Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 142120 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cagdas44

Bizde sakat çok  :busted_cop:

"THY pilotu iniş anonsuyla birlikte Beşiktaş'ın skorunu da anons etti :) uçakta bağıranlar zıplayanlar"

Çevrimdışı cagdas44

Alex de Souza ‏@Alex10combr  38 dk.38 dakika önce
Fantastico Beşiktaş !!! Tebrikler BJK!!! 👏👏👏👏
0 yanıt 12.017 retweet 16.885 favori
 Yanıtla  Retweetle12 B  Favorilere eklendi 16.885

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Paolo Maldini

Kendime ancak geldim. Acaba bundan sojraki turda kim gelecek. Everton mı yoksa dinamo kiev mi

Çevrimdışı Türkay

Atiba'nın ayağını kayıp düştüğü pozisyonda ben eridim resmen. Geçen sene ki Gerrad / Ba pozisyonuna selam çaktı  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı quentine83

Atiba'nın ayağını kayıp düştüğü pozisyonda ben eridim resmen. Geçen sene ki Gerrad / Ba pozisyonuna selam çaktı  :lol:
o pozisyonda altıma s... korkudan. yeminle kalbim  ağzımda atıyordu bi ara...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:49:53
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

:ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
TEBRİKLER YÜREKLERİ İLE OYNAYAN FORMANIN HAKKINI SONUNA KADAR VEREN TÜM FUTBOLCULARIMIZA TEBRİKLER ALLAH HEP YÜZÜMÜZÜ BÖYLE GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Doğukan E.

Liverpool'u elediğimizi duyan Kel.
:kop:

Abi yeter İngiliz İngiliz Güntekin onay bile diyor Beşiktaş 21. premier lig takımı oldu diyor :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:50:59
  • Beşiktaş / Bodrum
sosa fıtık var sanırım performansını etkiliyor @Çağrı

Etkilemez @ALI RIZA fizik tedavi bu yahu bu derece kesinlikle etkilemez kendim yapıyorum ben bunu  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:53:10
  • Beşiktaş / Bodrum
Şimdi dua edelim ki Balıkesir ile oynuyoruz başk hangi takım olsa çok zor olurdu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:56:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Cenk' hala güvenmiyorum bu arada ama iyi iş çıkarmaya başladı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Cenk' hala güvenmiyorum bu arada ama iyi iş çıkarmaya başladı.

:boxin:

Cenk sadece yan toplarda kotuydu, artik eskisi gibi "ya allah" diyip bosa cikmiyor. Bence Cenk cok iyi. Onumuzdeki yil icin iyi bir yabanci kaleci bulabilirsek Cenk guvenebilecegimiz 2. kalecimiz olur.
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2015, 00:04:00 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı acan07

serdar kurtuluşa gerçekten müthiş saygı duyuyorum . adama demediğimizi bırakmadık ama adam yılmadı çalıştı.
yetenekleri sınırlı olabilir ama nerdeyse %100 le oynuyo , adam 3-4 aydır hatasız top oynuyo .  kendisinden özür diliyorum helal olsun

Çevrimdışı acan07

olimpiyakos dinipro ile 2-2 berabere kalıp elendi . böylece bu sene şampiyonumuz gene direk olarak ŞL e gidebilcek .

Çevrimdışı ALI RIZA

Etkilemez @ALI RIZA fizik tedavi bu yahu bu derece kesinlikle etkilemez kendim yapıyorum ben bunu  :evillol:
Bilemiyorum Fıtık sonuçta ilerleme derecesi ne kadardır da bilmiyorum aldıgı darbeler bile hareketi kısatlar @Çağrı

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Batu K.çetin

kurada dnipro-brugge-torino-everton-villereal bunlardan biri olsun.geriside birbirini şeyapsın ...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2015, 00:06:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilemiyorum Fıtık sonuçta ilerleme derecesi ne kadardır da bilmiyorum aldıgı darbeler bile hareketi kısatlar @Çağrı

Kısıtlamaz. Bel fıtığı ve fizik tedavi sadece. Elktroterapi hatta. Kondisyonun açıklaması zaten hiç değil. Başka şeyler oluyor çok düştü. Belinden önce düşmeye başlamıştı zaten.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: