Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 279 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155803 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

şampiyonlar ligi başlayınca kadar iyiydik abi işte.

Ne zaman şampiyonlar ligi maçları başladı dağıldık.

Bide fener maçı var o maçtan sonra da evimizde ts'yi yenemedik filan.

bizi şampiyonlar ligi dağıtmadı birincisi hocanın fener maçı psikolojisi dağıttı ikincisi hocanın tercihleri dağıttı üçüncü olarakta mhk renklileri yarışta tutmak için yırtınırken bizi de aşağı çekmek için yırtındı. son penaltımızı sivas maçında kullandık şaka gibi, ikinci devre hiç penaltımız yok sanırım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

sivas maçı başında pepenin 11 cm ofsaytını yakalayan herif gese kayseri maçında 1 metre ofsaytı filan görmedi. mümkün mü bunu görmemesi? yersen papaz eriği!

tamam kötü yönlerimiz vardı tamam hocanın hataları vardı AMA azcık adalet olsaydı şuan liderdik...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

ilk 5 hafta tablo daha iyiydi bu sene ne geldiyse başımıza 5. haftadan sonra geldi. transfer erken olmuş geç olmuş bence önemli değil önemli olan doğru santraforu ve medelin yanına doğru adamı koymak, talişka yerine de onun bir tık altı adam koysak dahi iş görür.

santrafor santrafor santrafor

Bu sefer geçe kalmasınlar. Özellikle santrafor konusunda net olmamız lazım. Ben kendi adıma santraforumuzu 1. maçta sahada görmek isterim.

İlle de zenci...İlle de Fransa...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ilk 5 hafta tablo daha iyiydi bu sene ne geldiyse başımıza 5. haftadan sonra geldi. transfer erken olmuş geç olmuş bence önemli değil önemli olan doğru santraforu ve medelin yanına doğru adamı koymak, talişka yerine de onun bir tık altı adam koysak dahi iş görür.

santrafor santrafor santrafor
fenerbahceye yenildik bi de 3 oyuncuyu kaybettik. medel formsuzdu o sıralar kötü oynadı falan. sonra gıcık genclerbirligi deplasmanı ve icerde sansımızın tutmadıgı basaksehir macı. fikstür kötü geldi.

Çevrimdışı cursedofdragon

fenerbahceye yenildik bi de 3 oyuncuyu kaybettik. medel formsuzdu o sıralar kötü oynadı falan. sonra gıcık genclerbirligi deplasmanı ve icerde sansımızın tutmadıgı basaksehir macı. fikstür kötü geldi.

hakemleri unutma.

Babel milli takıma seçilmiş lens yok.

Çevrimiçi Necmi

Bence küfür gereksiz oldu.
Degisik tepki daha fazla ses getirirdi.
Belki küfürün kendisi yanlış ama bazen gerekli olur yanlışda yapılır.
tribünün bütünlük göstermesi desteğini ve olaylara karşı bir bütün olduğunu iletmesi
gerekiyordu. zarar verecek bir şeyde yapmadı. işi siyasi boyuta taşımadı.
Tepkisini futbolun içinde gösterdi. Yanlış yok Müge öyle söylemedimi parasını
veriyorlar küfürde ederler.
Burda suçlanacak olan taraftar değil küfürü meşrulaştıranlar düşünsün madem
kendilerine sövdürmek hoşlarına gidiyor. bunu normalmiş gibi gösteriyorlar
cevabınıda alırlar. etki tepki meselesi bu. ligin başından beri fener tribünleri Sebaya
küfrediyor çoğunlukla ceza bile almadılar yada göstermelik cezalar verildi
biz küfür etmediğimiz maçlarda bile cezalar aldık bu maçta alacaktık zaten etsekte etmesekte
bari boşa gitmemiş oldu. millet kora halinde edip ceza almazken biz marşlarda hafif dokundurduğumuz için
aldık cezaları. illaki ceza verecekler hiç etmeyincede gözünün üstünde kaşın var diye sudan sebeplerle verdiler
sürekli. son ceza aldığımızda bizim tribünde tek bir küfür olmamışdı sistematik olarak
kesiyorlar cezayı. zaten ceza sırası bizdeydi. ben kapalı alta kaçtım :D şansımı deneyeyim dedim
ama son ceza 115 e verilmişdi ben 116 daydım listeye girebiliriz. ama 121 e kesin verirler
şuraya bak nerden küfür edildiğini değilde nereye ceza veriliri konuşuyoruz.
sen adaleti uygulayamazsan karşındakininde yasaya uymasını bekleyemezsin.

Çevrimiçi Necmi

müge anlı denen hanımefendiye küfür çok yakışmış açmış kendisini die düşünüyorum ki kendisi de stada gelen taraftar küfreder die meşrulaştırmamışmıydı durumu? bigün küfür tolgeaya gider başka gün mügeye. yanlış bir eylemi savunursan o yanlış bir gün gelir kendisini bulur böyle.
aynen işde böyle yanlışını örnekleyerek anlatacaksın kendisine.
öğrenmiştir artık alkolün şişede durmadığı gibi küfürde sadece ülker arenada
durmuyor.
sanırım o lafı ederken başına ne geleceğini hiç düşünmemişdir  :bandit:
bir musibet bin nasihattan iyidir. Yaptığı en büyük hata oldu adını Beşiktaş taraftarının diline
vermek. şimdi yatıp kalkıp dua etsinde bir gelenek başlamasın. sadece kayseri maçıyla
sınırlı kalsın.

Çevrimiçi Necmi

Küfür bize yakışmıyor sanırım bu konuda herkes Tamam dır.
evet küfür yakışmıyor.  Tamam başka yollarla tepkimizi gösterelim.

Çevrimiçi Necmi

Bu arada seneye Adidas formaları katolog olacak galiba. Gelecek sezon için sızan formalarda Adidas sadece Real,Bayern ve Manchester için özel tasarım formalar yapmış ve mesela Lyon,Ajax ve HSV gibi önceden güzel formalar, özel formalar yaptığı takımlara gelecek sezon için katalog forma kitlemiş Adidas.
Birde bizim ve Fener’in sözleşmesi bitiyor seneye, Twitter’da Adidas Türkiye’den çekilecek deniyor TL kuru yüzünden. Sizce kiminle anlaşırız?
Adidas Türkiyeden zor çekilir. çok daha kötü kur dönemlerinde çekilmedi.
en büyük pazarlarından biri.

Çevrimdışı sozkul

Fabri, Avrupa'da kurtarış yüzdesi en yüksek 5. kaleci. (Opta)

Çevrimiçi Samet Demir

Fabri, Avrupa'da kurtarış yüzdesi en yüksek 5. kaleci. (Opta)

Transfer edilmesine çok kızdık ama bizi utandırdı..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Transfer edilmesine çok kızdık ama bizi utandırdı..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yo ben gayet istemiştim hiçte kızmamıştım  :bandit:

Çevrimiçi underworld

Çin den + Ukrayna dan gelecek var dedik diye niye ileti silindi.

Çin den + Ukrayna dan gelecek var dedik diye niye ileti silindi.

isim yazma.

Çevrimiçi underworld

Biraz B12 vitamini alman lazım.

Bende bir şey sandım.
Ba yı niye transfer sayıyon o bizden, başkan açıkladı.

Çevrimdışı alperenn58

orta saha savunmada kalmıyorki beğenmediğiniz talisca oziden tolgaydan daha
fazla savunma yapıyor. Birde anlamadığım şey hücum oyuncuları neden savunma yapsın
on kişiyle savunmamı yapacağız.  Bazı şeyleri ağzınıza alıp konuşuyorsunuzda dünya çapında savunma hattın var neden daha fazlasına ihtiyaç duyasın senin gibi kazanma zorunluluğu olan
ve sahaya kazanmak için çıkan bir takımda hücum hattından savunma yapması beklenmez
tam tersi savunmanın bile ileri çıkması tercih edilen bir durumdur. kanatlar on numara geri gelmiyormuş
gelmesin realle oynamıyorsun adamlar bir en fazla iki oyuncuyla hücum ediyor bayern maçlarında
izlemedinmi o dediğin oyuncuları nasıl savunma yapıyorlardı.kayseri karşısındamı on oyuncuyla savunma yapacağız. Bazı şeyleri ezbere konuşuyorsunuz taliscaya her seferinde laf çakıyorsunuz
ama tek başına 8 maç kazandırdı bu sene bana bir sezonda kendi yeteneğiyle 8 maç kazandıran
oyuncuları bir sıralasana. isterse ileriye bir mesaj koltuğu koysun top onun bölgesine gelmediğinde
mesaj yapsın umrumda olmaz. oyunun içine girdiği anda maçı alan bir oyuncudan bahsediyoruz
eğer oyunun içinde olamıyorsa bunun sorumlusu hocadır. Böyle bir oyuncu varsa elinde onu
nasıl kullanabiliyorsan o şekilde kullanacaksın. Gol atmak için kimseden yardım beklemiyor
gerekirse on kişiyi arkasına diz onun yapmadığı savunmayı yapsınlar hiç biri bir işe yaramıyor bari onu oynatarak bir işe yarasınlar. birinci devre bunları çok söyledik ama taliscanın bölgesine topu bile indirmediler onu iki stoperin kucağında bıraktılar. maç içinde 3 şut imkanı versen ikisini gole çevirebilecek bir oyuncudan bahsediyoruz. Talisca özel bir oyuncu ve özel muameleyi hak ediyor. Quaresmayı hiç tutmadığım halde aynı şeyleri onun içinde söylerim. bu güne kadar quaresma neden savunmaya gelmiyor diye tek bir eleştirimi bulamazsın. her zaman söylediğim oyuncu asli işini doğru yapsın yeter.

Necmi bey,siz gercekten taliscanin  bu sekilde mac kazandirdiginimi dusunuyorsunuz?
veya qu 7 nin  demekkki siz skor ve vitrindeki oynayan futbolculari izliyorsunuz

gokhan gonulun  yaptigi mucadelenin 10 da 1 ni bile yapmayan  ama cok basarili sayilan q7 ama cok yasi ilerlemis gokhan gonul su an ki tabelaci guruhun gordukleri  biz hucum oynuyormusuz oylemi  yahu her mac nerdeyse 5 kisiyle defanstayiz  atiba orta alan adami degil adeta

5 ci defans adami degilmiydi bu sene bizim takim defans yapan takimlara zorlaniyor degilmi?

sizce bunun sebebi nedir

ben yazayim biz topuyla tufegiyle hucum eden takim degiliz hatta bunu bilen bir takim bile degiliz

gelelim taliscaya kiralik olan bu oyuncu o begenmediginiz celimsiz gucsuz dediginiz oguzhandan bile gucsuz  tek artisi serbest vurus ve sut

baska ? ama skor uretiyor o begenmediginiz orta saha o presi yapmasinda atsin talisca o golleride gorelim buyrun halep ordaysa  istanbul burada

soyle bir taktik olamaz olamaz ama 1 yildir bunu oynamaya calisiyoruz  ceza alanina direk oynuyamiyoruz neden?
ileri uc oyuncularimiz surekli agizlarinin ortasina pas bekliyorlar
ortada top cevir  sonra at ku 7 ye kendini yeter derecede tatmin  etmisse 1 veya 2 olumlu hareketle  maci bitir yendin yendin yoksa  disleri gicirdatmaya devam

yukarida surekli takim oyunundan bahsettim ama siz yine bildiginiz yoldan yurumussunuz

bu sekilde asla olmaz olsaydi olurduk degilmi?
sezon biter sampiyonluk gider agizlarda hep sunlar mirildanir q7 ne cakmisti bea  ama talisca sut atio abii kimse necipten konusmaz oysa bu cocuk her gorev verildiginde sahanin her yerinde hep ayni mucadele ile formasini terletti  bu takimi bi zamanlarin demiroren takimina benzetiyorum  o zamanlarda fernandes simao bu ku 7 ve birde almeida diye biz kazma vardi bunlar her mac  kendilerini tatmin eder

seyircide vay anasini ne oyuncuymus bunlar der gezerdi bide baktikki takim sampiyon olamamis  kulup iflasta

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Necmi bey,siz gercekten taliscanin  bu sekilde mac kazandirdiginimi dusunuyorsunuz?
veya qu 7 nin  demekkki siz skor ve vitrindeki oynayan futbolculari izliyorsunuz

gokhan gonulun  yaptigi mucadelenin 10 da 1 ni bile yapmayan  ama cok basarili sayilan q7 ama cok yasi ilerlemis gokhan gonul su an ki tabelaci guruhun gordukleri  biz hucum oynuyormusuz oylemi  yahu her mac nerdeyse 5 kisiyle defanstayiz  atiba orta alan adami degil adeta

5 ci defans adami degilmiydi bu sene bizim takim defans yapan takimlara zorlaniyor degilmi?

sizce bunun sebebi nedir

ben yazayim biz topuyla tufegiyle hucum eden takim degiliz hatta bunu bilen bir takim bile degiliz

gelelim taliscaya kiralik olan bu oyuncu o begenmediginiz celimsiz gucsuz dediginiz oguzhandan bile gucsuz  tek artisi serbest vurus ve sut

baska ? ama skor uretiyor o begenmediginiz orta saha o presi yapmasinda atsin talisca o golleride gorelim buyrun halep ordaysa  istanbul burada

soyle bir taktik olamaz olamaz ama 1 yildir bunu oynamaya calisiyoruz  ceza alanina direk oynuyamiyoruz neden?
ileri uc oyuncularimiz surekli agizlarinin ortasina pas bekliyorlar
ortada top cevir  sonra at ku 7 ye kendini yeter derecede tatmin  etmisse 1 veya 2 olumlu hareketle  maci bitir yendin yendin yoksa  disleri gicirdatmaya devam

yukarida surekli takim oyunundan bahsettim ama siz yine bildiginiz yoldan yurumussunuz

bu sekilde asla olmaz olsaydi olurduk degilmi?
sezon biter sampiyonluk gider agizlarda hep sunlar mirildanir q7 ne cakmisti bea  ama talisca sut atio abii kimse necipten konusmaz oysa bu cocuk her gorev verildiginde sahanin her yerinde hep ayni mucadele ile formasini terletti  bu takimi bi zamanlarin demiroren takimina benzetiyorum  o zamanlarda fernandes simao bu ku 7 ve birde almeida diye biz kazma vardi bunlar her mac  kendilerini tatmin eder

seyircide vay anasini ne oyuncuymus bunlar der gezerdi bide baktikki takim sampiyon olamamis  kulup iflasta
talisca seneye olmayacak büyük ihtimalle. degerini o zaman anlarız..

iyi bir 10 numara gelirse iş başka tabi.

Çevrimdışı kyiv

isim yazma.

Benim Fransadan santraforları dün havada sen mi kaptın? Yazdım 1 dakika geçmeden gitmişler... :olmaz

Öyle yada böyle santrafor Fransadan gelecek. İngiltereden gelirse o da kabulümüzdür. Yeter ki zenci olsun.  :bandit:

Etiketler: