21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş
21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş Skor : Tarih : 22 / 02 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : ESKİŞEHİR ATATÜRK Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV İLK 11 : Cenk Serdar Ersan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 101028 defa] 21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Bu takımda Ba ve Töre olmazsa maç kazanamayız bu çok net yani.

Bu yüzden bu maçta oynayıp kart görsünler demiştim.

En azından ligin en zayıf takımı olan Balıkesir maçında cezalı olurlardı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kadir G.

Töreyi alırsa kerimi çıkartmazsa 2-1 alıcaz

Çevrimdışı ozan062

bir fark var bizim bilic ligle avrupa motivasyonu cok farklı en basitinden derbileri dusunun
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bazı şeyleri biliçe bırakmıcaksın sen görüceksin ileriyi  :D
Biliç in yaptığına Rotasyon falan denmez , İhanet denir , Şampiyonluğu satmak denir NET !!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

O zaman Bilic'in yerine ben geçeyim td liğe. Bilic td ise bütün olaylara hakim olacak kimi isteyip kimi istemediği net bir şekilde söyleyecek kadroyu sene başı 22 kişiden kuracağım deyipte senenin ortasına geldiğimiz de veya herhangi bir başarısızlıkta kadromuz dar demeyecek.

Çevrimdışı Kadir G.

Savunucam diye abartıyorsunuz. Şu maçtaki her şeyin tek sorumlusu bilic. Uefayı mı alabilicez asları oynatmıyor. Sene sonu kupasız bıraktığında ben de gülücem :)

Çevrimiçi Samet Ç

bir fark var bizim bilic ligle avrupa motivasyonu cok farklı en basitinden derbileri dusunun
Aynen öyle. Bizim ligi takmıyor. Bilic'e karşı bütün sempatimi geçen senenin sonunda kaybettim.

Çevrimdışı atakan eraslan

Su cok netki devre arasi transferleri fiyasko, boyle bir rotasyon macina dahi oyle yada boyle giremiyorlarsa bosuna alinmislar demektir.. sampiyonluk devre arasi transferjnden geciyordu bizim icin, kullanamadik o sansi, keske 3 yerine 1 tane direk oynayacak adam alsalardi..

Çevrimdışı Kemal

Dk 65 e kadar kimse degisiklik beklemesin

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hadi bismillah abiler.
Bu maçı da öyle yada böyle alıcaz inşaAllah! :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

hala değişiklik yok klasik Bilic 60-65'i görecek illaki.

Çevrimdışı gethaylen

Uzaktan falan bol bol şut çekmemiz lazım. Bu bozuk zeminde sekip rakip kaleciye zor anlar yaşatabilir. Onun dışında eğer kadroda varsa Gökhan oyuna girmeli.

Çevrimdışı melyet

O zaman Bilic'in yerine ben geçeyim td liğe. Bilic td ise bütün olaylara hakim olacak kimi isteyip kimi istemediği net bir şekilde söyleyecek kadroyu sene başı 22 kişiden kuracağım deyipte senenin ortasına geldiğimiz de veya herhangi bir başarısızlıkta kadromuz dar demeyecek.
nerden biliyorsun belki diyo ama yönetim yapmıyor kesin bilgin varmı biliçin istekleriyle ilgili en kısası acaba miloseviçi istedimi
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:08:53
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Olcay 10 maçtır ortada yok.

Resmen zorla yabancı sol kanat aldıracak bu gidişle seneye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Halen Daha 2 Yarıya aynı kadroyla çıkıyor , Sezon sonunda bırakalım Gitsin artık yeter :akuma: :akuma:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Su cok netki devre arasi transferleri fiyasko, boyle bir rotasyon macina dahi oyle yada boyle giremiyorlarsa bosuna alinmislar demektir.. sampiyonluk devre arasi transferjnden geciyordu bizim icin, kullanamadik o sansi, keske 3 yerine 1 tane direk oynayacak adam alsalardi..
maxi perreira ve kaboul gelmeli, sivok da takıma kazandırılmalıydı.
Olmadı :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan_

Ve bilic yine değişiklik yapmadan başlıyor maça. Adam bizim ülkenin muhafazakarlarından 10 misli daha muhafazakar  :biggrinking:

Çevrimdışı Factatum

O yüzden geçen gün Kupa'dan elenmemizin iyi olmadığını söyledim.

Kupa'dan elenince ligde şampiyon olacağımızı düşünüyordu herkes ama sezonun sonunda yine kupasız kapama ihtimalimiz var.

Son 3 yıldır kupa kazanamıyoruz maalesef.

Ben de aynı şeyleri söylemiştim. Hala aynı fikirdeyim.

Çevrimdışı ozan062

Aynen öyle. Bizim ligi takmıyor. Bilic'e karşı bütün sempatimi geçen senenin sonunda kaybettim.

nedenini cok merak ediyorum kendini pazarlaması falan değil bu cok farklı birsey....avrupa için ona bir ısrar yok onu rahat geciyor baskının oldugu ligde kupada  agır sacmalıyor demekki buna gelemiyor:) yada ben cok iyimserim hakikaten takmıyor burayı..bilemiyorum yani cok ilginc... bu akdar zaman rotasyon yapmadı  simdi rotasyona basvuruyorya cok garip hakikaten:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Ç

nerden biliyorsun belki diyo ama yönetim yapmıyor kesin bilgin varmı biliçin istekleriyle ilgili en kısası acaba miloseviçi istedimi
Ben Milosevici istedi demiyorum sıkıntı başka yerde kafası burada değil. Ona bakarsan da Tolgay'ı çok istediğini söyledi basın toplantısında neden oynatmıyor?

Çevrimdışı Kadir G.

Değişiklik yapmayıp şu emek düşmanlarını izlemek için bu taraf maaşını harçlığını kartalyuvasına gömmüyor. Çok yazık. Başta mustafaya aldığı yıllık 3-4 milyon liranın içindeki tek kuruşum dahi haram olsun.

Beşiktaşı çok üzdüler çok.

Veli-atiba veya Veli-Tolgay degişikligi şart ! Veli çok top kaybediyor :iscrewy:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:12:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Mustafa'ya tahammül etmek çok zor.

Yönetim bu yaptığı sözleşmenin açıklamasını çok zor yapacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bizim takım neden hiç şut çekmez anlamıyorum.

Koca maçta ceza sahasından çektiğimiz şut sayısı 2 falandır herhalde.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

nedenini cok merak ediyorum kendini pazarlaması falan değil bu cok farklı birsey....avrupa için ona bir ısrar yok onu rahat geciyor baskının oldugu ligde kupada  agır sacmalıyor demekki buna gelemiyor:) yada ben cok iyimserim hakikaten takmıyor burayı..bilemiyorum yani cok ilginc... bu akdar zaman rotasyon yapmadı  simdi rotasyona basvuruyorya cok garip hakikaten:)
Abi o Liverpool maçından önceki basın toplantısı izlersen her şeyin ne olduğunu anlarsın. Sene sonu gideceğine adım gibi eminim. O basın toplantısında Beşiktaş konuşulmadı Bilic ve gelecekteki planları konuşuldu  ve bundan da çok memnundu bence.

Etiketler: