Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007536 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Emre.Guler

spor totonun arkası çöplük oldu  biz yeşillik beklerken @ahmetx

Sorma gecekondu mahallesine döndü orası

Çevrimdışı kartalpençesi

çekimleri çok iyi.sonlarda malumunuz taraftar stada girip futbolcuları boğuyor :D çimleri koltukları söküyor
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı Tolga

Saha kenarındaki reklamların led olacağından eminiz değil mi?
Loca katların arasına led pano konulduğunu ve teknolojik bir stat olduğunu düşünürsek saha içindeki reklam panolarının led olmama ihtimali yok :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Sarp

Arkadaşlar bunlar reklam panosu. Reklamlar gelince daha güzel gözükür merak etmeyin. 

Bunlar reklam panosu ise harika. :ok:
Benim korkum baz istasyonları olmaları yönünde.
İzmir'de bir kaç binanın üstünde bu şekilde koruma var.
Önce füze rampasına sonra su deposuna benzetiyorsunuz ancak baz istasyonu çıkıyorlar  :bawling:

Çevrimdışı tangaz

Rahmi bey bir tane oğlunu Beşiktaşlı yapamamış olmadı bu .

bir tanesi Beşiktaşlı oda şimdi yönetim kurulu başkanı ama fanatik mi bilmiyorum  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sallapati

Valla Lassa bu kadar Barcelonaya sponsor oluyor..Barcelona Basket takımına ismini verdi. Arda Turan vs.. Beşiktaş ın da 1 tribününe isim verseydi keşke Sabancı lar Lassa ismiyle

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Rahmi bey bir tane oğlunu Beşiktaşlı yapamamış olmadı bu .

Koç Holding yönetim kurulu Başkanı Ömer Koç  Beşiktaşlıdır. Bu statla birlikte gelecek başarılarda onunda payı muhakkak olacaktır.  :money:

Çevrimdışı sallapati

Resime dikkat ederseniz iç halkanın membranları büyük membranlar gibi çatı iskeleti ile paralel gitmiyor.
Hepsinin dikişleri çatıya değil birbirlerine paralel delikli bir malzeme olduğu için acaba delik yönlerine göre bilinçli olarakmı bu şekilde dikildiler

Allah Allah ya harbiden bi ilginçlik var.. neden simetrik değik?

Çevrimdışı kartalpençesi

Bence meşale tribünü gerçekten çok etkileyici gösteriyor ama olay da olabiliyor.
meşela savaşları   bide başkan fener gs taraftarı maçlara gelsin diyor.daha stad yeni yapıldı mahvederler.ne yapacakları belli açın izleyin
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı FARUK

Membran arası yapışma işlemi mi yapılıyor numaralı tarafında ? @FARUK
Olabilir abi çalışma var oralarda
Aslında benim beklentim şeffafların da tamamlanmış olduğu kısımda başlaması

Çevrimdışı ahmetx

spor totonun arkası çöplük oldu  biz yeşillik beklerken @ahmetx
green wall iyi giderdi yaw bir daha ki maça bakacağız artık . @sallapati
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı İhsan

Olabilir abi çalışma var oralarda
Aslında benim beklentim şeffafların da tamamlanmış olduğu kısımda başlaması

Aynısını bende beklemiştim. İşlemi iki defa yapmamak için. Hayırlısı bekleyip göreceğiz.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı aşığımsana

eskişehir dior profilinde, benim hocalarımdan biridir, hangi hocanın sınavı bu ?  :ok: :ok:
anadolu'da bilgin hoca'nın sınavı
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 15:47:09 aşığımsana ]
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Altuğ

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 15:51:51 Altuğ ]

Çevrimdışı Fatih

Bence meşale tribünü gerçekten çok etkileyici gösteriyor ama olay da olabiliyor.
meşela savaşları   bide başkan fener gs taraftarı maçlara gelsin diyor.daha stad yeni yapıldı mahvederler.ne yapacakları belli açın izleyin
Sevdigimiz, istedigimiz, aradigimiz goruntuler...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ahmetx

Koç Holding yönetim kurulu Başkanı Ömer Koç  Beşiktaşlıdır. Bu statla birlikte gelecek başarılarda onunda payı muhakkak olacaktır.  :money:
Ömer beşiktaşlıymış harbiden  :D

Ali KOÇ:"Babam yaşlandıkça, daha doğrusu yaşı ilerledikçe, enerjisi artıyor, günü 36 saat gibi yaşıyor. İçindeki Beşiktaş sevgisi iyice su yüzüne çıkıyor. Fenerbahçe başarılı olunca, babamın üzüldüğünü görüyorum, ben de üzülüyorum. Beşiktaş başarılı olunca, babam seviniyor ama benim üzüldüğümü görünce, yine üzülüyor. Onun böyle etkileneceğini küçükken düşünebilsem, Beşiktaşlı olabilirdim."

Rahmi KOÇ: Mustafa ile Ali yi evdeki garson gizli gizli Fenerbahçe taraftarı yaptı, Ömer i ise son anda Beşiktaş saflarında bırakmayı başardım.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 15:53:18 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı AhmetY

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 15:53:08 Altuğ ]

Çevrimdışı ahmetx

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 15:52:43 Altuğ ]

Çevrimdışı Erdem Çözer

@Necmi  :claps:

çok başarılı  :claps: önceki gün eşimin başına geldi, izlerken gözleri doldu :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı raichu

Resime dikkat ederseniz iç halkanın membranları büyük membranlar gibi çatı iskeleti ile paralel gitmiyor.
Hepsinin dikişleri çatıya değil birbirlerine paralel delikli bir malzeme olduğu için acaba delik yönlerine göre bilinçli olarakmı bu şekilde dikildiler
onu dün @ahmetx söylemişti ben ilk anlamadım sonradan farkettim eğer bi amacı yoksa cidden bizim stada yakışmayan kalitesiz bi üretim durumu var

Çevrimiçi Necmi

bu ne ya @Necmi abi  :claps:
@Altuğ canı sıkılıyor herhalde oynuyor. Cola kapağı topluyor. her kapak bir lira kazandırıyor
Beşiktaşa.

Çevrimdışı ahmetx

çok başarılı  :claps: önceki gün eşimin başına geldi, izlerken gözleri doldu :)
herkesi ismine video mu yapmışlar

Çevrimdışı ahmet türken

Çevrimdışı Erdem Çözer

herkesi ismine video mu yapmışlar

her isim zor ama çok kullanılan isimlere yapmışlardır..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba