Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6626552 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

@Çağrı bırak su karaktersizleri takip etme yaa.. Adamlar utanmadan rodolfo sakatlandi  isimize yarar mi diye baslik acmislar igrenc insanlar..

ama içlerinden birkaçı adamlar 2 yese 3 atar 3 yese 4 atar 4 yese 5 atar gibi yazılarda yazmışlar. bildiğin sarı civcivlerin içinde korku dağları büyütüyoruz @onurturan  :bandit: :bandit: :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

biz başakşehire her türlü 3 atarız bakalım yermiyiz yersek kaç yeriz bu sorunun yanıtını pazar göreceğiz :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı onurturan

ama içlerinden birkaçı adamlar 2 yese 3 atar 3 yese 4 atar 4 yese 5 atar gibi yazılarda yazmışlar. bildiğin sarı civcivlerin içinde korku dağları büyütüyoruz @onurturan  :bandit: :bandit: :bandit:
Abi sen de mi okuyon yaa  :iohmygod:
gunduz cagri bi kac alinti yapti ben de bi gireyim bakayim dedim.. O senin dedigin korku hepsinde var iclerinde zeki  :alala: olanlar farkinda herseyin aslinda ama forum yoneticleri millet iyice yogurt kivamina gelmesin diye eyyam yapiyolar yok rodolfo yok bilmem ne diye.. Ama winter is coming yani  :frosty: 19 gun kaldi ayrica her gece yattiklarinda yere paralel ucan gomezi gorduklerine eminim.. Birakalim simdi onlar dusunsun vitor efendi dedikleri adami bizim mactan sonra ısliklayip protesto edecekler hep beraber izleyecegiz..

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar son dönemde özellikle yeni aramıza katılan arkadaşlarda kendi oyuncularımıza hocamıza
saygısızca üslup var burayı başka yerlerle karıştırmayın bunun karşılığı direk forumdan atılmaktır.
biz aramızda böyle bir üslup görmek istemiyoruz sadece yeni gelen arkadaşlar olduğu için yönetici
arkadaşlar esnek davranmış sadece mesaj silmiş ama bu hep böyle olmaz kendinizi kontrol edin
Türkiyenin en iyi futbol oynayan takımı daha fazla saygıyı hakediyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2016, 02:46:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Attığımız son golü tekrar izledim. Gol sadece 3 pasta oluşmuş ondan önce hiçbir şey yok. O kadar kolay pozisyona giriyoruz ki.

Teşekkürler Uncle Şenol :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Fenerbahçe derbisine 1 maç eksiği ile 53-48 ve ya 53-47 ile gidebilirsek çok büyük yol alırız.
çok şey istiyorsun :D
maç eksiğiyle lider gidelim yeter kazansalar bile liderliği alamayacaklarını bilsinler  :bandit:
onların panik yapması bizim işimize gelir düşüşteler zaten gelecek 4-5 maç onlar için iyi olmayacak sonrası
ne olur hep birlikte göreceğiz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2016, 02:50:10
  • Beşiktaş / Bodrum
çok şey istiyorsun :D
maç eksiğiyle lider gidelim yeter kazansalar bile liderliği alamayacaklarını bilsinler  :bandit:
onların panik yapması bizim işimize gelir düşüşteler zaten gelecek 4-5 maç onlar için iyi olmayacak sonrası
ne olur hep birlikte göreceğiz.

Çok değil aslında @Necmi abi :D Başakşehir, Gençler ve Mersin'i yeneceğiz onlar da Kasımpaşa Bursa maçlarından en fazla 3 puan çıkaracaklar hepsi bu  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Attığımız son golü tekrar izledim. Gol sadece 3 pasta oluşmuş ondan önce hiçbir şey yok. O kadar kolay pozisyona giriyoruz ki.

Teşekkürler Uncle Şenol :D
bu birazda son vuruş ustası var ondan böyle
ama hocanın hakkını yemeyelim geçen seneden farkımız topu eveleyip gevelemiyoruz
direk infaz ediyoruz sonra gevelemeye başladığımızda zaten rakibi bayıltıyoruz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2016, 02:52:35
  • Beşiktaş / Bodrum
bu birazda son vuruş ustası var ondan böyle
ama hocanın hakkını yemeyelim geçen seneden farkımız topu eveleyip gevelemiyoruz
direk infaz ediyoruz sonra gevelemeye başladığımızda zaten rakibi bayıltıyoruz.

Geçen seneki de sokuyordu aslında yakaladığında Necmi abi ama geçen sene kılı kırk yarıyorduk pozisyona sokalım diye..

Tabi Gomez bitiricilikte Dünya çapında o ayrı konu. Türünün son örneklerinden. Bu tarz bitiren Ronaldo vardı. Şuanda sadece Falcao ve Suarez var.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Şubat ayı sarı kedilerden sonra sarı civcivlerin de havlu attığı ay olacak Mart ayı ile birlikte şarkılarla türkülerle sezon sonunu tamamlar en erken şampiyon olma rekorunu kırarız  :halay: :halay: :halay:

Çevrimiçi Necmi

Çok değil aslında @Necmi abi :D Başakşehir, Gençler ve Mersin'i yeneceğiz onlar da Kasımpaşa Bursa maçlarından en fazla 3 puan çıkaracaklar hepsi bu  :evillol:
4 de alsalar yeter no problem iki maçtan birini berabere bitirirlerse onlarda biter
bize büyük bir avantaj geçer. şampiyonluğu çok erken ilan edersek şaşırmam. sanırım
toki arenaya şampiyon olmuş şekilde komidine para bırakmaya gideriz. :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2016, 02:56:06
  • Beşiktaş / Bodrum
4 de alsalar yeter no problem iki maçtan birini berabere bitirirlerse onlarda biter
bize büyük bir avantaj geçer. şampiyonluğu çok erken ilan edersek şaşırmam. sanırım
toki arenaya şampiyon olmuş şekilde komidine para bırakmaya gideriz. :bandit:

Maçı Arena'ya almayı teklif ederiz hasılat onların olsun baş göz sadakası  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Geçen seneki de sokuyordu aslında yakaladığında Necmi abi ama geçen sene kılı kırk yarıyorduk pozisyona sokalım diye..

Tabi Gomez bitiricilikte Dünya çapında o ayrı konu. Türünün son örneklerinden. Bu tarz bitiren Ronaldo vardı. Şuanda sadece Falcao ve Suarez var.
ya @Çağrı bazen maçı seyrederken gomezi unutuyorum
adam o kadar kendini gizliyorki rakipte unutuyor farkındaysan hiç
markaj yemiyor :evillol: gollerin çoğunda beş metre çapında alanda rakip olmuyor.

Çevrimdışı onurturan

Maçı Arena'ya almayı teklif ederiz hasılat onların olsun baş göz sadakası  :evillol:
Biraz ağır gidelim kendi nazarimiz degecek takima simdi..

Çevrimdışı tangaz

maç zaten toki'de muhtemelen deplasman yasağı kalkar tüm tribünleri bize açarlar 3-5 hasılat yapma derdine düşerler :evillol:

Çevrimiçi Necmi

bizim kabahatimiz yok hakim bey kendi rızasıyla geldi demek içinmi :evillol:

Çevrimdışı Çağatay

beyler yanlış yoldasınız sürekli çok kart alır vs yorumlar yaparak neden algı yaratmaya çalışıyorsunuz
olmamış bir şeye yorum yaparak hedef gösterdiğinizin farkında değilmisiniz seyrettik bir maç kesinlikle oyuncuya agrasif değil
sertlik anlamında gayette makul oyun oynuyor @Çağatay

Olmamış bir şey değil ki abi adamın kariyerinde 300 maçı varsa 100 tane de sarı kartı var
ve bunlar hep la liga, öyle uyduruk bir yerde de değil. Dediğin gibi sertlik anlamında iyi olabilir
ama sende biliyorsun bizim ligimizde hele ki bizim çocuklara kartlar biraz daha cömertçe çıkabiliyor
ve bu adam kartı cebinde geldi bize bir bakıma o yüzden sıkıntı olabilir.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Hicks

Olmamış bir şey değil ki abi adamın kariyerinde 300 maçı varsa 100 tane de sarı kartı var
ve bunlar hep la liga, öyle uyduruk bir yerde de değil. Dediğin gibi sertlik anlamında iyi olabilir
ama sende biliyorsun bizim ligimizde hele ki bizim çocuklara kartlar biraz daha cömertçe çıkabiliyor
ve bu adam kartı cebinde geldi bize bir bakıma o yüzden sıkıntı olabilir.

La Liga ile çok farklı burada oynanan oyun, orada kart çıkan pozisyonlar burada maç içinde devamlı oluyor ve hakemler buna göz yumuyorlar. Bu açıdan Alexis geçmişindeki gibi yüksek oranda kart görmeyecektir ligimizde...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

La Liga ile çok farklı burada oynanan oyun, orada kart çıkan pozisyonlar burada maç içinde devamlı oluyor ve hakemler buna göz yumuyorlar. Bu açıdan Alexis geçmişindeki gibi yüksek oranda kart görmeyecektir ligimizde...
Haklısın abi Katılıyorum

Bizim Ligimiz La ligaya gore cok daha sert ve Fiziksel güce dayali bir Lig buna Simaonun Ispanyada 6 Ay da aldigim darbeyi burda 1 mac ta aldim sozunu ornek gosterebiliriz , daha az kart gormesi muhtemel :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağatay

Umalım da görmesin ama dediğim gibi bizim çocuklara hakemler biraz daha insafsızca davranabiliyorlar kart konusunda
yani yediğimiz kartların bazıları gerçekten çok haksızca verilmiştir, benim tedirginliğim ondandır...
inşallah sezon sonuna kadar marcelo-alexis tandemi bozulmaz sakatlık dışında diyelim...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı OrhanAker

Günaydın şampiyon takımın aşıkları.

Çevrimdışı tangaz

Haklısın abi Katılıyorum

Bizim Ligimiz La ligaya gore cok daha sert ve Fiziksel güce dayali bir Lig buna Simaonun Ispanyada 6 Ay da aldigim darbeyi burda 1 mac ta aldim sozunu ornek gosterebiliriz , daha az kart gormesi muhtemel :ok:

kart konusunu dert etmeyin o kadar medyanın klasik algı operasyonu bu. adam son 3 senede 1 direkt 1 de çift ssarıdan kırmızı almış sert olduğu iddia edilen bir stoper için makul rakamdır. sarı konusuna gelince zaten kaldı adamın oynayacağı 14 maç 6-7 sarı görür oda sadece 1 maç kaçırmasına sebebiyet verir ve sorun teşkil etmez. rahat olun  :bandit:

EssiLor

• Ziyaretçi

Bismillahirrahmanırahim
Günaydın Kartallar
2 hafta sonra Fener'le oynuyoruz
Kjaer ve Nani yi durdurursak herşey güzel olur
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

Çevrimdışı mülkübey

Bırakın gelsin... Gel hele gel gel   :kar:
fb  hucum gucu sınırlı antalyadan 4 yediyse bizim karşımızda çok daha kötü durumlara düşebilir. Farkı önleyebilecek 2 durum var. 1. Bizim hücum hattimizin gününde olmaması 2. fb nin kendi seyircisi önünde oynaması ve hakemin etkilenmesi ve eyyamı. Eskiden takımımıza fb gs deplasmanlarinda gözü kapalı güvenirdik. O günlerde duyduğum hislere yakın duygular duymaya başladım. Gününde Beşiktaş fb seyircisini maçın bitmesine 10 dakika kala stattan çıkartır.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !