2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 203 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6170415 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ilk hareket rvp ye idi
bu da ozana işte
tosicin karıya baktığı için
lan adam aynı anda 3 kişiye birden dalmış

bence pepe yi almalıyız
adamı john wick gibi kullanırız biz burda

john demişken johnny gibi kullansak şu sins olanı hani  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağatay

O maçta Tosic yerine Pepe olsaydı, kırmızıyı gören de Van Persie olurdu muhtemelen.

Bizim 100. yıldaki sampiyonluk maçında Zago Ümit Karan'ı sinirlendire sinirlendire zıvanadan çıkarmış, o cesaretsiz serseri de Zago'ya dalaşmaya cesaret edemeyip hiç günahı olmayan Yasin'e yumruk atmıştı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o maçta tosic yerine pepe olsaydı
rvp o hareketleri marceloya yapmaya çalışırdı
bunu gören pepe de ayağını eline verirdi
en kötü ihtimalle kasıtlı adam öldürmekten dolayı
15 ila 20 yıl arası ağırlaştırılmış hapis cezası alırdı o kadar
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

bayram öncesi ağzımıza bi parmak pepe balını çaldılar millet bayramı sessiz sakin atlatsın şeysi gibi oldu resmen  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağatay

bayram öncesi ağzımıza bi parmak pepe balını çaldılar millet bayramı sessiz sakin atlatsın şeysi gibi oldu resmen  :icool:

şimdi eleştirmenin sırası değil abi, transfer sezonu bitsin o zaman eleştirirz  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Aynen abi, gulduk eglendik, costuk simdi titi besiktasta diyebilir miyiz?

Çevrimdışı tangaz

şimdi eleştirmenin sırası değil abi, transfer sezonu bitsin o zaman eleştirirz  :bandit:

ben yapıcı eleştiriyorum ama bu şeker kesmedi beni bir de balojanjanlı bişiler de gelirse belki keser

Çevrimdışı tangaz

Aynen abi, gulduk eglendik, costuk simdi titi besiktasta diyebilir miyiz?

titi olmadı pektemek gelecek sene kadroda tutulacak dedik o da olumlu

Çevrimdışı Çağatay

ben yapıcı eleştiriyorum ama bu şeker kesmedi beni bir de balojanjanlı bişiler de gelirse belki keser

balojan jandır aga
gelsin ağzımı açarsam :D

Çevrimdışı tangaz

balojan jandır aga
gelsin ağzımı açarsam :D

şu yoklukta ağzını açan şamarı yer oturur walla, misal ben ismi gündeme gelen burak dahil kimseyi gömmüyorum :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

şu yoklukta ağzını açan şamarı yer oturur walla, misal ben ismi gündeme gelen burak dahil kimseyi gömmüyorum :bandit:
Santrafor problemimiz yok abi cunku santraforumuz yok.

Gelsin, baslasim itina ile gomeriz.

Fenni gomucu

Çevrimdışı tangaz

Santrafor problemimiz yok abi cunku santraforumuz yok.

Gelsin, baslasim itina ile gomeriz.

Fenni gomucu

gol makinesi varya çok krize girersek onu gömeriz  :icool:

Çevrimdışı sametbagan

Pepeyi alalım renkliler paniklesinler. :D

Ha bu arada alt yapı için benim bi önerim olacak naçizane.

Alt yapıyı baştan aşağıya seçiciler,personel,eğitimciler ve hatta altyapı sorumlusu yöneticisi bile tek kelime türkçe bilmesin ve asla da öğrenmesin.

Belki o zaman kimsenin yeğeni falan torpille alt yapıya gelmez ve hak eden oyuncular seçilir.Bu sayede oyuncular hem yabancı dilini geliştirir

Hem sağlıklı bir alt yapı eğitimi almış olurlar.Hatta başkanın dediği gibi bir mokul da kurulur altyapı tesislerine.Anca o zaman sağlıklı ve başarılı oyuncu yetiştirebiliriz.

Çevrimdışı arda

Alt yapıyı baştan aşağıya seçiciler,personel,eğitimciler ve hatta altyapı sorumlusu yöneticisi bile tek kelime türkçe bilmesin ve asla da öğrenmesin.

Belki o zaman kimsenin yeğeni falan torpille alt yapıya gelmez ve hak eden oyuncular seçilir.Bu sayede oyuncular hem yabancı dilini geliştirir

Hem sağlıklı bir alt yapı eğitimi almış olurlar.Hatta başkanın dediği gibi bir mokul da kurulur altyapı tesislerine.Anca o zaman sağlıklı ve başarılı oyuncu yetiştirebiliriz.

Bunun İnglizce ayağında, Gordon Milne'den yardım alınabilinir. Tamam kendisi emekli oldu ama Onursal bir sıfat alır. Hem kulübün Vefa sloganı vücut bulur, hemde iş garantiye alınmış olur. Zira Gordon Bey onca sene burda kalıp tek kelime Türkçe öğrenmemesiyle nam salmıştı eleştirmenler huzurunda.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Savaş

Volume 2 :boxin:
Aslanim benim kırmızı yedin mi boyle yiyeceksin.

Oyle rvp karşısında kırmızı yiyen Tosic gibi far görmüş tavşana dönmeyeceksin. Hakkını vericeksin kırmızının.

Ben artık Pedro gibi Miloseviç gibi efendi stoper istemiyorum. Bana psikopat stoperle gelin. Stoper gibi stoper istiyorum ben. Artislik yapicak adamın aklini alıcak adam istiyorum. Yeter ulan.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı abdusta

İspanyol As gazetesine göre Pepe PSG ile Besiktas arasında bir yerde

kararını konfederasyon kupasından sonra verecekmiş

Menejeri Mendezin etkisinde kararını verecek Pepe nin
eşi,2018 dünya kupası,kontrat uzunluğu,alacagı ücret,menejerin memnuniyeti,şampiyonlar ligi
gibi faktörlerle karar verilecek

bakalım Paris mi? Istanbul mu?

saygılar

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

İspanyol As gazetesine göre Pepe PSG ile Besiktas arasında bir yerde

kararını konfederasyon kupasından sonra verecekmiş

Menejeri Mendezin etkisinde kararını verecek Pepe nin
eşi,2018 dünya kupası,kontrat uzunluğu,alacagı ücret,menejerin memnuniyeti,şampiyonlar ligi
gibi faktörlerle karar verilecek

bakalım Paris mi? Istanbul mu?

saygılar
Paris'e gidip figüran olmaktansa,İstanbul'a gelip başrol olmak isteyecektir..Q7 faktörüyle bize geleceğini düşünüyorum...

Çevrimdışı tuncaboylu

Altyapı için @mylife1903'ün dediği çözüm daha akla yatkın.

Altyapıda 500'den fazla çocuk olacak ve bunların en fazla 35-40 tanesi profesyonel futbolcu olarak hayatlarını sürdürecekler. Gerisi hayatlarını başka yerlerde dev ettirecek. Bu çocukların ve ailelerinin gelecek korkusunu gidermek adına üniversite sonuna kadar eğitim garantisi sağlanması lazım.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@tangaz geçen sene Badstuber dillendiriliyordu. Adam 1.90 lık sol stoper ve Alman. Araştırmalarıma göre bonservisi elinde ve geçen sene pek süre alamamış ... ne dersin bir şaşırtmaca olur mu ? Bize deli değil akıllı Alman lazım bence .
Bir de Djılobodjı vardı , kendi takımında o da pek süre alamıyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz geçen sene Badstuber dillendiriliyordu. Adam 1.90 lık sol stoper ve Alman. Araştırmalarıma göre bonservisi elinde ve geçen sene pek süre alamamış ... ne dersin bir şaşırtmaca olur mu ? Bize deli değil akıllı Alman lazım bence .
@Hasan Tahsin abi ben badsutuberi cok istiyorum. Hic oynamasa bile sakatliklara paratoner etkisi yapar. Mesela gecen sezon fabriyi aldik hazir caprazi yirtik, hic yirtmadik gecen sezon. Badsutuberi kadroya katarsak en cok pektemek uzulur. Sakatlanamayil antremanlara katildigi icin

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@Hasan Tahsin abi ben badsutuberi cok istiyorum. Hic oynamasa bile sakatliklara paratoner etkisi yapar. Mesela gecen sezon fabriyi aldik hazir caprazi yirtik, hic yirtmadik gecen sezon. Badsutuberi kadroya katarsak en cok pektemek uzulur. Sakatlanamayil antremanlara katildigi icin
:D  @mylife1903 neden adı geçmiyor bilemiyorum . Transfermarkt a göre bonservisi elinde gözüküyor . Pepe nin olduğu takımda şampiyonluk garantilendikten sonra rahat maç seyrederim ben  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

:D  @mylife1903 neden adı geçmiyor bilemiyorum . Transfermarkt a göre bonservisi elinde gözüküyor . Pepe nin olduğu takımda şampiyonluk garantilendikten sonra rahat maç seyrederim ben  :)
Komisyon vermiyordur abi
Cikolata kutusunda yuro yerine dolar gonderecek kadar cimridir
Turkiye temsilcisi malimsidir
Bu ihtimaller var

Pepeden bisi olmaz abi, bir tane mevzusu var adamin bilesik kombo hareketli. Rvonun tosice yaptigi kombonun benzerinden cokda fazla degil. Algisi biraz oyle o pzosiyonla markalasti adam sikinti o yuzden

Çevrimdışı tangaz

@Hasan Tahsin abi selam, badstuber elit bir stoper lakin sakatlıktan kafayı kaldıramıyor ki oynasın girilecek risk gibi durmuyor hani sıfır peşinat maç başı oynarım abi dese gene alınmaz zira lig başlayıp kadron eksik kaldımı anlamı kalmıyor bazı oyuncu vardır büyük sakatlık geçirmiştir misal bizim rodolfo gibi dr. raporları falan bakar düşünürsün ama bu badstuberin sakatlanmayan bir kulağının arkası kalmış  :evillol:

Çevrimdışı Kalyoncu

Altyapı için @mylife1903'ün dediği çözüm daha akla yatkın.

Altyapıda 500'den fazla çocuk olacak ve bunların en fazla 35-40 tanesi profesyonel futbolcu olarak hayatlarını sürdürecekler. Gerisi hayatlarını başka yerlerde dev ettirecek. Bu çocukların ve ailelerinin gelecek korkusunu gidermek adına üniversite sonuna kadar eğitim garantisi sağlanması lazım.

Cem Dizdar takımın yarısı 34 diyor.  Bu sefer benzer düşünüyorsunuz haksızda sayılmazsınız. Pepe ye kimse hayır demez tabiki makul seviyede gelecekse ama bu yaşlı oyuncuların bolluğu can sıkıyor. Harmanlayalım derken ipin ucunu kaçırdık.

Çevrimiçi Necmi

bence sen intihar ediyorsun şuan! kamikaze filmi falan mı izledin naptın :alala:
adam en azından penaltıyı nereye atacağını işaret etmiyor.
bir emek hırsızını tekmeliyor. Pepe bizden
şimdi gelsin burakı yerde tekmelesin laf edersem namertim.

Çevrimdışı mylife1903

Cem Dizdar takımın yarısı 34 diyor.  Bu sefer benzer düşünüyorsunuz haksızda sayılmazsınız. Pepe ye kimse hayır demez tabiki makul seviyede gelecekse ama bu yaşlı oyuncuların bolluğu can sıkıyor. Harmanlayalım derken ipin ucunu kaçırdık.
Anjelina jolie geliyor 40 yasinda diyor @Kalyoncu bak menepoza giriyom cocuk doguramam ama evlenebiliriz, diyor oyle dusun. 25 yasinda neden bize gelsin biret pitlen dolasirken

Etiketler: