Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 142233 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Serkan P.

Çevrimdışı quanch

Sosa'ya herkes gibi bende çok şaşırdım sanki yorgun ve güçsüz gibi
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:39:06
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ulan Balotelli'nin de kendini vereceği tuttu maça ya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Dunde soyledim, bu maci kopartacak adam Sosa'dir. O da oynamiyor 10 kisiyiz resmen. 

Tolgay ve Oguzhan girmeli oyuna.

Çevrimdışı Serkan P.

Olcay ciksin sosayi sola ceksin tolgayi ortaya ceksin.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Adam abartisiz 50 tane duran top kullanmistir. 1 tanesini balina gol atmisti. Baska da birsey hatirlamiyorum. Rastgele salliyor topu ceza sahasi icine.

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Nasil Olcay ciksin. En cok top kesen adam suanda.

Çevrimdışı Çağatay

Katiliyorum sosa ortada cok kotu belki sola gecse daha rahat oynar tolgay da orta alani sosaya gore daha efektif kullanabilir ama oguzhan secenegi ortada bizi zayiflatacaktir

Çevrimiçi blackeagle35

Ön taraf çok etkisiz..Duran top falan kazanmmalıyız gerçi ne zaman duran toptan atabildik..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Katiliyorum sosa ortada cok kotu belki sola gecse daha rahat oynar tolgay da orta alani sosaya gore daha efektif kullanabilir ama oguzhan secenegi ortada bizi zayiflatacaktir

Yapmayin allah askina Sosa top almak icin kimildayamiyor kanatta mahvolur.

Çevrimdışı Tolga

Bu oyun şekliyle maalesef biraz zor gol atarız.

Onun dışında Opare'yi de fena bulmadım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:46:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sedat_BJK

Sosanin yerine oguzan girecek bu is bitecek. Takimin geri kalanini yerinden oynatmanin manasi olmaz..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı ilhan

@ilhan  abi orta alanı olduğu gibi bize bırakacaklar iki ön liberosu da çıkmaz.

Kanatlardan kontralarla orta yağdıracaklar. İki forvet normalde önde basar ama Balotelli ölse basmaz bu avantaj.

Topları pedro çıkarır da Necip sakatlık yapmadan Atiba'ya aktarırsa göbekten çok pozisyon buluruz Sosa ve Veli ile.
Yorumun çok yerinde olmuş teşekkürler ama desteklemeyen tek unsur Sosa oldu galiba.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sosa belli ki bu takimi sallamiyor. Bu kadar vurdum duymaz adam gormedim. Saha da Sosa haric herkes maksimum caba gosterirken o seyinin keyfine gore oynuyor. Acik ve net ortada.

Çevrimdışı Çağatay

Adamlar biraz asılsalar maça ikinci yari bizim icin formalite olurdu dua edin de herifler rölantide oynuyorlar biz bi tane atsak o zaman gercek oyunlarini sergilemeye baslarlar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa belli ki bu takimi sallamiyor. Bu kadar vurdum duymaz adam gormedim. Saha da Sosa haric herkes maksimum caba gosterirken o seyinin keyfine gore oynuyor. Acik ve net ortada.
Çok top kaybı yaptı ve Veli-Atibaya yaklaşmıyo top almak için. Noldu bu adama anlamadım :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 20:50:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Yorumun çok yerinde olmuş teşekkürler ama desteklemeyen tek unsur Sosa oldu galiba.

Hem Sosa hem de topu Atiba'ya aktaramıyoruz malesef.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Sol kanat sağlam Opare ligi götürür... Tam istediğim oyuncu zencileri toplayacaksın sağa ve sola jet jet...
Olcay ve sosa hareketlenmeli Ba da biraz press yapmalı yürüyor... Şut çekmeliyiz şut...

Çevrimdışı Kemal

Adamlara zorla gol attiracaktik bu kadar olmaz
sosa bitmiş okeye dönüyor bence oguzhan girmeli
gol pozisyonumuz yok nasıl gececez bu takımı bilmiyorum

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Fatih Berker

Arkaya çok adam kaçırıyoruz Sosa çıkıp Ozi girmeli.Opare iyi oynadı en önemlisi de Liverpool bize alan bırakmıyor ara paslar geçmiyor.

Etiketler: