Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365416 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

Beni esas korkutan takımda ışık görmemem, geçen sene zor zamanlarda çıkıp vuran adamlarımız vardı, kaybetsek de takım çıkar 4-5 maç üst üste vurur geçer diyorduk ve bunu yapıyorlardı, şimdi 3 maçlik galibiyet serisi istedik bunu bile beceremediler üstelik yorgunluk ve stres gibi bir bahanemiz bile yoktu ben ne bekleyeyim bu takımdan şimdi? Transfer lazım diyoruz o zaman umudumuz olur ama çok yüksek bir olasılıkla yetersiz yama transferler yapılacak ve belki de yine hüsran. Şampiyonlukta nasıl favori olduğumuzu da anlamış değilim kendimizi mi kandırıyoruz?

Çevrimdışı tangaz

Maalesef o şans hakkımızı Atınç ve Sosa'da kullandık abi bence, Çinliler biraz izliyodur maçları heralde.

Bu arada bu sefer gol olmadı.

çinlilerin izlediği avrupa şampiyonası ve ŞL Q7de bu platformlarda iyi istatistik kastı ŞLde en iyi 11e girdi iyi bir menajere yetki versek sana %25 çalışır 10 milyon ve üzeri olmalı desek okuturlar çine herif sonuçta marka topçu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi 38life

Geçen sene içerideki Akhisar maçını anımsattı orada da kaleyi bombalamış, sonuç elde edemememistik

Bu sene bunu çok daha fazla yaşıyoruz.  Geçen sene okadar az yaşadık ki hangi maçlar olduğunu aklımızda tutabiliyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

2.ci yarı en fazla böyle bir 11 olur tahminim.

Fabri

Gökhan      Marcelo     Tosic    Adriano

Atiba         Oğuzhan

Quaresma          Talisca          Babel

Abuobakar

Çevrimiçi 38life

Talisca'ya bukadar bel bağlamayın. Dönünce hayal kırıklığı yaşarsınız.

Çevrimiçi underworld

Fabri

Atiba         Oğuzhan

Abuobakar

eyvah eyvah 5 defans , 5 hücumcu (hemde geri dönmeyen vurdum duymaz)

Çevrimdışı Ömer Kaan

Kesinlikle, o varken çoğu zaman 10 kişi oynuyoruz ki zaten zayıf bir adam sakatlıktan dönünce kendini iyice sakınacaktır.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Talisca'ya girmiyorum bile leblebi gibi gol atıyordu duran top olsun.

Caner konusunda umarım şaka yapmışsınızdır.

Caner defans olarakta adriaonadan iyimiş hücum olarak girmiyorum bile o muz ortaları içeri kesmeleri rakip için sürekli tehdit tehlike.

Adriano şuanda ki performansı çok vasat sadece ileri geri yapıyor.
Ben Caneri kotu demiyorumki ama Adriano tabi super performans vermiyor ama orayi idare ediyor ve bence orda cogu problem Tosicten geliyor. Canerin ortalari , hirsi super bir katki ama o ortalari tamamlayacak adamlarda sorun var. Ve takimda genel olarak bir problem var on tarafta. Sezon basi daha az gol yiyorduk az atiyorduk artik hem yiyoruz hem yine az atiyoruz.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Bu sene bunu çok daha fazla yaşıyoruz.  Geçen sene okadar az yaşadık ki hangi maçlar olduğunu aklımızda tutabiliyoruz.

Aslında geçen senede bu olaylardan çok fazla oldu.

Mesala evimizde yendiğimiz rizespor (başakşehir'in stadı yani) 1-0 Quaresma atmasa ölümüne berabere maç.

Mesala yine evimizde yendiğimiz mersin 1-0 sis'li hava sosa'nın frikikten attığı sabaha kadar oynansa berabere bitecek maç.

Akhisar 3-3 Direkler'in yardımı daha böyle maçlar var.

Az değil yani öyle 1-2 tane değil şans'ta yanımızdaydı bazı maçlar.

Çevrimiçi underworld

adam resmen şehir efsanesi oldu.

Çevrimdışı Berat

çinlilerin izlediği avrupa şampiyonası ve ŞL Q7de bu platformlarda iyi istatistik kastı ŞLde en iyi 11e girdi iyi bir menajere yetki versek sana %25 çalışır 10 milyon ve üzeri olmalı desek okuturlar çine herif sonuçta marka topçu...

Biraz olası olsa keşke abi, benim için iyimser bir düşünce sadece..

Çevrimdışı tangaz

taliscaya bel bağlamamak konusunda haklısın oyun içi katkısı kısırdı ama skor katkısı da aksine etkileyici idi bana tuhaf gelen ise bakarı övüp hatta büyük beklenti içinde olup taliscadan beklentin olmaması. kafa karıştırıcı...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Ben Caneri kotu demiyorumki ama Adriano tabi super performans vermiyor ama orayi idare ediyor ve bence orda cogu problem Tosicten geliyor. Canerin ortalari , hirsi super bir katki ama o ortalari tamamlayacak adamlarda sorun var. Ve takimda genel olarak bir problem var on tarafta. Sezon basi daha az gol yiyorduk az atiyorduk artik hem yiyoruz hem yine az atiyoruz.

caner ne kadar fark yaratır dedin :)

Ondan dedim ataklarımızın çoğu caner'den geliyordu ondan yazdım bende :)

Tosic geçen seneki ismail köybaşı oldu.

Marcelo ve caner tosic'in açığını kapatıyordu da.

Rhodolfo ve adriano kapatamadı.

Çevrimdışı Alper1903

Unutuyorsunuz sanırım Talisca oyun içinde çok kayboluyor.

taliscaya bel bağlamamak konusunda haklısın oyun içi katkısı kısırdı ama skor katkısı da aksine etkileyici idi bana tuhaf gelen ise bakarı övüp hatta büyük beklenti içinde olup taliscadan beklentin olmaması. kafa karıştırıcı...

Talisca 5 gol 1 assit.

Abuobakar 6 gol 1 assist.

Birisi 2 aydır oynamıyor birisi ayrıca forvet :)

Ve biz talisca'ya bel bağlamıcakmışız oda iyimiş :)

onu yanlış oynattığımız için öyle oldu o.

Son maçlarda hoca forvete yakın oyna dedi leblebi gibi gollerini atıyordu.

Biz oyun kurucu olarak oynatmaya calıstık dönünce tekrar forvete yakın oynatıcaz.

Çevrimiçi 38life

Babel'i beğenmeyişimizi anlamayan arkadaşlar sanırım farkında değil ama biz Quaresma'dan daha iyi bir kanat bulmak zorundayız. Quaresma bitti, Adam 33 yaşında. Ve bu adam bir kanat oyuncusu. Bu adamın koşması gerekiyor, hızlı olması gerekiyor.  Buyüzden bize idare edecek bir kanat değil takımın en iyi oyuncusu olacak bir kanat gerekiyor. Bize hem hızlı hem de bencil olmayan pas dağıtabilen bir kanat lazım. Viscayı istemediğimi daha önce çok söyledim ama inanın Visca bile Babelden daha çok işimizi görür. Ama kalibre olarak çok düşük kalır. Bize çok daha iyisi lazım. Bu lüks değil, gereklilik.
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 01:00:46 38life ]

Çevrimiçi Savaş

Bu sene sistemli bir oyun oynayamayacağız o belli. Geçti o iş. Ne sistem ne de taktik olacak. Kaos oynamaya devam edeceğiz.

O sebeple bana skor yapabilen oyuncu lazım bu sezon. Oyun içerisinde istediği kadar kaybolsun, umurumda değil. Yeter ki bulduğunu atsın.

Talisca gelsin istediği kadar kaybolsun ama her maç sallasın birer tane ben razıyım. Oyun içerisinde skor yapamayıp kaybolan oyuncumuz çok, en azından Talisca skor yapıyor da kayboluyor. Öpüp başıma koyarım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

caner ne kadar fark yaratır dedin :)

Ondan dedim ataklarımızın çoğu caner'den geliyordu ondan yazdım bende :)

Tosic geçen seneki ismail köybaşı oldu.

Marcelo ve caner tosic'in açığını kapatıyordu da.

Rhodolfo ve adriano kapatamadı.
Sorun degil :) Birde benim istedigim skora katkinin forvetler, kanatlar ve 10numaradan gelmesi bu adamlarin isi bu uretmeleri, atmalari. Caner ekstra bir oyuncu bazen oyuncular formsuzken super bir ortayla takimi yeniden oyuna sokmasi. Zaten hirsli ve takimida atesleye bilecek bir karakter.

Neyse beyler herkese iyi geceler :)

"Yer altı canavarlar'ı" diye bi film var onu izlicem :)

Bu senenin sonunda yine aynı bu görüntüyü yaşıyacağız inşallah :)

[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 01:02:51 cursedofdragon ]

Çevrimdışı ProjectOrigin

Oynadığımız oyunu geçtim, keza istatistiksel olarak ezmişiz AMA bu kornerleri niye sürekli ön direğe kullanıyoruz ? Ön direkte değil bekleyen koşu yapan bile görmedim bizim takımdan.Rakipler oraya 3 adam dikiyor, ön direğe kesilen topu sakince uzaklaştırıp kontra atak fırsatı yakalıyorlar rahat rahat.Buna taktım kafayı ben.9 kornerin bir tanesi belki etkili yere gitmiştir, sanırım onu da paslaşarak kullandık.

Çevrimiçi Savaş

Hadi herşeyi geçtim..

Nerede 2 sene evvel trabzon maçında son dakika golü kaçırınca üzüntüden yerlere yatan Olcay, nerede bu akşam altı pastan topu kaleciye abanıp daha sonra tepki bile vermeyen Olcay..

Performansı geçtim, ruh bile kalmamış.. Yazık.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Neyse beyler herkese iyi geceler belli bi saatten sonra forum bozuyor :)

"Yer altı canavarlar'ı" diye bi film var onu izlicem :)

Bu senenin sonunda yine aynı bu görüntüyü yaşıyacağız inşallah :)

Iyi geceler ve iyi seyirler. Insallah abi !

Çevrimiçi 38life

Fabri

Atiba         Oğuzhan

Abuobakar

Avrupa ligine hertürlü katılırız bu kadroyla.

Çevrimdışı tangaz

Talisca 5 gol 1 assit.

Abuobakar 6 gol 1 assist.

Birisi 2 aydır oynamıyor birisi ayrıca forvet :)

Ve biz talisca'ya bel bağlamıcakmışız oda iyimiş :)

ben talisca kadar sneiper bir adam az gördüm tam bir vurucu tim adam mesela 4-5-1 oynasan taliscayı tek forvet oynatsan ve adamı iyi beslesen 40 gol atsa hiç şaşırmam.

Etiketler: