Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5016635 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deadam

altına keçe gibi bir şey koydular abi sanırım @sozkul

Keçe değildir o. Keçe olsa duramazdık. Bu ara keçeli şeylere kıl oluyorum. Yumuşak zemin malzemesidir.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İlk GOL yerlilerden gelecekse Necip veya Cenkin atmasini isterim gercek anlamda Besiktasin cocuklaridir...

Yabancilardan gelecekse de tabiki Hem inonu hemde Vodafone arena da sahaya Cikarak Tarihe Gececek olan Quaresma atsin isterim yikilir o stad yikilir :super:

2.ci adayim da Sosa veya Atiba dir..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

başlığa bak yav töbe töbee

Kardeşim iyi tarafından bak, lügata deyim katılmış oldu artık.  Öylesine inanılmaz bir ....  ki, "Beşiktaş'ın stadında bile yok "   :ok:

Çevrimdışı berkotistis

Evet @berkotistis  kardeşim o seferi alıyorsun emin olmak istersen telefon ile müşteri hizmetlerinden al biletini orda detaylı bilgi veriyorlar. Ben konuştum ama Kabataş ta tam şu vakitte olurusunuz demedi benim tahminim bir aksilik olmaz ise 18:30 gibi stad içinde oluruz kısmetse. Dönüşte ise 22:40 ta Kabataş tan kalkış, 22:55te Yenikapı ya uğrayıp Mudanya varış görünüyor.

Tamam çok sağolasın abi feribotu bile ayrı keyifli olacak desene  :ishock:

Çevrimdışı Bekrakn

Günaydın arena !

Mesh membranların yapışma çizgilerine bir bakar mısınız atexler fizana giderken meshler hizana gitmiş

abi tamamen sallama bir mantıkla konuşuyorum ama şeffaflar diğer membranlara göre daha küçük bu yüzden ötekiler tek tek üretilirken bunları bir parça olarak üretip daha sonra keseriz demiş olabilirler mi?

pek önemli değil gibi gözüküyor ama membranın gerginliğini veya dayanıklılığını etkiler mi bu iş acaba?

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı raichu

Kardeşim iyi tarafından bak, lügata deyim katılmış oldu artık.  Öylesine inanılmaz bir ....  ki, "Beşiktaş'ın stadında bile yok "   :ok:
@ozan062 arkadaş senin imzayı bilinçaltına oturtmuş bak  :D

Çevrimdışı tunatomak

Arkadaşlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama bu basın tribünün ortasındaki çıkış olmasaydı ne olurdu acaba?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

tartan pistidir o  :evillol:
Sivas asiri soguk oldugu icin stadin disi ve Catisi soguga karsi Ekolojik malzeme ile kaplandi muhtemelen ondan bahsediyorlardir...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetx

@ozan062 arkadaş senin imzayı bilinçaltına oturtmuş bak  :D
@raichu sayım bitene kadar foruma takılma bence vakit kaybediyorsun .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Emre.Guler

Yalnız bu hibrit makinası 2-3 gündür çok yavaş sıkıntı yoktur inşallah

Çevrimdışı Bekrakn

vay anam vay neler dönmüş serhat ya...

bu sistemin reklamlarıyla uygulanabilirliği arasında çok fark olur mu sence? eğer gerçekten gösterildiği gibiyse çok canlar yanar taraftar düzene alışana kadar.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Ergin Aslan ‏@erginaslan   Stadın en tepesi... fotoda yok ama buradan kız kulesi bile görünüyor :) #EveDonuyoruz
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı raichu

@raichu sayım bitene kadar foruma takılma bence vakit kaybediyorsun .
sen rahat ol abi akşamı bile bulmayacak  :icool:

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı OrhanAker

Loca arası ledler ve scoreboardun çatıya asılması cok güzel hava hatacak stada. :)

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ensdndr

Uzun bir yolculuğa çıkarsınız ve yolculuğun sonuna doğru varılacak hedef yaklaştıkça uzaklaşıyor gibi olur ve o yol hiç bitmeyecekmiş hissine kapılırsınız ya. HAH işte mabedimizle ilgili tam olarak o hissiyat içerisindeyim şu anda. 1000 km lik yolun son 30 km si gibi :) Bitmiyor arkadaş, geçmiyor günler !!
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı Fatih Yağdoğan

sonunda sesimizi duydu başkan helal  :ishock: :ishock:
Banane abi en büyük BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı dj_dellyy

Ahmet Oruç ‏@hmetoruc  2 sa.2 saat önce
Tribünleri ayıran demir parmaklıklar kaldırılıp cam paravan konuyor.Alttaraf bu maça,üst bir dahaki maça yetişecek @bjkigdir #VodafoneArena

:bandit: :bandit:

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

ne demek maçta sigara içemezsin  :duman:

inşallah bunun için yeteri kadar tedbir alırlarda açık alandada içilmez. içenler kendilerini düşünmüyor olabilir ama bizler mahvoluyoruz yanımızda sigara içerlerken. ben son derece rahatsız oluyorum inşallah ciddi bir yasak gelir maçta. içirtmezler.....  amiinnnn

Çevrimdışı ahmetx

atexler çok güzel keşke hiç mesh kullanmasaydık

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Ahmet Oruç ‏@hmetoruc  2 sa.2 saat önce
Tribünleri ayıran demir parmaklıklar kaldırılıp cam paravan konuyor.Alttaraf bu maça,üst bir dahaki maça yetişecek @bjkigdir #VodafoneArena

:bandit: :bandit:

offf süper haber eğr doğruysa.. inşallah kale arkasındaki en alttaki betonların üstünede  cam yaparlarrr aminnnnnnn :D