimizi rahmetle anıyoruz Allah Rahmet eylesin..

Eski açıkta balkon prekastları devam ediyor hava şuan güneşli
birde eski açığın arkasında sanki vinç gördüm  :alala:

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı MERTG

Sahada işçiler ile fotoğraf çekimi var.  :photo:
Bir gün değil her gün Beşiktaş!

Çevrimdışı ahmetx

Tüm şehit ve gazilerimizi bize vatansızlığı yaşatmadıkları için rahmet ve şükranla anıyorum.
Allah bir daha bu millete  Çanakkale yaşatmasın .Ama nasıl ?

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

yeni açıkda merdivenler aşağıda neden genişlemiş?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı SDemirsoy

Sahada işçiler ile fotoğraf çekimi var.  :photo:
vodafone kesin bir şeyler yapacak :)

Çevrimdışı ahmetx

Köşelerde reklam panoları olmayacak,keşke olsaydı.

Çevrimdışı ahmetx

Bir de 27 .sıra da engelli koltukları neden yok?

Çevrimdışı MERTG

vodafone kesin bir şeyler yapacak :)
Arka planda dozer ile poz veriyordu eleman: Siz tribünde, Beşiktaşımız sahada, biz burada; Ezer geçeriz...
Bir gün değil her gün Beşiktaş!

Çevrimdışı SDemirsoy

@ahmetx
abi ilk iki sıra ve son iki sırada genişliyor
birde o kutucuklar koltuklar sanırım hiç istediğimiz gibi olmayacak gibi görünüyor