Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç
Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç

Beşiktaş Forum|Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç Skor : Bratislava 4-2 Beşiktaş Tarih : 19.09.2019 Saat : 22:00 Stadyum : Narodny Stadium Hakemler : Kristo Tohver - Silver Koiv - Aron Harsing -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç  [Okunma sayısı 15174 defa] Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç

Çevrimdışı FedericoGiunti

geçen gün boydu şürleye tercih ettik gibi bi haber vardı
Gerçek ise şaşırmam. Bizimkiler yapar.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yönetim sevicileri meydanlara bekliyouruz.

Bu kadro ve bu futbol sizin eseriniz.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Yuh ama. Bu sene için benim umutlarım tükendi.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Liquidator

Rezillik

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi sEuL

Su reziligi izlemek icin birde isten erken ciktik.

Yaziklar olsun.

Bravo yonetim - eserinle gurur duy.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abdullah Avcı severleri de bekliyoruz

Gelsinler anlatsınlar bana şımdı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALDENYX

Çevrimdışı Liquidator

Yedek stoper yok, forvet yok. Kanat yok. Ne diyelim?? FO na yazar bu.

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ALDENYX

Bir an önce bazı şeylerin değişmesi lazım..

Çevrimiçi gokhans

Önce şenol hocayı istifaya davet edenler taraftarlıktan istifa etsin , sonra hoca sonrada yönetim. Bu sene kümede kalmaya oynarız malesef.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı wbishop82

acı ama gerçek.maalesef bu yıl olmadı.olamayacağı belli. ANÇ başkanın hemen göreve gemesi en doğru şey olacak.En azından bu kayıp senede ortalığı bir toparlar.üzülmemek elde değil ama başından belli olması da en azından maç izleyip strese girmeyi gerektirmeyecek

Çevrimdışı tangaz

:claps: :claps: :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erman1903

Yedek stoper yok, forvet yok. Kanat yok. Ne diyelim?? FO na yazar bu.

Karşı takımın neyi var? Yürümeyecek olanın sistem ve yönetim olduğu ortaya çıktı asıl bu maç.

Çevrimdışı tangaz

yönetime bir avcıya iki.....

şu vasatlara 16 milyon bonservis saydık adrianodan rebochoya daglısa geçiş seviyeye gel hayatında uefada grup maçı kazanamamış takıma yenildik 4 gol yedik köy takımı bile değil ulan.

transfer başlarken en acil ihtiyaçlar kaleci ve santrafordu gittik 3 tane kanat aldık ama kaleci almadık santrafor almadık

Çevrimdışı karaoğlan

Umut'un kısıtlı yeteneğiyle yapmaya çalıştıklarını izlemeye dahi razıyım ama ne mental ne de yetenek olarak Beşiktaş'a layık olmayan Lens ve Karius'a katlanamıyorum.

Çevrimdışı Sinan23

Yenildiğimiz takıma bak. Çöpislavaspor. Ya bizim kadro takipten daha kötü. Hoca tarihin en kötü hocası. Keşke başakşehirde kalsaydıda kendisini sevmeye zorlamasaydım. Rezil ettiniz ya. Sırf istatistiğimiz düzelsin diye izledim maçları. Wolves bize 10 atar. Braga 6. Bir sürü holoskpvari oyuncusu olan takımı durduramayan adama traoreyi mi durduracak. Adam depara kalkmadan gol atar bizden.

Çevrimdışı Sedat.Y

UTANDIM izlerken....Ben böyle rezillik görmedim.
Lens El neny  Umut  Nayır  Rebosho  bu takımın oyuncuları değil...Umutluydum ama umutlarımı yerle bir ettiler

Çevrimdışı tangaz

ama allah var pas oyununda ezdik adamları 700 pasımıza karşılık 250  pasda kaldılar :claps:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

ama allah var pas oyununda ezdik adamları 700 pasımıza karşılık 250  pasda kaldılar :claps:

Topu kazanma süremiz iyi ama reis.   :lol:
Avcı için son 5 maç. Kredisi bitti bitecek.

Çevrimdışı goktasoktay

Biz dalga geçelim, kulübün tapusunu verdiler diye ama adamlar golcü aldılar golcu. Ne alakası var demesin kimse, çok alakası var. Bu takımın çok net bir santrafora (forvet değil santrafor=striker) ihtiyacı vardı. Başkan çok yönlü oyuncu almış, hücumun her yerinde oynuyormuş. Bişey yazacam, moderasyonu geçtim, bi de mahkemeyle uğraşmayım.. Başkan kendi yaptığı stada giremeyecek, bilmem farkında mı. Bu takım senin eserin sayın Orman. Ne kadar övünsen azdır..