Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç
Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç

Beşiktaş Forum|Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç Skor : Bratislava 4-2 Beşiktaş Tarih : 19.09.2019 Saat : 22:00 Stadyum : Narodny Stadium Hakemler : Kristo Tohver - Silver Koiv - Aron Harsing -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç  [Okunma sayısı 14783 defa] Bratislava 4-2 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 1. Maç

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Baktılar bizim hücumcular atamıyor herifler kendi attı  :claps:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Öne geçmemiz çok iyi oldu.
Şu şans bir kere bize güldü sonunda  :biggrinking:

Çevrimdışı Sinan23

5 maç üstüste alırsak ömrümde ilk kez avrupada galibiyetimizin yüksek olduğunu göreceğim. Çocukken totalde galibiyet oranımızın mağlubiyeti geçme şansı yoktu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Öne geçmemiz çok iyi oldu.
Şu şans bir kere bize güldü sonunda  :biggrinking:
Ben bu ozisyonu şansla açıklamam. O pozisyonu hazırlayan N'koudou ya haksızlık olur. Dikkat ederseniz Umut bulunması gereken yerin yine bir adım gerisindeydi. Bu pozisyonları Burak affetmez. N'koudou bunları yapması için alındı. İşini şu ana kadar iyi yapıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

elneny adamın koşmadığı atmadığı pas kalmadı :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ben bu ozisyonu şansla açıklamam. O pozisyonu hazırlayan N'koudou ya haksızlık olur. Dikkat ederseniz Umut bulunması gereken yerin yine bir adım gerisindeydi. Bu pozisyonları Burak affetmez. N'koudou bunları yapması için alındı. İşini şu ana kadar iyi yapıyor  :tabe:

Haklısın Mustafa.
Şanstan kastım o top dısarıda cıkabilirdi .  :D
3 puan gelsinde nasıl gelirse artık.

Çevrimiçi sEuL

Kanat oyuncularimiz cizgiye cok yakin oynuyorlar ve ceza sahasi icerisinde duran toplar haric hic cogalamiyoruz.
Dorukhan'da bu sistemde yok olup gidiyor, hicbir artisi yok takima.
Elneny'nin amatorce gordugu kart kulagina kupe olsun, bu sene cok ihtiyacimiz olacak bu adama anlasildi.

Çevrimdışı Sinan23

Karius atılabilirdi hakem emin olamadı. Yada eyyam yaptı.10 kişi yenik kalacaktık gene maç başı. Ön taraftaki oyuncular birbiriyle alakasız. 2 tane çizgiye yapışık hızlı ama kabiliyetsiz adam aynı anda oynayamaz. Birbirini yedekler. Bir tane kanadımız ya teknik yada 2. forvet tarzı olmalı. Ana forvet zaten ben nerdeyim şokunu yaşıyor şuan. Necibi forvet yapsak daha verim alırdık. Douglas maç nolsanlığı yaşıyor. Rebocho çok kötü başladı sonlarda takıma uyum sağladı. Vida ile asla oyun kurulmaz. Diaby e bir top attı baskı yokken top tribün dışına çıktı.

Çevrimiçi levitate

elneny için başvursak bari cezası 2 maç olsa
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı blackeagle35

Santraforumuza bakın gol yedirmeyi başardı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Golü yiyeceğimiz o kadar belli ki  :money: Top yapamıyoruz orta saha çöktü. Hoca nedense müdahale etmiyor. Umut ilerde çok statik kaldı. Pas hatası ise kalemize gol olarak döndü  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

golcü gol yedirdi ya vay be

ruize yakışmadı o hamle

Çevrimdışı Ömer Kaan

Her deplasmandan 2ser 3er yiyip dönecek miyiz biz ya, Başakşehir geçen sezon toplam bu kadar yemiştir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu  arada susayım diyorum, olmayacak. Kalecimiz kapattığı köşeden gol yemeyi de başardı. İyi kaleci olabilir ama kötü maçları çok kötü oluyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Her deplasmandan 2ser 3er yiyip dönecek miyiz biz ya, Başakşehir geçen sezon toplam bu kadar yemiştir.
Defans disiplin ve konsantrasyon işi, ikiside bizde eksik
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Katılmamak elde değil  :money:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Nartallo

Beşiktaş'ın forvetinde 2. lig topçusu oynuyor.

Bravo Klüpler Birliği Başkanı...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

ilk 11 de topu kontrol edip şut çıkaramayan santraforla uefa deplasmanına  çıkıyoruz.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Nartallo

Dorukhan'ın ve Umut'un olmadığını görmeyen hocaya da ne desek boş.

Çevrimdışı tangaz

Bu  arada susayım diyorum, olmayacak. Kalecimiz kapattığı köşeden gol yemeyi de başardı. İyi kaleci olabilir ama kötü maçları çok kötü oluyor  :tabe:

ne iyisi yahu geçen sene 50 gol yemedi mi bu adam 50 gol yiyen biri için iyi kelimesi aynı cümle içinde geçemez.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sEuL

Hoca oyuna mudahale konusunda inanilmaz kotu. Umut, Dorukhan, Diaby.... adamlar yoklari oynuyor, ne bekliyorsun arkadas.