Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153867 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

abi vizyon reyisin arkası iyi işliyordu kendisi de söyledi bunu zaten.

Şimdi ki takımda olsa o kadar gol atamazdı ha yine negredo dan fazla atardı orası kesin.

Quaresma'nın ortalarına kafa vurmak için içeri girerdi.

Adamın tek hedefi gol atmaktı kafasında sadece kale vardı pas 2.ci plandaydı.

Bi forvetin kafası böyle olmalı.

son hafta 2 gol attı açın izleyin sttutgartın son hafta maçını 2. golü yarı sahadan fırlıyor top sürüyor defansı ekarte ediyor basıyor çalımı çekiyor vuruyor  şiir gibi, ben pozisyonu izlerken negredonun geseye atamadığı gol gözümün önünde getirerekten izledim başladım bildiğim tüm özlü sözleri sıralamaya negredonun yerinde gomez olsa bu orta sahaya rağmen 20 gol atardı 18i kesin bulurdu o da şampiyonluğa yeterdi zaten. misal ilk devre kayseri maçında ozzinin topu dışarı vurduğu boş kale top varya hah işte orda topla buluşan gomez olacaktı topu içeri yuvarlayacaktı. ulann ozzi o golü atsan şimdi başka şeyler konuşuyorduk  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı murat

üçü de eksik büyük dereceli eksik hemde öle minör falan değil majör düzeyde eksik

herifin eksik olmadığı tek nokta futbol bilgisi, oyun görüşü ve kalitesi ama diğer doneler bitik olunca kalite yetmiyor.
Hızın eksik olur ama kendine güvenin olur vurursun olur olmaz ama denersin.negredo biraz korkak diyebiliriz.bence en büyük eksiği bu.bu eksiğinide mücadele ederek pas dağıtarak gizlemeye çalışıyor.iyi niyetli ama asıl işine odaklansa biraz hani golcü bencil olur moduna girse daha başarılı olurdu.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

abi vizyon reyisin arkası iyi işliyordu kendisi de söyledi bunu zaten.

Şimdi ki takımda olsa o kadar gol atamazdı ha yine negredo dan fazla atardı orası kesin.

Quaresma'nın ortalarına kafa vurmak için içeri girerdi.

Adamın tek hedefi gol atmaktı kafasında sadece kale vardı pas 2.ci plandaydı.

Bi forvetin kafası böyle olmalı.
Şimdi ona bakarsan orası ispanya la liga burası spor toto süper lig   :) Adriano her zaman Adriano dur Burası türkiye adam ispanyadaki gibi kendini tabi kasmaz sonuçta orda daha kaliteli oyuncular var.

Çevrimdışı tangaz

bu denli net santrafor eksikliğine rağmen öyle kılpayı kaçtı ki şampiyonluk sırayla gidersek:

lens ts maçı 2 puan yedi
q7 akhisar penaltı kaçtı 2 puan yedi
ozzi kayseri maçı 2 puan yedi

şu 3 maçta kaçan 6 puan olsa negredoya rağmen ligi 77 puanla şampiyon kapatacaktık
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

Şimdi ona bakarsan orası ispanya la liga burası spor toto süper lig   :) Adriano her zaman Adriano dur Burası türkiye adam ispanyadaki gibi kendini tabi kasmaz sonuçta orda daha kaliteli oyuncular var.

yanlış alıntı yapmışsın da yinede cevap vereyim. :)

İstese de dribling atamıyor 1 tane atıyor 2.cisinde bacağı çekiyor.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

bu denli net santrafor eksikliğine rağmen öyle kılpayı kaçtı ki şampiyonluk sırayla gidersek:

lens ts maçı 2 puan yedi

şu 3 maçta kaçan 6 puan olsa negredoya rağmen ligi 77 puanla şampiyon kapatacaktık
Yapılan puan kayıplarında çok iyi biyere değinmişsiniz Lens ts maçında o golü atsa zaten biz liderdik 2 hafta sonra Takımımızı Mavi deniz üstünde Vapurla karşılıyorduk.

lens ts maçı 2 puan yedi

malasef o ilk yarıda ki puan kayıpları bitirdi bizi.

yoksa 2.ci yarı gayet iyi puan topladık şu 2 maçıda kazanırsak geçen sene ilk yarı daki 41 puana ulaştık sayılır.

Çevrimdışı murat

lens ts maçı 2 puan yedi

Tek eksik golcüde değildi.negredo bu ona uygun bir ortasahamızda olmadı.gerçi düşününce negredoya göre bir ortasaha ve kanat nasıl olmalı onuda çözemedim.2 sene önceki takımada koysan olmaz hatta benim seyrettiğim hiçbir beşiktaş takımına uymuyor negredo.ohen veya stavrum yerine belki.

Çevrimdışı tangaz

Tek eksik golcüde değildi.negredo bu ona uygun bir ortasahamızda olmadı.gerçi düşününce negredoya göre bir ortasaha ve kanat nasıl olmalı onuda çözemedim.2 sene önceki takımada koysan olmaz hatta benim seyrettiğim hiçbir beşiktaş takımına uymuyor negredo.ohen veya stavrum yerine belki.

negredoya göre bir orta saha yada kanat yok unut onu :D

ohen ağırdı ama çerçeveyi gördü mü çerçeveyi düşünüyordu şutu da zımba gibiydi maaşıda negredonun 5de biri falandı maaş bazlı bakarsan negredo kadar kötüsünü görmedim

negredo yerine nartallo olsa bakın nartallo diyorum şampiyonduk 

Çevrimdışı Erdem Ayaz

yanlış alıntı yapmışsın da yinede cevap vereyim. :)

İstese de dribling atamıyor 1 tane atıyor 2.cisinde bacağı çekiyor.
Atsın atmasın Adriano Daima Adriano dur onu anlatmaya çalışıyorum ben
Beşiktaş'ta Yaş kriterinin etkisinde kalacak en son oyuncudur adriano
yaşı 32 diye performansı eskisi gibi değil mantalitesi de yanlış bi bakış açısı bana göre
Dikkat ettiyseniz devamlı gülen pozitif bi adam  sempatizimini sahaya da yansıtan bir oyuncu
moralini asla bozmuyor pes etmiyor Gerek ruhen gerek bedenen hiçbir şekilde performansı nı minimize etmesini gerektirecek bi komplikasyon söz konusu olmadı.
2-3 sene daha oynar rahat.

Çevrimdışı Onur Küçük

Adama santrafor diyoruz da adamın daha mevkisi nedir net belli değil. Yardımcı santrafor demesin kimse. Mevkisi bilinmeyen adamı hangi takıma koyup nerede oynatacağız, nereden bilebiliriz? 4.35 milyon avro maaş verdiğimiz adam hakkında bunları düşünüyoruz bir de.

Çevrimdışı tangaz

o değilde burda bi üye vardı atıldı bisiklet kaskı mı ne vardı kafasında profil fotosunda ben eski santraforun sayısız gol attım negredo tam bizim forvet falan diyordu  :D

Şenol hoca ile devam ediceksek ki öyle gözüküyor.

Gelecek sene kupada olmucaz.Ben UEFA Avrupa liginden de elenip tek hedef bırakma düşüncesindeyim.

Rakipler 3 kulvar ve FFP ile boğuşurken.

Şenol hoca ayrıca çok rotasyonlu oyuncuları idare edemiyor kadroyu gelecek sene tek kulvar diye kurmak lazım az ama öz yapmak lazım.

FFP'nin bizim açımızdan bitmesi de iyi oldu.

24 kişilik kadro ideal ;

3 KALECİ
-------------------------

1 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ BEK
1 yabancı
1 yerli

2 SOL BEK
1 yabancı
1 yerli

4 STOPER
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

4 ÖN LİBERO
--------------------------
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 SOL KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 ON NUMARA
1 yabancı
1 yerli

3 SANTRAFOR
2 yabancı
1 yerli

12 yabancı + 9 yerli + 3 alt yapı

o değilde burda bi üye vardı atıldı bisiklet kaskı mı ne vardı kafasında profil fotosunda ben eski santraforun sayısız gol attım negredo tam bizim forvet falan diyordu  :D

@Necmi abi yol verdi galiba ona :)

Çevrimdışı Onur Küçük

Bence halen diyordur  :D

Çevrimdışı tangaz

bu denli maaş varken uefadan gelecek 15-20 milyon yuroyu elimizin tersiyle itmek olmaz. hele bir durum netleşsin kadro belli olsun gelenler gidenler falan ondan sonra yeni sezonun lig+uefa öncelik değerlendirmesini yaparız.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gelecek sene kupada olmucaz.Ben UEFA Avrupa liginden de elenip tek hedef bırakma düşüncesindeyim.

Şenol hoca ayrıca çok rotasyonlu oyuncuları idare edemiyor kadroyu gelecek sene tek kulvar diye kurmak lazım az ama öz yapmak lazım.

24 kişilik kadro ideal ;

3 KALECİ

1 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ BEK
1 yabancı
1 yerli

2 SOL BEK
1 yabancı
1 yerli

4 STOPER
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

4 ÖN LİBERO
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 SOL KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 ON NUMARA
1 yabancı
1 yerli

3 SANTRAFOR
2 yabancı
1 yerli

Her halukarda sağ bek şart yaş ortalaması 25-26 kafi dir.

Çevrimiçi Necmi

Golü o atmasa başkası illaki atacaktı bu taraftar la berabere kalma veya puan kaybetme ihtimalin zaten sıfır.
2 maç üst üste kırmızı kart gören ilk oyuncu olarak ta tarihe.geçecek mücadelesi azmi isteği ve kararlılığına kimse bişey demiyor ama bir hareket yaparken o işin sonuçlarını da hesap ediceksin ligin bitimine kalmış 2 hafta son 2 maçın Beşiktaş açısından nekadar önemli olduğunu bildiğin halde bu hareketi yapıp kırmızı görüyorsan sana beşiktaş ta seneye yer yok kardeşim
gs maçının cezasını kupa da çekti 1 olur tamam ama üst üste 2 kırmızı bi rahat dur be kardeşim
Tosic Saatli bomba sahada
Stoperdir illa ki penaltı yapacak ama üst üste 2 kez kırmızı görmek de bi acayiplik tir kimse kusura bakmasın.
üst üste iki kırmızıda görürsün görmemek için kendini sakınsa
görürdük iki sarı iki gol girişimini engelledi. sahanın her yerinde tek başına
savaştı. iyi bak taliscanın serbest vuruşunda dönen topa vuranda oç
en iyi oynadığı maçlardan birinden sonra bile bu şekilde konuşmak
ayıp gerçekten iki savunmacımızdan iki gol gelmiş nasılsa biri atardı
değilmi bak bakalım pozisyona girmişmi o birileride atacak taraftarın önündemi
milleti gaza vermeyin dün takımla ilgilenen bir taraftar yoktu taraftarında
takıma hiç bir desteği olmadı.

Çevrimdışı murat

24 kişilik kadro ideal ;

3 KALECİ

1 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ BEK
1 yabancı
1 yerli

2 SOL BEK
1 yabancı
1 yerli

4 STOPER
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

4 ÖN LİBERO
2 yabancı
1 yerli
1 alt yapı

2 SAĞ KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 SOL KANAT
1 yabancı
1 yerli

2 ON NUMARA
1 yabancı
1 yerli

3 SANTRAFOR
2 yabancı
1 yerli

Gülhan santrafor 3 yabancı olacak mecbur yerli santraformu var? Birde 10 numaradan vazgeçmeliyiz.6 numarada gereksiz bize 3 tane 8 numara lazım..ama elimizdeki gibi olanlardan değil gol atan savunma yapan ikisi bir arada.hiç sevmediğim şey şu 6 ve 10 numaralar.tabi hakkını verenlere lafım yok.

Çevrimiçi Samet Demir

11 yerli + 12 yabancı mis gibi
7 kaliteli -  4 genç potansiyel ( yabancı )

4 kaliteli - 4 rotasyon - 3 alt yapı ( yerli )

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Şu transferler yapıldığında bu sene açık ara şampiyon oluruz dedim

Özellikle Lens ten çok büyük beklentiler içindeydim onun imza törenini bile ağzım kulaklarımda izlemiştim ama hakikaten Ayıptır bu kadar hayal kırıklığı olacağını asla düşünemezdim

Lens beşiktaş a ilk geldiğinde Advocat Lens için beşiktaş a isteyerek gitmedi felan demişti hatırlarsanız.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş formasıyla bu sezon Süper Lig'de en fazla gol atan futbolcular:

Anderson Talisca: 13
Ryan Babel: 12
Cenk Tosun: 8
Alvaro Negredo: 7
Dusko Tosic: 5

Sadece talisca, babel beklenen düzeyde

Tosic için maç. 4 gol derdim.

Takımın geri kalanı bu sene sınıfta kaldı maalesef...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene Dünya kupası olacağı için, gelecek ve gidecek transferler ister istemez gecikecek.

Bu süreci taraftarın ve yönetimin elimizdeki oyuncuları degersizleştirmeden geçmesi çok önemli. Avrupa ligi veya şampiyonlar ligi ön elemelerinde elimizdeki oyuncuları kullanmak zorundayız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gülhan santrafor 3 yabancı olacak mecbur yerli santraformu var? Birde 10 numaradan vazgeçmeliyiz.6 numarada gereksiz bize 3 tane 8 numara lazım..ama elimizdeki gibi olanlardan değil gol atan savunma yapan ikisi bir arada.hiç sevmediğim şey şu 6 ve 10 numaralar.tabi hakkını verenlere lafım yok.

hocanın sistemi 4-2-3-1 abi yoksa benimde canıma minnet :D

Yerli olarak ligimizde bir tane var isim yazamıyoruz şimdi :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 07.05.2018 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir

Etiketler: