Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2044800 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı serti67

numaralı tarafında loca katındakı ledlerın son parcası eksıktı macta grdum acaba tamamlandımı merak ettım bak
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Efe

numaralı tarafında loca katındakı ledlerın son parcası eksıktı macta grdum acaba tamamlandımı merak ettım bak
:bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı İhsan

Saha olaylarından dolayı 15.000 TL ceza almışız.
Tribün kapatma cazasından kurtulduk...
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı serti67

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Orhan

"Bu stat desibel rekorunu 2 katına çıkarır" Lig TV yorumcusu Mustafa Sapmaz, Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'daki izlenimlerini Futbol Gündemi'nde anlattı. http://www.ligtv.com.tr/haber/bu-stat-desibel-rekorunu-2-katina-cikarir

Çevrimdışı iilkerr

Konu Disi

Cok sevdigim baya da takildigim kulaklari cinlasin bi aile dostumuz var. Boyle biyikli kisa boylu gobekli kel. Bi de bahcedeyken sapka takar. Tam super mario gibi olur. Adi necmi :) ne biliyim bi tame necmi taniyinca bilinc alti oyle islemis @Necmi abiyi hic gormeyince oyle bir tip gibi tahmin ettim. Bita gobegi kel cirkin bi sey iste hayal edin. Amma fotografta bi gordum; bildigin yakisikli sacli biriymis. Herkesin huzurunda @Necmi abiden ozur dilerim. Helel it hakkini abi  :D :D

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İhsan

harbı eksıktı ne tüttüruyosun :)

Valla bende merak ettim:
1. son led takıldı mı
2. @Efe neden tüttürüyor böyle
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Konu Disi

Cok sevdigim baya da takildigim kulaklari cinlasin bi aile dostumuz var. Boyle biyikli kisa boylu gobekli kel. Bi de bahcedeyken sapka takar. Tam super mario gibi olur. Adi necmi :) ne biliyim bi tame necmi taniyinca bilinc alti oyle islemis @Necmi abiyi hic gormeyince oyle bir tip gibi tahmin ettim. Bita gobegi kel cirkin bi sey iste hayal edin. Amma fotografta bi gordum; bildigin yakisikli sacli biriymis. Herkesin huzurunda @Necmi abiden ozur dilerim. Helel it hakkini abi  :D :D

Sana asıl Sabri'nın göbeği bilinçaltı işlemiş galiba :kop:
şaka bir yana, gördünüz mü o göbeği? Sergen en iyi dönemlerinden fazlaydı
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

Yönetime önerimdir!!!!

Beşiktaş deplasman maçları için Vodafone Arena'ya DEV ekran kursun maçı stadta izleyelim....20000 kişi gelir tahminimce...

Çevrimdışı iilkerr

Sana asıl Sabri'nın göbeği bilinçaltı işlemiş galiba :kop:
şaka bir yana, gördünüz mü o göbeği? Sergen en iyi dönemlerinden fazlaydı
Sabriden onceydi abi benimki ehehe.o da fena masallah iyi kosuyor onla. Fetus olmus 3-4 aylik var

Çevrimdışı Efe

Yönetime önerimdir!!!!

Beşiktaş deplasman maçları için Vodafone Arena'ya DEV ekran kursun maçı stadta izleyelim....20000 kişi gelir tahminimce...
giris 10 tl biletleri kartal yuvasi satsin vallaha ful ceker
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı levent

Yönetime önerimdir!!!!

skorbotlar yeter

Çevrimdışı serti67

takilmamasi gibi bisey olabilir mi :D seffafta takilmadi  :D bi daha gelirsen erken gelde muhabbet ederiz  :D
yok takıldımı dıe merak ettım sadece harbı ya trafık perttı cok uzuldum ben gelınce dırek ıcerı gırdınız kendımı otekılestırılmıs orselenmıs hıssettım afedersın sey gıbı  gıbı kaldım ortada  yavv:))))))
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı doctore

Yönetime önerimdir!!!!

:claps: :claps:  süper fikir. acaba yine sahaya atlayan fln olur mu?  :) :)
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimiçi murat baltacı

Yönetime önerimdir!!!!

Senelerdir bu istenir ama bir türlü harekete bile geçilmedi lig tv tarafından bi engel koyuluyo sanırım daha çok dekoder satmak istiyolar ama bi formülü bulunur mutlaka yönetim istesin yeter. Süper olur bu durum sahanın ortasına dev ekran kursunlar kapalıdan izlensin hem gelir elde edilir hem taraftarın buluşma noktası olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Efe

yok takıldımı dıe merak ettım sadece harbı ya trafık perttı cok uzuldum ben gelınce dırek ıcerı gırdınız kendımı otekılestırılmıs orselenmıs hıssettım afedersın sey gıbı  gıbı kaldım ortada  yavv:))))))
kac saattir ordaydik ilk mac tam girelim dedik sen geldin gitmisin yeni aciktan almisin eski aciktan almamisin  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

kac saattir ordaydik ilk mac tam girelim dedik sen geldin gitmisin yeni aciktan almisin eski aciktan almamisin  :icool:
hacı ben  ı cıkar cıkamz atladım yenı acıktan aldım sonraa bı baktım bızım forum eskı acıkta hayırrrrr dıe bagırdım ama artık araba rampadan yuvarlanmıstım ama takıpteyım degısım yapmak ıstyen olursa valla
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

sen geldiğinde grubun yarısı girmişti zaten içeriye geç kaldın ama alt koridorlardan dolanıp yanımıza gelebilirdin :naughty:
millet tribün tribün dolaşmış

Çevrimdışı İhsan

takilmamasi gibi bisey olabilir mi :D seffafta takilmadi  :D bi daha gelirsen erken gelde muhabbet ederiz  :D

@Efe
yanlış görmediysem ara katlarda numaralı son led takılmamıştı, yoksa yanlış mı gördüm? .. :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı serti67

sen geldiğinde grubun yarısı girmişti zaten içeriye geç kaldın ama alt koridorlardan dolanıp yanımıza gelebilirdin :naughty:
millet tribün tribün dolaşmış
abı bız forumda nası ogrendısek oo gıttık yerımıze oturduk ordada kaldık
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı sozkul

Konu Disi

Sen yaşlandıkça herkes çirkinlesiyor mu sanıyorsun @ilkerr, o bakış açısı ergenlik döneminden sonra bitiyor sanıyordum ben  :D

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

giris 10 tl biletleri kartal yuvasi satsin vallaha ful ceker

O zaman yönetime ulaşalım.Düşünsenize GS maçında şampiyon olma ihtimalimizin olduğunu ve stadta 43000 kişi +20000 çift turnikeli maçı izliyoruz.... Emsali varmıdır acaba.....

@Necmi  abi naber yaşıyormusun...

Çevrimdışı iilkerr

Sen yaşlandıkça herkes çirkinlesiyor mu sanıyorsun @ilkerr, o bakış açısı ergenlik döneminden sonra bitiyor sanıyordum ben  :D
Simdi boyle dedin bozuldum utandim valla abi :) hani bi sarki dinlersin ilk dinledigin ya da etkilendigin zamanlar aklina gelir ya o hesap benimki de. Necmiler hep dedigim tarzda aklima geliyo :D 25  bitti. Aklim 15 te kaldiysa tü bana :)