2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2734752 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Boyd sol ise sağ kanat alsınlar. Demem o ki bir tanede zenci lazım. Renkliler sever hem zenciyi.

onda hem fikirim alınması lazım lens ve quaresma gönderilip yerine bir tane zenci şart.

herkes de var zenci bizde de var lens ama pek etkili değil.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

onda hem fikirim alınması lazım lens ve quaresma gönderilip yerine bir tane zenci şart.

Bakalım bir de Avcı yönetimimde görmek lazım. Q7 gitse yeter bence. Lens'i göndermemiz zor.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Lens melez tam zenci değil
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

Bakalım bir de Avcı yönetimimde görmek lazım. Q7 gitse yeter bence. Lens'i göndermemiz zor.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk
Banada öyle geliyor. Q7 gitmezse en fazla kiralık bir kanat gelir ki onun geleceğini de zannetmiyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Banada öyle geliyor. Q7 gitmezse en fazla kiralık bir kanat gelir ki onun geleceğini de zannetmiyorum.

Q7 ve Lens kalırsa bir kanat daha çok zor bütçe olarak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi yaço58

boyd geldi hayırlı olsun vitor hugo mehmet özcan  rıza durmisi birde schürrle tarzı kanat transferi kemik kadromuzu sağlamlaştırır ben vida -hugo ikilisinin daha dengeli olacağını düşünüyorum umarım yurtdışı kampına kadar ihtiyaç olan bölgeler kapanır ayrıca atınçda bence olmayacak bir transfer roco  mirin eldeyken alpay var hugo gelse 5 stoper oluyor ne gerek var trt doğanda beşiktaşta deyip durdu sanmıyorum atınç hamlesini son olarak rıza durmisi çok masrflı olacaksa sola duhan aksu da olablir ama ileriye bir net isim mutlaka almalıyız kariusda avcının pas oyununa adapte olup ayaklarını geliştirirse seneye premier lige güzel bir bonservisle satabiliriz bile avcının kaleciler üzerindeki etkisi malum volkan babacan ve mert günok örnekleri en yakın örnekler içerdeki başak maçında mertin viscaya uzun topu sonucu 2 pasta kalemizde golü görmüştük kariustan bi mert katkısı olursak çok farklı olur karius daha genç ve piyasası olan bir isim

Çevrimiçi BJKTÜRK23

yıllardır bu işi anlamıyorum sadece biz değil fb, gs de yapmıyor yalan haber yazan muhabirlere , gazetecilere neden dava açılmıyor ?

yalan haber yapılır nasıl yapılır yazarsın psg den ayrılacak Cavani ye Beşiktaş 5 m maaş önerdi diye kulüp bunun neyini yalanlasın. Sallamaz bile buradan bunları temizleme görevi taraftarındır. Bunlar normal veya işte antrenmanda sert girer iki oyuncu iki atışırlar olay kapanır ama onlar yumruk yumruğa kavga etti vs diye kulüpler taraftarın tepkisine göre ya sallamaz ya düzeltme yayınlar. Renkliler de az yapılıyor çünkü bizde yalan olduğu o kadar belli olan olan haberlere bile itibar ediliyor eğer haber kişinin kendi tarafının lehineyse burası siyasi parti mi burada sağ sol vs taraf olsun. Burada herkes Beşiktaş lı başarısında sevinir takımı iyi oynayınca gurur duyar tersinde kahrolur. Bizde oyuncusundan hocasına yönetimine başkanına kadar net ayrım var ve oranlar da yüksek hemen itibar ediliyor. Beşiktaş muhabirlerinin çoğu renkli ya da omurgasız zaten fırsat kolluyorlar kendi çıkarları için renkliler de böyle bir durumda çağırırlar onu kulübe itin bir tarafına sokarlar işinden ederler. Taraftar her türlü tepkiyi verir. Bizde renklinin muhabiri Beşiktaş ın itibarını zedeleyecek haber yapsa bizim taraftarın yarısı alkış tutuyor. Tabi bunda yönetimin otorite boşluğu da var.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı worns

Quaresma ya da lensten biri gitmeden sağ kanat alamayız. Normalde ikisinin de gitmesini ve rotasyona iki kanat eklememiz dilerdik ama şimdilik zor. Esasen Boydun alternatifi bile gerekiyor. Boyd kötü transfer değil ama tek başına sol tarafı götürebilecek mi, biraz zor.

Çevrimdışı Kutay

yalan haber yapılır nasıl yapılır yazarsın psg den ayrılacak Cavani ye Beşiktaş 5 m maaş önerdi diye kulüp bunun neyini yalanlasın. Sallamaz bile buradan bunları temizleme görevi taraftarındır. Bunlar normal veya işte antrenmanda sert girer iki oyuncu iki atışırlar olay kapanır ama onlar yumruk yumruğa kavga etti vs diye kulüpler taraftarın tepkisine göre ya sallamaz ya düzeltme yayınlar. Renkliler de az yapılıyor çünkü bizde yalan olduğu o kadar belli olan olan haberlere bile itibar ediliyor eğer haber kişinin kendi tarafının lehineyse burası siyasi parti mi burada sağ sol vs taraf olsun. Burada herkes Beşiktaş lı başarısında sevinir takımı iyi oynayınca gurur duyar tersinde kahrolur. Bizde oyuncusundan hocasına yönetimine başkanına kadar net ayrım var ve oranlar da yüksek hemen itibar ediliyor. Beşiktaş muhabirlerinin çoğu renkli ya da omurgasız zaten fırsat kolluyorlar kendi çıkarları için renkliler de böyle bir durumda çağırırlar onu kulübe itin bir tarafına sokarlar işinden ederler. Taraftar her türlü tepkiyi verir. Bizde renklinin muhabiri Beşiktaş ın itibarını zedeleyecek haber yapsa bizim taraftarın yarısı alkış tutuyor. Tabi bunda yönetimin otorite boşluğu da var.
abi en azından tesislere ve stadlara almasınlar nefret ediyorum muhabirlerden ve gazetecilerden
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Atınç Nukanin altyapıdan gelen Alpay ve Fatihten minnacik fazlası olduğunu düşünmüyorum.Hadi Fatih yok bu sene kiraladik ama Alpay var.Bu kadar zor durumdayken ekonomik olarak çok yanlis.Umarim yalandir.450 bin euro ise aşırı fazla.Dorukhani ve Güveni düşünürsek özellikle .

Haberlere itibar etmiyorum anlaşma olana kadar ama buralardan bzen gerçekten ilgilenme durumu varsa oyuncuyla nabız yoklanıyor o yüzden yazıyorum ben habere inandığımdan değil  :D Ege çok daha iş yapardı. Kadroya bile alınmamış. Bilmediğimiz bir durum yoksa Marlon ve Ege nin alınmaması teknik ekip kararı ise Avcı ve ekibine de daha temkinli yaklaşacağım artık. Olduğundan fazla abartıyormuşum gibi geldi bana. Eski yerlilerden söz verilenlerdentercih edilecekse de Atınç yerine Roca Ersan takası yapsalardı bari iksini de istemem de normalde.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

abi en azından tesislere ve stadlara almasınlar nefret ediyorum muhabirlerden ve gazetecilerden

Çoğu da süzme çakal başkana yöneticilere topçulara falan hep yalakalık yaparlar. İnce ince oyarlar sonra çözünce iş işten geçmiş oluyor. Bir de bizim bjk tv nin muhabirleri hariç hepsi bir kanala ajansa vs bağlı sonuçta çok sınırı aşanlar zaten bildiriliyor alınmıyor ama tesiste olmasa imza töreninde başka bir platformda vs yine çıkıyor karşına yapacak bir şey yok. çoğu gelir yer içer youtube kanalında çeker twitter da takipçi kasar ekstra çorba parası için. Kimi maşa kimi ekmeğinde ama renkli hangi biriyle uğraşacaksın. her kanalla her muhabirle ters düşersin ama senin de işin düşüyor bazılarını yönetim de kullanıyor istediği haberleri çıkarttırmak için transfer için hedef şaşırtmak gibi yönetimin kulağına kadar çıkan dedikoduları sona erdirmek için bazen başka birinin yalan haberini yalanlama yapmak için. vs Düzen bozuk böyle gelmiş böyle gidiyor.  :D

Çevrimiçi BJKTÜRK23

He işte onu dedim bende. Teaser demedim bitek.

:D :D :D

Oyuncu gelmiş artık teaser yapmaları da normal de. Umarım yanılırım hiç heyecan uyandırmıyor bu adam ben de. kariyerinin en parlak dönemini Ank gücü de geçirdi. Taraftarın çoğu mbappe gelmiş gibi seviniyor. ne verip vermeyeceği belli değil 2.4 m euro çöpe attık gibi his var içimde.
Ön yargılı da olmamak lazım şimdi q7 lens kalacak sadece bu çocukla kanat transferi kapatılacaksa başka transfere gerek yok boşa masraf etmeyelim (borç 35 milyon tl arttı bile sonra paralar nerede diye soracaklar.) Kapatalım transfer sezonu dönemini. Yok en az 1 tane veya 2 tane sağlam kanat gelecek bu çocuk onları yedekleyecek q7 lens gidecekse güzel hamle. Bu transfere bu açıdan bakmak lazım. Sadece kanada  Boyd getirme ile Beşiktaş ne uzar ne kısalır.

Çevrimdışı mylife1903

bundan sonra yaptığımız transfleri bile bildirmeyelim hiç rahatsızlık vermeylim kimseye bu nasıl bir yaklaşım abi yapma gözünü sevem.

oyuncu o takımda kötü diye başka yerlede kötü olacak mantığı çıkmıyor ki nitekim ankaragücünde yarım sezonde 6 gol 4 asiste ulaşmış.Neden orada başarısız olduğunu biraz @38life göstermiş adamı kullanamamışlar.
Yahu ben basarili ya da basarisiz demedim bence basarili bir ankaragucu performansi oldu zaten. Muhim olan bizde ne verecegi onu kestiremiyorum

Çevrimdışı mylife1903

ozzy de yaptığımız gibi yaparız sözleşmeyi bitirir bir daha yeniden imzalarız  :naughty:
Yahu arsenal salak mi bunu dusunez mi sence
O pay maddesinin altinda envayi cesit ek madde vardir
Takasta kullanilirsa su kadar
Sozlesmesi bitio tekrar anlasilmazsa su kadar falan diye
Herifler her sene 50 oyuncu kiraliyor tip sozlesmelerinde bile vardir boyle maddeler

Çevrimdışı 38life

Arkadaşlar sizler için kulüpteki bağlantılarımı kullanarak ikinci transferimizin videosuna ulaştım. Buyrun. :)

Videodaki subliminali yakalayanlar yazsın.  :)
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2019, 21:37:08 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Onyekuru namli arizona kertenkelesi gibi birisi lazim. Ya da Bruma gibi.
Insan etiyla beslenmis 16 yasina kadar anasutu icmis uc bacakli zencilerin agir siyahi kismindan gece macinda sadece gulunce gozukecek genisligi 1mden az boyu 1.75mden kisa olmayan, kabilesinde ozel buyucusu olan mumkunse orta afrika ulkelerinden 100myi 13sn altinda kosan mumkunse top istop edip gol atabilen askerlikle ilisigi olmayan b sinif ehloyet sahibi musluman olmasi tercoh sebebidir

Çevrimdışı sosyalkartal

Yarın bombardıman başlıyor  :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yarın bombardıman başlıyor  :tabe:
Bugün Boyd ile başlamadık mı zaten  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sosyalkartal

Mehmet Özcan da her şey tamam
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Kutay

Insan etiyla beslenmis 16 yasina kadar anasutu icmis uc bacakli zencilerin agir siyahi kismindan gece macinda sadece gulunce gozukecek genisligi 1mden az boyu 1.75mden kisa olmayan, kabilesinde ozel buyucusu olan mumkunse orta afrika ulkelerinden 100myi 13sn altinda kosan mumkunse top istop edip gol atabilen askerlikle ilisigi olmayan b sinif ehloyet sahibi musluman olmasi tercoh sebebidir
kesinlikle katılıyorum abi her sene kadromuzda bu özelliklere sahip en az 1 oyuncu bulunmalı :evillol:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Arkadaşlar sizler için kulüpteki bağlantılarımı kullanarak ikinci transferimizin videosuna ulaştım. Buyrun. :)

Videodaki subliminali yakalayanlar yazsın.  :)
Q7 :D

Çevrimdışı 38life

Q7 :D

Helal güzel yakaldın :) Yarım saattir premiere'de bunu yapmak için uğraşıyorum  :lol: :lol: :lol:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Müslümanlığa gir çık yapmış kabul ediliyorsa 30 yıl önce olsa weah derdim  :D

Çevrimdışı sosyalkartal

Beşiktaşın stoperde ki önceliği eski Beşiktaşlımız görüşmeler sürüyor olmazsa yarın şu an gündemde ki stoper transferi bildirilecek

Çevrimdışı sosyalkartal

Eski Beşiktaşlı derken Atınçtan bahsetmiyorum  :lol: