2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş
2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Skor : Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 19.08.2018 Saat : 19:15 Stadyum : Kazım Karabekir stadyumu Hakem : (H) Ümit ÖZTÜRK (Y) Ali Saygın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28540 defa] 2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Başkan Mikanos'dan döndü mü beyler?
İnşallah I- Pad kırmaz bu sefer

Çevrimiçi underworld

Hoca bu kafayla devam edecekse maç sonu istifasını verip gitsin.
Yönetimin gereği de kongrede halledilir.

Çevrimdışı mrred

Kesinlikle. Değişiklik hem geç hem yanlış geldi
Değişiklikten sonra da pozisyon vermeye devam ettik. Takım organizasyonu bozuk. Ya karşı tarafta bildiğin düz topçular var adamlar bizden daha isabetli pas yapıyor inanılcak gibi değil. Maç bu skorla bitsin üzülmem. Hocadan ümidim hiç kalmadı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Başkan Mikanos'dan döndü mü beyler?
İnşallah I- Pad kırmaz bu sefer
Öyle deme 7/24 çalışıyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Bu takımın her önde basan takıma karşı rezil durumlara düşmesi sıkmadı mı artık?
Bunun çözümünü 1.5 yıldır bulamıyoruz. Başakşehir bizi 3 senedir hep aynı şekilde yeniyor. Şimdi anadolu takımları da aynını yapmaya başladılar...
The great gig in the sky

Çevrimdışı Fatih_

Ağlama duvarına dönmüş burası.
Hadi ayaklanın alıcaz bu maçı.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hoca bu kafayla devam edecekse maç sonu istifasını verip gitsin.
Yönetimin gereği de kongrede halledilir.

Kongrede komisyoncu düzenlemesini yapcaklar bişey beklemeyin ordan.

Hoca bence de gitsin kendini kurtarsın o da bu düzen içinde ne yapacağını şaşırıyo çünkü.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Oyun ile ilgili de zaten takım kaleye güvenmiyor medel girmiş stoperlerin arasına necip ortada sıçan oynuyor ozi çıkana kadar ilk 15 dk negredonun kıçında gezindi son 15 dk da stoperlerin arasında ileri kız gibi vurup atak yedirtti. Hocaya kızabiliriz ama Atiba yı niye hazırlamadın diye mal bu çünkü... Takım şuan kale boş 5-1-3 oynuyor q7 de çizgide kayıp boş say... Rakip yeni çıkmış lige büyük takım sanıp bizi bilenmişler ikinci yarı onlarda bırakır saldırmayı otobüs çekerler nasılsa bunlar gol atamaz diye işte o arada da 10 numara ve golcü eksikliğini çatır çatır hissedeceğiz...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tolga1903

Değişiklikten sonra da pozisyon vermeye devam ettik. Takım organizasyonu bozuk. Ya karşı tarafta bildiğin düz topçular var adamlar bizden daha isabetli pas yapıyor inanılcak gibi değil. Maç bu skorla bitsin üzülmem. Hocadan ümidim hiç kalmadı.

Çünkü saçma sapan değişiklik yaptı. Babelden forvet arkası pozisyonunda kaç kez ne verimi aldı da deniyor anlamıyorum. Quaresma saatte 6km hızıyla olmuyor artık bir de alıp deplasman maçına koyuyor geçen hafta ne güzel lens gökhan kanadından rakibi yıkmışsın quaresma nerden çıktı?

Çevrimdışı mrred

İkinci yarı topu uzun vurucaz. Dönen 2. topları toplamaya çalışcaz . Büyük takımın planı böyle olmamalı ama önemli olan 3 puan umarım kazanırız...
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Çünkü saçma sapan değişiklik yaptı. Babelden forvet arkası pozisyonunda kaç kez ne verimi aldı da deniyor anlamıyorum. Quaresma saatte 6km hızıyla olmuyor artık bir de alıp deplasman maçına koyuyor geçen hafta ne güzel lens gökhan kanadından rakibi yıkmışsın quaresma nerden çıktı?
Sözün bittiği yer. Hoca da çok hatalı yönetim de çok hatalı. Umarım düzelir...
The great gig in the sky

Çevrimdışı balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi Savaş

Anlamıyorum abi.

Yani 10 numaran yoksa 442 oynarsın Larin Negredo atarsın ortaya, Caner'i de yapıştırırsın kanata kes ortayı vur. Yani Ozi olmuyor işte 10 numara 4 senedir olmadı olmayacak! Daha ne olması gerekiyor bunun görülmesi için. sonra 33. dakka adamı oyundan alıyorsun ya yeter yeter! kafayı yicem ya!

Abi yoksa zorlama ya. Zor-la-ma! Çıldırıcam ya! Başlıcam 4231 sistemine valla kafayı yicem ya.

Çevrimiçi sEuL

Hoca ile oyuncular arasinda bir sorun mu var acaba. Oynadigimiz takimlar Lask ve Erzurum- ama rakipler Madrid Barcelona gibi!
Oyunculardaki isteksizlik tavan yapmis durumda.
Bunun sistemle falan alakali oldugunu dusunmuyorum. 

Çevrimdışı EagleForce

Baskan kendine maas baglasa da son 10 gun transfer icin mesai yapsa bari.

Çevrimdışı balkan-kartal

Anlamıyorum abi.

Yani 10 numaran yoksa 442 oynarsın Larin Negredo atarsın ortaya, Caner'i de yapıştırırsın kanata kes ortayı vur. Yani Ozi olmuyor işte 10 numara 4 senedir olmadı olmayacak! Daha ne olması gerekiyor bunun görülmesi için. sonra 33. dakka adamı oyundan alıyorsun ya yeter yeter! kafayı yicem ya!

Abi yoksa zorlama ya. Zor-la-ma! Çıldırıcam ya! Başlıcam 4231 sistemine valla kafayı yicem ya.
hoca 10 numara istediginden boyle yapiyor

Çevrimdışı Orhan_

Bunun çözümünü 1.5 yıldır bulamıyoruz. Başakşehir bizi 3 senedir hep aynı şekilde yeniyor. Şimdi anadolu takımları da aynını yapmaya başladılar...

1.5 sene mi? Bence çok çok daha uzun bir süredir bu problem var. Oyuncu özellikleri çözdü problemleri, Aboubakar gibi. Şimdi oyuncularda çözemiyor. Ama bu problem Şenol Güneş döneminde hep mevcuttu.

Çevrimiçi sEuL

Unutmadan, Tosic'i biz daha cok arariz.

Çevrimdışı Liquidator

Şimdi bakıyorumda, Negredonun suçu ne? adama top gelmiyor. Çıkar negredoyu koy gomisi, abuşu yine aynı şey olur. Pas bağlantısı yok. çok kopuk oynuyor takım

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı balkan-kartal

1.5 sene mi? Bence çok çok daha uzun bir süredir bu problem var. Oyuncu özellikleri çözdü problemleri, Aboubakar gibi. Şimdi oyuncularda çözemiyor. Ama bu problem Şenol Güneş döneminde hep mevcuttu.
senol gunesten once de vardi

Çevrimdışı kyiv

Bu maç 90 dakika değil 90 bin dakika oynansa gol filan atamayız. Kimin ne oynadığı belli değil takım olarak oynamıyoruz. Pozisyon yaratılamıyor. Zaten deplasmanda Quaresma oynuyorsa 10 kişisin kafadan 1-0 yenik başlıyorsun. Olacak iş değil bir insan nasıl bu kadar kayırılır anlayamıyorum. Biri bana anlatsın quaresma hangi deplasmanı ile rakibi zorlamış? Ne ortası orta ne şutu şut.
Yazık 1. lig takımına yenilgiyi daha ilk yarıdan garantiledik.İnsan biraz utanır sözleşmelerde herkes profesyonel iş oyuna gelince herkes amatör.

Onu bunu bilmem sorumlu Fikret Orman! Bu takım yetersiz dedik basbas bağırdık. Millet şampiyon kadrosuna takviye yaptı biz 4. kadroyu daha da güçsüzleştirdik. Bu sene de şampiyonluk haram. Herşey ortada 3 maçtır en az 45er dakikaları kötü değil çpk kötü oynuyoruz. Biri bunun hesabını versin.

Ulan Erzurumspor nedir ya?Bunları yenemeyeceksin deplasmanda kimi yenecen?

Çevrimdışı Orhan_

senol gunesten once de vardi

Kesinlikle. Ben hocanın dönemi için konuşuyorum.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

İkinci yarı tahmin ettiğim gibi başladı hatta şimdiden 2 pozisyona girdik ama tahmin ettiğim gibi  1 babel 1 de negredo kaçırdı... GOLCü olsa şua rezil ilk yarıdan sonra 49 dk da 2-1 önde olacaktık işte golcü olup olmaması arasındaki fark bu ilerleyen haftalarda rakiplerde böyle maçlar oynayacak hangi takımın golcüsü sağlamsa bu girdiklerini atarsa o şampiyon olacak...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tolga1903

Top bizim stoperlerin ayağındayken orta saha oyuncularımız deli dana gibi öne doğru koşuyor ya rakip erzurumspor biraz pas yapın top çevirin bu kadar mı zor?

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Şimdi bakıyorumda, Negredonun suçu ne? adama top gelmiyor. Çıkar negredoyu koy gomisi, abuşu yine aynı şey olur. Pas bağlantısı yok. çok kopuk oynuyor takım

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

O da hreketli degil. Babel'le forvette baslamamiz lazim diye yazdik dun.

Etiketler: