23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 28.01.2024 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Oğuzhan Çakır VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5352 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi Samet Ç

11 tane transfer lazım ama Samet Aybaba'nın sportif direktör olduğu yerde eldekilerden daha kötüsü alınır maalesef.             

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

Necip ne iyi stoper :D

Müthiş oyuncu 2030'a kadar sözleşmesi yenilenmeli kesinlikle

Çevrimiçi Akil Emre

11 tane transfer lazım ama Samet Aybaba'nın sportif direktör olduğu yerde eldekilerden daha kötüsü alınır maalesef.             
Aynı fikirdeyim ne umduk ne bulduk

Çevrimiçi tolga1903

Su gedson'u bir tane hoca bekte kullansa da şu orta sahadan defetse ben bıktım usandım artık bu heriften de

Çevrimiçi Talisca1903

bu svenson hiç bizim kalibre değil adamlar takır takır geçiyor her pozisyonda

Çevrimiçi Samet Ç

bu svenson hiç bizim kalibre değil adamlar takır takır geçiyor her pozisyonda
Anadolu topçusu Samet Aybaba'nın yapacağı en iyi transfer Rosier'in sahada yürüyen hali bundan daha iyi
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2024, 16:32:10 Samet Ç ]

Çevrimiçi Talisca1903

gezaldaki olayımız ne ben anlamlandıramadım bu sözleşmeyi vereceğiz galiba

Çevrimdışı zubeyirbaya

daha 8 maç varmış sözleşmedeki detaylar farklıymış.

bununla birlikte bu maç niye oynadığını da pek anlamadım dirilecek emareler göstermiyor.

Çevrimdışı ferdi1903

Eğer 8 maç 45 dakikadan fazla oynarsa otomatik sözleşmesi uyuyormuş

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

1 kişi yok sahada 1 oynadığı oyuna isyan eden rezil herifler

Çevrimiçi tolga1903

Cenk ve ghezzal'ın kazandıkları topu koşmaya mecalleri olmadıkları için kaybettiklerini gördünüz değil mi? Fernando santos'un o çok şaşalı ekibi ne yapıyor mesela bunları izleyip de hiç mi akil fikir vermezsiniz siz bu herifler bitik hocam sivas gibi deplasmanda ne işleri var demezsiniz?

Çevrimiçi Necmi

Dakika 35 ve cenk ilk defa topa dokundu

Çevrimiçi tolga1903

Su çocuğa bir top verin sabah akşam sürsün dursun çünkü başka herhangi bir meziyeti yok bu gedson'un. Gs futbol aklı yine mantıklı hareket yaparak bu herifi bize ittirmiş yarısına 6 verdirerek. Ya bir tane hoca çıkar bek yapar bu çocuğu ya da 2 seneye bandırma'da falan izleriz bu yetenek yoksunluğu ile.

Çevrimiçi Necmi

Su çocuğa bir top verin sabah akşam sürsün dursun çünkü başka herhangi bir meziyeti yok bu gedson'un. Gs futbol aklı yine mantıklı hareket yaparak bu herifi bize ittirmiş yarısına 6 verdirerek. Ya bir tane hoca çıkar bek yapar bu çocuğu ya da 2 seneye bandırma'da falan izleriz bu yetenek yoksunluğu ile.
sahada toptan kaçanlar varken oynamaya çalışanlara laf edemiyorsun

Çevrimiçi Talisca1903

hoca bence yönetime net mesaj veriyor golcü almazsan cenk orta saha almazsan salih stoper almazsan nejşp oynatır

Çevrimdışı Sefa Kara

-Transfer yapmıyorlar
-Beşiktaşın hakkını savunmuyorlar.

Anç ve saz ekibinden bir gram farkları yok.Hasan arat ve ekibinin.

Yaptıkları 1 transfer oda anadoludan svensonn.

PTT 1.lig takımı yapacaklar bizi.

Çevrimiçi Necmi

Hala sözümün arkasındayım cenke forma veren adam hoca değildir

Çevrimiçi Samet Demir

Old school hocam Şenoldan eksik öğrendiğimiz noktaları uygulamalı öğretiyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi uğur07

aslinda sorun orta sahamizin bok gibi olmasi. hic birsey uretmiyorlar. o kadar etkisizler ki. demir ege en iyi orta saha su an elimizdeki dusunun.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zubeyirbaya

hoca geldiğinden beri en kötü maç. 4-0 pendik maçında bile aslında xGmiz daha fazlaydı. ads maçında da eh işte o kadar kötü değildi. bu maç kötü.

ghezzal-semih değişikliği felaket hantallaştırdı ileriyi. bence rashica'nın performansı da solda düşmüş. rebic'i kullanıp rashica'yı oynatmamak daha mantıklı olabilirdi.

takım colley üzerinden oyun kurmaya ve bahtiyar ile ileriyi genişletip-kalabalıklaştırmaya çalışıyor. fakat bu iki oyuncuda gerekli teknik beceri yok.

ersin malesef beklediğimiz gibi takımı gereksiz yerde erkenden geriye düşürdü ve genel planları da bozdu. saatli bomba gibi böyle valerien'i de yalan ettiği bir maç vardı sanırım istanbul maçı. sene sonunda bunu postalayıp yabancı kaleci alıp mert'i de yedek yapmak lazım. ben mert'e de güvenmiyorum çok dengesiz maçlar çıkarabiliyor. şu ersin'i iki sene önce sayfa sayfa bana karşı savunan öyle istatistiklerle açıklayamazsın biz çocuğumuzla şampiyon olduk diyenlerden hala forumda olan var mı acaba çok merak ediyorum. :)

Çevrimiçi Necmi

-Transfer yapmıyorlar
-Beşiktaşın hakkını savunmuyorlar.

Anç ve saz ekibinden bir gram farkları yok.Hasan arat ve ekibinin.

Yaptıkları 1 transfer oda anadoludan svensonn.

PTT 1.lig takımı yapacaklar bizi.
bu takım ptt den birçok takımı yenemez

Çevrimiçi COB

Ortasaha oyuncuları çok uyumsuz. Gedson eskiden enerjisi ile oynuyordu, şimdi oda yok. Gedson'dan 10 numara olmayacağını anlamak için futbolu fazla bilmeye gerek yok.

Ikinci yarı Salih'i çıkarip, Ghezzal'ı 10 numaraya çekip Rebić'in girmesi lazım.

Çevrimiçi uğur07

o kadar kotu bir lig ki. surekli yeniliyoruz ama 4. siradan dusmuyoruz l. ilginc

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: