Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500219 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

ysariusta

• Ziyaretçi

Simdi stad kullanimi sozlesmesi 2033 e kadar mi? Opsiyon bizde mi surekli. Bukadar para harcadiktan sonra 17 yil sonra elimizden gidebilme ihtimali yoktur heralde. Oyle dusunmek istiyorum en azindan.
1998'de rahmetli Seba 49 yıllığına yeniden kiraladı. En az 2047 ye kadar bizde yani.

Hizmete açıldıktan sonra kiralama süresi 50 yıl daha uzatılacak. Ayrıca mülkiyetini almak için başvurulacağını söyledi Başkan ama ben o konuda umutlu değilim.

Çevrimdışı Başkan

Çevrimdışı Başkan

boyuna hakkımda konuşuyorsunuz dayanamadım
çatı ve sizler için gece gündüz calışmaca :D

Çevrimdışı Başkan

son kez tarih veriyorum.ikinci yarı kesin :money:

Çevrimdışı Efe

başkan çatıyı cumartesi yerine asıyoruz takıma stoper al şampiyon olalım  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Başkan

başkan çatıyı cumartesi yerine asıyoruz takıma stoper al şampiyon olalım  :icool:
Pique???

Çevrimdışı bjkfatih63

Sol bek

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı Başkan

veya Davıd Luiz? :bandit:

Çevrimdışı Tolga

Abi seni görünce aklıma @Sinan Engin nickli üye geldi :D
[ Son Düzenleme: 09 Kasım 2015, 22:42:08 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı AmaralGürses

Haftaya netleşir  :yerlerde:

Bu arada az önce aldım kombinemi kapalı üstten yahu ne güzelmiş özlemişim gurbet ellerde Beşiktaş'ımı ve Beşiktaş forumu muhabbetini !

(Kombine alacak arkadaşlara bir de tavsiye; sadece merdiven kenarları ve arkalar kalmış durumda elinizi çabuk tutun, ben sondan 3.sıradan alabildim)

Çevrimdışı iyimserure

Haftaya netleşir  :yerlerde:

Bu arada az önce aldım kombinemi kapalı üstten yahu ne güzelmiş özlemişim gurbet ellerde Beşiktaş'ımı ve Beşiktaş forumu muhabbetini !

(Kombine alacak arkadaşlara bir de tavsiye; sadece merdiven kenarları ve arkalar kalmış durumda elinizi çabuk tutun, ben sondan 3.sıradan alabildim)
ben aynı blok içerisinde kimsenin kendi yerine oturacağına inanmıyorum açıkcası, o yüzden üzülme :)

Çevrimdışı AmaralGürses

ben aynı blok içerisinde kimsenin kendi yerine oturacağına inanmıyorum açıkcası, o yüzden üzülme :)

İnşallah dediğin gibi rahat bir ortam olur, stad teknolojisi çok üst düzey gerçi görüşün problem olacağını çok fazla sanmıyorum benim asıl isteğim kapalı üstün İnönü kapalı üstü gibi olması. O şekilde bir atmosferi olursa zaten doğal olarak kimse koltuk no hesabı yapmayacaktır.  :)

Hala şu stadla ilgili en merak ettiğim konu kapalı üstün atmosfer ve profilinin nasıl olacağı...  :alala:

Çevrimiçi Necmi

İnşallah dediğin gibi rahat bir ortam olur, stad teknolojisi çok üst düzey gerçi görüşün problem olacağını çok fazla sanmıyorum benim asıl isteğim kapalı üstün İnönü kapalı üstü gibi olması. O şekilde bir atmosferi olursa zaten doğal olarak kimse koltuk no hesabı yapmayacaktır.  :)

Hala şu stadla ilgili en merak ettiğim konu kapalı üstün atmosfer ve profilinin nasıl olacağı...  :alala:
merak etme devlet o hesabı yapacak nasıl tokide ülkerde herkes koltuklarında oturuyor bizdede oturacak
yoksa kombinenin iptal edilme riskide var. sözleşmede yerinde oturacağın garantisini veriyorsun. Bunu kontrol eden
devlet kulübünde elinde bir şey yok. şu an için katı kuralları kullanmıyorlar ama bunu millet protestoyu bıraksın gelsin
diye yumuşak yüzünü gösteriyorlar ama emin ol stadlar dolmaya başlayınca o kurallar çok katı şekilde uygulanacak.

Çevrimdışı AmaralGürses

merak etme devlet o hesabı yapacak nasıl tokide ülkerde herkes koltuklarında oturuyor bizdede oturacak
yoksa kombinenin iptal edilme riskide var. sözleşmede yerinde oturacağın garantisini veriyorsun. Bunu kontrol eden
devlet kulübünde elinde bir şey yok. şu an için katı kuralları kullanmıyorlar ama bunu millet protestoyu bıraksın gelsin
diye yumuşak yüzünü gösteriyorlar ama emin ol stadlar dolmaya başlayınca o kurallar çok katı şekilde uygulanacak.

Peki passolig kartında kombinenin yeri de yazacak mı? Benim gördüğüm örneklerde yazmıyor eğer yanlış görmediysem, daha yeni bilgi sahibi oldum gerçi bu meseleler konusunda eksik biliyor olabilirim.
Yani birisi hop birader burası benim yere dese neyle kanıtlayacak veya devlet / kulüp nasıl kontrol edecek? Kameralardan yüz taraması mı yapacak? Bir de benim bildiğim gs de ua nın olduğu kale arkalarında kimse kendi yerine oturmuyor fener okul açıkta da öyle olabilir hatta.

Çevrimiçi Necmi

Peki passolig kartında kombinenin yeri de yazacak mı? Benim gördüğüm örneklerde yazmıyor eğer yanlış görmediysem, daha yeni bilgi sahibi oldum gerçi bu meseleler konusunda eksik biliyor olabilirim.
Yani birisi hop birader burası benim yere dese neyle kanıtlayacak veya devlet / kulüp nasıl kontrol edecek? Kameralardan yüz taraması mı yapacak? Bir de benim bildiğim gs de ua nın olduğu kale arkalarında kimse kendi yerine oturmuyor fener okul açıkta da öyle olabilir hatta.
kamera yüz tanıma sistemi geliyor. şu an tüm süperlig stadlarında var zaten birde kombinelerde fiyat farkları var.
artık kimse yerini kolay kolay vermez mesela kapalı göbek kombinelerin çıktığı anda satıldı kenarlarda kombine fiyatları düşük adam
kenardan alıp gelip senin yerine otursa oturturmusun herkes özene bözene yer seçiyor ben kombinemi satışa çıktıktan sonra 15 dakika içinde aldım
şimdi yerime kimseyi oturturmuyum gerçi bizim orda kimse araya giremez ama bu sebeple çok kavga çıkar ve çok kişi tc ile men edilir
başkasının yerine oturacağım diye bir daha stada giremez zaten bunu yapacak olanlar biletlilerdir. çünkü biletli yerler genelde kıyıda köşede kaldı
kulüp artık göz yummaz kombine sahibini korur. zaten takım biraz iyi gitsin bütün koltuklar kombineye gider. Herkesin kombinesini yenileme önceliği olduğu içinde
dışarda kalan bir daha uzun süre stada veda eder. vodafone arenada çok şey değişecek hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

Çevrimdışı Ferhat Türk

Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı fore_kazık

kamera yüz tanıma sistemi geliyor. şu an tüm süperlig stadlarında var zaten birde kombinelerde fiyat farkları var.
artık kimse yerini kolay kolay vermez mesela kapalı göbek kombinelerin çıktığı anda satıldı kenarlarda kombine fiyatları düşük adam
kenardan alıp gelip senin yerine otursa oturturmusun herkes özene bözene yer seçiyor ben kombinemi satışa çıktıktan sonra 15 dakika içinde aldım
şimdi yerime kimseyi oturturmuyum gerçi bizim orda kimse araya giremez ama bu sebeple çok kavga çıkar ve çok kişi tc ile men edilir
başkasının yerine oturacağım diye bir daha stada giremez zaten bunu yapacak olanlar biletlilerdir. çünkü biletli yerler genelde kıyıda köşede kaldı
kulüp artık göz yummaz kombine sahibini korur. zaten takım biraz iyi gitsin bütün koltuklar kombineye gider. Herkesin kombinesini yenileme önceliği olduğu içinde
dışarda kalan bir daha uzun süre stada veda eder. vodafone arenada çok şey değişecek hiç bir şey eskisi gibi olmayacak
İnşallah dediğin gibi olur abi. Bu konuda çok fazla tereddütüm var. İnşallah kapalı eski kapalı olmaz ve kapalı ve numaralı tribünde ağırlıklı olarak oturup ailesi ile maç izleyen seyirci profili olur. Başkasının koltuğunda oturmak isteyenlerde sadece yeni açık tarafında takılır. Bu güzel stadda eski çirkin manzaraları görmemek dileğiyle...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdinç

Çevrimdışı Fatih

Bazi statlarda numarali tribun haric hic kimse yerinde oturmuyor @Necmi abi. O sistemin Turkiye'ye gelmesi daha cok uzun surer.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı selçukaras

bende aynı sen gibi çıkınca bir kaç saat içinde aldım abi. bekledim seçtim. üst kat en ön koltuktan aldım.
sırf rahatça maç izlemek için. şimdi gelip kimse yerimi alamaz. dediğin gibi kurallar da sertleşecek.
zaten başkanın istediği bu yönde bence söylemlerinden alıyorum. kontrol yeni statta daha kolay olacak.
zaten Bjk fb maçında bile bildiğim kadarıyla 54 kişi statlardan men edildi. millet kendini toplayacak artık.
ve artık küfürden ceza alıp stadımızın kapanmasını da istemiyorum.

Çevrimdışı ilhan

Günaydın arkadaşlar.

Yattığın Yer Cennet Mekan Olsun Ulu Önder Atatürk

Çevrimdışı Ozan E.

Kombineler agirlikli olarak nereden satildi bilgisi olan var mi? Ve 20 bin kombineyi bulabildik mi?

Çevrimdışı kaanzor

Günaydın Atatürk'ün gençleri, Kartal yürekli insanlar

Bıraktığın değerler bir bir kaybolurken,
Türk varlığına emanet ettiğin her şeye hıyanet edilmekteyken,
Bizi 77 sene önce uyardığın dahili ve harici bedbahlar ülkeyi esir almışken,
Bilirim rahat uyuyamazsın Atam

Ama sen düşmanı İzmirden denize dökmüşsen,
Ülken için gece gündüz düşünmüşsen,
Hayatta en hakiki müşrit ilimdir demişsen,
Sen rahat uyu hıyarlık bizde ATAM...

"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı ilhan

Günaydın Atatürk'ün gençleri, Kartal yürekli insanlar

Bıraktığın değerler bir bir kaybolurken,
Türk varlığına emanet ettiğin her şeye hıyanet edilmekteyken,
Bizi 77 sene önce uyardığın dahili ve harici bedbahlar ülkeyi esir almışken,
Bilirim rahat uyuyamazsın Atam

Ama sen düşmanı İzmirden denize dökmüşsen,
Ülken için gece gündüz düşünmüşsen,
Hayatta en hakiki müşrit ilimdir demişsen,
Sen rahat uyu hıyarlık bizde ATAM...
:super: :super: :super: :super: