2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 250 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2696355 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Sen bir iki gun daha ugramasa fernandes de gelsin  :kop:

Fanatik fernandes'in menejerinin tr'den ilgilenen var yorumunu haber yapmis.

Diger adayalar Cin ve Suudi arabistan. Ulan gece burayi okuyup bizi mi kopariyor bunlar?

Ne zamam fernandes konusu acilsa burada ertesi gun manset oluyoruz  :hiho:

Alacaksak girmem ne yapayım yeter ki alalım :D

okuyorlar tabi ne zannettin ordan burdan aa bu isimler güzelmiş deyip yazıyorlar :D

Ben boyd,douglası istedim baktım yarın manşete düştü sonuçta bize geldiler :D Schürle'yi yazdım onun da ismi çıktı ama o olmadı :D

Yöneticiler bile okuyor buraları herhalde :D

Dur yazayım da konoplykanyı da getirsinler :D Konoplykan tam ihtiyacımız olan adam :D

Çevrimdışı Arthur Dayne

Sol stoper tamam şimdi sıra sağ stoper ve sol bekte.
Dostum en çok senin yorumunu merak ediyordum,beğenmene sevindim  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen sene Avrupa Ligi'nde 3 tane ön eleme turu oynadık, bu sene o yok en azından.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sen bir iki gun daha ugramasa fernandes de gelsin  :kop:

Fanatik fernandes'in menejerinin tr'den ilgilenen var yorumunu haber yapmis.

Diger adayalar Cin ve Suudi arabistan. Ulan gece burayi okuyup bizi mi kopariyor bunlar?

Ne zamam fernandes konusu acilsa burada ertesi gun manset oluyoruz  :hiho:

Aynen ya, sen bi kaç gün gelme bir şey deniyeceğiz  :lol:

Aynen. En sevdiğim transfer şekli. "Bir gece ansızın." Gerçi bu gündüz oldu ama olsun  :lol:

Valla öyle, olsun da ama dediğin gibi yine de transfer geç olduğunu alışma evresinin sıkıntı yaratacağı konusunu unutmuş değiliz, dün dünde kaldı artık kaç gün kaldıysa transferlere sevinecez isteyeceğiz diğer transfer döneminde yine erken yapılmadığı için eleştiririz  :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Sol stoper tamam şimdi sıra sağ stoper ve sol bekte.
Çaktırmadan tüm kadroyu değiştireceksin sen de.

Çevrimdışı savaş altay

Geçen sene Avrupa Ligi'nde 3 tane ön eleme turu oynadık, bu sene o yok en azından.

Fikrimce oynasak fena olmazdi ama tam kadro olsaydik tabii.

Çevrimdışı 38life

sağ stoperi unut :)

1 Eylül saat 23:59'a kadar sağ stoperin gerekli olduğunu söyleyeceğim. Yönetimin almayacak olması beni ilgilendirmiyo  :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Takim gol atamiyor sürekli defansa adam aliyoruz.

profilin de ki adam gelirse leblebi gibi atar :)

Aboubakar nöbeti tutalım bence :D

Eğer AA getirip düzgün pas oyunu düzgün bir sistem istiyorsak, bütün kadro neredeyse değişmeli. Bakamayacağın hocanın sözleşmesine imza atmayacaksın  :lol:

Defans sağlam hücum kötü falan değil, biz ilk baştan oyun kurma konusunda sıkıntımız var ve hali hazırda geçen seneden kalan en golcü takım var. Bi defans hattımız otursun ki hocamızın sistemi burdan başlıyor hücumdaki etkinliğimizde artacaktır. Hiç bir maçımız öyle 5-2 falan bitmez geçen seneki gibi ama Fenerbahçe maçı gibi 3-0dan 3-3 verip kanser de olmayız.

Çevrimdışı mrred

Bir de şöyle düşünebilirsin, dominant bir oyun kurulumu için defanstan pas yaparak çıkmak ve topu 3.bölgeye hızlıca taşımak çok önemli o yüzden pasör stoperler ve kalecilere para vermekte sakınca yok bu bölgeler oynamak istediğimiz oyununu en önemli parçalarından. Ama öbür yanda sayıca santrafor eksikliğimiz var. O konuyu da es geçmemek lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Kartal gol gol gol

profilin de ki adam gelirse leblebi gibi atar :)

Aboubakar nöbeti tutalım bence :D

Yak gel bildigin ne varsa :D

Çevrimdışı 38life

Dostum en çok senin yorumunu merak ediyordum,beğenmene sevindim  :D

Yanlış yönlendirmiş olmayayım, oyuncuyu izlemişliğim yok. Avcı'nın istediği profilde bir stoper olduğu için transferi beğendim. Daha önce de yazmıştım, defansif özellikleri vasat olsa bile ayağı iyi, soğukkanlı, konsantrasyonu iyi yani kısaca defanstan pasla çıkmaya müsait bir oyuncu lazım demiştim. Defansif özellikleri ne derece iyi onu izlemeden, incelemeden anlamak mümkün değil. Ama aranan profile uyduğu ortada.

Yarın sabah köye gidicem. 1 gün önce açıklansa wyscout'dan derinlemesine bi incelerdim. Kötü zamanlama  :D

Bir de şöyle düşünebilirsin, dominant bir oyun kurulumu için defanstan pas yaparak çıkmak ve topu 3.bölgeye hızlıca taşımak çok önemli o yüzden pasör stoperler ve kaleciler. bu oyununu en önemli parçalarından. Topu bir an önce pas yaparak 2. ve 3. bölgeye geçirdiğimizde tam Burak ve güvenlik pozisyonlar buluruz.

Bu adam pasörse iyi. Sistem islemiyor cünkü.

Yanlış yönlendirmiş olmayayım, oyuncuyu izlemişliğim yok. Avcı'nın istediği profilde bir stoper olduğu için transferi beğendim. Daha önce de yazmıştım, defansif özellikleri vasat olsa bile ayağı iyi, soğukkanlı, konsantrasyonu iyi yani kısaca defanstan pasla çıkmaya müsait bir oyuncu lazım demiştim. Defansif özellikleri ne derece iyi onu izlemeden, incelemeden anlamak mümkün değil. Ama aranan profile uyduğu ortada.

Yarın sabah köye gidicem. 1 gün önce açıklansa wyscout'dan derinlemesine bi incelerdim. Kötü zamanlama  :D

Yolun açık olsun dostum, iyi tatiller  :)

Çevrimdışı 38life

Sezon devam ederken yazmıştım bu yaz ciddi bir revizyon gerekli diye. O mesajımı arıyorum da bulamıyorum. Kadro'nun fiziksel ve zihinsel anlamda geriye gittiğini düşünüyorum ben son dönemlerde. O yüzden revizyon ne kadar geniş olursa yeni yapılanma o kadar hızlı olurdu Avcı için.

Çevrimdışı mrred

Oyuncunun bize katkısını ölçmek için geçen sene oynadığı takımın hangi oyunu oynadığını bilmek gerek. Villarreal geçen sene ne oynadı veya ne oynamaya çalıştı bilmiyoruz. Eğer hali hazırda bizim oynamaya çalıştığımız oyunu oynamaya çalıştılarsa uyum sorunu pek çekmeyebilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Yabancı kontenjanı dolmak üzere, kimse gitmezse 1 tane hakkımız kaldı.

Sol kanat yabancı olacak, belli.

Sol bekte Umut Meraş'a kaldık sanırım.

Çevrimdışı 38life

Hücumda da eksik var, savunmada da. Ama benim için her zaman savunma önceliktir. Evin duvarları içindeki eşyalardan daha önemli.

Çevrimdışı mrred

Bu adam pasörse iyi. Sistem islemiyor cünkü.
Villerral geçmiş sezonlarda topa sahip olarak oynayan bir takımmış o yüzden bu bir artı pasör olmasa o takımda barınamazdı diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 17:29:16 mrred ]
The great gig in the sky

Yabancı kontenjanı dolmak üzere, kimse gitmezse 1 tane hakkımız kaldı.

Sol kanat yabancı olacak, belli.

Sol bekte Umut Meraş'a kaldık sanırım.

Mirin,roco,medel bunlardan gidecekler var daha.

Sol kanat gelecek quaresma yada lens de gidecek demek bir sürü yer açılır daha.

Çevrimdışı mrred

https://trscouts.com/villarreal-analizi/
Bu linkte 2016 senesi villerreal analizinde Victor Ruiz in rolü ile ilgili ufak bir bölüm var.
The great gig in the sky

2014/15 sezonundan bu yana La Liga'da en fazla pas arası yapan stoperler:

Diego Godin - 370
Inigo Martinez - 352
Victor Ruiz - 348

Bu arada sol stoper tamam ancak sol bek te şart.Sol bekte caner olduktan sonra ramos gelse fayda etmez.

Çevrimdışı 38life

Avcı'nın oyununda hücum savunmadan başlıyor. Savunmadan isabetli ve hızlı paslarla çıkmaya çalışılır. Bizim takım şuan bu konuda emekleyen bir bebek. Defanstan pasla çıkıyoruz ama kağnı gibi çıkıyoruz. Hatta bazen çıkarken de Vida'nın bomabalamalarına maruz kalıyoruz.