Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 142130 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı nannan

İnce ucunda Zenith burgusunda Wolfsburg var  :kop: :kop:

Wolfsburg'la ve Hulk'la da kapanacak hesaplarımız var hatırlatmak isterim. :bandit:
 Ben Dnipro veya Torino isterim ama bu dakikadan sonra kim gelirse gelsin bizden çekinecek orası kesin.

Çevrimdışı ALI RIZA

Umarın yarın İntonfino denen ZAT çıkmaz ekrana  :evillol: Dudek te çıkmasın  :kop: :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Metin Albayrak: "Size bişey söylimmi? Yarın ki Cenevre'ye gidecek uçak biletini bile biz almıştık."  :claps:
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2015, 02:23:27 Yutek71 ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:20:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Umarın yarın İntonfino denen ZAT çıkmaz ekrana  :evillol: Dudek te çıkmasın  :kop: :kop:

Kim gelse veriyor elimize topları :D

Başkasına çekerken toplar daha bir küçülüyor sanki bize bildiğin neyse :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:21:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Beşiktaş bu sezon 4 kez İngiliz takımlarını İstanbul'da konuk etti. Arsenal, Tottenham, Chelsea (özel maç) ve Liverpool, Siyah-Beyazlılar'ı yenmek bir yana, tek bir gol bile atamadılar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Kim gelse veriyor elimize topları :D

Başkasına çekerken toplar daha bir küçülüyor sanki bize bildiğin neyse :D
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı nannan

Kimin çektiğinin önemi yok. Yarın rakibinin Beşiktaş olacağını gören takım şansına tükürecek. :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:23:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Olm Opare ne tatlı adammış lan :D Sezon sonunda kalır gider bilmiyorum ama herif bu geceyi torunlarına anlatır. :D nasıl gaza gelmiş yaa :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:25:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Olm Opare ne tatlı adammış lan :D Sezon sonunda kalır gider bilmiyorum ama herif bu geceyi torunlarına anlatır. :D nasıl gaza gelmiş yaa :D

O gazla topu alıp gitti 2 kez sonra atacak birini bulamadı geri de dönemedi mecbur vurdu   :kop: :kop: :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ben Sevilla ve Villarreal'den cekiniyorum.

Rusya ve Ukrayna takimlari cok ters geliyor bize.

Italyan gelecekse Torino yada Fiorentina.

Çevrimdışı nannan

O gazla topu alıp gitti 2 kez sonra atacak birini bulamadı geri de dönemedi mecbur vurdu   :kop: :kop: :kop:
Taraftara helal olsun mayıstan beri doğru düzgün maç yapmayan adama 120 dakika boyunca kanadını domine ettirdi. :D :D

Maçtan sonra I'll kill myself falan diyodu yaa :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:31:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Taraftara helal olsun mayıstan beri doğru düzgün maç yapmayan adama 120 dakika boyunca kanadını domine ettirdi. :D :D

Maçtan sonra I'll kill myself falan diyodu yaa :D

Aynen adam böyle taraftar görmedi herhalde hiç görünce jiletçi oldu bir anda  :kop: :kop:

insan kendini keser mi ulan sakin olsana :D Sen kesersen biz ne yapçaz Motta ile  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZORBEY

bu siğara bu akşam başka bir zevkli geliyor bana:)))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Necmi

Ben Sevilla ve Villarreal'den cekiniyorum.

Rusya ve Ukrayna takimlari cok ters geliyor bize.

Italyan gelecekse Torino yada Fiorentina.
bize ingiliz takımlarıda ters geliyordu :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Helal Olsun Opare ye Kaleye vurması cesaret... Serdar da 1 kere vurdu bunları yapmaları lazım motta da yapması lazım İsmail yapsın ama orta sahadan değil...  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Valla maç esnasında fazla asılmışız şimdi ciğer dolu içemiyorum abi ya :biggrinking:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

Aynen adam böyle taraftar görmedi herhalde hiç görünce jiletçi oldu bir anda  :kop: :kop:

insan kendini keser mi ulan sakin olsana :D Sen kesersen biz ne yapçaz Motta ile  :kop:
Öyle deme @Çağrı bende Penaltı sonrası Jilet çekiyordum sevinçten  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Dogan

Keyif sigarası bi başka tatlıdır :D

Çevrimiçi Necmi

@Çağrı hiç vicdanın sızladımı o kadar laf saydın neydi o İba mıydı sahadan sildi sahanın en iyisiydi ikinci iyi oyuncuda serdardı en korktuğumuz mevki bekler bize maçı aldırdı :kop: Necipinde hakkını verelim demek en iyi olduğu mevki stopermiş :D pedroyuda es geçmeyelim

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Çevrimdışı ALI RIZA

@Çağrı hiç vicdanın sızladımı o kadar laf saydın neydi o İba mıydı sahadan sildi sahanın en iyisiydi ikinci iyi oyuncuda serdardı en korktuğumuz mevki bekler bize maçı aldırdı :kop: Necipinde hakkını verelim demek en iyi olduğu mevki stopermiş :D pedroyuda es geçmeyelim
Opare Solda Başlar... Necip yerinde olsam Stoper oynarım... Sert katı hırslı stoper olur... Ön liberoda oynadıgı da yok  :kop:

Çevrimdışı BlackEagle1989

saat burda 02.00 geliyor yarin 07.00 ise baslican icim hale kiripkirpir uyuyamiiyorum sevincten... Allahin izninle yarin iyi bir kura cekeriz insallah..

Çevrimdışı arda

Yalnız Allah rızası için bu sefer bir kerelik valla bidaha istemem, cezası sakatı çok olan en yumuşak takım gelsin bir zahmet. Maçlar 12 19 martta 22 Martta fener maçı var. Yada TFF ertelesin birşey yapsın Milli mesele.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Etiketler: