Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126052 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Sarp

Ya takım ekonomik oynamadı. Töre hiç oynamadı. Saçma sapan yordular kendilerini.
Demba ba geri gelip top aldı arkadaş. Ne olur bu bir taktik olsun... ben anlamıyor olayım

Çevrimdışı Serkan P.

Neyse ugurlu kaleye geciyoruz moraller bozulmasin. Olimpiyatta goll.. :D

Çevrimdışı Deniz

Mustafa pektemek yerine cenk olsaydi cok farkli olurfu ilk devre
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 22:57:25
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Oturmuş savunmaları var.

Bekleri sıfıra indirip sıfırdan yaya doğru yerden kesmek lazım ama bekleri hiç sokmuyoruz oyuna.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi blackeagle35

Adamlar orta sahada iyi yerleşiyor,iyi basıyorlar..Bizim orada pas opsiyonu yaratmamız zor bu sistem ve kadroyla..Bekler bindiremiyor,bindirse de top gelmiyor..Etkili olduğumuz pozisyonlar hep Tolgay'ın top kapıp hızlı çıktığı anlar..Topu hiç iyi yayamıyoruz..Ayrıca çift forvet oynarken genelde ters ayaklı kanat çok kullanılmaz hiç sıfıra inemiyoruz bu yüzden..Savunma dengesini bozamıyoruz..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada bişi sorcam.
Koskoca 70.000 taraftar gol atılmasınımı bekliyo tezahürat yapmak için?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

4-4-2 de zaten kanatlar ve göbekten bindirecek tek adama bakarsın ama Pektemek çok kötü.

Ne bir şey yapıyor ne Ba'ya alan açıyor.
Erciyes maçı öncesi çift forvet oynarsak daha az pozisyon buluruz diye düşünüyordum sebebi de Pektemek'in rakip savunma arasında fazlalık yaratıp Ba'nın hareket alanını da daraltacağını düşünmemdi ama tam tersi oldu Ba'nın rahat hareket etmesini sağladı.

Fakat bu maç Erciyes maçı gibi gitmiyor Pektemek rakip kaledeki kalabalığın arasında sıkıştı kaldı ve Ba'nın da rahat hareket etmesine engel olmaya başladı.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Sarp

Mustafa pektemek yerine cenk olsaydi cok farkli olurfu ilk devre
Mustafa ile olacak işmi kardeşim zaten. Mustafa iyi niyetli adam ama bu maçın adamı değil. Umarım Bilic bir 20 dk. daha katlanmaz bu tabloya.
Elden kaçırıyoruz şansı

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada bişi sorcam.
Koskoca 70.000 taraftar gol atılmasınımı bekliyo tezahürat yapmak için?
adamlar top rakipteyken ıslıklıyor bizdeyken izliyorlar tam burada çoğunluğun istediği taraftar profili bu :D

Çevrimdışı Deniz

Adamlara top oynatmadik ama ona ragmen bizim bireysel hatalarimizla tehlikeli pozisyonu onlar buldu.biz de ataklarimizi olgunlastiramadik.ikinci yarida daha iyi oynamaliyiz,ataklari olgunlastirmaliyiz
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:01:14
  • Beşiktaş / Bodrum
Erciyes maçı öncesi çift forvet oynarsak daha az pozisyon buluruz diye düşünüyordum sebebi de Pektemek'in rakip savunma arasında fazlalık yaratıp Ba'nın hareket alanını da daraltacağını düşünmemdi ama tam tersi oldu Ba'nın rahat hareket etmesini sağladı.

Fakat bu maç Erciyes maçı gibi gitmiyor Pektemek rakip kaledeki kalabalığın arasında sıkıştı kaldı ve Ba'nın da rahat hareket etmesine engel olmaya başladı.

Aynen öyle.

Bence Atiba girmeli ama büyük ihtimal Pektemek Oğuzhan değişikliği olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:01:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Ya benim içim tuhaf bir rahat yine biz bunlar eleyeceğiz nedense hiç şüphem yok hala.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sarp

Adamlara top oynatmadik ama ona ragmen bizim bireysel hatalarimizla tehlikeli pozisyonu onlar buldu.biz de ataklarimizi olgunlastiramadik.ikinci yarida daha iyi oynamaliyiz,ataklari olgunlastirmaliyiz
Bir tane atsak bu kıl oyunlarını bozarız. Şu adi kalecinin çaldığı 5 dk. için ağlamasını istiyorum :akuma:

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Sarp

Aynen öyle.

Bence Atiba girmeli ama büyük ihtimal Pektemek Oğuzhan değişikliği olacak.

Allah'ım ne olur oğuzhan olmasın. Bizim çocuk çok nazenin bu defans bloku kesme şeker gibi eritir bizim oğlanı.

Çevrimdışı Orhan_

Veli ve Olcay bariz şekilde takım kalitesini düşürüyor. Ayrıca gol yeme ihtimalimiz de oldukça yüksek. Takım defansı yine Allah'a emanet.

Çevrimdışı Deniz

Bir tane atsak bu kıl oyunlarını bozarız. Şu adi kalecinin çaldığı 5 dk. için ağlamasını istiyorum :akuma:
İnsallah atacaz bir tane acacaz kiliti

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2015, 23:03:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Metin tekin bise yok dedi Ba pozisyonuna hayret bise

Valla nedense bana da öyle geldi ama tekrar izlemek lazım
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ya benim içim tuhaf bir rahat yine biz bunlar eleyeceğiz nedense hiç şüphem yok hala.
Tura ben de hala inanıyorum öne geçeceğimizi de düşünüyorum yeter ki gol yemeyelim.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

adamlar top rakipteyken ıslıklıyor bizdeyken izliyorlar tam burada çoğunluğun istediği taraftar profili bu :D
Aga ıslık tamamda, top bizdeyken hipnoz oluyolar sanki :D Maçtan önce harcadılar enerjileri bide o kadar içersen daha fazla coşman lazım :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Valla nedense bana da öyle geldi ama tekrar izlemek lazım
Bence net kirmizi kart adam once Bayi biciyor topa bile dogru duzgun dokunamiyor

Çevrimiçi Samet Ç

Aga ıslık tamamda, top bizdeyken hipnoz oluyolar sanki :D Maçtan önce harcadılar enerjileri bide o kadar içersen daha fazla coşman lazım :D
eski taraftar kalmadı maalesef

Çevrimdışı Sarp

Herkes stres yüklü kardeşim gör bak bir tane gol atılsın ortalık titreyecek gürültüden  :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli