2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11690293 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Mandanda ve Mbia olursa yazın sadece bir sol bek, bir kanat bir de Pektemek yerine 3. forvet al kapat transferi çok az maliyetle yapılanmayı tamamlarız.
sadece diye cümleye başlayıp 3 transfer sayıyorsun abi çok tezat :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 12:14:52
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
m-bia iyi güzm-bia iyi futbolcu bizde olmasını isterimde ts deki durum can sıkıyor açıkası bizde arada odemelerde aksama yapıyoruz para diye tutturursa takımın huzuru kacar

Durum biraz farklı orada. Adamı sadece para ile ikna ettiler başka hiçbir şey yoktu ellerinde. Bir de çok az ödeme aldılar sezon başından beri.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı LuceGel

Fırsat transferi diye bir şey var eksiğin varsa yapıştıracan sol bek orta saha forvet  :)
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tolga

Mandanda adam gibi adamdır :evillol:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

iyi yöndemi kötü yöndemi yanılıyor :upto:
Kötü.
Nasıl biri @atalay fazla bir şey bilmiyorum zaten kulüp açıklamalarından biraz çatlak olduğu kesin ama :D
Sözünün eri filan demişsin; değil. Çatlaklık için ise CV'ye bakman yeterli.

http://www.altinordu.org.tr/Kurumsal/Yonetim-Kurulu
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 12:20:17 atalay ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 12:21:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Kötü.Sözünün eri filan demişsin; değil. Çatlaklık için ise CV'ye bakman yeterli.

http://www.altinordu.org.tr/Kurumsal/Yonetim-Kurulu

Açıklamalar öyle bir de zaten okumuştum kişilik sıradışı diye.

Ancak kulüpte ilkeler var ona dayanarak söyledim bahsettiğin gibiyse öncelik vermesi filan hikaye o zaman Çağlar için.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı karakartalım

Durum biraz farklı orada. Adamı sadece para ile ikna ettiler başka hiçbir şey yoktu ellerinde. Bir de çok az ödeme aldılar sezon başından beri.

gelme ihtimali nedir mandanda ve mbianın sence cağrı hocam
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı alimm

Mbia;

gelirse efsane olur burada, endişe edildiği üzere huzursuzluk çıkarmasının aksine takımı sahiplebip şampiyonluk yolunda büyük özveri gösterir....

Bu burada kalsn... Umarım gelir ve müşahede ederiz....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 12:35:39
  • Beşiktaş / Bodrum
gelme ihtimali nedir mandanda ve mbianın sence cağrı hocam

İhtimal var bence ama bu paralara değil alacaksak daha yüksek olacaktır.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı karakartalım

İhtimal var bence ama bu paralara değil alacaksak daha yüksek olacaktır.
Kara Mbodj şenol hoca bu ismi vermiş diye bi twet okudum derin beşiktaştan sen biliyomusn nasıl bi stoper bu isim

Çevrimdışı karakartalım

Kara Mbodj adam isminden daha kara yanlız  :lol: :lol:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Kara Mbodj şenol hoca bu ismi vermiş diye bi twet okudum derin beşiktaştan sen biliyomusn nasıl bi stoper bu isim

Yalnız benim tanıdığım Şenol Güneş isim vermez istediği tarz adamı söyler haber balon gibi ama adı çıkıyor bu kara arkadaşın.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yalnız benim tanıdığım Şenol Güneş isim vermez istediği tarz adamı söyler haber balon gibi ama adı çıkıyor bu kara arkadaşın.

nasıl isim vermez :)

Şenol hocaya kaleci adaylarını stoper adaylarını yönetim seçiyor şenol hocaya veriyor :)

Şenol hoca kaleci adaylarını 3'e stoper adaylarınıda 3'e indirmiş.Metin Albayrak bizim yönetici açıkladı ya :)

3 kaleci adayından biri boyko biride mandanda biri ospina gibi duruyor :)

Çevrimdışı karakartalım

şimdi bi vidiyosuna baktım acaba yanlışmı baktım dedim adam stoper ama habire attığı goller vardı videoda :alala:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

şimdi bi vidiyosuna baktım acaba yanlışmı baktım dedim adam stoper ama habire attığı goller vardı videoda :alala:

Golcü özellikli Stoper her zaman iyidir abi ama anderlecht almak zordur heralde o adamı.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

nasıl isim vermez :)

Şenol hocaya kaleci adaylarını stoper adaylarını yönetim seçiyor şenol hocaya veriyor :)

Şenol hoca kaleci adaylarını 3'e stoper adaylarınıda 3'e indirmiş.Metin Albayrak bizim yönetici açıkladı ya :)

3 kaleci adayından biri boyko biride mandanda biri ospina gibi duruyor :)

Tamam işte şenol hoca istediği stil oyuncuyu bildirir o tarz oyuncuları sunarlar hocaya .

Çevrimdışı karakartalım

Golcü özellikli Stoper her zaman iyidir abi ama anderlecht almak zordur heralde o adamı.
en az bi dört beş çekerler zaten bizde o kadar bütçe yok stopere üzerine ilk öncelimiz kale ama eleman fena değil savunmasını görmedim ama attıgı gollerde yılan gibi namıssız  :lol:

Çevrimdışı Batuhan1903

O adamı 4-5 milyon eurodan aşağı satmazlar.En temizi Mbia'ya 1.8-2 milyon euro 3 yıllık sözleşme imzalatmak Maliyeti 6
milyon euro.Douglas'a da aynı şekilde yıllık 4 isteniyor oyuncuyada 1.4 vereceksin Douglas'ın maliyeti 3 yıllık 8 milyon euro yapıyor.

Mbia belli gemileri yakmış ya Gs'ye gidecek ya bize.Veli ve Tolgay'ın sakatlıkları stoperde alternatif olmaması şu şartlarda en iyisi yıllık 1.8-2 den Mbia'yla 3 yıllık anlaşmak.

Çevrimdışı RQ7_351903

Alabileceklerimi içerisinde en iyisi bence Mandanda, umarım alabiliriz, elit kaleci.

Çevrimdışı Batuhan1903

Mandanda=Muslera
Muslera yıllık maç başılarla 4 milyon euro alıyorsa Mandanda'ya yıllık 2 milyon euro kesin verilmesi gerekiyor.Öyle 1.5lerle kandıramayız adamı adam yıllık 1.5lik teklifini 10 yıllık kulubu Marsilya'dan bile alır.

Kulubune 3 milyon euro bonservis Mandanda'ya 3 senelik yıllık 2 milyon eurodan 9 milyon euro maliyet yapar.

Boyko=Volkan Demirel

Boyko için kulubune 5 milyon euro bonservis kendisine yıllık 1 milyon euro'dan 3 yıl 8 milyon euro maliyet yapar.

Aradaki 1 milyon farka Mandanda'yı 1000 kere tercih ederim.

Alabileceklerimi içerisinde en iyisi bence Mandanda, umarım alabiliriz, elit kaleci.

sadece mandanda değil ospina'da olur :)

Cordoba, Kolombiya basınına verdiği demeçte David Ospina'nın Beşiktaş'a en azından kiralık olarak gitmesi gerektiğini belirtirken; "Beşiktaş'ın David Ospina ile ilgilendiği ortada. Benim de Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte oynama şansım oldu. Ospina'nın şu anda Arsenal ile 4 yıllık bir sözleşmesi var. Bundan dolayı Ospina, Beşiktaş'a kiralık olarak gidip, kendini gösterdikten sonra Arsenal'e yeniden dönüp forma için savaş verebilir." ifadelerine yer verdi.

Çevrimdışı Doğukan E.

Mbia nin orta daha performansına herkes fit gibi de stoperde de o kadar iyimi gercketen?

İtalya basını, Beşiktaş’ın Inter’in genç orta saha oyuncusu Assane Gnoukouri ile ilgilendiğini yazdı.
19 yaşındaki Fildişi Sahili oyuncu Gnoukouri için Napoli’nin de büyük ilgisinin belirtildiği haberde Napoli’nin oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katabilmesi için Beşiktaş’ı rekabette yenmek zorunda olduğu yazıldı.

Assane Gnoukouri, bu sezon Inter formasıyla 2 maça çıkarken toplam 59 dakika süre aldı. Fildişi’li oyuncunun Inter ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Çevrimdışı RQ7_351903

Mbia nin orta daha performansına herkes fit gibi de stoperde de o kadar iyimi gercketen?
Ospina ayrı bir sevda zaten, keşke gelse.

Mbia stoperde'de aynı orta saha da ki gibi çok iyi oynuyor, ama takımda bu kadar iyi bir arkadaşlık varken çok fazla gerek yok.Omurgayı da pek bozmamak lazım, bu adam yedek oturmaz 11'de kimi kesicen, bizim golcü özelliğimiz zaten tek ön liberoyla oynadığımız için, Mbia, Atiba'yı kesemez.

Kaleci-Stoper birde olursa sol beke serbest Armero yeter  :bandit: