Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126384 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı src35

ben anlamadım. gol yedigimizde oyunculardan cok taraftar oyundan düştü. çok net

Çevrimdışı Tolga

Tolga ile Cenk'in benim açımdan hiçbir farkı yoktur ikisi de vasat kaleciler.

Fakat Tolga'ya kızmamın asıl sebebi her golden sonra Rüştü gibi sakatlanma numarası yapması.

İyice kızmaya başladım bu duruma.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ya Bence iyi oldu... Haftasonunki maç daha önemli... Zaten Çeyrek Finale çıksak bile bizi tokatlıcaktı biri... Fenerbahçe maçı önemli lig önemli... Umarım ligde iyi olur
Takımın morali çöktü bence. Hele bi pozisyon varki adam koşuyo gidiyo bizim olcay adama tekme attıda denk gelmedi. Sonra da aldı zaten kırmızıyı..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:14:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Artık taraftar çok doldu elle tutulur başarı istiyor. Birde denizi geçip böyle nehirde boğulunca herkes çıldırdı.

Doğrudur haklısın ama o işler öyle yürümüyor işte.

10 yıl çok kötü geçti diye her şey hemen iyi gitmiyor herkesin kendine gelmesi lazım.

Sonra Dortmund olalım. O takım 6 yıl süründü bu seviyeye gelene kadar yuhalanmadı.

İnsaf diyorum herkesin şapkasını önüne koysun.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Bu maçı verenler:
1-Tolga
2-Tarafar
3-Hakem
Tolga'nın yediği golde adam gol vuruşunu yapana kadar Tolga'yı aradım ama utanmasa kale cizgisinde karşılayacaktı adamı allahtan altıpasa kadar çıkmış. Böyle bişe yok bütün gazı bütün takımı bitirdi.
Tamam bu taraftarın böyle hatalarla büyük maçları belki de şampiyonlukları kaptırmanın travması var da maçın bitmesine yarım saat varken bir golle uzatmalara bırakacakken takımı itememek olmaz böyle. Maç sonunda sevinmek için sevmedik diye bağırmakla olmuyor o işler.
Hakem de maçın başında faul+kırmızı kartı, maç 1-0'ken de Izquerdo'yu oyundan atmadı. 65.000 taraftar var ev sahibiyiz adamlara bi sarı çıkarmamak için uğraştı da uğraştı.

Çevrimdışı ebabil

Böyle gol yiyen takımın çeyrek finalde işi olmaz
Maç 1 1 ken bile sanki herşey bitmiş gibi koptuk
Biliç tolgayi oynatarak hem onun bjk kariyerini hem de avrupa maceramizi bitirdi
Pektemek bu takımın forvetiyse necip stoperiyse başımıza ne gelse müstehak
Ve belki deli diyeceksiniz ama almeida denen avareli bile bu demba ba ya tercih ederim

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:16:09
  • Beşiktaş / Bodrum
Degil, Allah Allah...Futbol yoksunu bir takim, bizim takimin fiziksel gucu yetmedi baska birsey degil. Su macta bile Tolga bu kadar basit bir hata yapmasa cok rahat kopartirdik bu maci.. Adamlar bildigimiz Basaksehir'in Belcika subesini acmislar olan bu.

Kesinlikle katılmıyorum. Biz çok yanılmışız. Adamların çok iyi futbolcuları var.

Rafaelov süper ortasaha oyuncusu. Forvetleri o boya rağmen mükemmel oynuyor.

Kanatları çok yetenekli. Bekleri uzun atletik. Çok dengeli ve iyi bir takım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Avanti

Degil, Allah Allah...Futbol yoksunu bir takim, bizim takimin fiziksel gucu yetmedi baska birsey degil. Su macta bile Tolga bu kadar basit bir hata yapmasa cok rahat kopartirdik bu maci.. Adamlar bildigimiz Basaksehir'in Belcika subesini acmislar olan bu.

Adamların ayak hakimiyeti bizim takımdan iyi.Forvet desen bizim forvetlerden daha etkili.Bizim takımda Gökhan dışında elle tutulur oyuncu yok.Sezon sonu Ba'yı satıp yeni stad gelirlerini üzerine koyarak bu takıma 6-7 takviye yapmak gerekiyor.Öncelik tabiki kaleci olmalı.

Çevrimdışı Tolga

Sıradan bir takıma elenmedik fakat yine de bu turu geçebilirdik.

Biz kendimize fazla güvenmişiz ve kendimizi çok büyük görmüşüz.

Adamlarda hakederek turladılar bu kadar basit.

Çevrimdışı f_madida

Tolga ile Cenk'in benim açımdan hiçbir farkı yoktur ikisi de vasat kaleciler.

Fakat Tolga'ya kızmamın asıl sebebi her golden sonra Rüştü gibi sakatlanma numarası yapması.

İyice kızmaya başladım bu duruma.
Ayni ayarda kaleciler de iste biri en azindan genc, degaj atabiliyor, cikiyor topu aliyor oyunun icinde kaliyor oteki hep mac disi islerde on planda..Takima nutuk cekme, sakatlanma hareketleri, defansa firca vs... Cenk en azindan topunu oynuyor, hata yapti mi da kabul ediyor, bence Cenk cok daha faydali..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Sarp

İyi güzel hoş diyorsunuz da. Takımın morali alt üst oldu. Suratlar beş karış. Cenk topu gökhan'a vermemeye imtina etti uzun süre. Gökhan arkadaşlarına top göstermedi ve çok bencil oynadı (benim fikrim). Bence bu anlamlı gecede çok gereksiz negatif yüklendik. Senin uzatmaya götürme şansın var kaleci ıslıklı yorsun olmaz.

Çevrimdışı baro19

Demba Ba kaç haftadır hacıyatmaz gibi hiçbir şey yapamıyor...

Çevrimdışı Barış Hoca

Ne Brugge'ü küçümsemenin ne de Liverpool'u büyütmenin anlamı vardı. Bu iki düşünce yaktı bizi. İsimler değil, top oynayan alıyor maçı
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı Yusuf

Gerçekten çok ilginç yapımız var.

Ya kaybettik, kötü oynadık ve kaybettik bitti işte. Ama sezon bitmedi.

Hemen kafa koparmalar başladı yine. Ya arkadaşlar ne oluyor? Ne bu?

Takıma kızıyor herkes çok kırılgan diye önce herkes kendine baksın bu kadar kolay yakılmaz gemiler.

Ben de mesela kaybettik bitti olabilir demek istiyorum ama takımın ruhsuz oyunu beni düşündüren. Tolga çıkıp o topu almış olsa şu an tamamen farklı şeyler konuşuyor olacaktık ama yine de oyun anlamında değişen bir şey olmayacaktı. Takım 4-4-2 sistemine alışmamışken Brugge maçına bu sistemle çıkmak gerçekten çok saçma bir karardı, adamlar dar alandan çok iyi top çıkarabiliyorlardı ve orta sahayı gerçekten çok hızlı geçtiler. Maç 1-0 olduğu anda Atiba hazır değilse koy Necip'i öne al Ersan'ı stopere geri çekil kontra kovala. Normalde olsa geri çekiliyor diye kızarız  ama bu maçta  topu önde tutamayacağımız belli çünkü kondisyonumuz yok. Eskiden dakika 85'de depar atan Gökhan Töre 60'da tükenir hale geldi. Biliç de artık hatasını anlasın ve kondisyon antrenörünü Hırvatlardan seçeceğine Scott Piri tarzı işinin uzmanı isimleri getirsin şuraya.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

yabanci sınırı kalkmisken, gelecek sezon takimi töre haric komple yabancilarla kuralim, ilk basta kaleci.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Deniz

Bu maçı verenler:
1-Tolga
2-Tarafar
3-Hakem

1.tolga
2.bilic
3.taraftar
yapalım biz onu.
Tolgayla ilgili yazmıyorum gerek bile görmüyorum.Bilice gelince o kadar taktik hatası yaptı ki hangi birini yazsam aklım şaştı.Taraftara gelince golden sonraki suspus kendini şaşırmış hali bir güzel takıma yansıdı.Taraftar şoku bir türlü üstünden atamadı.Sonuçta tur gitti.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

yabanci sınırı kalkmisken, gelecek sezon takimi töre haric komple yabancilarla kuralim, ilk basta kaleci.
Hangi bütçeyle yapacaksın ki bunu seneye en fazla 3-4 transfer olur başkada birşey beklemeyelim.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sesi içine kaçan taraftarın enerjisi ayaklara vurmuş galiba.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Demba Ba kaç haftadır hacıyatmaz gibi hiçbir şey yapamıyor...
Erciyes maçında takımın en iyilerindendi
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

bizim için bu sezon biter hayırlı olsun umutlu olmak istiyorum ama şu ıslıklama olayı falan takımın tamamiyle dengesini bozdu.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:19:38
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rasim

1.tolga
2.bilic
3.taraftar
yapalım biz onu.
Tolgayla ilgili yazmıyorum gerek bile görmüyorum.Bilice gelince o kadar taktik hatası yaptı ki hangi birini yazsam aklım şaştı.Taraftara gelince golden sonraki suspus kendini şaşırmış hali bir güzel takıma yansıdı.Taraftar şoku bir türlü üstünden atamadı.Sonuçta tur gitti.

1.Pektemek
2.Tolga
3.Bilic
Beşiktaş!

Çevrimdışı Deniz

Ağlayıp kafamızı duvarlara vurmaya gerek yok.Turu hep birlikte altın tepside armağan ettik.Artık elimizde tek lig kaldı.Bunun da gitmemesi için herşeyi yapmalıyız.

Çevrimdışı nannan

Kesinlikle katılmıyorum. Biz çok yanılmışız. Adamların çok iyi futbolcuları var.

Rafaelov süper ortasaha oyuncusu. Forvetleri o boya rağmen mükemmel oynuyor.

Kanatları çok yetenekli. Bekleri uzun atletik. Çok dengeli ve iyi bir takım.
iki maçta da forvetlerinin hava topu yeteneğinden başka hiçbir yeteneklerini görmedik. Hele bugün maçın skoru ne olursa olsun beş para etmeyen bi top oynadılar. ileri vur tutarsan git kaleye. Onu bile kullanamadılar. kendi kendimize gol yedik. O hakemin de allah belasını versin biri maçın başında biri de 1-0'ken iki tane kırmızı kartı vermedi.