Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş 3-3 Benfica Tarih : 23.11.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Arena Hakem :Damir Skomina (Slovenya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 108426 defa] Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı Berat

Kadroda takima liderlik edecek isim daha cikmadi. Derbilerde de cok zorlanacagimizi dusunuyorum.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Kalyoncu

Tribünden 2-3 tane adam alsan sahaya koysan bunlardan daha iyi oynar.
Çok boş konuşuyosun çok. Yokmu herhangi bir admin bu adama haddini bildirecek her maç günü gelip felaket saçıyor.

Çevrimdışı tangaz

o değilde bu garip senaryolar niye hep bize denk geliyor neyi yanlış yapıyoruz

yanıt çok kolay kievi yeneceksin evinde. rakip napoli de olsa evinde öne geçtiğin maçta 2dk sonra gol yemeyeceksin...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağatay

Topu rakibe verip bekliyoruz
Napoli macindan bir farki yok aslinda
Sadece o macta fabri ve şans ile puan almistik.
Bu mac sans olmayinca olmuyormus demekki
Soylenecek bir sey yok fazla
Basaksehir macini dusunmek lazim
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı AigleBordeaux

Balon bugun patladi ama takim gostermisti onceki maclarda boyle olacagini . Basak ve Fb maclarini kazanamaz bu takim sahada bir lider yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Savaş

Biraz da biz yere basamadık. Kabul edelim. Takım da motive olmamış görünüyor fakat yapacak birşey yok.

Böyle mağlubiyetler yeri geldiğinde iyidir. Takıma da taraftara da tokat olur, kendine getirir.

Gömmeyin takımı. 15 maçtır mağlubiyet almayan takım var karşınızda, elbet bir yerde olacaktı, oldu işte. Bu takım bu sene şampiyon da olacak, gruptan çıkamazsa da uefa'da da yürüyecek.

Arenada ilk yarı sonunda alkışladılar takımı, gömmeyin, siz de alkışlayın!

Çevrimdışı MANSIZ

uefa ligi bu kadar sakat verdiğimiz bir sezonda hiç akıl karı değil ligi zora sokamayız bu sene de şampiyon olup akıllı nokta transferlerle avrupa da devamlılık sağlayabiliriz 14-15 sezonu bilic ve liverpool yüzünden gitti 1 sene daha fazla cl yapsaydık bile şu an çok daha farklı olurduk ayrıca galip gelmediğin maçlarda uefa grup için söylüyorum zarar yazıyor ekonomik olarak yarı final veya final yapmak lazım ki değsin.

Geçen senede herkes akıllı nokta transferler diyordu. Bu sezonu gördükten sonra yönetimin akıllı transfer yapabileceğine inanan var mı. Transferler ancak lig seviyesinde oldur.

Hala Sosa ve Gomez adını sayıklayanlar var. Yok onlar olsaydı bu sene gruptan cıkardık. Yahu biz geçen sene UEFA grubunda yendiğimiz tek takım Skenderbeu oldu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çok boş konuşuyosun çok. Yokmu herhangi bir admin bu adama haddini bildirecek her maç günü gelip felaket saçıyor.

Sorma birader ya. Sanırsın felaket tellalı. Cok pis renkli kokusu alıyorum hemde coook

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Caner sakatlanmasaydı o ismin caner olacıgından emindim çünkü hırslı ve agresif bir oyuncu
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Atiba çıkıp inler girmeli.

Beck çıkıp Kerim girmeli.

Fabri

Gökhan   Marcelo   Tosic   Adriano 

Oğuzhan    İnler

Quaresma        Tolgay      Kerim

Abuobakar

bu şekilde olmalı benim halen umudum var en azından beraberlik için.

Çevrimdışı raichu

başakşehire odaklanıp unutuyoruz bu geceyi artık

Çevrimdışı Çağatay

Sorma birader ya. Sanırsın felaket tellalı. Cok pis renkli kokusu alıyorum hemde coook

Trole bulasmayin fazla konussun konussun sonra gider

Çevrimiçi MUSTAFA_

Topu rakibe verip bekliyoruz
Napoli macindan bir farki yok aslinda
Sadece o macta fabri ve şans ile puan almistik.
Bu mac sans olmayinca olmuyormus demekki
Soylenecek bir sey yok fazla
Basaksehir macini dusunmek lazim
Tek korkum bu maçın ligi etkilemesi. İnşallah öyle bir hataya düşmeyiz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Hep söyledim. Bu maçta hedef beraberliği koruyup galibiyet için fırsat kullanmaliydi. Ama Hoca zaten basın toplantısında da söyledi tek hedef galibiyet parolasıyla çıktık. Bu parolayla çıkmaya karar verdiğimiz gün kaybettik biz. Napoliyi yrnebiliriz, Benfica ile deplasmanda berabere kalabiliriz ama arkadaşlar bu bir final maçı ve karşıdaki takım Benfica. Bunu kavrayamadik. Çok havaya girdik.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cisse557

Napoli'yi yenip Benfica'dan 3 gol yemek. Futbol cidden sanıldığı kadar basit falan değil.

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı kyiv

Üzüntüm şu sahada güçlü hiçbir takımı yenemedik...

Hiç kimseyi suçlamamak lazım. Sadece sahamızda 3 gol yemek kötü oldu. Daha dirençli olmamız gerekirdi. Kolay teslim olduk. Seneye şampiyonlar liginde daha kaliteli daha iyi isimlerle olmamız lazım.Aboubakardan çok daha iyi bir santrafor ve Atibadan daha iyi bir ön libero şart. Atibayı suçlamıyorum o da insan o da yaşlanıyor ve kötü oynayabilir.İyi bir Atibadan daha kalitelisini bulmalıyız.

Hepimize geçmiş olsun. Artık Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarına bakmalıyız. Dinamo Kiev maçı da formaliteye dönüştü, kısa günün karı diyelim kendimizi avutalım.

Çevrimdışı Culpable

takim kotu oynayinca elestiren insana  hemen renkli damgasi  vuruluyor ne guzel ..

bu oynadiklari futbol ile fb nefes aldirmaz bunlara  bu macin tekrarini kadikoyde izleriz
bu kadronun bu futbol ile sampiyon olabilecegini dusunen varsa   hayalden oteye gitmez

hayal ile yasayan da simit ile olur

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tribundeki kardeslere helal olsun bu arada bu kadar hizli pes eden takimi yine yalniz birakmadilar

Çevrimiçi Umutcan Kaya

aslında bu macta olcayı kullanabilirdi bilmiyorum uefa kadrosunda varmı ama olcaya her ne kadar gecen maclarda kanser etsede bu ve derbi maclar onun macları
küçük maçlarda olcayı yedek tutucaksın
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Çağatay

Tek korkum bu maçın ligi etkilemesi. İnşallah öyle bir hataya düşmeyiz...

Lig basliginda da yazmistim
Bu macin skoru basaksehiri etkileyebilir diye
Lakin boyle olabilecegi aklimin ucundan gecmezdi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sakin ol konuşur konuşur gider...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fener ve Basak maclarinda boyle oynarsak en iyi bir puan cikaririz

Çevrimdışı raichu

işin özeti şu
hepimizin bildiği defolarımız burada ortaya çıktı
dikkatli olmazsak ligi bile etkileyebilir
çabuk toparlanabiliriz taraftar da hiç küsmedi şuanda staddakilere helal olsun

Etiketler: