Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5511118 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı aoguzd

yanlış hatırlamıyorsam deplasman tribünü numaralı ve yeni açığın birleştiği köşede üst kattaydı. deplasman tribünündekiler için ne gibi tedbirler alınacak alt kata yabancı madde atmalarını engelleyecek bi barikat olacak mı?

Çevrimdışı Ferhat Türk

Gereksiz siyasi mesajlar yerine biz de bıraktığı izleri yazsak daha iyi olur bence.
77 yıldır bir yanımız eksik..
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı VOLKİ3358

Günaydın Atatürk'ün gençleri, Kartal yürekli insanlar

Bıraktığın değerler bir bir kaybolurken,
Türk varlığına emanet ettiğin her şeye hıyanet edilmekteyken,
Bizi 77 sene önce uyardığın dahili ve harici bedbahlar ülkeyi esir almışken,
Bilirim rahat uyuyamazsın Atam

Ama sen düşmanı İzmirden denize dökmüşsen,
Ülken için gece gündüz düşünmüşsen,
Hayatta en hakiki müşrit ilimdir demişsen,
Sen rahat uyu hıyarlık bizde ATAM...
:ok:
Kartal Ege ERBUDAK

Çevrimdışı Kartal1903

merak etme devlet o hesabı yapacak nasıl tokide ülkerde herkes koltuklarında oturuyor bizdede oturacak
yoksa kombinenin iptal edilme riskide var. sözleşmede yerinde oturacağın garantisini veriyorsun. Bunu kontrol eden
devlet kulübünde elinde bir şey yok. şu an için katı kuralları kullanmıyorlar ama bunu millet protestoyu bıraksın gelsin
diye yumuşak yüzünü gösteriyorlar ama emin ol stadlar dolmaya başlayınca o kurallar çok katı şekilde uygulanacak.

o kurallar hıcbır zamn işlemeyecek abi
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı tunceryawuz

Simdiden Heyecnlandım ve hey gidi günler dedim. Daha dün gibi kar yağmış zeminde kamyonlarla moloz atılışı,kapalının sıra sıra yıkılışı,yeni açığın çatısının indirilişi. Gerçekten zaman çok çabuk geçiyor. ve şükür ki Beşiktaşım'ın en önemli gelişmesine canlı şahitlik ettim. Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar,günaydın :)

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı attila_metu

merak etme devlet o hesabı yapacak nasıl tokide ülkerde herkes koltuklarında oturuyor bizdede oturacak
yoksa kombinenin iptal edilme riskide var. sözleşmede yerinde oturacağın garantisini veriyorsun. Bunu kontrol eden
devlet kulübünde elinde bir şey yok. şu an için katı kuralları kullanmıyorlar ama bunu millet protestoyu bıraksın gelsin
diye yumuşak yüzünü gösteriyorlar ama emin ol stadlar dolmaya başlayınca o kurallar çok katı şekilde uygulanacak.

Toki'ye de ülker'e de gittim, kimse kendi yerinde oturmuyor.
Tabi gittiğim tribünler vip tribünleri değildi.

Çevrimdışı cursedofdragon

Büyük ATATÜRK! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.

Çevrimdışı Ozan E.

Numaralinin gobeginden kombine alsaniz baska birinin oturmasina izin verir misiniz?

Çevrimiçi Necmi

zaten şimdi bu yönde bir baskı yapmıyorlar dertleri passo kart satmak nizamı sağlamak değil
ama stadları doldurdukları gün oturur tekrar konuşuruz bunları

Çevrimdışı insolente_jk

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Ümraniye enfes gözüküyor  :)

[ Son Düzenleme: 10 Kasım 2015, 09:53:34 insolente_jk ]
Bjk Genel Kurul Üyesi - Since 2005

Çevrimdışı Ensar

Bayram mesajları için olduğu gibi bugüne özel bir sayfa olursa ve mesajlar oraya taşınırsa güzel olur
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

Bayram mesajları için olduğu gibi bugüne özel bir sayfa olursa ve mesajlar oraya taşınırsa güzel olur
gerek yok kardeşim Atatürkün bu sayfada yeri olur her zaman.

Çevrimdışı attila_metu

kamera yüz tanıma sistemi geliyor. şu an tüm süperlig stadlarında var zaten birde kombinelerde fiyat farkları var.
artık kimse yerini kolay kolay vermez mesela kapalı göbek kombinelerin çıktığı anda satıldı kenarlarda kombine fiyatları düşük adam
kenardan alıp gelip senin yerine otursa oturturmusun herkes özene bözene yer seçiyor ben kombinemi satışa çıktıktan sonra 15 dakika içinde aldım
şimdi yerime kimseyi oturturmuyum gerçi bizim orda kimse araya giremez ama bu sebeple çok kavga çıkar ve çok kişi tc ile men edilir
başkasının yerine oturacağım diye bir daha stada giremez zaten bunu yapacak olanlar biletlilerdir. çünkü biletli yerler genelde kıyıda köşede kaldı
kulüp artık göz yummaz kombine sahibini korur. zaten takım biraz iyi gitsin bütün koltuklar kombineye gider. Herkesin kombinesini yenileme önceliği olduğu içinde
dışarda kalan bir daha uzun süre stada veda eder. vodafone arenada çok şey değişecek hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

Passolig projesini daha önce çalıştığım bir firma yapıyordu. Görüntü işleme işini becerememişlerdi.
Passolig projesi ortaya çıktığında kişiye özel ceza verilecek dendi ama siyasiler bu işleri james bond filmlerinden takip ettikleri için  (bkz. B.Y. bulut teknolojisi tanımı) evdeki hesap çarşıya uymadı. Cezalar sadece kimlik no üzerinden verilebildi. Yani küfürü kimin ettiğini tespit edemedikleri için toplu olarak o tribüne giriş yapmış kişilerin kimlik nosunu engellediler.

Bahsettiğin şekilde yüz tanımanın kısa süre içerisinde gerçekleşebileceğini şahsen düşünmüyorum. O nedenle aynı blok içerisinde herkesin karışık oturacağından adım gibi eminim. En azından kapalı ve kale arkaları için.

Çevrimdışı Ensar

Benim gibi çalışırken iş güç arasinda stadla ilgili gelişme var mi diye bakan kişiler vardır eminim , konu dışı mesajlar arasına bilgi var mi diye aramak zor oluyor , hem özel bir sayfası olursa daha anlamlı olur abi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kemal

En Büyük Beşiktaşlı Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, saygı ve rahmetle anıyor - özlüyorum.

Çevrimdışı attila_metu

Numaralinin gobeginden kombine alsaniz baska birinin oturmasina izin verir misiniz?

Ülkerdeki tribün numaralı üst kattı. Toki kale arkası.
Özel trübünler hariç (vip, 1903 vs) karışık oturulacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı enemy1903

Çevrimdışı warofpoet

Saygı ve özlemle M.K Atatürk  .... Herkese günaydın arkadaşlar. Yeni stadımızda da en büyük Beşiktaşlı Atatürk resmini görmeyi hasretle bekleyenlerdenim... O günler yakın...
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı Deadam

Kurucu Liderimiz, Önderimiz Komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK'ümüzü Rahmetle sevgiyle anıyoruz.

Mekanı cennet olsun.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı ers_an

"Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir." Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk. Saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı eşbaşkan

Selam arkadaşlar,

Ben de uzun süredir forumu takip ediyorum. Bugün boğaz tarafından çatının ilk kısmını görünce forumda paylaşmak için üye oldum.
Çatı yükseldikçe yeni fotolar eklerim.

Ayrıca Atamızı özlem ve saygıyla anıyorum.

Çevrimdışı VOLKİ3358

Kartal Ege ERBUDAK

Çevrimdışı Ceeyyhun

Beşiktaş gibi; unutturulmaya çalışıldıkça daha çok ihtiyaç duyulan,
Beşiktaş gibi; ilk olan,
Beşiktaş gibi; Lider olan,
Beşiktaş gibi; Gurur duyulan,
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, özlem ve gururla anıyor, ilke ve devrimlerinin sonsuza kadar takipçisi olmaktan sonsuz mutluluk yaşıyorum.

Onurumuzla, gururumuzla, Şerefimiz ve Hakkımızla hep var olmak için…
SON BARİKATIN ADIDIR BEŞİKTAŞ !

Çevrimdışı kArtAlyAn

Bir ölüm ancak bu kadar ölümsüz olabilirdi. saygı, minnet ve özlemle an(r)ıyoruz.
Öylesine Değil, Ölesiye..