Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768350 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

Bu renklilerin işleri midemi bulandırıyor. Ligde penaltılarla ayakta tutarsın avrupada 4/1 bütçeli takım gelir sana futbol dersi verir. Rezilsiniz. Allah belanızı versin.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Cok kotuler, cok. Bekler SOS veriyor.

Çevrimiçi Mehmet57

?s=46

Bunlar ne mide bulandirici seyler

Çevrimiçi Samet Demir

?s=46

Bunlar ne mide bulandirici seyler
2 golde top ayağa gelmeden önce yarı otomatik sistemden resim almışlar. Videoda da belli. Ayağa gelip orta yaptığında Kerem ofsatta kalıyor. Yazık ya.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=46

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Sevim koş😁😁😁😁

Çevrimiçi Talisca1903

feneri ilk defa izledim bizim maçtan sonra ne leş top oynadılar öyle böyle değil
 Hakemler olmasa ilk 3 giremez bu oyun
Fenerlilerde bir acayip biz onur ıslıklıkyoru bunlar 15 milyonluk cengiz şampiyonluk da gelmezse stadı komple yakarlar bunlar inşallah olmazlar bir 10 sene daha
Cinconha nefretim ayrı boyutta ama bu fener iyice karışsın seneye diğer sarışına boydan gireriz
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2024, 22:52:04 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

ankaragücü fenere üflemişmi benmi yanlış duydum :alala:

Çevrimiçi Talisca1903

ankaragücü fenere üflemişmi benmi yanlış duydum :alala:
ne kadar leş top oynadı fener öyle böyle değil cengiz yuhalanarak çıktı biz hiç olmazsa onur ıslıklıyoruz adamlar 15 milyonluk adama sarıyor Fenerliler çok ayrı bir alem vallahi ben bunları kafa yapısını çözemedim kaç yıl oldu

Çevrimiçi Necmi

ne kadar leş top oynadı fener öyle böyle değil cengiz yuhalanarak çıktı biz hiç olmazsa onur ıslıklıyoruz adamlar 15 milyonluk adama sarıyor Fenerliler çok ayrı bir alem vallahi ben bunları kafa yapısını çözemedim kaç yıl oldu
loser camia ne bekliyorsun bu senede kaçırır bunlar şampiyonluğu söylemedi deme dibe yaklaşıldıkça kuyruklarda titremeye başladı

Çevrimiçi Talisca1903

loser camia ne bekliyorsun bu senede kaçırır bunlar şampiyonluğu söylemedi deme dibe yaklaşıldıkça kuyruklarda titremeye başladı
olmasınlar zaten bir 10 sene daha debelenip dursunlar öbür haramzadeden etimle kemiğimle nefret ediyorum ama onlarla seneye baş ederiz bunlar iyice bir dibi görsün öncede

Çevrimiçi levitate

bu sene kesin ligi alırlar diyordum ama bir 6 numara alamayıp tüm sezonun içinden geçtiler

musrati tam bunların aradığı adam ama artık bizde HAHAAAAA

isonun'da 6 diye krunic aldırmasına helal olsun diyorum
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2024, 10:44:27 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bu sene kesin alırlar diyordum ama bir 6 numara alamayıp tüm sezonun içinden geçtiler

Ali Koç da oyuncu tercihini iso ya bırakacak göz varmı :D

Çevrimiçi Samet Demir

Gs de elenecek bence en kötü yarı finalde elenir. Ts gelirse şansları olur anca

Çevrimiçi Talisca1903

bu sene kesin alırlar diyordum ama bir 6 numara alamayıp tüm sezonun içinden geçtiler

golcü lazım olan sene golcü almazlar bu sene 2 tane var 6 lazım 6 almazlar ha babam stoper çekiyorlar becao djiku bonucci Serdar var Samet var sahada vardır bir ton
Ali Koç bu sene tüm kartları oynadı her mevkiye 2 tane 3 tane adam aldı
6 da alsalar loserlik kanına işlemiş bunların

Çevrimiçi Talisca1903

Gs de elenecek bence en kötü yarı finalde elenir. Ts gelirse şansları olur anca
hakemler izin verse elenecek iblissaray ama ittirip duruyorlar haramzade suriyelileri

Çevrimiçi levitate

Ali Koç da oyuncu tercihini iso ya bırakacak göz varmı :D
varmış abi iso yazdan beri krunic diye ağlıyordu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Can Uzun'da milli takım tercihini bizden yana kullanmış. Düne kadar forvet yok derken şimdi kimi oynayacağız diye hesap yapıcaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Emirhan ilkhan kupa maçında ts ye karşı sağ bekte

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

Allahım ne güzel bir gün

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi Talisca1903

Sarıkızların ikinciside elendi👏😎😎