Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 142220 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Tolga

Wolfsburg-Zenit-Roma-Napoli ve bu kupanın gediklisi Sevilla dışında öyle aman aman korkacağımız bir takım yok bence ki bu saydıklarımla da kafa kafaya oynayabileceğimizi bugün gösterdik zaten :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

her türlü Zenith tolga :D

Bizim oynadığımız oyunu bizden daha iyi oyuncularla oynuyorlar bu şu demek bizi yenerler :D
Zenit'i de unutmak mümkün değil zaten :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 01:56:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Wolfsburg-Zenit-Roma-Napoli ve bu kupanın gediklisi Sevilla dışında öyle aman aman korkacağımız bir takım yok bence ki bu saydıklarımla da kafa kafaya oynayabileceğimizi bugün gösterdik zaten :)

Burada deplasmanda kuvvetli olacak takımlar önemli.

Sevilla mesela 2-3 farkla gönderir bizi bu tarz takımlar çok ters. Zenith iki tarafta da halleder. Bunlar birbirine düşsün :D

Inter'i Roma'yı eleyebiliriz Napoli de aynı şekilde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Burada deplasmanda kuvvetli olacak takımlar önemli.

Sevilla mesela 2-3 farkla gönderir bizi bu tarz takımlar çok ters. Zenith iki tarafta da halleder. Bunlar birbirine düşsün :D

Inter'i Roma'yı eleyebiliriz Napoli de aynı şekilde.
Arkadaş bir kez de niye Torino ya da C.Brugge gibi dişimize göre rakiplerle eşleşmeyiz ki :icool:

Çevrimdışı Kadir G.

AJAX... gelsin...

Ajax iyi olur gerçekten ben de isterim. Olmadı everton gelebilir. Brugge vardı o da olabilir. Soğuk ülkeler bize ters biraz gelmelerini istemesemde aralarından dnipro ya da kiev olabilir.

Çevrimdışı nannan

Yarın kura çekimine katılacak takımların hiçbiri bizi istemiyor bundan eminim. O yeterli benim için.
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2015, 02:07:11 nannan ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:03:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada yarın sadece son 16 değil son 8 de çekilecek diye biliyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Yrın kura çekimine katılacak takımların hiçbiri bizi istemiyor bundan eminim. O yeterli benim için.
Özellikle de Everton'lular hiç istemiyorlardır :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Bu arada yarın sadece son 16 değil son 8 de çekilecek diye biliyorum.
Wikipedi de Çeyrek Final'in kura çekimi 20 Mart'ta diyor

http://tr.wikipedia.org/wiki/2014-15_UEFA_Avrupa_Ligi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:07:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Wikipedi de Çeyrek Final'in kura çekimi 20 Mart'ta diyor

http://tr.wikipedia.org/wiki/2014-15_UEFA_Avrupa_Ligi
,
Fener giderken böyleydi demek artık yol şeklinde kura çekilmiyor.

Aslında böylesi daha iyi diyeceğim de biz gider Everton çeker eler çeyrekte Wolfsburg çekeriz  :bandit:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı beşiktaşk

benim şahsi fikrim maçta kuzey tribünundeydim. top rakipteyken 1dk bile tezahürat yapılmadı ıslıklar yuhalamalar rakibi hataya takımıda prese yönlendirdi. Bu maçı yüzde 51 takım yüzde 49 taraftar kazanmıştır . Sonuçta kazanan Beşiktaş'ım oldu. Ayrıca bugun hava falan on numaraydı her şey bizim kazanmamız içindi sanki . Yani o gol demba ba nın direkten dönen topu penaltılar hayatımda unutamayacağım bir gün yaşadım ve buna çıplak gözle tanık oldum çok mutluyum.

Başta opare,necip,serdar,veli,atiba,töre,tolgay, olmak üzere takım üstüne düşenden fazlasını yaptı. Olcay ve Sosa çok kötüydü artık kupanın favorisini eledik kim gelirse gelsin önemli değil. Biz inanırsak, oynarsak bu kupayı alabileceğimizi gösterdik.

Teşekkürler Beşiktaş'ım iyi ki varsın...

Çevrimdışı Tolga

,
Fener giderken böyleydi demek artık yol şeklinde kura çekilmiyor.

Aslında böylesi daha iyi diyeceğim de biz gider Everton çeker eler çeyrekte Wolfsburg çekeriz  :bandit:
Böyle olunca daha şaibeli oluyor sanki takımlara göre rakipler belirleniyormuş hissi oluşuyor bende :)

Çevrimdışı nannan

Özellikle de Everton'lular hiç istemiyorlardır :kop:
Bu sene bi ingiliz daha elemek güzel olur aam ben sıkıldıma artık ya başka bi ülkeden gelsin artık. :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:11:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Benim gözümde Brugge gelmeyecekse Everton gelsin çok ciddiyim onu da eleriz :D

Son 8de İtalyanlara başlarız :D

Ama gerçekçi olursak 5 italyan varsa %33 italyan gelecek demek yani rakip büyük ihtimal bunlardan biri olacak.

Inter

Roma

Fiorentina

Torino

Napoli
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Benim gözümde Brugge gelmeyecekse Everton gelsin çok ciddiyim onu da eleriz :D

Son 8de İtalyanlara başlarız :D

Ama gerçekçi olursak 5 italyan varsa %33 italyan gelecek demek yani rakip büyük ihtimal bunlardan biri olacak.

Inter

Roma

Fiorentina

Torino

Napoli

Az önce ben de onu düşündüm rakibin İtalyan olma olasılığı çok yüksek.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:14:10
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı BlackEagle1989

infantino kura toplara bir ayar yapicaga kesin zorlu rakip cikmasi muhtemel...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 02:16:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Etiketler: