Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 287 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5188074 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Eslemi biz istanbula bonservisiyle vermedik mi ya. Kiralik gittim senol hoca beni takip ediyor demis gazeyete..
Eslemin kadroda olmasini isterim acikcasi.
Eslem, orkan, utku, fatih, sedat bunlar kadroda olmali yeni sezonda..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Nartallo

“Yükselmiş birini düşürmek, yahut onun düştüğünü görmek, aşağıdakilerde adaletin yerini bulduğu hissini uyandırır ve onlara mutluluk verirdi.”

Alıntıdır.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Renkli basının Israrla Senol Gunes ve Fikret Orman uzerine oynamasinin bir nedeni var: bu ikili basarinin iki bileseni. Bunları Beşiktaş'tan kopararak Besiktas'in önümüzde ki yılları domine etmesinin onunu gecmeye calisiyorlar. Besiktas'in basarili bir organizasyonu var, fakat diger 2 renkli kulüp tesadüfler ve gecici çözümler uzerinden devam ediyor.

Lucescu'da yaptigimize hatayı yapalım istiyorlar. Bu oyuna gelmeyin. Senol Gunes 10 yıl kalsın en az 7 şampiyonluk alırız. Iddialiyim bu konuda.
+1903
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 reis burda 3-5 sefer anlatmıştım bu olayı. ilk devre sonu 11 puan öndeyiz fenerin 87.dk.da ertelenen maçı kaldığı yerden değil de sıfırdan daha oynanmamıştı. spor camiasının toplandığı bi cemiyet vardı rte daha teze başbakandı ama fenerli olduğunu sıksık dile getiriyordu bu salona girdi gazeteciler çullandı etrafına (o zamanlar kendi ifadesiyle daha çıraktı ve soru sorulabilen günlerdi) "sayın başbakanım lig nolur" filan gibisinden sordular bu tereddütsüz "fener şampiyon olur" dedi millet afalladı ayık değil kafası die düşündü gazeteciler sanırım bunun arkasından gelen sinsi kılıklı m.a.şahine "sayın bakanım siz ne diyorsunuz" die sordular ama arada da "başbakan sanırım gönlünden geçeni söyledi bjk 11 puan önde" die de ekledi gazeteciler bu hemen cevabı yapıştırdı "başbakanımız ne diyorsa odur" başka da soru almadan pisbıyık altından sırıta sırıta uzaklaştı.
Kararsiz olan demokratik hakkini kullanmayacak olan besiktaslilar okusun bunu iste
Bu sene de guzel operasyon cektiler
Tam feto manevralari benzeri hemide

Alper ulusyor incir agaci dikiyor hop hop mac aliyor
Firat maclarin icine ediyor hop hop mac aliyor
Biz zor bela hakemi de yenerek mac kazaniyoruz herifler sen gorevini yapamadin besiktas kazandi azicik dinlen, diyorlar hakeme
Gsyi belkide sampiyon yapan hakem tak tak mac aliyor hemen obur hafta
Ayni hakem faulle bizi golu yediren ibb macinda

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Necmi abi ben hoca kısmını geçeli çok oldu. Şimdi konuşulanları bir dönem ben de söyledim diye mod a
girdik kaç kez  :bandit: Ben Hoca'yı esir aldım zaten kaçamaz bi yere fakat oyuncuların da sırası geliyor  :)
Neden anlaşamadığımızı bu yazında anladım. Sen savaşan ben yetenekli oyuncu seviyorum. Çırpınmadan
arma yürütenler favorim benim. Doydum ben abi Yd döneminden beri çırpınan, savaşan türlerden.
Sadece yetenek de yetmiyor işte

Quaresmanin ilk sezonunu hatırla Simaolu-GUTİ li - Q7 li - Fernandesli sezon herkes Beşiktaş 20 puan farkla şampiyon olur diyordu ligi 6.ci bitirdik

Bir takımda 6-7 tane general olmaz araya savaşçı askerler de serpistireceksin yoksa sonuç yukarida yazdığım gibi oluyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Sadece yetenek de yetmiyor işte

Quaresmanin ilk sezonunu hatırla Simaolu-GUTİ li - Q7 li - Fernandesli sezon herkes Beşiktaş 20 puan farkla şampiyon olur diyordu ligi 6.ci bitirdik

Bir takımda 6-7 tane general olmaz araya savaşçı askerler de serpistireceksin yoksa sonuç yukarida yazdığım gibi oluyor
Tayfur degil miydi hoca?
Sen o kadroyu senol gunese ver hele

Çevrimiçi Samet Demir

Sebep?
35 gol.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Tayfur degil miydi hoca?
Sen o kadroyu senol gunese ver hele

o kadro çok iyiydi dediğin gibi başlarında tayfur üstlerinde de yd olunca sonuç öyle oldu o kadro bu sene elimizde olsa şampiyon olurduk şenol hoca kamyonla gol attırırdı almeydaya
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Demir

o kadro çok iyiydi dediğin gibi başlarında tayfur üstlerinde de yd olunca sonuç öyle oldu o kadro bu sene elimizde olsa şampiyon olurduk şenol hoca kamyonla gol attırırdı almeydaya
Almeyda şenol hocalık adam. Aslında yapı itibari ile negredo da öyle ama bu sene çark işlemedi bir türlü.

Şimdi medel-fernandes-talisca orta sahası nasıl olurdu?  Hatta medel-guti-fernandes

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Almeyda şenol hocalık adam. Aslında yapı itibari ile negredo da öyle ama bu sene çark işlemedi bir türlü.

Şimdi medel-fernandes-talisca orta sahası nasıl olurdu?  Hatta medel-guti-fernandes

ernst fernandes guti bir arada değilmiydi ? gayet hoş geliyor kulağa
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mellfred

bu arada negredo'ya kulüp bul demişler
İstemez . Sakatlığı ciddiyse zaten  gidemez
pepe Madrid’de 1 yıl kontrat teklifi var diye kalmadı
bu yaşta adamları bu kallavi kontratlarla gönderemezsiz

Çevrimiçi Samet Demir

Fm de love a kendine kulüp bul diyordum. Kantratım bitene kadar burdayım diyordu. U21 yollarım diyordum. Allah razı olsun diyordu.

4.5 alan adamı yollamak pek kolay değil.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu saatten sonra yönetim üçe beşe bakmaz artık. Takımı gençleştirme çabalarının iyi yolda düşünüyorum. Kaldı ki oturmuş kemik bir kadromuz zaten var. En önemlisi bu seneden alınacak dersler var, günlük çin seyahati veya o sıcakta malaga ya gitmek gibi. Seneye kupa da yok. Şenol hoca ya biraz daha yetki bizi çok yukarılara taşır.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi mayguntr

Eslemi biz istanbula bonservisiyle vermedik mi ya. Kiralik gittim senol hoca beni takip ediyor demis gazeyete..
Eslemin kadroda olmasini isterim acikcasi.
Eslem, orkan, utku, fatih, sedat bunlar kadroda olmali yeni sezonda..

Utku haric hic birinden Besiktas futbolcusu olmaz. Orkan orkan dedi millet konyada bile sans bulamadi. 

Çevrimdışı mylife1903

Kovsan gitmez, krasic rvo gillerden olacak kendisi

Zaten adam hakli o parayi bana verseler bi sene boyunca antremani sabah 3e bile koyabilirler
Hafta bir boks takimi ile dayak da atarlar
3 hafta da revirde yatarim miss
Artik mayis sonuna dogru baya bi kasarlanir karsilik vermeye baslarim
3-4 ayda bir kirbaclayabilirler hatta

25myon para bea
20 tane taksi plakasi alsam sirtim yere gelmez

Çevrimdışı mylife1903

Yeni transfer asirtmasi mi desek bu vurusa ne desek
Asirma asirma asirtma asirmaya ugramisiz

Çevrimdışı underworld

Pepe > 4,75 ( iniesta , maçerano falan gitti çine bizde gönderelim)
Negro > 4,35
Lens > 2,5
Love > 2   ( brezilya dan 2 alsak kardır)
Q7 > 2,5
Boyko >
Mitrovic > ?

fabri
gg(*) - vida(fatih)- tosic (medel)- adri(caner)
atiba-(tolgay)- Medel (ozi)
(*)töre- (*+*)- Babel(orkan)
Ba(larin- pekto)

seney bu kardoryla yola devam...

(*) = drnasfer

Çevrimdışı underworld

Yeni transfer asirtmasi mi desek bu vurusa ne desek
Asirma asirma asirtma asirmaya ugramisiz

sözleşmede aşırtma zorunlu yazıyor galiba

Çevrimdışı mylife1903

Pepe > 4,75 ( iniesta , maçerano falan gitti çine bizde gönderelim)
Negro > 4,35
Lens > 2,5
Love > 2   ( brezilya dan 2 alsak kardır)
Q7 > 2,5
Boyko >
Mitrovic > ?

fabri
gg(*) - vida(fatih)- tosic (medel)- adri(caner)
atiba-(tolgay)- Medel (ozi)
(*)töre- (*+*)- Babel(orkan)
Ba(larin- pekto)

seney bu kardoryla yola devam...

(*) = drnasfer
Mitro var yahu
Sistemi degistirmek cok daha ekonomik aslinda
Ujluye donsun hoca
Manevi oglundan 1-1.5 kazaniriz
Babelden de bi 7-8 gelse
Ohhh mis
Rafine sariyi alak bayernden gg ile oynasinlar solda adri caner
Ohhh mis
Ileriyi de gomez demba yapariz
Rakipler dusunsun

Mitro atiba tosic
Gg tore medel tolgay adri
       Gomez demba

Sikip sikip birakir bu kadro rakiplerin bogazini

Çevrimdışı mylife1903

sözleşmede aşırtma zorunlu yazıyor galiba
Asirtma degildir o asirmadir

Çevrimdışı mehmetthedum

Konu transfer ise ; Demba gelirse , negredo o paraya oynarken ilk 11'de kim olacak ben de deli sorular..  love'ın be pektemek'in gitmesi ile  dembanın gelmesi iyidir ama  negredoyu da salıp yerine az ücretli bir genç yerli koymak lazım bemce..

Demba 1.santrafor, larin 2, ve genç yerli gurbetçi(?)  Ucret politikası ve uefa kadrosu için kâfidir.

Negredo  real aryapısı, city , sevilla ve beşiktaş geçmişiyle  Çin'in bir takımının alabileceği en kariyerli santrafordur bence..  3 e 5 e okutmak lazım.

Negrodan 4,5 pektemekten 1,5 , love'dan 2 olmak üzere 8 m ero azaltıp ; dembaya 3, genc forvete 1 olmak üzere  toplamda 4 m ero ucret tasarrufu sağlayabiliriz.

Pepe'yi de çine okutabilirsek dunya kupası sonrası  yerinw adam almaya bile gerek yok bence bi 4 de ordan azaltabiliriz..  vida, tosic, mitrovic, atinc, medel oraya yeterli..  oğuzhan ve töre de var gidebilecek.

Bu arkadaşlardan toplamda 8-10 bonservis alabilirsek istikamet taliscanın yerine sağlamcı ve akorwr bir 10 numero.. tercihen brezilyalı ve frikikçı.

Taleplerim bunlar..  kolay sayılabilecek manevralar bence..  seneye uefa ve lig var  yeterli..  gençler gelsin..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Konu transfer ise ; Demba gelirse , negredo o paraya oynarken ilk 11'de kim olacak ben de deli sorular..  love'ın be pektemek'in gitmesi ile  dembanın gelmesi iyidir ama  negredoyu da salıp yerine az ücretli bir genç yerli koymak lazım bemce..

Demba 1.santrafor, larin 2, ve genç yerli gurbetçi(?)  Ucret politikası ve uefa kadrosu için kâfidir.

Negredo  real aryapısı, city , sevilla ve beşiktaş geçmişiyle  Çin'in bir takımının alabileceği en kariyerli santrafordur bence..  3 e 5 e okutmak lazım.

Negrodan 4,5 pektemekten 1,5 , love'dan 2 olmak üzere 8 m ero azaltıp ; dembaya 3, genc forvete 1 olmak üzere  toplamda 4 m ero ucret tasarrufu sağlayabiliriz.

Pepe'yi de çine okutabilirsek dunya kupası sonrası  yerinw adam almaya bile gerek yok bence bi 4 de ordan azaltabiliriz..  vida, tosic, mitrovic, atinc, medel oraya yeterli..  oğuzhan ve töre de var gidebilecek.

Bu arkadaşlardan toplamda 8-10 bonservis alabilirsek istikamet taliscanın yerine sağlamcı ve akorwr bir 10 numero.. tercihen brezilyalı ve frikikçı.

Taleplerim bunlar..  kolay sayılabilecek manevralar bence..  seneye uefa ve lig var  yeterli..  gençler gelsin..
Umut Bozok var alabilir miyiz acaba gurbetçi forvet olarak?

Çevrimdışı tangaz

bu 3 beceriksizliğin faturası 45 milyon yuro+ ödenemeyince faizi artacak borç

Çevrimdışı mehmetthedum

O kalibrede ve tecrübedeki bir adamın yapabileceklerini ve yapamayacaklarını bilmesi gerekir.  Bilmediğini bilmek gerek ..

Yine de olumsuzluklarını çok yaymamak lazım.. eğer demba gelemezse seneye yine 1.forvet bu vatandaş.  Hem de piyasasını düşürmeyelim, belki alan olur.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Etiketler: