34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş
34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Tarih : 27.04.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Burak Pakkan VAR : Pol Van

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2373 defa] 34. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Necip'in sarısı ile Musrati kirmizisi doğru.

Gedsona faul çalması yanlış karardı.

Çevrimiçi Samet Demir

Gedsonun kontrayı yedi hakem müsveddesi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Rakip yarı alana geçemeyen bir Beşiktaş, yazıklar olsun.

Bu Musrati’de geldiğinden beri bu ekstrasını göremedim. Tank gibi birde kosamiyor herif, Benfica istiyorsa buyursun alsın.
Topa sahip olursan çok iyi oyuncu top peşinde koşmayacak kontralar dışında ama biz gerideki ve ilerideki yeteneksizler yüzünden ne geriden oyun kurabiliyoruz ne de ileride top tutabiliyoruz fenere koy Musrati'yi şu oynadıklarından daha da iyi oynarlar

Çevrimiçi Serdar3444

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Necip'i sagbeke koymak büyük saçmalıktı.

Geçmiş olsun.

Çevrimiçi levitate

necip sağ bek saçmalığı sonuç verdi

Çevrimdışı mellfred

yenileceğiz biliyoruz da ulan 20. dakikada kırmızı görmeyiverin arkadaş
(...) yüzünden günlerce beklediğin maç baştan bitiyor

Çevrimiçi sEuL

Necip’in en son sağ bek oynadığı maçta sanırım Paok eleğe çevirmişti bizi.

Bugün yine iki ofsayti bozdu Necip’im.

Biri penaltı olacaktı bizim için diğeri gol oldu Fener için.

1-0 bitse yine iyi, 3’e falanda razıyım.

Çevrimiçi levitate

şut falan atmadan biter bu maç

Çevrimdışı ferdi1903

1-0 raziyim

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı kahyaoglueren

necip sağ bek saçmalığı sonuç verdi
Elindeki en iyi stoperi sağbeke koyuyorsun.

Çevrimiçi levitate

Elindeki en iyi stoperi sağbeke koyuyorsun.
idareten en iyi stoper*

onur bey niye oynamıyor onu sormak lazım

Çevrimiçi Mehmet57

Klasik. Istedigi kadar bazi maclarda Ramos-vari oynasa bile bu sezon son olmali.

?s=46

Çevrimdışı mellfred

haftalardır çok iyi  performans veren  adamı sağ açığa alıp iki pozisyonu birden bozmak nasıl bir akıl tutulması  ?

Çevrimiçi Necmi

Klasik. Istedigi kadar bazi maclarda Ramos-vari oynasa bile bu sezon son olmali.

?s=46
stoperde hatasız oynayan adamı beke yollarsan yaptığı hatalarıda kanulleneceksin burda necipmi suçlu yoksa iki mevkiide bozan hocamı

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

fener şu halimize bile yenilecek kadar salak bir takım bu arada kazara alsak falan çok komik olur

Çevrimiçi Mehmet57

stoperde hatasız oynayan adamı beke yollarsan yaptığı hatalarıda kanulleneceksin burda necipmi suçlu yoksa iki mevkiide bozan hocamı

Burda Necip suclu. Yaklasik 14 senedir defans agirlikli bir oyuncu olarak ofsayt cizgisini bu sekil bozuyorsan sen suclusundur. Bu bu kadar basit.

Çevrimiçi sEuL

Ilk yarida şeref sutumuzu attık hiç olmazsa.

Mackolik’te gol beklentimiz 0.00 ama

Çevrimiçi levitate

masuakunun skillset inanılmaz cidden

Çevrimdışı mellfred

muleka geçen hafta sol açıkta iyiydi adam santrafora koymuş
kafayı yersin

Çevrimdışı kahyaoglueren

muleka geçen hafta sol açıkta iyiydi adam santrafora koymuş
kafayı yersin
Semih de forvette daha etkili. Ve 1 dakika bile yer degistirmedi.

Çevrimiçi Mehmet57

Osayi de yarma gibi herif gercekten. Defansif yonunu begenmesemde fizik acidan zorlayacak oyuncu cok az. O eksigini iyi kapatiyor.

Etiketler: