Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5001678 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Erdem Çözer

2017'ye kadar degismez sanirim, ondan sonra belki LigTV kalkar yerine beIN Sport gelir.

bunun yayın ihalesiyle ilgisi yok.. satış gerçekleştiyse olay bitmiştir..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Emre.Guler

Resimlerde kücük membranlar takılı degil  :iblush:

Perşembe iletirim eğer bunu yapacaklarsa

Çevrimdışı ahmetx

Digiturk beIN Media Group'a satıldı

Rekabet Kurulu, Digiturk'ün beIN Media Group'a satışını onayladı

Rekabet Kurulu, Digiturk'ün yüzde 100'ünün beIN Media Group'a satışını onayladı. Daha önceden mart 2015'te Katar merkezli medya grubu Al-Jazeera bünyesindeki BeIN Media Group'un Digiturk hisselerinin tamamını alma konusunda yürüttüğü görüşmeler gündeme gelmişti. Sonuçlanacak diye beklenen görüşmeler uzamıştı.

'NİHAİ KARAR VERMEDİK AÇIKLAMASI YAPILMIŞTI'

Ekim'de tekrar gündeme gelen olayla ilgili TMSF'den yapılan açıklamada, "Satış henüz sonuçlanmamıştır. Fon Kurulu, 'Çukurova/TMSF’ye kalacak olan bakiye satış tutarının tatmin edici bulunmaması halinde satışa onay ve muvafakat verilmemesi' şeklinde karar almıştır" ifadeleri kullanılmıştı.

'TMSF 2013'TE EL KOYMUŞTU'

Şirketin TMSF'nin kontrolünde bulunan yüzde 53 hissesi Çukurova grubuna ait olurken, yüzde 47'si ise ABD'li fon Providence Equity Partners'ın elinde bulunuyor.   

BeIN Media Group, BeIN sports kanalı ile  Avrupa, Asya ve ABD'de faaliyet gösteriyor. TMSF Çukurova'nın elinde bulunan yüzde 53 hisseye grubun borçları nedeniyle 2013 yılında el koymuştu.
TMSF canı istediği her yere el koyuyor Y.D bir yıl daha kalsaydı bizede el koyacaklardı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

2017'ye kadar degismez sanirim, ondan sonra belki LigTV kalkar yerine beIN Sport gelir.
lig tv nin tüm haklarını beinsport alır .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Erdem Çözer

Perşembe iletirim eğer bunu yapacaklarsa

stadın membransız hali olursa fiyasko olur :) ayrıca Beşiktaş yazısı da ingilizce karakterlerle yazılmış ama herhalde yaparken düzelteceklerdir..

Çevrimdışı kartalpençesi

SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı iyimserure

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence yazı çatıya çok güzel bi hava katmış

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serdkar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Size de oluyo mu?

Ben son 1 aydır falan stadı tanıyamıyorum. Bambaşka bir yer oldu valla.

Sanki sadece bizim gözümüz vardı önceden ama şimdi herkes içeri girip fotoğraf çekiniyo. Kıskanıyorum forum :ebebe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tugozcan

Soyunma odasi fotolari nerde goremedim ben

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

@sallapati  hakkını helal et kardeşiim dün bir soru sormuştun cevaplayamadım sonrada bulamadım yazdığın soruları.

Çevrimdışı ahmetx

pektemek bu koltukları görünce tövbe gitmek istemez .Foto pek muhtereme Miray Çınar ın abisinden
[ Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 15:44:16 ahmetx ]

Çevrimdışı maluMechul

Arkadaşlar buraya daha sık bakıldığı için buraya yazıyorum. Az biraz konu dışı ama acil yardıma ihtiyacımız var. Dün akşamki maçtan önce Kasımpaşa stadına doğru giderken bizim taraftarların bir kısmı Cumhurbaşkanı hakkında tezahürat yapmışlar. Daha sonra maçın devre arasında 5 kişi gözaltına alınmış. Aralarında benim 3 arkadaşta var. Cb ye hakaretten hakkınızda işlem yapılacak falan diye. Birde orada 6222 ile ilgili bir şeyler imzalatmışlar stat karakolunda. Sonra bunları Kasımpaşa karakoluna götürmüşler sabaha kadar tutmuşlar. Görüntüleri getirmişler görüntülerde bunların hakaret ettiğine dair bir şey yok. Ağızlarını bile açmamış elemanlar. Hatta sonradan gittikleri yerdeki polisler sizi niye getirdiler siz bir şey yapmamışsınız falan demişler. Alınanlardan 3 ünün görüntülerde hakareti görünüyor. Ama bizim arkadaşlara da 6222 ile alakalı pazartesi bursa maçı saatinde karakola gelip imza vereceksiniz demişler. Çocukların herhangi bir şey yapmadığı videolarda açıkça görünüyor. Çıkarıldıkları savcı spor savcısına gitmeniz gerek demiş. Bu arkadaşların bursa maçına girebilmeleri için ne yapmaları gerekir. Daha savcı mahkemeye bir şey göndermediği için itiraz da edemiyorlar. Ortada bir mahkeme kararı yok ama suçları olmadığı halde mahkeme olmadığı için maça gidemeyecekler.

Çevrimdışı martin40

Yedek kukübesindeki koltuklar bana biraz basit geldi, baska koltuk örnekleri gösterebilecek biri varmi ?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

pektemek bu koltukları görünce tövbe gitmek istemez .Foto pek muhtereme Miray Çınar ın abisinden

Koltuklar niye şef....

Tamam tamam :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Erdem Çözer

Yedek kukübesindeki koltuklar bana biraz basit geldi, baska koltuk örnekleri gösterebilecek biri varmi ?

tabi  :D

Çevrimdışı Tolga

Yedek kulübesinin koltukları bence gayet güzel :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ahmetx

arenada ilk nikah ...
ledler almış başını gitmiş

Çevrimdışı Emre.Guler

arenada ilk nikah ...
ledler almış başını gitmiş

Şimdiye kadar pek karışmamıştım bu konulara ama bu abartı olmuş ya bırakın millet çalışsın belki bir saat harcadılar orada işlere engel oldular ne nikahı kardeşim daha erken değilmi ya

Çevrimdışı LeonarT

Kombine : 410 5 27
Bursa maçı bilet : 410 2 1

Hepimiz için hayırlı olsun stadımız şimdiden.

Çevrimdışı Erdem Çözer