Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 200 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163284 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Fener maçı hazırlıkları başlamış.

Bu kez farklı birşey yapılabilirdi ama olsun artık en azından bir şey yapılıyor.

Çevrimdışı savaş altay

Offff marka degeri falan diyoruz sonra boyle arabesk caliyoz
Degistir teybi artik ya
İngilizce hazırlanabilirdi. Avrupa'da yayınlanıyor maçlar. Tabii ''gerisi traş''ı çeviremiyorum ben  :lol:

Çevrimdışı yoruk

Başkan bizim hakkımızı savunacağına rakipler ile atışıyorsun ya olmuyor kı böyle

Dediğim dedik olman lazım ..

Çevrimdışı cursedofdragon

Başkan bizim hakkımızı savunacağına rakipler ile atışıyorsun ya olmuyor kı böyle

Dediğim dedik olman lazım ..

daha nasıl savunsun :)

Çevrimdışı Kutay

Fener maçı hazırlıkları başlamış.

koreografi yapamıyoruz bari pankart biraz daha büyük olsaydı ve içinde fenere gönderme olsaydı daha iyi olurdu
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı savaş altay

Abi 2-0 falan bitince seviniyorlarmis oh bu sefer 5 yemedik diye  :tabe:

Şaka değil gerçek cidden seviniyorlarmis

O yüzden yaşı buyuk olan Fenerliler Besıktaşı hiç sevmezler ve korkarlar , bizim ayağa kalktığımızda karşımızda kimsenin duramayacağını çok iyi biliyorlar oyuzden de korkuyorlar bunu sürekli dile getiriyorlar forumlarında

Şimdiki ergenler bizim Y.D dönemine denk geldiği için hiçbir şeyden haberdar değiller , tehlikenin farkında değiller :icool:
Benim gözlemimde büyükleri bizi çok iyi biliyor ve pek ergenleri gibi saldırmıyorlar. Zaten o dönemi yaşamışlar Normal insanlar olduğu için ger*zekalı değiller ''şimdikiler'' gibi.
Ergenler gözlerini YD ile açtığı için bizi çok iyi biliyor olmaları ve bizim kendi zayıflığımızdan oluşan iyi görünen dönemlerinin bitmesi sebebi ile kuduruyorlar.
Beşiktaş şu an anormal sıçrama yaşıyor ama doğru yönetilseydik buna ihtiyac duymazdık.

Böyle bir stad yapılmış, Gelirini eskiye oranla katlamışsın, Her sene Şampiyonluğa banko oynuyorsun ve bu gelir ve mentalite sayesinde bu asla değişmeyecek. İşte esas bunun
bilincindeler, delirmelerinin sebebi bu. 2000'lerden beri bazı seneler haric o dönem bu ergenler Lige banko favori giren takımın taraftarları. Yine sanıyorlardıki herkes kendi
gücünde ve biz kazanıyoruz. Öyle olmadığını hatta Beşiktaş'ın 2018 yılında bile 100'de 100'ünde olmadığını görmeye başlamalarından ötürü Korkuları kontrolsüz saldırıya dönüştü.
Herhangi bir sosyal platform'a girdiğinizde birbirilerini ne kadar özlediklerini kolaylıkla görebiliriz. Türk futbol tarihinde görülmemiş bir yakınlaşma içerisindeler.

Ve yine onlardan önce 100'de 100'ümüze ulaşacağız. gs maaş ve ödeme sıkıntısında , fb bonservis ödeyemez halde ve bu 1 2 sene daha devam edecek. Talisca'ya o bonservisi
ödersek önceden de dediğim gibi Miami Heat'in büyük 3'lüsüne hazırladığı Wellcome Party gibi Görselinden, Müziğine sezon öncesi Boğaz'ımızda harika bir meydan okuma
gecesi yapılması Şartdır. Bu listeye Beşiktaş'ın ağır top oyuncuları da katılmalı ve törende bulunmalıdır. Öyle bir göz korkutmalıyızki Sezon başından tüm umutlarını söküp
alacağımızdan şüphem yok. Tören sonrası bir Dünya yıldızı sahne alabilir.
Ben büyük düşünüyorum, Büyük hayal kuruyorum.  İşte Nokia gücü. Vodafone' unun yok mu sanıyoruz ?
Stadın arkasında ne var ?  :bandit:

Hayal kurmayan uzun yaşamaz. İmza töreni artı böyle bir durum İstanbul'da yaşanırsa Hangi hakem hangi medya sana çelme takmayı düşünür ? Kaç kez düşünür.
İşin sunum ve getirisi olan baskı kısmını çözebilmiş değiliz. İnsanlar bunun sadece eğlence olduğunu sanıyor ama bu senin Gövde gösterindir. Y A P A C A K S I N.
[ Son Düzenleme: 24 Şubat 2018, 17:11:44 savaş altay ]

Çevrimdışı mylife1903

Imza torenini gectim
Sezon acilisi yapilmali
Eskiden sezon acardik inonude ilk antreman yapilirdi

Çevrimdışı savaş altay

Imza torenini gectim
Sezon acilisi yapilmali
Eskiden sezon acardik inonude ilk antreman yapilirdi
Ne Stadı kullanıyoruz ne de Boğazı.. Şuraya bakın demek ile onu kullanmak arasında büyük farklar var.

Şenol Güneş'ten, Babel'e:

“Ligde çok kritik bir derbiye çıkacağız. Pazar günü sana çok ihtiyacımız olacak. Kaliteni ve yeteneğini göster” Ayrıca Şenol Güneş’in, 4 kilo fazlası olan Babel'i uyardığı ve fazla kilolarından kurtulmasını istediği belirtildi.

Çevrimdışı sametbagan

Herkese selam
Yarın eğer hakem futbol oynamamıza izin verirse eğer 2-1 falan yeneriz.
Yok hakem oyunu durdurur ve takımın ve taraftarın sinir uçlarına basar rakip de buna göre oynarsa en fazla berabere kalırız hatta yenilebiliriz bile.
Çünkü gördüğüm kadarı ile tüm camianın bırakın malubiyeti bereberliğebile bile tahammülü yok.Bu da maçın gidişatına göre bizi strese sokacaktır.
Bu strese girmek istemiyorsak eğer maalesef onlar gibi çirkef olmalıyız başka çaresi yok faul yapılan oyuncu en az 5 takla atmalı kurşun yemiş gibi kendini atmalıdır.
Yoksa bunlar başka türlü sert oynamaktan vazgeçmezler.Hakemi ne kadar çabuk baskı altına alırsak futbolumuzu sahaya o kadar kolay yansıtırız.
Yoksa bu fenerin oynatmama taktiğini başka türlü bozamayız.

Herkese selam
Yarın eğer hakem futbol oynamamıza izin verirse eğer 2-1 falan yeneriz.
Yok hakem oyunu durdurur ve takımın ve taraftarın sinir uçlarına basar rakip de buna göre oynarsa en fazla berabere kalırız hatta yenilebiliriz bile.
Çünkü gördüğüm kadarı ile tüm camianın bırakın malubiyeti bereberliğebile bile tahammülü yok.Bu da maçın gidişatına göre bizi strese sokacaktır.
Bu strese girmek istemiyorsak eğer maalesef onlar gibi çirkef olmalıyız başka çaresi yok faul yapılan oyuncu en az 5 takla atmalı kurşun yemiş gibi kendini atmalıdır.
Yoksa bunlar başka türlü sert oynamaktan vazgeçmezler.Hakemi ne kadar çabuk baskı altına alırsak futbolumuzu sahaya o kadar kolay yansıtırız.
Yoksa bu fenerin oynatmama taktiğini başka türlü bozamayız.

katılıyorum bizde bu şekilde oynamalıyız.

hakemi ilk saniyeden son düdüğe kadar baskı altına almalıyız.

en ufak bir faulde sanki kurşun yemiş gibi kendimizi yerlere atmalıyız 15 takla atmalıyız onların yaptıgı gibi.

Taraftar hem rakibi hem hoca'yı sindirmeli.

onlar 1 çirkeflik yaparsa biz 10 yapmalıyız.

Çevrimdışı sametbagan

en ufak bir faulde sanki kurşun yemiş gibi kendimizi yerlere atmalıyız 15 takla atmalıyız onların yaptıgı gibi.

Zaten adamların evinde bu kadar üstün olmalarının yegane sebebi de bu
Önce bu şekilde hakemi ve rakibi baskıya al sonra da nasılsa rakibin en ufak hareketini hakem cezalandırıyor diye rahatça rakip kaleye in pozisyon bul el kol faul ofsayt farketmez.
Yeter ki o topu bişekilde kaleye sok hakem nasılsa santrayı gösterir.20 senedir sahamızda penaltı alamıyoruz bu adamlardan 20 sene ne demek ya.
İnsan yalandan da olsa evsahibine 1 tane bile olsa çalar 20 senede inşallah yarın oyuncularımız pozisyonları cömertçe harcamaz da biz de haklem falan konuşmak zorunda kalmayız.

Çevrimdışı almanci

cok yanlis düsünceler bunlar. daha ilk düdükten itibaren hakemin üzerine oynamak cok yanlis gecmiste yasadik bunu zaten. adamlara seni yakmalarina sebep vermektir bu.

kendi oyunumuzu oynamaliyiz. hakem buna izin vermedigi an hakkimizi aramaliyiz ama öyle kursun yemis gibi aldatarak degil sahada üstün oldugumuzu göstererek ve rakibe hissettirerek. öncelik her zaman sportif yönde olmali. korkacagimiz ne var ki? senin yaziyi okuyanlar da fener bizden cok üstün de hakemi kendi tarafimiza cekmek zorundayiz sanacak. kendi takiminizi kücük görmeyin. bu eziklik duygusuyla maca cikarsak tam onlarin istedigini yapmis oluruz.

yillardir hakem diye aglamakten maca konsantre olamaz olduk. artik bunlari asmaliyiz. bir denetci olarak senin bunlari bilmen gerekir.

Bu hafta bütün maçlar gollü geçiyor.

Çevrimdışı almanci

göründügü kadariyla hoca cok yalniz birakilmis. herseyi ona yüklememek lazim. umarim baskan pepe'nin önerdigi gibi masaya yumrugu vurmustur. belki pozitif etki yaratir.

cok yanlis düsünceler bunlar. daha ilk düdükten itibaren hakemin üzerine oynamak cok yanlis gecmiste yasadik bunu zaten. adamlara seni yakmalarina sebep vermektir bu.

kendi oyunumuzu oynamaliyiz. hakem buna izin vermedigi an hakkimizi aramaliyiz ama öyle kursun yemis gibi aldatarak degil sahada üstün oldugumuzu göstererek ve rakibe hissettirerek. öncelik her zaman sportif yönde olmali. korkacagimiz ne var ki? senin yaziyi okuyanlar da fener bizden cok üstün de hakemi kendi tarafimiza cekmek zorundayiz sanacak. kendi takiminizi kücük görmeyin. bu eziklik duygusuyla maca cikarsak tam onlarin istedigini yapmis oluruz.

yillardir hakem diye aglamakten maca konsantre olamaz olduk. artik bunlari asmaliyiz. bir denetci olarak senin bunlari bilmen gerekir.

bütün söylediklerimden bunu mu çıkardınız gerçekten ?

Ben fenerin top oynamaya gelmediğini bildiğim için onların bunu yapacağını bildiğim için karşılık olarak bizde onlara aynı şeyleri yapalım diyorum.

Gidipte hakeme küfür edelim filan demiyorum.

Hakem'i baskı altına almak bize faul yapılınca normalinden daha fazla tepki verelim diyorum 1 se 10 verelim 10 sa 100 verelim tepkimiz pozisyon geçince bitmesin sürekli hatırlatalım bunun ne sakıncısı var ?

Yine hakem'i baskı altına almaktan kastım 5-6 oyuncu bir pozisyonda hakeme itiraz edelim onların kendi evinde yaptıgı gibi hakemi baskı altına almaya calısıyorlar ya 5-6 kişi bizde yapalım diyorum.

Normalde biz ufak bir faul yaptıgımızda onlar 1'e 5 katıyorsa bizde katalım diyorum farklı birşey soylemiyorum.

Kısacası fenere karşı top oynanmaz fenerde top oynamaz yıllardır bu böyledir algılarla hakemlerle doğradılar bizi sürekli.

Efendilik bir yere kadar.Adamlar içerde ki hakemle kazadıkları maçtan sonra bile çıkıp konusuyorlar gerek hocası gerek başkanı gerek yöneticisi.

O yüzden pazar günü fener'e ne yapsak müstahak.

Ayrıca bide dilinize sürekli pelesenk olmuş hakemler diye ağlıyormusuz ?

Ben bir denetçi olarak biliyorum zaten yıllardır fener,gs maclarından öncesinde en önemli oyuncularımız hep cezalı duruma düşürülmüştür şanstır demi bu ?

Hemen hemen bütün derbileri hep eksik tamamlamışız buda şanstır ?

20 yıldır evimizde penaltı verilmiyor 20 yıl 20 bu da şanstır ?

Herşeyi biliyorum....

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş'ten, Babel'e:

“Ligde çok kritik bir derbiye çıkacağız. Pazar günü sana çok ihtiyacımız olacak. Kaliteni ve yeteneğini göster” Ayrıca Şenol Güneş’in, 4 kilo fazlası olan Babel'i uyardığı ve fazla kilolarından kurtulmasını istediği belirtildi.
Bunadam cenkin gidisiyle sevgilisinden ayrilmis ergene dondu. Sivilce falan da cikartir bu yakinda, ciban falan cikmis da olabilir sikintidan

Ulan nedir bu kendini cikolataya mi verdin, firijit cones misin nesin

Ayrica dusta musta cibildak gormemisler mi bu, yeni mi tartmislar, hamile olsa fark etmeyecekler 4kg ne

Çevrimdışı Librarius

Valla fb maclarina gitmedigim oluyordu oyle diyem. Sonra yavas yavas kirmizi,i maclar falan basladi
9-10 kisi tamamliyorudj, gene yenemiyordu herifler
Baskan adaylari besiktasi yenecegiz diye geliyor, yenemeyince gidiyordu
Adamlarin korneri ofsayti olmadan mac bitiyordu

Bugun okudum 20 yıldır FB karsisinda penaltı kazanamamisiz ve bu adamlar daha son derbide 2 penaltı golüyle ve yenilen net penaltımızla maci aldılar. Bu oyle boyle bir istatistik degil. Besiktas yönetiminin veya Senol Güneş'in bunu basin toplantısında dile getirmeleri lazım, kazansak bile. 20 yildir penaltı kazanamamak ne demek yahu, dünyada boyle bir istatistik var midir? Aziz Yildirim'in başkanlık donemi Turk futbolunun belkide en pislik yillerini barindiriyor.

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Abi 2-0 falan bitince seviniyorlarmis oh bu sefer 5 yemedik diye  :tabe:

Şaka değil gerçek cidden seviniyorlarmis

O yüzden yaşı buyuk olan Fenerliler Besıktaşı hiç sevmezler ve korkarlar , bizim ayağa kalktığımızda karşımızda kimsenin duramayacağını çok iyi biliyorlar oyuzden de korkuyorlar bunu sürekli dile getiriyorlar forumlarında

Şimdiki ergenler bizim Y.D dönemine denk geldiği için hiçbir şeyden haberdar değiller , tehlikenin farkında değiller :icool:

Ben Fenerbahce'den hiçbir zaman korkmadım, Kadıköy'de bile. Ama her derbi oncesi hakemlerin (Hakaret Yasak)₅ yapacaklarından adim kadar emin oldum ve hiç yanılmadım. Ali Palabiyik kupa macina verilince bizi dograyacagini cok iyi biliyordum, ligde ilk maca verilince bizi yine dograyacagini biliyordum.

Cuneyt Cakir'a gelince, Ali Palabiyik ve Alper Ulusoy gibi bir alcakligi yapamaz yarin ama sundan eminim: FB aleyhine kirmizi çıkmayacak, FB aleyhine penaltı çıkmayacak ve fB 85. dakikaya kadar bizden cok daha az sari kart gorecek. Herseye iddiaya girerim.

Çevrimdışı Librarius

İkinci devre puan kaybettiğimiz kabız Bursa'ya GS'ni 5 atması ve saçma sapan oynayan Konya'yı Akhisar'ın 3'lemesi sizi de üzmedi mi yahu? Gelenin geçenin çaktığı takımları yenemiyoruz kahroluyorum.

Bu mantık sorunlu bir mantık. Seni nasıl engellediklerini unutup butun sucu takıma yüklersen bu olmaz.

Bursa macinda, herifler bizi durdurmak icin sahayi tarlaya çevirmişlerdi, taraftarları durmadan sahaya patlayicilar atıp oyunun durmasını sağladı defalarca. Dışardan cevrilen bir topla gol yedik, penaltımız verilmedi ve bizimkilerinde sansizligiyla 1 puan aldık o zor ortamdan. Besiktas disinda o atmosferde, o sahada, o (Hakaret Yasak)₅ ragmen hiçbir takim 1 puan alamazdı. Butun stad hakeme çullandı, hem de her kararında. GS ve FB maçlarına bakin laylaylom havasında gecti.

Konya macinda yaşanılanlara değinmeye gerek var mi bilmiyorum. Konya'da herseyden once namusunu ve serefini hice sayan bir tetikçi vardi. Konya'nin özellikle yerli oyuncuları en ufak temasta dom dom kursunu yemis gibi yerlere atlayıp, takla atıyordu ve hakem hemen kartına sarılıyordu. Taraftar son derece düşmanca tavır sergiliyordu. Kalecileri aynen Bursali harun gibi kendini yırttı bizim maçta. Simdi gelip biz bunları nasıl yenemedik ya diyorsun. Biz bu iki takimi da kendi sahamızda rahat yendik. Yine 5 leriz bugun oynasak.

Futbolda bu tur karsilastirmalar anlamsızdır.

Çevrimdışı Librarius

11 kişi olsa gene 5 olurdu reyis.
Eksik kalınca Fatoş fantezi yaptı kadroyu.
Maç sonuda oyuncular rahata takmış diye kızıyor.

Bursayı, konyayı üst üste koyup yenmemiz lazım.
Şimdiden bunlara bahane buluyorsak oooooo oooo oooo...!

5 mi olurdu? Sen maci izledin mi? Izledigini sanmıyorum. Gol disinda kirmiziya kadar pozisyonu yoktu GS'nin. Gol pozsiyonu da oyle net degildi, Gomis'in kalitesiyle geldi. Maclari izlemeden gelip ahkam kesmeyin. GS hiçbir takıma 5 atamaz eksik kalmasa. GS bitik durumda. Haftaya Karabuk macinda gorursunuz. Karabuk ki ligin en les takimi. GS'yi övenleri görünce gercekten hayret ediyorum.

Çevrimdışı Librarius

ne çok seviyon sen bu renklileri ya  :alala:

Yok yani kirmizi olmasa da 5 olur Demis. Maci izlemedigi her halinden belli veya arkadaşın GS'ye sempatisi var. GS kirmizi karta kadar pozisyon bulamadı. Attıgı golde oyle net bir pozisyon degildi, Gomis'in kalitesiyle gelen bir goldu.

Biz bu Bursa'ya hem de eksik bir sekilde Vodafone da yakalasak ne yaparız acaba?

Çevrimdışı almanci

bütün söylediklerimden bunu mu çıkardınız gerçekten ?

Ben fenerin top oynamaya gelmediğini bildiğim için onların bunu yapacağını bildiğim için karşılık olarak bizde onlara aynı şeyleri yapalım diyorum.

Gidipte hakeme küfür edelim filan demiyorum.

Hakem'i baskı altına almak bize faul yapılınca normalinden daha fazla tepki verelim diyorum 1 se 10 verelim 10 sa 100 verelim tepkimiz pozisyon geçince bitmesin sürekli hatırlatalım bunun ne sakıncısı var ?

Yine hakem'i baskı altına almaktan kastım 5-6 oyuncu bir pozisyonda hakeme itiraz edelim onların kendi evinde yaptıgı gibi hakemi baskı altına almaya calısıyorlar ya 5-6 kişi bizde yapalım diyorum.

Normalde biz ufak bir faul yaptıgımızda onlar 1'e 5 katıyorsa bizde katalım diyorum farklı birşey soylemiyorum.

Kısacası fenere karşı top oynanmaz fenerde top oynamaz yıllardır bu böyledir algılarla hakemlerle doğradılar bizi sürekli.

Efendilik bir yere kadar.Adamlar içerde ki hakemle kazadıkları maçtan sonra bile çıkıp konusuyorlar gerek hocası gerek başkanı gerek yöneticisi.

O yüzden pazar günü fener'e ne yapsak müstahak.

Ayrıca bide dilinize sürekli pelesenk olmuş hakemler diye ağlıyormusuz ?

Ben bir denetçi olarak biliyorum zaten yıllardır fener,gs maclarından öncesinde en önemli oyuncularımız hep cezalı duruma düşürülmüştür şanstır demi bu ?

Hemen hemen bütün derbileri hep eksik tamamlamışız buda şanstır ?

20 yıldır evimizde penaltı verilmiyor 20 yıl 20 bu da şanstır ?

Herşeyi biliyorum....

karsidakinin kötü niyetli oldugunu varsayarak harekete gecip onlar yapmadan biz yapalim diyorsun yani. bu adamlarin ekmegine yag sürmek degil de nedir? neden tepkiyi 1 se 10 veriyoruz oyuncular mücadeleye bu düsünceyle girdigi an zaten top oynayamazlar demektir. her pozisyona ölcülü bir sekilde tepki vereceksin sizin dediginiz fenerin oyununa gelmek oluyor. ben kendimizi ezdirelim demiyorum ama herseyin bir haddi var sen tepkini ölcülü ve tutarli sekilde göstermedigin an hakem sana sonra hakli oldugun yerde de inanmaz.

ben hakemlerden neler cektigimizi cok iyi bilirim ama önce saha icinde neler gelestigini takip edip anlamaya calisirim. ona göre hareket ederim. önceden varsayimlardan giderek maca art niyetli cikarak degil. niye mi? cünkü elden gelen birsey yok. hakem seni dograsa bile tepkini kanunlar cercevesinde vereceksin sonunda. cikip dövecek degilsin? yoksa bunu mu yapalim? yapsak ne degisir? hakem art niyetliyse bu görünecektir. sizin yazdiklariniz magduriyet psikolojisini üstlenerek tutarsiz davranislara yol acmak ve dolayisinda herkesi karsina almaktan baska seye yaramaz.
[ Son Düzenleme: 24 Şubat 2018, 19:39:07 almanci ]

Çevrimdışı Librarius

Kerizlikle dürüstlük arasında ince bir çizgi var, senin bahsettigin şey kerizlige giriyor. Futbolcular her faulde kendini yere etsin, kıvransın bakalım mac kimin icin cehenneme donuyor. Gecin bu boş gerilme hikayelerini. Maci biz degil onlar geriyor, cunku hakemlerin onları koruduğunu biliyorlar. Biz ne yapıyoruz? Sert faullerine ragmen bizim oyuncular yerde kivranmak yerine kalkıp ya hakeme itiraz ediyor veya rakibe ceza vermeye kalkıyor. Faulu alan yerde kıvranacak, ne hakemle ne de rakiple didişmeyecek. Diger oyuncular hakemin etrafını saracak, seyirciler ıslıklarla boğacak. Bakin bakalım ne oluyor. Gecin bu gerilme hikayelerini. Biz gerildiğimiz icin degil, hakemlerin (Hakaret Yasak)₅ maclari verdik bunlara. Efendilik falan kerizlikle es deger bu maclarda.

Çevrimdışı sametbagan

karsidakinin kötü niyetli oldugunu varsayarak harekete gecip onlar yapmadan biz yapalim diyorsun yani. bu adamlarin ekmegine yag sürmek degil de nedir? neden tepkiyi 1 se 10 veriyoruz oyuncular mücadeleye bu düsünceyle girdigi an zaten top oynayamazlar demektir. her pozisyona ölcülü bir sekilde tepki vereceksin sizin dediginiz fenerin oyununa gelmek oluyor. ben kendimizi ezdirelim demiyorum ama herseyin bir haddi var sen tepkini ölcülü ve tutarli sekilde göstermedigin an hakem sana sonra hakli oldugun yerde de inanmaz.

ben hakemlerden neler cektigimizi cok iyi bilirim ama önce saha icinde neler gelestigini takip edip anlamaya calisirim. ona göre hareket ederim. önceden varsayimlardan giderek maca art niyetli cikarak degil. niye mi? cünkü elden gelen birsey yok. hakem seni dograsa bile tepkini kanunlar cercevesinde vereceksin sonunda. cikip dövecek degilsin? yoksa bunu mu yapalim? yapsak ne degisir? hakem art niyetliyse bu görünecektir. sizin yazdiklariniz magduriyet psikolojisini üstlenerek tutarsiz davranislara yol acmak ve dolayisinda herkesi karsina almaktan baska seye yaramaz.
Sanırım sen 98 den beri türkiyee değilsin ondan böyle konuşuyorsun yada seni o zamandan beri dondurdular 2018 de geri çözdüler.
Sen bu söylediklerinin

Etiketler: