2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477845 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Rahat olun Başakşehir, Galatasaraya da yenilecek Fenerbahçeye de. Yalnız bizim yenmemiz şart. Zaten Başakşehiri 10 senedir yenemiyorsun bu sene de yenemiyorsan kimse kusura bakmasın ama Şenol Güneş elit hocayım diye dolaşmasın ortalarda. Bir takıma karşı istikrarlı bu kadar çok kaybedilmez. Şenol Güneş kalibresindeki bir hoca rakip hocaya bu kadar çok kaybetmemeli.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Q7 bu sezon ligde 15 maçta 11 gole
Toplamda 23 maçta 15 gole katkıda bulunda ?

Çok para kazanamayacaksak en iyi oyuncumuzu devre arası göndermek haç mantıklı olmaz
Gitmek istediği çok belli oldu. Son çare kaptan çıkardık maça ama hala gitmek istiyor. Tutarsak faydalanamayız Babel gibi. Çünkü ailevi problemler kafayı çok yorar. Para kazanmadan göndermek de saçma olur ama sahadaki hayalettense göndermek lazım. Bu sene çok zor şampiyon olmamız. Q7 de gidince daha kötü de olabiliriz ancak gönderip maliyetten de kurtulmak mantıklı olabilir. Yerine kimin geleceğine göre gitmesi doğruydu yada kalmalıydı diye konuşuruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Tore affedilir mi simdi?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

bu günleri de mi görecektik vay be

son çalımını attı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tore affedilir mi simdi?
Oynamayı unutan adamı affetsen ne olacak. Çıkıp sahaya birden oynamaya mı başlayacak? Hiç sanmıyorum. Kiralık falan transfer yapılır. Az da kalmış olsa transfer tahtasının kapanmasına yapacak bir şey yok. Boşa yönetici olunmuyor. Bu krizi yönetmeleri lazım  :tabe: Yerine adam bulamadık deme lüksümüz de yok. Adamın yaşı 35 olmuş. Yerine mutlaka birilerine bakılmıştır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu günleri de mi görecektik vay be

son çalımını attı
Son maçına kaptan olarak çıkmıştı diyecek bu günleri yad edeceğiz ilerde inşallah  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Toplamda 23 maçta 15 gole katkıda bulundu !

Çok para kazanamayacaksak en iyi oyuncumuzu devre arası göndermek haç mantıklı olmaz

ne kadar katkıda bulunduysa bi o kadar götürdü maalesef abi

hem ailevi durumlardan ayrılmak istiyormuş, zorla tutarsak daha kötü olur o katkının çeyreğini göremeyiz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Yarin bursa feneri tiklarsa ertesi gun fener verir 5m tolgay icin :D

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Son maçına kaptan olarak çıkmıştı diyecek bu günleri yad edeceğiz ilerde inşallah  :)

inşallah

Çevrimdışı Enzo

Toplamda 23 maçta 15 gole katkıda bulundu !

Evet baya katkıda bulundu karşılığında da Avrupa Ligi'nden elettirdi, her maç 100 orta açarak toplam 15 gole katkıda bulunmuş baya büyük başarı ve o her fırsatta yerli yersiz gömdüğünüz Lens de 21 maçta 12 gole katkıda bulunmuş ama her ne hikmetse kendisinin performansı yetersiz bulunurken, Quaresma göklere çıkarılıyor.
BEŞİKTAŞ İÇİN KONUŞUYORSAK, QUARESMA BU TAKIMIN EN İYİ OYUNCUSU DEĞİLDİR. QUARESMASPOR İÇİN EN İYİ OYUNCU OLABİLİR.  :ok:

ne kadar katkıda bulunduysa bi o kadar götürdü maalesef abi

hem ailevi durumlardan ayrılmak istiyormuş, zorla tutarsak daha kötü olur o katkının çeyreğini göremeyiz

Sey mesela ya hani avrupadaki gruptan cikma macimizda kirmizi gordu ya efsanemiz. Gerci o efsane oldugu icin bi bildigi vardir :))))))))) çinden gelen yuksek teklifide kabul etmemis, belki ordan para kazanirdik falan masallah cok buyuk Besiktasli adam adam ajshshdh

-Mustafa Kemal Atatürk

Tolgay kesinlikle affedilmesin. Takimda kostebeklik yapan adami nasil affedeceksiniz???

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Sey mesela ya hani avrupadaki gruptan cikma macimizda kirmizi gordu ya efsanemiz. Gerci o efsane oldugu icin bi bildigi vardir :))))))))) çinden gelen yuksek teklifide kabul etmemis, belki ordan para kazanirdik falan masallah cok buyuk Besiktasli adam adam ajshshdh

az daha bursa da şampiyonluğu veriyoduk vs. çoooooooooooooooooook şey var

Çevrimdışı İhsan

Evet baya katkıda bulundu karşılığında da Avrupa Ligi'nden elettirdi, her maç 100 orta açarak toplam 15 gole katkıda bulunmuş baya büyük başarı ve o her fırsatta yerli yersiz gömdüğünüz Lens de 21 maçta 12 gole katkıda bulunmuş ama her ne hikmetse kendisinin performansı yetersiz bulunurken, Quaresma göklere çıkarılıyor.
BEŞİKTAŞ İÇİN KONUŞUYORSAK, QUARESMA BU TAKIMIN EN İYİ OYUNCUSU DEĞİLDİR. QUARESMASPOR İÇİN EN İYİ OYUNCU OLABİLİR.  :ok:

Ben Q7 deyince neden hemen Lens adı ortaya atılıyor?

Sence q7 en iyisi değilidir, bence en iyisidir ? ne olacak şimdi.
Bence bedava göndermek hata olur. Hele hele elinde sadece töre ve Lens gibi kanat oyuncuların varsa.

btw: Lens 12 lig maçında 4 gole katkıda bulundu.
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Quaresma'ya emekleri için teşekkür edilmeli ve yollar ayrılmalı adam para için değil ailesi için gitmek istiyormuş zorla kalması veya gönülsüz kalması bize kritik maçlarda kırmızı kartlar cezalar rakip beki kovalamamalar şeklinde dönebilir. Önemli olan babel ve quaresma yerine 2 kanat oyuncusu alacak mı bu yönetim?

Yasakli ozel haber girmis n'kodu icin kiralama teklifi yapmisiz. Nedense hic sicak bakmiyorum bu adama 2.dentinho vakasi olabilir.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı autopsy

Quaresma'dan haz etmeyenlerdenim ben de ama Lens'in 12 gole katkısı yok .
Ligde 1 gol 2 asisti var, Avrupa'da da 4 gol 1 asisti var.  Zaten biri amatör takıma atıldı o gollerin, diğer 3 gol de Sarpsborg'a.
Kabul edin ya da etmeyin Lens vasat bir oyuncu. İlla ikisini kıyaslamaya da gerek yok zaten. Birbirinden bağımsız konular.
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 22:33:09 autopsy ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yasakli ozel haber girmis n'kodu icin kiralama teklifi yapmisiz. Nedense hic sicak bakmiyorum bu adama 2.dentinho vakasi olabilir.
Tottenham'dan geliyor olması ve hızlı ve güçlü oyuncuların ligimizi altüst etmesinden doayı iyi transfer olarak görüyorum eğer gerçekleşirse. Şenol Güneş'in elinde yeni Bakambu olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Tottenham'dan geliyor olması ve hızlı ve güçlü oyuncuların ligimizi altüst etmesinden doayı iyi transfer olarak görüyorum eğer gerçekleşirse. Şenol Güneş'in elinde yeni Bakambu olabilir  :tabe:
Kesinlikle  :ok:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Umarim dedigin gibi olur yasida genc hucuma dinamizm getirir o kesin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarim dedigin gibi olur yasida genc hucuma dinamizm getirir o kesin..
Yalnız satın alma opsiyonu koydurmamız lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine mi şanssızlık  :ebebe: Boşa beklemeyelim artık  :by2:

Senelerdir istenilen performansı veremeyen N'Koudou, ismi Beşiktaş ile anılmasından sonra takımıyla çıktığı ilk karşılaşmada can alıcı bir asist yaptı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı gokhantr

Vida'yı en göz önünde olduğu zaman pazarlayamayan bu yönetim,

Tolgay gibi takımdan bilgi sızdıran katkısı sıfıra yakın bir ismin sürecini yöneteme,

Larin'e ABD'de aldığı maaşın katbekat fazlasını ver sonra Amerika'da da o kadar kazanıyordu diye taraftarla dalga geç, zaten göya bonservissiz alacaklardı,

Pepe'nin 100.000 Euro alacağı var de(heralde çerez parası Pepe için), babasını bahane edip Marca gibi bir gazeteye maaşlar ödenmiyor başlığıyla haber olarak rezil ol,

Şimdi de ailesi istemiyor diye Quaresma gitmek istiyor algısı yap, bir önceki gün de N'Koudou işini ayarla. Biraz gözü açık olan taraftar işlerin böyle yürümediğini biliyor. İnşallah Quaresma gider bu arada.

Vagner Love meselesinde başımıza neler gelecek merakla bekliyoruz.

Çevrimiçi murat baltacı

Q7 giderse mutlu olurum gelecek adına olumlu bir hamle olur yalnız babelin yerine adam alamamisken iki kanat nasıl alacağız.

Umarım yönetim kono pjaca falan ayarlamistir Q7 yerinede genç potansiyel biri alınır keşke töre kampa goturulseydi şimdi al 7 numarayı kendine gel denirdi.

Medel yerine biri alınmazsa oyunda takımda kolay kolay düzelmez senelerdir Atina'nın sırtına bindik şimdide dorukhana yüklenir adam almazsak hem ideal orta saha kuramaz hemde dorukhan gidince orta sahamız yine çöker.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Vida'yı en göz önünde olduğu zaman pazarlayamayan bu yönetim,

Tolgay gibi takımdan bilgi sızdıran katkısı sıfıra yakın bir ismin sürecini yöneteme,

Larin'e ABD'de aldığı maaşın katbekat fazlasını ver sonra Amerika'da da o kadar kazanıyordu diye taraftarla dalga geç, zaten göya bonservissiz alacaklardı,

Pepe'nin 100.000 Euro alacağı var de(heralde çerez parası Pepe için), babasını bahane edip Marca gibi bir gazeteye maaşlar ödenmiyor başlığıyla haber olarak rezil ol,

Şimdi de ailesi istemiyor diye Quaresma gitmek istiyor algısı yap, bir önceki gün de N'Koudou işini ayarla. Biraz gözü açık olan taraftar işlerin böyle yürümediğini biliyor. İnşallah Quaresma gider bu arada.

Vagner Love meselesinde başımıza neler gelecek merakla bekliyoruz.
Quaresma'nın karısıyla mı konuştun, gitmek istemiyor muymuş aslında?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: