Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 143273 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

:tabe: evet ordan birlikte gideceğiz olimpiyata @Coşkun Mevsim Ahmet abi bize olimpiyatta katılacak ben zaten gazilere geleceğini biliyorum ama kaç kişi olacağınızı bilmiyorum :D

2  be abi.Gariban bi şekilde  2 kişi.Amma  ezdin sende  bi  anda.

Çevrimdışı alimm

Kim ne derse desin Sosa son iki mactaki gibi rezil oynarsa bu turu gecme sansimiz yok. Butun takimin performansi Sosa'ya bagli bence. Umarim kendisi iyi konsantre olmustur maca.
imza...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı nannan

Henderson'un olmaması çok işimize yarayabilir. Onun yerine orta sahaya Emre Can geçerse rakip defansa yaptığımız ani preslerde pozisyon bulabiliriz. İlk maçta bunu çok denedik, aslında güzel de denedik ama Emre Can ve olmayan şansımız yüzünden topu kapmayı son anda beceremedik. Hep paslaşarak kurtuldular. 3'lü stoperde Emre Can ve Sakho'nun olmaması, zeminin de Anfiled'a nispeten çok kötü olması Olcay-Sosa-Töre üçlüsünün yapacağı ani preslerde lehimize işleyebilir.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 01:38:45 nannan ]

Çevrimiçi Necmi

2  be abi.Gariban bi şekilde  2 kişi.Amma  ezdin sende  bi  anda.
:D aklımdaydın zaten tanışmak istiyordum gazilerede geleceğini söylemiştin yarın orda görüşürüz @Coşkun Mevsim

Çevrimdışı ALI RIZA

Emin olun saha da farklı BJK göreceğiz... Demba ba töre ikilisi ve Olcay etkili oyunu Sosa desteği ile ilk yarı gol atacagız... 2. yarı kontrollü oynayıp 2. golü bulcağız...

Çevrimdışı Dogan

en büyük korkum 2-1 yenmek
Abi inan bana bende ondan korkuyorum.Bak samimi söylüyorum bana desinlerki mac sonucu 2-1 mi olsun yoksa 1-1 mi ben 1-1 derim yoksa 2-1 biterse kahrolurum valla.mottanin halini düşünemiyorum bu skordan sonra :)

Çevrimdışı nannan

Abi inan bana bende ondan korkuyorum.Bak samimi söylüyorum bana desinlerki mac sonucu 2-1 mi olsun yoksa 1-1 mi ben 1-1 derim yoksa 2-1 biterse kahrolurum valla.mottanin halini düşünemiyorum bu skordan sonra :)

Bence kimse 2-1'den korkmasın. Evet eleniriz, üzülürüz. Ama ağzına kadar dolu stadyum o galibiyetten sonra takımı evine mutlu gönderir. Onun gazı sezon sonuna kadar yeter bize.

Çevrimdışı Tolga

2-1 yenilip elenirsek açıkçası ben üzülmem en azından Avrupa serüvenimizi iyi bir şekilde kapadık deyip önümüze bakabiliriz.

Hatta lig için daha hayırlı bile olabilir :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cingoz

cipsten bi şey olmaz da "falan"dan kastın nedir onu bilemedim. Ben bir kere mangaldan kalan nevaleyle girdim. içilecekleri almadım tabi. bildiğin lavaş, ızgara tavuk köfte falan yani

ahaha :D falandan kastım çikolataydı da :D siz abartmışsınız ya :D
Ben et yemez biriyim o yüzden aç kalıyorum o lagnet stada gittiğimde :D 

EDİT:
Bugün saat 12.00 itibariyle Güney ve Batı tirübünlerinden bilet satışa çıkacak. Güvenlik gereçesiyle kapatıla ilk beş sıranın 2'sini Beşiktaş'a vermiş valilik.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 07:24:49 cingoz ]

Çevrimdışı Yakup

Beşiktaş-Liverpool mücadelesi için satışa sunulan tüm biletlerin tükenmiş olmasına karşın, güvenlik tedbiri nedeniyle daha önceden ayrılmış olan stadyumdaki ilk 5 sıra koltuğun Doğu Tribünü hariç olmak üzere, 4. ve 5. sıralarının satışa sunulmasına karar verilmiştir.

Başkanımız Fikret Orman'ın özel temasları sonucunda Vali, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok'un izni alınarak; Kuzey Tribün, Güney Tribün ve Batı Tribün'de bulunan 4. ve 5. sıralardaki sınırlı sayıdaki bilet, 26 Şubat Perşembe günü saat 12.00 itibariyle passo.com.tr ve Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden satışa sunulacaktır.

Passolig kart sahipleri passo.com.tr üzerinden bilet alabilir. Kağıt bilet almak isteyen taraftarlarımız ise, Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden biletlerini temin edebilirler.

Vali, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'a ve Emniyet yetkililerine kulübümüze sağladıkları destek için teşekkür ederiz.

Ayrıca, Liverpool kulübüne Güney Kale Arkası Tribünden toplam 4019 adet bilet verilmiş ve bu biletler İngiliz kulübü tarafından ücreti ödenerek satın alınmıştır. Liverpool kulübü, maça 1000-1500 arası taraftarının geleceğini UEFA'ya ve Kulübümüze bildirmiştir. Liverpool kulübü biletlerin tamamını satın aldığı için, rakip takım için ayrılan tribünden bilet satışa çıkartılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı yavvuzz

Beşiktaş-Liverpool mücadelesi için satışa sunulan tüm biletlerin tükenmiş olmasına karşın, güvenlik tedbiri nedeniyle daha önceden ayrılmış olan stadyumdaki ilk 5 sıra koltuğun Doğu Tribünü hariç olmak üzere, 4. ve 5. sıralarının satışa sunulmasına karar verilmiştir.

Başkanımız Fikret Orman'ın özel temasları sonucunda Vali, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok'un izni alınarak; Kuzey Tribün, Güney Tribün ve Batı Tribün'de bulunan 4. ve 5. sıralardaki sınırlı sayıdaki bilet, 26 Şubat Perşembe günü saat 12.00 itibariyle passo.com.tr ve Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden satışa sunulacaktır.

Passolig kart sahipleri passo.com.tr üzerinden bilet alabilir. Kağıt bilet almak isteyen taraftarlarımız ise, Vodafone Arena Kombine Kart Merkezinden biletlerini temin edebilirler.

Vali, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'a ve Emniyet yetkililerine kulübümüze sağladıkları destek için teşekkür ederiz.

Ayrıca, Liverpool kulübüne Güney Kale Arkası Tribünden toplam 4019 adet bilet verilmiş ve bu biletler İngiliz kulübü tarafından ücreti ödenerek satın alınmıştır. Liverpool kulübü, maça 1000-1500 arası taraftarının geleceğini UEFA'ya ve Kulübümüze bildirmiştir. Liverpool kulübü biletlerin tamamını satın aldığı için, rakip takım için ayrılan tribünden bilet satışa çıkartılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
PAsso da maç gözükmüyor , acaba sadece kağıt bilet mi satılacak ?

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ben bu ilk 5 siranin guvenlik icin bos birakilmasini anlayamadim. Zaten saha ile tribunler arasinda kocaman pist var. Mantikli bir aciklamasi var mi bunun ?
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 08:21:14 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı Yakup

Çevrimdışı Togay_1981

Şirket denetimi olduğundan maça gidemeyeceğim. Ancak takıma ve hocaya bu maçta güveniyorum. Turu geçeriz geçmeyiz bilemiyorum ancak takımın kişilikli bir futbol ve skor ile sahadan ayrılacağını düşünüyorum. Bu yılki avrupa kupası maçlarındaki performans bu şekilde düşünmeme sebep oluyor. Oyunculardan ve hocadan derbi maçlarında da aynı performansı bekliyoruz. Allah yardımcımız olsun.

Çevrimdışı Kemal

İnşallah 1-0 biterken Demba Ba defanstan aldığı topu 90. dk da ağlara gönderir, tarih tekerrür eder.  :)

Çevrimdışı ahmetx

Haydi Bismillah,herkes abdestlerini alsın da gitsin maça....Takımımızdan sonuna kadar savaşmayı,sizlerden de mağlup olsak bile sonuna kadar destek istiyorum,bizde ekran başında dualarımızla yanınızda olacağız.Bugün büyük gün... :ok:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı emre17

Arkadaslar arabasiyla gelecekler mactan sonra anadolu yakasina gececekseniz arabada 1 kisilik bos yeriniz varsa benimle irtibata gecebilirmisiniz? Mac uzatmalara kalirsa donus sikinti olacak anadoluya

Çevrimdışı yedic

Gerrard oynasaydi Olimpiyat zemininde kesin ayagi kayardi Dem baba' da kesin 1 tane atardi...  :) Saka bir tarafa yine ilk mactaki gibi bu aksam Besiktasimizin kaderini beklerin performansi belirleyecek. Liverpool 2005'te bu stadda 3-0 dan 45 dakikada donup kupaya uzaydiysa biz 1-0 i hayli hayli ceviririz. Yeter ki ilk mactaki gibi ucuz hatalar yapmayalim.

Çevrimdışı Yakup

@Yakup eyvallah abi . Maça geliyomusun ?

İnşallah oradayım. Stad yerine koyulan yerde görüşmek üzere.

Çevrimdışı Kemal

Ulan şu İngilizler 1 kerede futbolda istediğini alamadan gitsinler₁ be !

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ulan şu İngilizler 1 kerede futbolda istediğini alamadan gitsinler₁ be !
hep ne lazimsa sonunda alirlar degil mi.. bende hep sinir olmusumdur. bu sefer oyle olmayacak insallah. Ilk maci. 1-1 felan bitmedigine bu yuzden seviniyorum bile.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Bugün liverpolla beraber makus talihimizi de yeneceğiz. Artık yeter kura şansızlıkları , bireysel futbol hataları. Herşey güzel olacak arkadaşlar.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ve benitez ayakta. Inonu yikiliyor. 16 yildir mac anlatiyorum, dunya kupasi da dahil olmak uzere her yerde mac anlattim, ama boyle bir coskuyu boyle bir atmosferi, boyle bir rengi, boyle bir goruntuyu emin olun anlatmadim. Emin olun yasamadim. Muthis. Sanki moskova filarmoni orkestrasinin ahengi.. oylesine muthis bir ahenk var ki tribunlerde, maci unutabilirsiniz tribunleri seyre dalabilirsiniz. Muthis degerli dinleyeler, sevgili izleyenler. Kelimelerin kifayetsiz kaldigi bir goruntu Inonude.
AGLIYORUM ULAN. KALBIMIN EN DERININE BESIKTASK KACTI.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı panic13

"Saldırın Küffara" diye bağırıyordu Hırvat Bilic Paşa... "Saldırın yiğitlerim, Allah Muhammed Aşkına saldırın! Ümmet, Devlet-i Aliye aşkına saldırın! Boynumuzu bükük, sırtımızı kambur komayın millete karşı" diye haykırıyordu sipahilerine. Sağ kanat komutanımız Şeytan Töre paşa Freng küffarının kal'asını, sanki taş üstünde taş, et üstünde baş kalmayacasına dövdürüyordu. Sol kanat çorbasıcı Şahan Paşa haykırıyordu sipahisine "İndirin pasları, atın golleri aslanlarım, Hz Ali Aleyisselamın Bedir'de Kureyşlinin kellesine indirdiği gibi. Savurun şutlarınızı, yapın ortalarınızı!" Damat Sosa Paşa'nın şutları, sanki 5 tonluk şahimizin cehennemden ateş topu attığı gibi buluyordu küffarın duvarını. En önde Fizan eyaleti beylerbeyimiz Demba Paşa koşuyorsu... Gözleri yaşlı... Kalbinde heyecan... "İndirin diyordu", "Sağ bekten sol bekten bir orta indirin!" diye yakarıyordu. O da adım gibi emindi ki kimsenin boynu bükülmeyecek ve de dünya ah'ret başımızdan gitmeyesice Bilic Paşa, gözyaşlarına boğulacaktı kuşatma sonunda. "İsa Mesih" diye yakaracaktı küffar! "İsa mesih, Meryem Ana! Türklerden koruyun bizi! Biz ne ettik de geldik buraya!" diye yakaracaktı Freng küffarı ama nafile... Zafer, er ya da geç KARTAL'ın olacaktı. KARTAL'ın.

Ve bende ORADA OLACAĞIM. Gün, 7 yıllık hesabın kapanacağı gündür. Gün takımımızı, koşulsuz şartsız, zartsız zurtsuz destekleme günüdür. Gün KARTALIN geniş kanatları ile havada zirveye ulaşacağı ve şampiyonlukla taçlanan hedefine kilitleneceği gündür.

GÜN, BEŞİKTAŞ GÜNÜDÜR. BURADAN ÇIKABİLENİN VAY HALİNE!!!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Etiketler: