2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 189 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481296 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Maddeyi goster madem cok net
Kendin yaziyorsun kafandan madde
Sonra madde var madde var

Gosterin su maddeyi de ogrenelim, element uyduruyorsunuz.
Muhasebe olarak mi bakiyor uefa buna yoksa girdi cikti olarak mi bakiyor, negredonun bonservisini ne yazacaksin odedigin 250bin yuroyu mu yoksa taahhut ettigin 2.5 myon yuroyu mu?
Bir suru nuans var siz karsina koyacaksin falan o noktaya getiriyorsunuz.

Yarin baskan cikip mitrovic transferinden 10 myon tl kar ettik derse siz alkiarsiniz, ben de madem 10 milyontl kar ettim onun gelir vergisini odeyecek misin diye soravam, yok yok oyle kar degil aslinda zarar var ama kur farki amortisman vs.
Al sana madde:

4 sene önce imzaladığımız sözleşmenin maddelerini okumamışsın, benim yazdıklarımı okumanı beklemem hata zaten.

Şirketimiz, bu anlaşma süresince, UEFA A Listesine dahil edilebilecek yeni oyuncu transferlerinde belirli bir sınırlandırmayı kabul etmektedir. Bu sınırlama, sezon bazında net transfer gelirlerinin (transfer gelirleri-transfer harcamaları) pozitif olması şartını içermektedir. Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2017/18 sezonunda kaldırılacaktır. Halihazırda UEFA 2014/15 A listesinde yer alan oyuncular ile, sözleşmesi bitmiş ve serbest oyuncular ile imzalanacak sözleşmeler bu sınırlama kapsamında değildir.

Bu mesajı da kopyalayayım, 1 hafta sonra yine başlarsın madde nerede madde diye.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2018, 12:03:21 tuncaboylu ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Onur Küçük

Arkadaşlar forumun gitme durumlarında hemen panik yapmayın teknik bir sıkıntı vardır en kısa sürede çözülür
forumun bir senelik sunucu ücreti yattı. domain ücreti de bir yıllık yeni yatırmışdım.
Forumun işleyişi içinde forum kurulu kuruldu. Artık benlik birşey kalmadı bundan sonra forumla ilgili işleyişlerden
forum kurulu sorumlu.

Bazen teknik aksaklık oluyor bazen saldırıya uğruyor. Mümkün olduğu kadar açık tutmak için çabalıyoruz. Forum kurulu
forumun işleyişiyle ilgili bazı kararlar alıyor bittiğinde sizlerle paylaşır.
:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı tuncaboylu

Yahu simdi Besiktas'in eskiden yasadigi kotu tecrubelerine gonderme yapmadan yazayim bari.  Daha gecen sene ayni bu dusunceyle cikan gs ve fb, vardar ovasi idmanyurdu ve ostersunds gibi takimlara elenip gitmediler mi?

Part-time futbolculardan olusan San Marino'ya tarihindeki ilk puani veren ulke Turkiye ayrica, sorsan dunya sampiyonu oluruz kafasinda herkes.
Bu öyle bir takım değil.

Vardar ile bunların farkı, Fenerbahçe ile Barcelona arasındaki fark kadar.

Çevrimdışı abdusta

https://www.noticiasaominuto.com/desporto/1052038/fenerbahce-esquece-aboubakar-e-vira-se-para-slimani

yukarıdaki Bu haber enteresan 2 saat öncesinin..

Diger Portekiz basınına göre Orman Aboubakarı çok istiyormuş ama Pektemek,Negredo ve Love birinin satılmasının yanında Vidanında satılması gerekiyormuş

Bakalım ne uçuk haberler okuyacagız

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

süreç sona erdiği için biliyoruz, yalnız buna razı olmak iyi bir çözümmüş. tabii aboubakar şampiyonlar ligi'nde oynayamayacağından dolayı teklifi kabul etmeyebilirdi, belki medel transferi de yatardı; fakat bu ikisini alıp aboubakar'ı sadece ligde oynatsak çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.
Olay abu olayi degil. Bu yonetim bu kafayla gidenlerin yerini zor doldurur
Her transfer donemi yaziyom kadroyu koru verimsizleri gonder diye
Verimsiz sayisi artiyor

Negredo lens mitrovic falan bu transfer tutmadi diye de degerlendirelemez. Transfer yaparsin mesela getirirsin benzemayi olmaz o ayri bir konu doku tutmaz. Bu negredo lens falan parayi sokaga atmaktir, tutmayacagi belli risk yok, kesinlik var.

Deli para baglandi diyoruz bunlara
Efenim piyasa bu oluyor.
Senin borcun 2 milyara dayanmis yemisim piyasayi

Abu negredo love cenkin satilmasi. Tartistigimiz olay futbolcuya indirgeniyir, ben yonetimin plansiz programsiz oldugunu soyluyorum. Transferde 100muzerinden 100 zordur ama 4.35 maas verilen adamda hata yapilmaz arkadas. Gecen sene gelenlerden bi medel biraz aklini basina alip oynamaya basladi
Yuzdeye bakariz

Çevrimdışı mylife1903

Al sana madde:

4 sene önce imzaladığımız sözleşmenin maddelerini okumamışsın, benim yazdıklarımı okumanı beklemem hata zaten.

Şirketimiz, bu anlaşma süresince, UEFA A Listesine dahil edilebilecek yeni oyuncu transferlerinde belirli bir sınırlandırmayı kabul etmektedir. Bu sınırlama, sezon bazında net transfer gelirlerinin (transfer gelirleri-transfer harcamaları) pozitif olması şartını içermektedir. Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2017/18 sezonunda kaldırılacaktır. Halihazırda UEFA 2014/15 A listesinde yer alan oyuncular ile, sözleşmesi bitmiş ve serbest oyuncular ile imzalanacak sözleşmeler bu sınırlama kapsamında değildir.

Bu mesajı da kopyalayayım, 1 hafta sonra yine başlarsın madde nerede madde diye.

Sezon bazinda diyor iste

Çevrimdışı Egos

10 milyon verdiğimiz Aboubakar'ı sadece ligde oynatsaydık, bugün bunu yazanlar o gün kulüp binasını basıp başkanı direğe bağlardı.

sen de indirirdin ağabey, yapmadığın iş sanki. şimdi de direk nöbetinde değil misin? mylife ağabeyin genel algı yanlış iddiasına katılıyorum. bu intibayı başkanın ve yönetimin açıklamaları yarattı çoğunlukla. başkan "aboubakar'ı alabiliriz, ama şampiyonlar ligi'nde oynatamayız." deseydi ve kamuoyu buna hazırlansaydı, en azından bayrak direği önündeki nöbeti bayağı kalabalık tutardınız.

muhtemelen niyeti almak değildi. daha önce de bahsedildi bu belki sakatlık sorunundan kaynaklanmıştır; belki de mylife ağabeyin dediği gibi -benim magazinsel olarak nitelendirdiğim, sadece gündem yaratmak için söylediğini düşündüğüm- bedava alırız açıklamaları gerçek düşüncesini yansıtıyordur ve o konuda hata yapmıştır.

neticede başka bir yol mümkündü ve sanki bu yol hiç yokmuş gibi davranıldı; bu strateji başarı olsa göze batmazdı, fakat başarısızlık gelince doğal olarak eleştiri konusuna döndü.

Çevrimdışı Koa_lAA

arkadaş 4 yıldır 1 tane atletik, patlama gücü yüksek, 18-20 yaş aralığında bi forvet veya ofansif adam bulup veremedik şenol güneş e... delireceemm...

Çevrimdışı tuncaboylu

Sezon bazinda diyor iste
UEFA'ya oyuncu listesini sezon sonunda mı veriyorsun?

Çevrimdışı tuncaboylu

sen de indirirdin ağabey, yapmadığın iş sanki. şimdi de direk nöbetinde değil misin? mylife ağabeyin genel algı yanlış iddiasına katılıyorum. bu intibayı başkanın ve yönetimin açıklamaları yarattı çoğunlukla. başkan "aboubakar'ı alabiliriz, ama şampiyonlar ligi'nde oynatamayız." deseydi ve kamuoyu buna hazırlansaydı, en azından bayrak direği önündeki nöbeti bayağı kalabalık tutardınız.

muhtemelen niyeti almak değildi. daha önce de bahsedildi bu belki sakatlık sorunundan kaynaklanmıştır; belki de mylife ağabeyin dediği gibi -benim magazinsel olarak nitelendirdiğim, sadece gündem yaratmak için söylediğini düşündüğüm- bedava alırız açıklamaları gerçek düşüncesini yansıtıyordur ve o konuda hata yapmıştır.

neticede başka bir yol mümkündü ve sanki bu yol hiç yokmuş gibi davranıldı; bu strateji başarı olsa göze batmazdı, fakat başarısızlık gelince doğal olarak eleştiri konusuna döndü.
Burada bir sene boyunca, bu adam Türkiye liginden ziyade CL'ye uygun diye konuşulmadı mı?

CL'de oynatılmayacak Aboubakar'ı ne yapacağız biz?

Çevrimdışı mylife1903

Negrediyu secerek kulubu 3 adim geri goturduler
Hem maddi hem manevi acidan

Bu secimi yapanlarin bir yaptirimi olmasi lazim. Bi biz uzuluyoruz, uyuyamiyoruz baskan tatilde.

Zaten canere quaresmaya millet ceza cakarken fikret orman yattan foro paylasiyordu simdide transfer donemi mikanostan paylasimlar

Arkadasim gez toz gozum yok daha da iyi geziyorum senden allah versin daha cok gez ne bilem guzel kadinlarla tanis gozumuz yok ama paylasim yapacagin yeri ve zamani da bil yani
Camia karismis yattan foto
Baskanin yardakcilari efenim sizi takmiyorum mesaji verdi
Transfer yok hala baskan mikanostan paylasim
Yardakci, mikonastan basladi baskan hoplatmaya

Çevrimdışı Egos

Olay abu olayi degil. Bu yonetim bu kafayla gidenlerin yerini zor doldurur
Her transfer donemi yaziyom kadroyu koru verimsizleri gonder diye
Verimsiz sayisi artiyor

Negredo lens mitrovic falan bu transfer tutmadi diye de degerlendirelemez. Transfer yaparsin mesela getirirsin benzemayi olmaz o ayri bir konu doku tutmaz. Bu negredo lens falan parayi sokaga atmaktir, tutmayacagi belli risk yok, kesinlik var.

Deli para baglandi diyoruz bunlara
Efenim piyasa bu oluyor.
Senin borcun 2 milyara dayanmis yemisim piyasayi

Abu negredo love cenkin satilmasi. Tartistigimiz olay futbolcuya indirgeniyir, ben yonetimin plansiz programsiz oldugunu soyluyorum. Transferde 100muzerinden 100 zordur ama 4.35 maas verilen adamda hata yapilmaz arkadas. Gecen sene gelenlerden bi medel biraz aklini basina alip oynamaya basladi
Yuzdeye bakariz

ben de plansızlık olduğuna katılıyorum, yalnız ffp'nin bu plansızlığın varlığına etkisi de yadsımamak lazım.

benim plansızlık olarak eleştirdiğim şey, kötü bir planın bile olmamasından kaynaklanıyor. fazlasıyla "serbest tarz" faaliyet gösterildi. plan kötü olursa suçu paylaşmak kolaydır, plansızlığın neden olduğu sorun ise herkese mal edilebilir. bazısı negredo der, bazısı negredo'yu getiren yönetim der, bazısı negredo'yu oynatmayan hoca der ve dedi.

yalnız transferin bir sene önceden bitirmeye çalışmak, dünya kupası gibi  bir organizasyon varken sezon evveli halledilebileceğini düşünmek de hayalcilik. aslında bu menajerlere para kaptırmanın en kısa yolu.

Çevrimdışı mylife1903

UEFA'ya oyuncu listesini sezon sonunda mı veriyorsun?

Cevap bu degil
Arti eksi sezon bazinda degerlendiriliyir
Eksiye dusersen ocakta verdigin listeye yazamazsin uefaya 3 sefer liste veriyorsun

Maddeyi getir diyorum
Besiktas bir sezon eksiye dustu diyorum o iletim burda var hwrkesi de bildirdik
Mali yil icinde artiya eksiye bakilir
Ffp var 72 sayfa indir oku

Çevrimdışı mylife1903

Baskan bunu dedi diye sorgulamadan kabul eden gerizekalidir, net soyluyorum
Baskan bunu dedi inandik, yok oyle bir dunya

Baskan bir suru sey soyluyor sonra yapmiyor, negredonun menejerinden kagit mi ne getirecekti, menejer gelip aciklama yapacakti, bu gazetecite dava mi ne acacakti, kulup seffaf olacakti

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şenol Güneş effect abi giden her oyuncuya bir değer kattı hocamızın kıymetini bilelim...

Şenol Güneşin , oyuncularin değerini artırdığı piyasa yaptırdığı su götürmez bir gerçek

Bursadayken de böyleydi , Ts de iken de

Bknz : Babambu - Enes Ünal - Harun - Fernandao vs vs daha çok var , bu böyle uzar gider
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

ben de plansızlık olduğuna katılıyorum, yalnız ffp'nin bu plansızlığın varlığına etkisi de yadsımamak lazım.

benim plansızlık olarak eleştirdiğim şey, kötü bir planın bile olmamasından kaynaklanıyor. fazlasıyla "serbest tarz" faaliyet gösterildi. plan kötü olursa suçu paylaşmak kolaydır, plansızlığın neden olduğu sorun ise herkese mal edilebilir. bazısı negredo der, bazısı negredo'yu getiren yönetim der, bazısı negredo'yu oynatmayan hoca der ve dedi.

yalnız transferin bir sene önceden bitirmeye çalışmak, dünya kupası gibi  bir organizasyon varken sezon evveli halledilebileceğini düşünmek de hayalcilik. aslında bu menajerlere para kaptırmanın en kısa yolu.
Sagbek yok sagbek 1 sene oldu
Dunya kupasi ile ne alakasi var orda gg varken gidip kafu almayacaz
Fransa ikinci ligine baksan 1 sene 5 tane sagbek bulursun hangisini seedeceni sasirirsin

Çevrimdışı Egos

Negrediyu secerek kulubu 3 adim geri goturduler
Hem maddi hem manevi acidan

Bu secimi yapanlarin bir yaptirimi olmasi lazim. Bi biz uzuluyoruz, uyuyamiyoruz baskan tatilde.

Zaten canere quaresmaya millet ceza cakarken fikret orman yattan foro paylasiyordu simdide transfer donemi mikanostan paylasimlar

Arkadasim gez toz gozum yok daha da iyi geziyorum senden allah versin daha cok gez ne bilem guzel kadinlarla tanis gozumuz yok ama paylasim yapacagin yeri ve zamani da bil yani
Camia karismis yattan foto
Baskanin yardakcilari efenim sizi takmiyorum mesaji verdi
Transfer yok hala baskan mikanostan paylasim
Yardakci, mikonastan basladi baskan hoplatmaya

başkanın özel hayatıyla konunun alakası yok ağabey, tatilde olması neyi değiştirir? 24 saat yanındaymış gibi yorum yapmak gereksiz, bir de bu kendi paylaştığı fotoğraflara göre yapılıyor. ne yapsın beşiktaş başkanı, şampiyon olamayınca tatillerini iptal etsin ya da gizlice mi tatile çıksın? kongrede oyunu "şampiyon olamazsak tatile çıkmam" diyen başkana ver istersen. sen de tatildeydin, bak başkanlık gitti, üzüntüye ara mı verdin? hangimiz daha çok kahrolduk yarışına gireceksek tüm sezon tribünlerden "ille hasan" söyleyenler en çok kahrolmuştur, kimse onların kahrını geride bırakamaz.

hataları, onların mevcudiyetiyle alakasız eylemlerle sembolize etmemeli. senin tepkini imaj çalışması eskisi gibi olumlu sonuçlar vermiyor, diye değerlendirebiliriz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Harun tekin ve fabrinin kalite farkı yok. Aynı seviyede kaleciler. Fabri gidip, harun gelecekse sıkıntı yok bana göre. Üstelik yerli.
:o_o: :o_o: :o_o:

Şaka yapıyor olmalisin
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi tolga1903

Sezon bazinda diyor iste

Abi fenerde'de vardı bu muhabbet iyi hatırlıyorum geçen sene yine olmayacak birilerini istiyorlardı daha vardara elenmeden önce işte oyuncu transfer edilecek ancak yazılmayacak avrupa listesine diye konuşuyorlardı tabi daha yolun başında elenince bıraktılar o mevzuyu. Ben abou konusunda katılıyorum başkan 10m euro vermek istemedi belki çok daha ucuza kapatmayı düşündü ama olmadı ha illa alıp da şampiyonlar ligine yazamasaydık çok ağır eleştiriler alırdı yönetim, buna rağmen alınsaydı belki ligde ilk yarıda bu kadar fazla puan kaybetmeyecek ve şampiyon olacaktık kim bilir adam porto'da ilk yarı coşmustu. Ha bir ihtimal daha var abi eğer şampiyonlar ligi oynatamadığımız halde almaya çalışsaydık belki adam gelmek istemeyecekti zaten porto'da gruplarda oynayacaktı.

Çevrimdışı Egos

Sagbek yok sagbek 1 sene oldu
Dunya kupasi ile ne alakasi var orda gg varken gidip kafu almayacaz
Fransa ikinci ligine baksan 1 sene 5 tane sagbek bulursun hangisini seedeceni sasirirsin

sonra iki maçta hata yapar, başkan tatilde olur, menajer transferi olur. hatayı tespit etmek çözüme en sağlam önerini sunmadıkça bir şey ifade etmiyor. fransa ikinci lig futbolcusu getirilse sen bile hanımdan izin alıp bayrak direği nöbetine gelmek zorunda kalırdın ağabey.

:yani yanlış anlaşılmasın izin almak derken: mylife şanına, köroğlu şanına, yiğitlik aşkına!
[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2018, 12:32:34 Egos ]

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı tangaz

ortada ne plan var ne transfer aklı 1 yıldır 1 sağbeki bile bulamayan yönetim kalkıp transferde şöyleyiz böyleyiz demesin.

beck gittiği dakika bir ufak tarama filtrasyon yaparsın menajer programlarından sene sonu sözleşmesi bitecek sağbekler die önüne bin tane adam çıkar. bunu bile yapma sonra bizde transfer bitmez anlaştığımız oyuncular var yazın görürsünüz de. yedik mi? hayıııır....

ffp.nin öcü möcü olmadığını çok rahat bi ertuğrul satışıyla aşıldığını da gördük mü? gördük. eee neyi tartışıyoruz ki? yok bize gelince uefa şöle der yok böle der yok kara liste vbvb. laf çok icraat yok.  ligin başlamasına 20 gün kalmış sağ bek yok stoper yok kaleci yok 10 numara ve santrafor zaten yoktu. hoca kürekle kovalasa yerden göğe kadar haklı. eskiden iyi kötü eleştirirdim hocayı gelinen noktada hoca çıkıp sahanın ortasına şeetse gık çıkarmayacağım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

başkanın özel hayatıyla konunun alakası yok ağabey, tatilde olması neyi değiştirir? 24 saat yanındaymış gibi yorum yapmak gereksiz, bir de bu kendi paylaştığı fotoğraflara göre yapılıyor. ne yapsın beşiktaş başkanı, şampiyon olamayınca tatillerini iptal etsin ya da gizlice mi tatile çıksın? kongrede oyunu "şampiyon olamazsak tatile çıkmam" diyen başkana ver istersen. sen de tatildeydin, bak başkanlık gitti, üzüntüye ara mı verdin? hangimiz daha çok kahrolduk yarışına gireceksek tüm sezon tribünlerden "ille hasan" söyleyenler en çok kahrolmuştur, kimse onların kahrını geride bırakamaz.

hataları, onların mevcudiyetiyle alakasız eylemlerle sembolize etmemeli. senin tepkini imaj çalışması eskisi gibi olumlu sonuçlar vermiyor, diye değerlendirebiliriz.
Cenaze evinde dans etmek gunah degildir ama edilmez yani
Bir basarisizlik varken azicik mutevazi olacaksin
Ayni sampiyon olurken ben ben ben diyen fikret ormanin basarisiz olunca hep biz demeye baslamasi gibi

Çevrimdışı tuncaboylu

Cevap bu degil
Arti eksi sezon bazinda degerlendiriliyir
Eksiye dusersen ocakta verdigin listeye yazamazsin uefaya 3 sefer liste veriyorsun

Maddeyi getir diyorum
Besiktas bir sezon eksiye dustu diyorum o iletim burda var hwrkesi de bildirdik
Mali yil icinde artiya eksiye bakilir
Ffp var 72 sayfa indir oku

Yahu eksiye düşüren oyuncuyu bildiremiyorsun A listesine işte, madde açık. Listr bildirimi sırasında seni eksiye düşüren adamı bildiremiyorsun. Sonra artıya çık, bir dahaki listede bildir.

Hayır maddeyi gösteriyoruz, Ertuğrul'un satışını söylüyoruz, başkanın Beck'i satmasak Medel'i bildirmeyecektik açıklamasını söylüyoruz; hala kendi kendine inat ediyorsun.

Cevap vermek istemeyince de, cevap veremiyorsun oluyor.

Neyse, devam et sen kendi FFP'in yaşamaya ve ona göre senaryo yazmaya.

Etiketler: