Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371625 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

biraz daha kaşımaya devam edersen çok uzun süre forumada giremeyeceksin
bir mesajın silinmekle yetinildi istersen orda dur. @cursedofdragon

ben yorumumda gayri ahlaki birşey görmüyorum necmi abi :)

İlk mesajımda haklısın onu silmişsin zaten bende hem ceza almak istemem hem hapise girmek istemem :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Adamların transfere harcadığı paralar o kadar yüksek değil almazlar diyende sendin karar vermelisin. :)
İyi oynarsa 1'e alıp 2'ye satarlar.

Almanya ligi'nde oynayıp 2 milyon etmiyorsa, bize zaten uymaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Devre arası en kötü şu kadroyu kurmalıyız.

Gelecek yaz ise şunu :

[ Son Düzenleme: 22 Aralık 2016, 19:40:35 brkntcnr ]

Çevrimdışı RevivaL

Kadro hala ben stoper ben santrafor istiyorum diye bağırıyor

Çevrimdışı Berat

Tek istediğim adam Rakitsky iken, sözleşme haberleri gelen Babel, Quaresma, Tosic.

Çevrimdışı cursedofdragon

Tek istediğim adam Rakitsky iken, sözleşme haberleri gelen Babel, Quaresma, Tosic.

8 milyon € muz var mı ?

Varsada kullanabiliyormuyuz ?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence fazla hayal kurmamak gerek. Gerçekçi olursak o fiyatlara alamayız üzerimizde FFP yükü varken  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Babel olmus adam, liverpuldan direk bize gelseydi havaalani dolup tasardi, o fbdeki lensten daha net oyuncu babel. Ben sevmem hollandalilari ama bu yoklukta iyi katki verir.
Yil sonuna kadar 7-8 gol atar ustune bi okadar da assist yapar. Mac kopunca babel gibi adam istatistik kasar bizim oguzhan gibi tolgay gibi top ezmez. O adana macinda babel olsa 5 olurdu o mac. Trabzonspor maci da oyle, ayrica quaresmanin ortalayip abunun vuramadigi kafalari da vurur, cok katki verir.

Siskin kadroyu dagitmak lazim. Kerimden basla, veliye, pektemek, millsevecis, pedro, aras, rodolfo, boyko offf yaz yaz bitmiyor unuttugum varsa hakkini helal etsin

Çevrimiçi Necmi

ben yorumumda gayri ahlaki birşey görmüyorum necmi abi :)

İlk mesajımda haklısın onu silmişsin zaten bende hem ceza almak istemem hem hapise girmek istemem :)

dimi ilk mesajın silindi ama ikinci mesajında burda tartışmaya teşvik edici birileri cevap yazar sonra başkaları devreye girer
sonuç bir sürü mesaj silme ve üyelik iptali ile sonuçlanacak bir tartışmayı başlatır sen bir şey görmemiş olabilirsin ama ben geleceği gördüm :) @cursedofdragon   
ve bunu kaşınma olarak görüyorum :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

8 milyon € muz var mı ?

Abu icin 12.5 da yok. Shatarin sahibi var o adamla konusulur, tatar galiba o, azicik suyuna gidersin durumdan anlar, 1 milyoan kiralar boyko+4milyon yil sonu verirsin.

Kalan parayi da balotellinin maasina basarsin.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Devre arasi icin Rakitsky li kadrolar yazmak safca cocukca bir duygu.

Çevrimdışı Berat

8 milyon € muz var mı ?

"İstediğim" dedim , şu an o kadar paramız olmadığının farkındayım. Sözleşme haberleri gelen isimlerin takıma faydalı olacağını düşünmüyorum. Serzenişim ona idi. ✔

Çevrimdışı caner.eryigit

Çok gergin forum çok devre arası gelse hayırlısıyla biraz transfer dedikoduları ile uğraşsak...

Çevrimiçi Necmi

Bu sene iyi olabilirler ama seneye ne olacakları belli değil abi çok güvenmemek lazım. 30 küsür yaşlarındaki oyunculara 3-4 yıllık kontratlar vermek cidden tuhaf
30 yaşındaki oyuncuya 3 yıl kontrat verilir bunda bir problem yok yeterki hakeden bir oyuncu olsun
şimdi Cristiano Ronaldo ya gelse 3 yıl 4 yıl kontrat vermezmisin adam 31 yaşında esas sorun genç oyuncularda
onlarda git gel oluyor senin takımın iyi olsun yarışmacı olsun oyuncunun yaşı önemli değil yeterki kaliteli olsun
sana katkı veren bir oyuncu olsun Atiba 33 yaşında şimdi sen ona 30 yaşındayken 3-4 yıl kontrat vermezdin
mantığa baktığımızda ama adam futbol hayatının en iyi performansını veriyor ben olsam iki yıl daha seve seve veririm
bu iş yaşla alakalı değil @levitate senin elindeki en iyi en profesyonel oyuncun en yaşlı olanı unutma

Çevrimiçi Necmi

Devre arasi icin Rakitsky li kadrolar yazmak safca cocukca bir duygu.
yoo bence çok ciddi ilgileniliyor. Esas sorun oyuncu gelirmi yada kulübü gönderirmi
yoksa o paraya alırız. Artık o kadar kasacak devri geçtik 6 ay kiralık sonrasında kontrat olarak imzalarız
olur biter. yeterki ihtiyacımıza net cevap verecek bir oyuncu olsun. en tehlikeli kısmı Ukraynalı olması
ciddi yazı tura işi bir transfer oluyor.

Çevrimdışı EMİR EMRE

yoo bence çok ciddi ilgileniliyor. Esas sorun oyuncu gelirmi yada kulübü gönderirmi
yoksa o paraya alırız. Artık o kadar kasacak devri geçtik 6 ay kiralık sonrasında kontrat olarak imzalarız
olur biter. yeterki ihtiyacımıza net cevap verecek bir oyuncu olsun. en tehlikeli kısmı Ukraynalı olması
ciddi yazı tura işi bir transfer oluyor.

Abi kontratini bilmiyorum belki ligin erken bitme durumu falan vardir, olabilir ama devre arasi gelme olayi cok zor. Shakhtar uefa da devam ediyor, bence kupanin da 1 numarali adayi. O kupada elenmeden zor diye dusunuyorum. Finansal acidan tamam belki bir yol bulunur ama bu sartlarda sezon sonundan oncesi bana biraz Ospina olayini hatirlatiyor.

Çevrimdışı Berat

Çok gergin forum çok devre arası gelse hayırlısıyla biraz transfer dedikoduları ile uğraşsak...

Ülkece gergin dönemlerden geçiyoruz, maalesef bugünlerde üstümüze biraz fazla alınıyoruz. Takımımız iyi havayı yakalayınca fabrika ayarlarımıza döneceğiz forum olarak. :)

Çevrimdışı Nouma7

Babel olmus adam, liverpuldan direk bize gelseydi havaalani dolup tasardi, o fbdeki lensten daha net oyuncu babel. Ben sevmem hollandalilari ama bu yoklukta iyi katki verir.
Yil sonuna kadar 7-8 gol atar ustune bi okadar da assist yapar. Mac kopunca babel gibi adam istatistik kasar bizim oguzhan gibi tolgay gibi top ezmez. O adana macinda babel olsa 5 olurdu o mac. Trabzonspor maci da oyle, ayrica quaresmanin ortalayip abunun vuramadigi kafalari da vurur, cok katki verir.

Siskin kadroyu dagitmak lazim. Kerimden basla, veliye, pektemek, millsevecis, pedro, aras, rodolfo, boyko offf yaz yaz bitmiyor unuttugum varsa hakkini helal etsin

Babel'i öyle bir anlatmışsın ki bir an Shaqiri falan geliyor sandım  :biggrinking:

Babel gelecek dertler bitecek. Babel'in asistlerinde Aboubakar golleri sıralar artık :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Babel'i öyle bir anlatmışsın ki bir an Shaqiri falan geliyor sandım  :biggrinking:

Babel gelecek dertler bitecek. Babel'in asistlerinde Aboubakar golleri sıralar artık :)

@Necmi abi buraya yumruk havaya :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Ülkece gergin dönemlerden geçiyoruz, maalesef bugünlerde üstümüze biraz fazla alınıyoruz. Takımımız iyi havayı yakalayınca fabrika ayarlarımıza döneceğiz forum olarak. :)
İnşallah inşallah tek temennimiz bu zaten.Hem canım Ülkemiz için hem gözbebeğimiz Beşiktaş için...

Çevrimdışı mylife1903

Babel cogu derdimize cozum olabilir ama abuya coZum olamaz belki rambo yusufun tanjuya yaptigi gibi bir asist yaparsa abu da gol atar.

Çevrimiçi levitate

30 yaşındaki oyuncuya 3 yıl kontrat verilir bunda bir problem yok yeterki hakeden bir oyuncu olsun
şimdi Cristiano Ronaldo ya gelse 3 yıl 4 yıl kontrat vermezmisin adam 31 yaşında esas sorun genç oyuncularda
onlarda git gel oluyor senin takımın iyi olsun yarışmacı olsun oyuncunun yaşı önemli değil yeterki kaliteli olsun
sana katkı veren bir oyuncu olsun Atiba 33 yaşında şimdi sen ona 30 yaşındayken 3-4 yıl kontrat vermezdin
mantığa baktığımızda ama adam futbol hayatının en iyi performansını veriyor ben olsam iki yıl daha seve seve veririm
bu iş yaşla alakalı değil @levitate senin elindeki en iyi en profesyonel oyuncun en yaşlı olanı unutma

Ülkemize gelen 30 yaş veya 30 yaş üstü oyuncular Ronaldo gibi olmuyor abi sorun o. Bide Atiba'ya 2 yıl seve seve kontrat daha veririm demişsin de 2 yılda Atiba'nın fiziksel özelliklerinde hiç gerileme olmayacak mı? Hep aynı performansı verebilecek mi? Benim takıldığım durum bu. Her yıl fiziksel ve yetenek olarak gerileyecek oyuncularla 3-4 yıllık anlaşma yapmak anlamsız onlarında bir sınırı var.

Bence bu yaz Dortmund'un yaptığını yapmalıyız. Ortada ne kadar potansiyelli gördüğümüz oyuncu varsa alıp yanlarına 2 yıllık sözleşmeler ile birkaç veteran koyarsak iyi işler yapabiliriz.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı brkntcnr

Ya söylemiyim söylemiyim diyorum da bizim 45 gündür beklediğimiz Talisca niye bu maça gönderiliyor bunun tek mantıklı bir açıklaması var mı?

Çevrimdışı tuncaboylu

Ülkemize gelen 30 yaş veya 30 yaş üstü oyuncular Ronaldo gibi olmuyor abi sorun o. Bide Atiba'ya 2 yıl seve seve kontrat daha veririm demişsin de 2 yılda Atiba'nın fiziksel özelliklerinde hiç gerileme olmayacak mı? Hep aynı performansı verebilecek mi? Benim takıldığım durum bu. Her yıl fiziksel ve yetenek olarak gerileyecek oyuncularla 3-4 yıllık anlaşma yapmak anlamsız onlarında bir sınırı var.

Bence bu yaz Dortmund'un yaptığını yapmalıyız. Ortada ne kadar potansiyelli gördüğümüz oyuncu varsa alıp yanlarına 2 yıllık sözleşmeler ile birkaç veteran koyarsak iyi işler yapabiliriz.
Her şeye örnek gösterilen Dortmund bizim için doğru örnek değil. "Ben övdüm de geldim" karikatürüne döndü bu Dortmund konusu.

http://galeri.omusozluk.com/sagol-canim-yeni-ovdum-de-geldim-1843

Dortmund gerekirse 3-4 sene bir şey kazanmayı erteleyip iskelet oluşturma sabrı ve refleksi olan bir camia. Dortmund şu anda ligde liderin 12, ikincinin 9 puan gerisinde. Sene başında onların yaptıklarını yapsak ve onlarla aynı durumda olsak, ne yönetim kalirdi bizde ne de teknik direktör.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Soyunma odalari kapali mi ki?
Spikeri cok begeniyorum neyfi adi?

Etiketler: