Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 131 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5088028 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimiçi Savaş

Denizbank'ın Z'ye bak :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Deniz bank yazisinin harfleri sikismis yarim kalmis ozellikle e ve z bu ne ya ?

oraya koltuk koyulacak galiba.

Çevrimdışı denilanz

Yeni açıkta sağda ve solda bırakılan boşlukların öyle kalmayacağı da kesinleşmiş oldu böylece. Yani zaten kesindi de artık herkes inanır herhalde. Eski açığa bakarsanız z harfinin de aynı şekilde yarım bırakıldığını görebilirsiniz.

Çevrimdışı Efe

daha bitmedi eksik koltugu var ortada 3 koltuk eksik her sirada e dede eksik duz semerleri bitirseler tam super olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

@denilanz   paintte diğer tribünlerdeki piksel geçişini yeni açığa uyarlıyabilir misin bunu sosyal medyada paylaşırız .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı İhsan

tamamını gördük işte altlı üstlü bitti ve gerçekten çok kötü oldu sosyal medyadan yüklenmemiz lazım

Tamamını bütün koltuklar (Vip/ loca vs. dahil)  takıldıktan sonra göreceksin. Eminim dizaynı yapan bunun 3 boyutlu çalışmasını yapmıştır. ben biraz sabır diyorum  :ok:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı denilanz

Merak etmeyin, e harfinin soluna bir sıra daha siyah koltuk gelecek. Zaten z harfi de tamamlanmamış. Sıkışma söz konusu değil yani.

Çevrimdışı BlackEagle26

File gerildiğine göre bugun yarin ilk membran takilacak diyebilirmiyiz ?

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ahmetx

Tamamını bütün koltuklar (Vip/ loca vs. dahil)  takıldıktan sonra göreceksin. Eminim dizaynı yapan bunun 3 boyutlu çalışmasını yapmıştır. ben biraz sabır diyorum  :ok:

mutlaka yapmıştır ve bunu tercih etmiştir ama yeni açığın o görüntüsünün gözü tırmalayacağını düşünüyorum.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı denilanz

@denilanz   paintte diğer tribünlerdeki piksel geçişini yeni açığa uyarlıyabilir misin bunu sosyal medyada paylaşırız .
Paylaştıklarım uyarlanmış hali zaten. Kapalıdan kopyala yapıştır yaptım.   Ama madem onlar da düzeltti Deniz Bank yazısının n karakterleri düzeltilebilir. Ayrıca eski açığı yüksek yapmışım, hiç de uyarmıyosunuz.

Çevrimdışı Efe

File gerildiğine göre bugun yarin ilk membran takilacak diyebilirmiyiz ?
diyebiliriz sadece gelmesi lazim stada
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

@Efe abi file kaplandıktan sonra hemen mebrana geçecekler sanırım filelerin tamamını beklemezler heralde çıldırırız :D

Çevrimdışı martin40

Aslinda membran kirmizi olsaydi güzel dururdu  :D

Çevrimdışı canergiray77

başlansın artık vinçler çıksın zemine de başlan #sabret'mekten ciğerimiz soldu vallahi :D  :sevinc
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ahmetx

haydaa , senin kırmızıya ilgini biliyorum ama çatıda da olmaz ki yahu

Çevrimdışı denilanz

Dedin de aklıma geldi. Bu takılanı membran sanıp da "nee, kımızı mı olacak" diye tepki gösterenler olacaktır. Hazır olun.

Çevrimdışı Efe

@Efe abi file kaplandıktan sonra hemen mebrana geçecekler sanırım filelerin tamamını beklemezler heralde çıldırırız :D
zaten hepsi gelmez 4-5rulo gelir sererler hepsini beklemezler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Emre.Guler

Eski açık tarafındada file hazırlığı var Yeniİnönü fotosunda gözüküyor

Çevrimdışı ahmetx

filelerin 3 günlük işi var

Çevrimdışı Emre_ZA

42 adet membran takılacak yanlış saymadıysam. File serme 15'ine kadar sürse 15'inden sonra günde ortalama 1,5 adet bitirmeleri gerekecek sizce yapılabilir mi?

Bu arada ben de dün stadın oradaydım içeri girmedim. Küfekilerin de maksimum 20-25 günlük bir işi kalmış. Ancak eski açığın dışında yapılacak bayağı bir iş var daha. Yeni açığın oradaki şantiye görüntüsünün kalkması da 10 gün kadar sürer gibi..
Bu sene...O sene...

Çevrimdışı ahmetx

Ön kısma serilecek ptfe meshler ilk önce sarı renkte olacaklar zamanla güneşle beraber beyaza dönecekler. Muhtemelen ilk görenlerin canı çok sıkılacak  :D

Çevrimdışı Burak Akay

42 adet membran takılacak yanlış saymadıysam. File serme 15'ine kadar sürse 15'inden sonra günde ortalama 1,5 adet bitirmeleri gerekecek sizce yapılabilir mi?

Bu arada ben de dün stadın oradaydım içeri girmedim. Küfekilerin de maksimum 20-25 günlük bir işi kalmış. Ancak eski açığın dışında yapılacak bayağı bir iş var daha. Yeni açığın oradaki şantiye görüntüsünün kalkması da 10 gün kadar sürer gibi..
File'nin bitmesini beklemezler eş zamanlı ilerler kanımca
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ahmetx

membranları da karşılıklı koyacaklar anlaşılan