Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5001803 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

burada koltuk aralarında ne yapılıyor  :alala: :alala:
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Çevrimdışı emrecakmak

bende var yapsam mı acaba.güzel bir çalışma olur aslında

Valla 10 numara olur hocam, önce semtten görüntüler  o merdivenlerden çıkış anı ve tribünlerin dolu halini görmek müthiş olur bizim gibi gidemeyenler için.

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 05 Nisan 2016, 23:35:06
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
burada koltuk aralarında ne yapılıyor  :alala: :alala:
Koltukların üstüne çelik iskelet gibi bir malzeme koymuşlar.
Aşağıda da reklam panoları montajı yapılıyor
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı iyimserure

Şu led reklam panoları prekasta bitişik olacak ise top toplayıcı güvenlik polis vs. nerde duracaklar. önlerinde de reklam panolarını kapatması uygulamaya aykırı diye biliyorum nasıl olur acaba  :help:

Çevrimdışı 1903_mehmet

hayalimi gerçekleştirmeye sadece 5 gün kaldı bende 422 deyim arkadaşlar  :halay:
Kalbim Beşiktaş'a zikreder..

Çevrimdışı Sezer94

Bari su 5 gunde gece calismasi olsun sunlar icin

Led
Reklam panolari
Koltuklar
Saha duzenlemeri
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı bjklimert_

5 günde ledler bitmeli membran bitmeli çevre düzenlemesi idara edebilecek şekilde bitirilmeli soyunma odaları futbolcu tünelleri maç anlatım yerleri soyunma odaları biter mi

Çevrimdışı Kartal1903

BEŞİKTAŞ

canlı periscope yayınından aldığım fotoğraflar
ledler eski açığı bitirmiş :ishock:
kale arkalarında hummalı bir çalışma var çözemedim :alala: :alala:

Çevrimdışı semihflz

Ben de 122'de olacağım, maç günü buluşulup birer bira içilse süper olur aslında. Biliyorum buraya çok yazmadım ama taa malum site zamanlarından beri sürekli takipteyim. Fore kazığını da, testere kirişini de hep birlikte izledik. Çok yazmadım ama çok öğrendim sayenizde. Hazır buralar boşken görece sizlere, hepinize çok teşekkür etmek isterim. Stadın yapımı boyunca renk kattınız, bilgilendirdiniz, sıkılmadınız, sayeniz de biz de sıkılmadık.

Başta mabet'e, her gün bıkmadan bizi güncelleyen Faruk'a, hemşehrim Efe'ye, Necmi abiye, şimdi isimlerini hatırlamadığım hepinize. Çok sağolsun be dostlar, iyi ki vardınız, iyi ki varsınız. Bu üç yıl bitmezdi yoksa.

Odamda hala İnönü'den aldığım koltuk duruyor, cüzdanımda İnönü'nün son kombinesi, 5 gün kaldı yahu şaka gibi. Seviniyorum, hepimizin çocuklarına torunlarına anlatacağımız bir hikayemiz oldu.

Arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim...

Cansınız be!

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

[ Son Düzenleme: 06 Nisan 2016, 00:09:43 Uğur Uğurlu ]

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Hoparlör mü ya o, dikey de saçma olur anlamadım ki

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Çevrimdışı sbrhrzmn

Ses sistemi yapılıyor sanırım

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Hoparlör mü ya o, dikey de saçma olur anlamadım ki
Konserlerde oluyoya ona benzettim ama olmayabilirde.. Ee peki ne olabilir??

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Konserlerde oluyoya ona benzettim ama olmayabilirde.. Ee peki ne olabilir??
Aynen konserlerde oluyor da burda garip geldi. Ama baya baya yerdekiler falan da ses sistemi gibi geldi.  Sabah işin aslı belli olur artık çok bulanık

Çevrimdışı cn

muhteşemmmmmm olacak  belli , attığımız gollerden belli aliiii ali desidero geldi aklıma, yaptıkları grafitilerden belli, hatta burdan sonra birçok yere grafiti yapılır gibi geliyor  stadın tribün kısımlarına da (ki bence yapılmadıda)

Çevrimdışı Kartal66

Kusura bakmayın arkadaşlar, eski sayfaları okudum. Soyunma odası resimlerini bulamadım acaba tekrar paylaşabilirmi birisi. Teşekkürler şimdiden.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı tayfun_bjk

Ben de 122'de olacağım, maç günü buluşulup birer bira içilse süper olur aslında. Biliyorum buraya çok yazmadım ama taa malum site zamanlarından beri sürekli takipteyim. Fore kazığını da, testere kirişini de hep birlikte izledik. Çok yazmadım ama çok öğrendim sayenizde. Hazır buralar boşken görece sizlere, hepinize çok teşekkür etmek isterim. Stadın yapımı boyunca renk kattınız, bilgilendirdiniz, sıkılmadınız, sayeniz de biz de sıkılmadık.

Başta mabet'e, her gün bıkmadan bizi güncelleyen Faruk'a, hemşehrim Efe'ye, Necmi abiye, şimdi isimlerini hatırlamadığım hepinize. Çok sağolsun be dostlar, iyi ki vardınız, iyi ki varsınız. Bu üç yıl bitmezdi yoksa.

Odamda hala İnönü'den aldığım koltuk duruyor, cüzdanımda İnönü'nün son kombinesi, 5 gün kaldı yahu şaka gibi. Seviniyorum, hepimizin çocuklarına torunlarına anlatacağımız bir hikayemiz oldu.

maç günü birer gazozla kalmaz o mereti sevenler hatta dostum sabah 8.45 te baslarız portakal suyu gazoz içmeye diyen arkadaslarımız vardı. Bunlar ögünülecek sevilecek şeyler değil ama keyfini çoskusunu bu şekilde yaşamak isteyen kardeşlerimiz varsa onlara afiyet olsun, yarasın diyelim. Dünden beri düşünüyorum bu yönde de  eleştiriler var medyada işte başkan neden kasımpaşa maçından bir gün önce gece 10 da takımı stada götürmüş diye aslında evet takım kasımpaşa maçından sonra oraya geçebilirdi zaten yakın hem gel git olmazdı hem de motivasyon amacını daha isabetli bulurdu eğer kasımpaşa maçını kazandığımızı varsayarsak. Arkadaşlar kötü sonuçtan sonra suçlu aramak bulmak kolay biz 3 yıldır bu heyecanı yaşamıyormuyuz her gün beton kamyonu testere kiriş saymadık mı başkan da insan bu heyecanı bizden az yaşamıyor olsa gerek. takımı stada götürüp bir motivasyon yaşatmak istemiş olabilir. bunda yanlış bir şey yok biz erken kaybettik buradan çıkış yakalayıp finişe varabiliriz yol yakınken. daha çok sular akar o yüzden yuzumuzu karartmayalım. saglıcakla kalın ..

Cansınız be!

Çevrimdışı Fikret

Cansınız be!
Bizim evde de bir siyah bir beyaz koltuk var. babamla gene kombinemiz var. biz kendi koltuğumuzu getirsek kullansak olur mu acaba? :lol:

Hangi formayı giysem diye düşünüyorum şimdiden..
Normalde maça son 30dk girerim. Bu sefer erken girmek gerek ama iş günü. Beşiktaş'ta bira içilecek falan çok fazla değişken var. Bursa'dan dayım gelecek Kabataş'a falan kim bilir kaç tane tanıdık görücem köy içinde.

İnşallah kazasız belasız geçer.
[ Son Düzenleme: 06 Nisan 2016, 00:34:14 Fikret ]